KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Ár: 4 000 Ft , Eladó: krisztakerekes
Állapot: Csak kipróbálva volt. , Helyszín: Püspökladány , fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm
La Roche-Posay Toleriane Teint korrektor - 01 beige claire
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: Új, 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér

jvivi

2018. december 10.

A márka Effeclair Duo színezett krémjét használtam korábban, de sajnos abból a legvilágosabb árnyalat is maximuma nyári színemnek felelt meg, erre kerestem alternatívát. Nyilván erősebb fedésű mint egy színezett hidratáló krém, de nem kellemetlenül nehéz viselet és aminek a legjobban örülök, hogy nem pattogok ki tőle mint a legtöbb alapozótól, szóval akik hasonló problémával küzdenek annak csak ajánlani tudom.

jvivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

LewyBojarska

2018. december 4.

Elég rég óta használom, anyukámtól kaptam. Ez viszont nem jelenti, hogy hanyattdobnám magam tőle, szerintem nem ad természetes hatást és az arcomról néha foltokban távozik. Pozitívum, hogy gyulladást nem okoz, nem szokta eltömíteni a pórusaim, de nem rajongok érte. Szeretnék már egy új alapozót, amit nem úgy kell szétkönyörögni az arcomon.

LewyBojarska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.

Tothxheni

2018. november 30.

Nem rossz termék, de az én bőrömnek kicsit sok. Nyáron használtam inkább, mert a legvilágosabb is sötét volt.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

CNiki

2018. november 28.

Nagyon jó kis alapozó egyáltalán nem irritálja a bőrt, nem pattogót ki tőle az arcom, nem szárít. Az ujjammal dolgozom el hidratálás után olyan mintha nem viselnék semmit se csak akkor veszem észre ha hozzá nyúlok az arcomhoz mert a kezemen marad gondolkoztam, h 4 vagy 5 csillag legyen de annyira szép összképet ad, hogy maradt az 5🌟

CNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

2018. november 24.

Szép fedésű alapozó és tényleg nem irritálja a bőröm. Bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Szép fedésű alapozó és tényleg nem irritálja a bőröm. Bevált :)

Anriette

2018. november 2.

Termékmintát kaptam a gyógyszertárban. Beleszerettem. Nagyon jól fed, nagyon kevés elég belőle- ez meglepő és pozítív, könnyed, olyan érzés,mintha nem viselnék semmit az arcomon, gyönyörű bőrt eredményez és mivel nagyon érzékeny a bőröm és már jópár alapozót kipróbáltam kijelenthetem, hogy ez egy csoda. 13- as szín tökéletesen passzol a bőrömhöz, nagyon természetes. IMÁDOM remélem őt kerestem és megtaláltam végre és nem kell tovább keresnem.

Anriette
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Venala

2018. szeptember 8.

4 éve használom és nagyon szeretem. Nem tömíti el a pórusokat, egységes arcbőrt biztosít. Nagyon kevés kell belőle, min egy évig használok egy dobozzal. Néha minimálisan rásegítek egy kis púderrel. Nem maszkosít, ha nem viszem túlzásba. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha BB krém lenne, idomul az arcomhoz. Nálam nagyon sokat azt hiszik, hogy nem festem magam, mert nem problémás a bőröm. Vállalhatatlan az arcom festék nélkül egy régi gyomorbetegség miatt. Amire rájöttem, hogy muszáj elegendő folyadékot inni és akkor nem kezd el leperegni az arcomról. Ha figyelek a vízfogyasztásra,akkor egész napra jó rajtam.

Venala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

bogarka

2018. augusztus 16.

Miután egy alverde natúr alapozóval szétcsaptam az egész arcom (gyulladás, zsír, ragyatenger, kövér mitesszerek) begurultam, úgy döntöttem nem bízom a véletlenre, ideje kozmetikumokat váltani. Kétségbeesésemben ezt találtam, ami nem komedogén ,és relatíve jól fed. Nos, nagyon könnyű, iszonyat kevés kell belőle, egyetlen szívfájdalmam hogy a legvilágosabb is totál elut a bőrömtől. Most nyáron még elmegy, télen nem tudom mi lesz. ( valaki tud esetleg világos bőrrre hasonló alternatívat?) Nincs agyonillatosítva, elég belőle kb 3-4 kis pötty az egész fejemre, nekem akinek a catriceből pl kb 2 borsőnyi mennyiség+korrektor kellett. Szóval csodás. És tényleg nem okoz aknékat, szépen lecsengett a zavar, amit keltettem, az egyébként problémára hajlamos bőrömön. Csak ne ütne el a fejemtől a színe :(

Én mindig híve voltam, annak hogy az akné belső ok, tök mindegy ki mit ken a fejére, belülről jön, de ez nem teljesen igaz. Nagyon sokat lehet rontani is javítan is külsőleg :)

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

anneshirley

2018. augusztus 9.

2 vagy 3 évig használtam ezt az alapozót, amikor még szinte semmit nem tudtam a tudatos bőrápolásról, de azt gondoltam, hogy a gyógyszertárban vett kozmetikum csak jó lehet. Így visszanézve szerencsére egyáltalán nem vészesek az összetevői, sőt. Ami a teljesítményét illeti, nem tökéletes, de rajtam egész jól működött. A fedése viszonylag erős, ennek ellenére nem fulladozott alatta a bőröm. A színválaszték sajnos szegényes, ami valamiért jellemző a francia patikai mákákra. A legvilágosabb (Ivory) árnyalatot használtam, ami egy kicsit sötét a bőrömhöz, de nem drámaian. A transzfer elég durva tud lenni, meg kombinált/zsíros bőrön persze el tud mászkálni, de ezen egy jó fedőpúder valamennyit segít.

anneshirley
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Egi

2018. július 20.

Ez egy csoda :) Nagyon erős fedése van, és egyáltalán nem maszk hatású. Nem érzem h a bőrömön van, nekem a 11es pont jó a bőrömre. Minden egyenetlenséget feltölt, sose láttam ilyet, mintha ott se lenne. Nagyon kevés kell belőle. Annyira meglepően kevés h mindig eltúlzom.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.