KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Ár: 1990 , Eladó: bebike78
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalással
La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid (15)
Ár: 3000 Ft , Eladó: Csitti
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Komló, fizetés: Posta, vagy személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Egi

2018. július 20.

Ez egy csoda :) Nagyon erős fedése van, és egyáltalán nem maszk hatású. Nem érzem h a bőrömön van, nekem a 11es pont jó a bőrömre. Minden egyenetlenséget feltölt, sose láttam ilyet, mintha ott se lenne. Nagyon kevés kell belőle. Annyira meglepően kevés h mindig eltúlzom.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Vanília

2018. július 4.

Mintát kaptam belőle és nem is gondoltam, hogy egy mikró zacskó bármilyen alapozó-próba bármi hatással lenne rám, tekintve, hogy a koreai zombie CC krémnél szerintem nem "született" még jobb alap a bőrömre és tekintve, hogy végigteszteltem már számos alapozót... DE ebbe egyszerűen beleszerettem. Muszáj lesz beszereznem, gyönyörű a fedése, nincs semmi zavaró illata, még korrektor, sőt púder sem kell rá és a 11-es árnyalat szuperül illik a bőrszínemhez. Egyszóval szuper!!!
Update: És beigazolódott az első benyomás - őt használom, mióta a nagy kedvenc, a zombie CC sehol nem beszerezhető:( Szóval jó néhány hónapja használom, télen a 11-es színt vettem, most pedig keverem a 11-est 13-assal, hogy nyáron alapban kicsit barnul a bőr. Szépen fed, kicsit vigyázni kell a mennyiséggel, hogy ne menjen át maszkos hatásba a végeredmény, de nagyon klassz alapozó minden szempontból. Többször újravettem és legutóbb néhány napja más csomagolásban, egy továbbfejlesztett változatot kaptam a patikában - remélem, még jobb lesz;)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

kakonyiflora

2018. július 1.

Problémás bőröm miatt választottam. Nekem nem vált be, a fedésével a felvitel után 2 óráig nincs gond, utána szépen lassan távozik az arcról..arról nem beszélve, hogy úgy éreztem megfulladok tőle. Púderral, bronzosítóval nem kompatibilis. Barátnőmtől vásároltam meg,az ő világos bőrére a legvilágosabb árnyalat sötét volt, így az én napbarnított bőrömhöz pont passzolt. Nem vennék meg újra!

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

sheol

2018. május 29.

Nagyon erős fedése van, azért is nem használtam el, mert ez nekem a mindennapokban már túl sok. Éreztem, hogy van rajtam alapozó, és ez kicsit diszkomfortos volt. Nagyon durván megfogta a ruhákat és mindent, amihez/akihez csak hozzáért.
Problémát nem okozott, tényleg jó érzékeny bőrre.
Nem akarok sok pontot levonni, mert valószínű, hogy csak nem az én igényeimre találták ki, de maximális pontot se tudok adni rá.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Problémát nem okozott, tényleg jó érzékeny bőrre.

vivien88

2018. május 27.

Szerettem volna valami nagy fedésű alapozót, ezért vettem ezt. Kevés elég belőle ha hétköznapokon használom így játszok a végeredménnyel. Ha pedig valami olyan alkalom van mindig hozzá nyúlok, nagyon szépen de erősen fed.

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Tirana

2018. május 16.

Először, amikor felkentem véletlenül szoborszerű lett az arcom tőle. A szokványosnál sokkal kevesebb kell belőle. Nagyon erős a fedése. Nagyon jó alapozó, de nekem valahogy mégse lett a kedvencem.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Orsolypapp

2018. május 15.

Kedvenc alapozóm lett, imádom! Zsíros és aknéra hajlamos a bőröm, gyakran piros pattanás foltos. Ez az alapozó nem irritálja egyedül a bőröm, nem tömíti el a pórusokat ugyanakkor magas fedése van, szépen elfedi a bőrhibákat, olyannyira, hogy korrektort sem kell használnom hozzá, ami nálam nagy szó a piros pöttyeim miatt :) Egész nap az arcomon marad, nem mozdul el, nem fénylik át a bőröm tőle. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

syandr

2018. május 3.

Nagyon jól fed, egész nap az arcomon marad, és este könnyen leszedhető. Egyik kedvenc.

syandr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

Cseniko

2018. április 14.

Kedvelem ezt az alapozót! Valóban nehéz belőle ideális színt találni, de nekem nyáron, pigmentfoltos időszakban ez volt eddig ami a legjobban bevállt!
Szépen fed, nem irritálja a bőröm, egységesíti az arcszínt. Én szivaccsal viszem fel hidratálás után.
Való igaz amire többen is panaszkodnak, hogy még órákkal később is összefog mindent, orrot óvatosan kell törölni😅.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

slyrena

2018. április 2.

11-es árnyalatot vettem aranyárban..de a legjobb alapozó amit valaha használtam. A korrektor használata felesleges, tökéletes a fedése pici mennyiségben is és egész nap tartós marad. Nem érzem, hogy rajtam van, nem képez miteszerelet sőt! Az előző astor alapozóm okozta miteszeres gyulladások is enyhültek. LRP hidratálóra kenem fel, nem szárít, nem fénylik és az érzékeny száraz bőrömnek tökéletes!

Update: lassan elfogy az első tubus, formálódott a véleményem..továbbra sem irritálja az érzékeny bőröm, szuper a fedése. De a tartósságán lenne mit javítani. Késő délutánra egyértelműen sokat kopik, a telefonomon marad 90%-a egy-egy hívás után... egy kicsit aggódom, hogy nyáron ez csak rosszabb lesz.. küzdök még kicsit vele mert szenzációs alapozó a tartósságától eltekintve.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.