La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid (15)
Ár: 3000 Ft , Eladó: Csitti
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Komló, fizetés: Posta, vagy személyes átvétel
Ár: 4 000 Ft , Eladó: krisztakerekes
Állapot: Csak kipróbálva volt. , Helyszín: Püspökladány , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Venala

2018. szeptember 8.

4 éve használom és nagyon szeretem. Nem tömíti el a pórusokat, egységes arcbőrt biztosít. Nagyon kevés kell belőle, min egy évig használok egy dobozzal. Néha minimálisan rásegítek egy kis púderrel. Nem maszkosít, ha nem viszem túlzásba. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha BB krém lenne, idomul az arcomhoz. Nálam nagyon sokat azt hiszik, hogy nem festem magam, mert nem problémás a bőröm. Vállalhatatlan az arcom festék nélkül egy régi gyomorbetegség miatt. Amire rájöttem, hogy muszáj elegendő folyadékot inni és akkor nem kezd el leperegni az arcomról. Ha figyelek a vízfogyasztásra,akkor egész napra jó rajtam.

Venala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

bogarka

2018. augusztus 16.

Miután egy alverde natúr alapozóval szétcsaptam az egész arcom (gyulladás, zsír, ragyatenger, kövér mitesszerek) begurultam, úgy döntöttem nem bízom a véletlenre, ideje kozmetikumokat váltani. Kétségbeesésemben ezt találtam, ami nem komedogén ,és relatíve jól fed. Nos, nagyon könnyű, iszonyat kevés kell belőle, egyetlen szívfájdalmam hogy a legvilágosabb is totál elut a bőrömtől. Most nyáron még elmegy, télen nem tudom mi lesz. ( valaki tud esetleg világos bőrrre hasonló alternatívat?) Nincs agyonillatosítva, elég belőle kb 3-4 kis pötty az egész fejemre, nekem akinek a catriceből pl kb 2 borsőnyi mennyiség+korrektor kellett. Szóval csodás. És tényleg nem okoz aknékat, szépen lecsengett a zavar, amit keltettem, az egyébként problémára hajlamos bőrömön. Csak ne ütne el a fejemtől a színe :(

Én mindig híve voltam, annak hogy az akné belső ok, tök mindegy ki mit ken a fejére, belülről jön, de ez nem teljesen igaz. Nagyon sokat lehet rontani is javítan is külsőleg :)

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

anneshirley

2018. augusztus 9.

2 vagy 3 évig használtam ezt az alapozót, amikor még szinte semmit nem tudtam a tudatos bőrápolásról, de azt gondoltam, hogy a gyógyszertárban vett kozmetikum csak jó lehet. Így visszanézve szerencsére egyáltalán nem vészesek az összetevői, sőt. Ami a teljesítményét illeti, nem tökéletes, de rajtam egész jól működött. A fedése viszonylag erős, ennek ellenére nem fulladozott alatta a bőröm. A színválaszték sajnos szegényes, ami valamiért jellemző a francia patikai mákákra. A legvilágosabb (Ivory) árnyalatot használtam, ami egy kicsit sötét a bőrömhöz, de nem drámaian. A transzfer elég durva tud lenni, meg kombinált/zsíros bőrön persze el tud mászkálni, de ezen egy jó fedőpúder valamennyit segít.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Egi

2018. július 20.

Ez egy csoda :) Nagyon erős fedése van, és egyáltalán nem maszk hatású. Nem érzem h a bőrömön van, nekem a 11es pont jó a bőrömre. Minden egyenetlenséget feltölt, sose láttam ilyet, mintha ott se lenne. Nagyon kevés kell belőle. Annyira meglepően kevés h mindig eltúlzom.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Vanília

2018. július 4.

Mintát kaptam belőle és nem is gondoltam, hogy egy mikró zacskó bármilyen alapozó-próba bármi hatással lenne rám, tekintve, hogy a koreai zombie CC krémnél szerintem nem "született" még jobb alap a bőrömre és tekintve, hogy végigteszteltem már számos alapozót... DE ebbe egyszerűen beleszerettem. Muszáj lesz beszereznem, gyönyörű a fedése, nincs semmi zavaró illata, még korrektor, sőt púder sem kell rá és a 11-es árnyalat szuperül illik a bőrszínemhez. Egyszóval szuper!!!
Update: És beigazolódott az első benyomás - őt használom, mióta a nagy kedvenc, a zombie CC sehol nem beszerezhető:( Szóval jó néhány hónapja használom, télen a 11-es színt vettem, most pedig keverem a 11-est 13-assal, hogy nyáron alapban kicsit barnul a bőr. Szépen fed, kicsit vigyázni kell a mennyiséggel, hogy ne menjen át maszkos hatásba a végeredmény, de nagyon klassz alapozó minden szempontból. Többször újravettem és legutóbb néhány napja más csomagolásban, egy továbbfejlesztett változatot kaptam a patikában - remélem, még jobb lesz;)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

kakonyiflora

2018. július 1.

Problémás bőröm miatt választottam. Nekem nem vált be, a fedésével a felvitel után 2 óráig nincs gond, utána szépen lassan távozik az arcról..arról nem beszélve, hogy úgy éreztem megfulladok tőle. Púderral, bronzosítóval nem kompatibilis. Barátnőmtől vásároltam meg,az ő világos bőrére a legvilágosabb árnyalat sötét volt, így az én napbarnított bőrömhöz pont passzolt. Nem vennék meg újra!

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

sheol

2018. május 29.

Nagyon erős fedése van, azért is nem használtam el, mert ez nekem a mindennapokban már túl sok. Éreztem, hogy van rajtam alapozó, és ez kicsit diszkomfortos volt. Nagyon durván megfogta a ruhákat és mindent, amihez/akihez csak hozzáért.
Problémát nem okozott, tényleg jó érzékeny bőrre.
Nem akarok sok pontot levonni, mert valószínű, hogy csak nem az én igényeimre találták ki, de maximális pontot se tudok adni rá.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Problémát nem okozott, tényleg jó érzékeny bőrre.

vivien88

2018. május 27.

Szerettem volna valami nagy fedésű alapozót, ezért vettem ezt. Kevés elég belőle ha hétköznapokon használom így játszok a végeredménnyel. Ha pedig valami olyan alkalom van mindig hozzá nyúlok, nagyon szépen de erősen fed.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Tirana

2018. május 16.

Először, amikor felkentem véletlenül szoborszerű lett az arcom tőle. A szokványosnál sokkal kevesebb kell belőle. Nagyon erős a fedése. Nagyon jó alapozó, de nekem valahogy mégse lett a kedvencem.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Orsolypapp

2018. május 15.

Kedvenc alapozóm lett, imádom! Zsíros és aknéra hajlamos a bőröm, gyakran piros pattanás foltos. Ez az alapozó nem irritálja egyedül a bőröm, nem tömíti el a pórusokat ugyanakkor magas fedése van, szépen elfedi a bőrhibákat, olyannyira, hogy korrektort sem kell használnom hozzá, ami nálam nagy szó a piros pöttyeim miatt :) Egész nap az arcomon marad, nem mozdul el, nem fénylik át a bőröm tőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.