KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2012. március 6.

Lelőhely:   patikák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az érzékeny bőr tökéletes és kíméletes alapozásáért. Neurosensine hatóanyagban gazdag az allergiás reakciók kockázatának csökentéséért.

4 fajta színben

Ár: 3500 Ft , Eladó: Ginniiee
Állapot: Sosem próbált, teljesen új, dobozos termék. , Helyszín: Budapest, fizetés: Posta, személyes átvétel, banki utalás.
La Roche-Posay Toleriane Teint Korrekciós Alapozó Fluid 10-es árnyalat
Ár: 3000 , Eladó: florika11
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes találkozó,posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Cseniko

2018. április 14.

Kedvelem ezt az alapozót! Valóban nehéz belőle ideális színt találni, de nekem nyáron, pigmentfoltos időszakban ez volt eddig ami a legjobban bevállt!
Szépen fed, nem irritálja a bőröm, egységesíti az arcszínt. Én szivaccsal viszem fel hidratálás után.
Való igaz amire többen is panaszkodnak, hogy még órákkal később is összefog mindent, orrot óvatosan kell törölni😅.

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

slyrena

2018. április 2.

11-es árnyalatot vettem aranyárban..de a legjobb alapozó amit valaha használtam. A korrektor használata felesleges, tökéletes a fedése pici mennyiségben is és egész nap tartós marad. Nem érzem, hogy rajtam van, nem képez miteszerelet sőt! Az előző astor alapozóm okozta miteszeres gyulladások is enyhültek. LRP hidratálóra kenem fel, nem szárít, nem fénylik és az érzékeny száraz bőrömnek tökéletes!

Update: lassan elfogy az első tubus, formálódott a véleményem..továbbra sem irritálja az érzékeny bőröm, szuper a fedése. De a tartósságán lenne mit javítani. Késő délutánra egyértelműen sokat kopik, a telefonomon marad 90%-a egy-egy hívás után... egy kicsit aggódom, hogy nyáron ez csak rosszabb lesz.. küzdök még kicsit vele mert szenzációs alapozó a tartósságától eltekintve.

slyrena
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

Snehulienka

2018. április 1.

Tesztert próbáltam, ami sajnos az én téli bőrszínemre sötét volt, viszont az állaga nagyon megfogó, kirándulásra vittem belőle többet is, nagyon szépen csillog (jó értelemben) az arcom a fényképeken. Lehet megvásárolom majd.

Snehulienka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

kisviktoria

2018. április 1.

Sajnos nem volt hozzá teszter a gyógyszertárban, így rábíztam a gyógyszerészre a jó szín kiválasztását. Hát, iszonyat sötét nekem (13), így visszamentem és megvettem a legvilágosabbat is (10), ami még mindig majdnem sötét nekem, de már használható. A fedésétől nekem azért nem esett le az állam, nem tűnik pigmentáltabbnak, mint bármi más, amit valaha használtam. Nem zsíros a bőröm, de az alapozó átzsírosodik a nap végére. Az INCI miatt értékelem.

kisviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 1.

pingu89

2018. március 24.

Kedvenc alapozóm, és valószínűleg az is marad! Az érzékeny, problémás bőrömnek tökéletes, nagyon jól fed, egységes bőrképet ad, nem zsírosít! Csak kár, hogy nem kapható több árnyalatban:(

pingu89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Boboka89

2018. március 20.

Évekig használtam,tènyleg barátságos a bőrhöz,egy pici hibája,hogy nekem a szárazabb részeket aláhidratálás után is nagyon kiemelte.

Boboka89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

beauvoir

2018. március 17.

Mivel csak nehány árnyalatban kapható,beruháztam három félére és kikeverem belőlük az évszaknak megfelelő ideális színt.
A Vichy dermablend alapozójával ellentétben ,ez a pirosságot és a puklikat is tökéletesen elfedi,nem irritál,évek óta kedvenc.

beauvoir
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 17.

Hotika

2018. március 16.

Legalább 6 éve ezt használom, a legjobb alapozóm. Jól fed, kiadós, mert nagyon kevés elég belőle (szivacson), nem fullad meg alatta a bőröm, és úgy vettem észre még a pattanást is leszárítja, ...na jó lehet a bőrömet is szárítja picit. Korrektor helyett is ebből teszek egy-egy pöttyöt.

Hotika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

mtina97

2018. február 22.

Ősszel nagyon pattanásos lett az arcom, ezért elmentem a gyógyszertárba megvenni a Vichy 3Ds alapozót, viszont a gyógyszerész inkább ezt a fluidot ajánlotta mindennapi használatra. Valóban sokkal könnyebb, folyékonyabb krém, ami ugyanakkor tökéletesen fed. Viszont a tartósságával nem vagyok megelégedve, mindig elmászkál, bárhogy bármilyen formában viszem fel az arcomra. Fixáló spray-vel illetve sok púderrel tartósabb, de még úgy sem az igazi. hétköznap reggelente a rohanásban szívesen nyúlok utána, könnyű vele dolgozni.

mtina97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

tothbabi

2018. február 17.

nagyon jó a fedése, de nekem túl nehéz. A szemem alá, illetve korrektorként tudom használni. eléggé fénylik.

tothbabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.