KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sheilaa

2017. november 17.

Mindennapos használatra vettem/veszem már régóta. Nekem bevált. Kellemes illata van.

sheilaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

Jeanette88

2017. november 16.

Többször újravettem már. Nem használom rendszeresen, amikor plusz frissességre vágyom azokon a napokon, vagy úgy érzem valami nem oké.... esetleg utazáshoz, nyaraláskor mindig. Nem vettem észre hogy irritációt okozna...az illatát egyszerűen imádom, az árát kevésbé.
A márka miatt vettem ezt, a reklámja jól eladhatóvá tette. Valószínű többfélét is kipróbálok még, de ha elfogy és belebotlom vhol akciósan lehet ez kerül újra a fürdőnkbe. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Tatinta

2017. november 13.

Kamaszkorom óta ezt használom. Sosem volt vele problémám, fel sem merült a gondolat, hogy megváljak tőle, vagy lecseréljem.

Tatinta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Anyezz

2017. november 7.

Igazából semmi extra, jó termék, csak kicsit túlzásnak tartom az árát.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Igazából semmi extra, jó termék, csak kicsit túlzásnak tartom az árát.

csemezb

2017. november 6.

Soha többet. A kis kiszereléses verziót kaptam ajándékba dm kedvencek dobozzal együtt. Később vettem egy nagyot itthonra, a kicsi meg jó lesz utazósnak, gondoltam. Eleinte semmi problémám nem volt tőle, aztán irritációt okozott, mint néhány előttem lévőnek. Soha többet. Teljes pénzkidobás volt megvennem a nagyot!!!!

csemezb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

KissMinnie

2017. október 18.

Kb. 3 évvel ezelőtt használtam, a marketingje miatt vásároltam meg.
Nekem irritációt és sűrű fehér folyást okozott. Először nem gyanakodtam rá, de legközelebb mikor újra használtam ismét jelentkezett ez a probléma, így soha többet nem fogom használni.

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Kb. 3 évvel ezelőtt használtam, a marketingje miatt vásároltam meg.

UnicornsOfLove

2017. szeptember 26.

Fogalmam sincs hogy használ vagy nem használ, igazából tisztít, és erre használom, szóval akkor ezek szerint... használ :D Egyébként nem okoz irritációt, de nálam egyik intim lemosó sem okozott soha. Bevallom, régen tusfürdőt (tusfürdőt!!!) használtam erre a célra, na azt már többé nem tudnám megtenni, az már valahogy nagyon puritán számomra, meg volt, hogy ha nem mostam le azonnal, csípett is. Szóval mindig kell valamilyen intim lemosó, az megnyugtató a lelkemnek, hogy ha azt használom, nyilván jobb mint bármi más, hiszem ez erre a célra van. Akármelyik márka.
Furcsamód olvastam fórumokon ilyesmit, hogy lányok, ezt ne használjátok, mármint kifejezetten a Lactacyd-et, mert emiatt van visszatérő hüvelyi fertőzésem, ez rontott el mindent teljesen odalent, és már több éve szenvedek emiatt. Hát nem tudom, szerintem ez butaság... Nekem már jó sok éve nem volt semmiféle fertőzésem, szerintem jó az immunrendszerem. Ezt a lemosót is szeretem, bár intim borotválkozásra is ezt használom, de az etalon mégis csak nekem is a lila Nivea volt! Az valami csodás volt. Ennek nem elég zselés, csúszós az állaga, bár az speckó volt, mert direkt borotválásra való is volt. Mindenestre ennek adok egy négyest. Azért az ötöt soknak érezném, a hármast meg indokolatlannak, mert nincs vele semmi baj. Igen, a négyes pont jó lesz.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tenagi

2017. szeptember 14.

Havonta egy hetet szoktam használni, mert azon a bizonyos héten kell frissesség érzete. Valahogy a hónap többi napján nem érzem feltétlenül szükségét annak, hogy használjam. Jelenleg más terméket használok, szerintem maradok annál, mert nem érzem azt, hogy többet adna ez a termék, mint az olcsóbb testvére (DM saját márkása)

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Zsozsii

2017. augusztus 30.

Nem éreztem úgy, hogy igazán teszi a dolgát, fura érzést hagyott maga után...

Zsozsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nem éreztem úgy, hogy igazán teszi a dolgát, fura érzést hagyott maga után...

Mardebra

2017. július 22.

Kisebb-nagyobb problémák után gondoltam kipróbálom, hátha segít. Hónapokon keresztül használtam és nem értettem miért ég és fáj mindenem odalent. Ennyire érzékeny lennék? Nos nem. Ez a lemosó volt a ludas, amióta egy sima tusfürdőt használok ilyen célra és ehhez nem nyúlok semmi bajom. Számomra teljes pénzkidobás volt...

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.