KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

UnicornsOfLove

2017. szeptember 26.

Fogalmam sincs hogy használ vagy nem használ, igazából tisztít, és erre használom, szóval akkor ezek szerint... használ :D Egyébként nem okoz irritációt, de nálam egyik intim lemosó sem okozott soha. Bevallom, régen tusfürdőt (tusfürdőt!!!) használtam erre a célra, na azt már többé nem tudnám megtenni, az már valahogy nagyon puritán számomra, meg volt, hogy ha nem mostam le azonnal, csípett is. Szóval mindig kell valamilyen intim lemosó, az megnyugtató a lelkemnek, hogy ha azt használom, nyilván jobb mint bármi más, hiszem ez erre a célra van. Akármelyik márka.
Furcsamód olvastam fórumokon ilyesmit, hogy lányok, ezt ne használjátok, mármint kifejezetten a Lactacyd-et, mert emiatt van visszatérő hüvelyi fertőzésem, ez rontott el mindent teljesen odalent, és már több éve szenvedek emiatt. Hát nem tudom, szerintem ez butaság... Nekem már jó sok éve nem volt semmiféle fertőzésem, szerintem jó az immunrendszerem. Ezt a lemosót is szeretem, bár intim borotválkozásra is ezt használom, de az etalon mégis csak nekem is a lila Nivea volt! Az valami csodás volt. Ennek nem elég zselés, csúszós az állaga, bár az speckó volt, mert direkt borotválásra való is volt. Mindenestre ennek adok egy négyest. Azért az ötöt soknak érezném, a hármast meg indokolatlannak, mert nincs vele semmi baj. Igen, a négyes pont jó lesz.

UnicornsOfLove
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

tenagi

2017. szeptember 14.

Havonta egy hetet szoktam használni, mert azon a bizonyos héten kell frissesség érzete. Valahogy a hónap többi napján nem érzem feltétlenül szükségét annak, hogy használjam. Jelenleg más terméket használok, szerintem maradok annál, mert nem érzem azt, hogy többet adna ez a termék, mint az olcsóbb testvére (DM saját márkása)

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Zsozsii

2017. augusztus 30.

Nem éreztem úgy, hogy igazán teszi a dolgát, fura érzést hagyott maga után...

Zsozsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nem éreztem úgy, hogy igazán teszi a dolgát, fura érzést hagyott maga után...

Mardebra

2017. július 22.

Kisebb-nagyobb problémák után gondoltam kipróbálom, hátha segít. Hónapokon keresztül használtam és nem értettem miért ég és fáj mindenem odalent. Ennyire érzékeny lennék? Nos nem. Ez a lemosó volt a ludas, amióta egy sima tusfürdőt használok ilyen célra és ehhez nem nyúlok semmi bajom. Számomra teljes pénzkidobás volt...

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Vadkuku

2017. július 22.

Nagyon régóta használom ezt és nagyon szeretem. Tisztít, frissít, és engem nem csíp.

Vadkuku
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.

Fabi95

2017. május 3.

A legjobb intim lemosó amit valaha is próbáltam! Szolíd az illata, pont annyira krémes amennyire kell! Többször újravettem már és le nem cserélném!

Fabi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Mona29

2017. május 1.

Nem rossz, de nem is különleges. Teszi a dolgát, nem szárít, nem irritál, használata után tényleg "tiszta" érzésem van, az illata finom, kellemes, nem tolakodó. Viszont az ára egy kicsit magas a tudásához képest, ezért mostanában inkább mást használok. A kiszerelése nem a legjobb, ha a saját flakonjából használtam, mindig hamar elfogyott, mert több jött a flakonból, mint amennyi kéne, ezért inkább mindig áttöltöttem egy üres folyékony szappanos flakonba.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

esztikhlm

2017. április 4.

Nem tudom, és nem is akarom magam túltenni a legendás lila Nivea intim mosakodón, de mivel sajnos muszáj, keresem az utódját. Kicsi korom óta anyukámnál mindig Lactacydet láttam, de sosem voltam vele teljesen kibékülve. Nem tudom pontosan, hogy mi a baj, de valahogy nem az igazi.. Tisztít, nem csíp, nincs vele semmi gond, de valahogy nem a szívem csücske...

esztikhlm
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

eperturmix

2017. április 4.

A zselés állagú zöld nivea nálam a top,az elfogyott most,ebből meg volt pár minta flakonom,még sose próbáltam,túlárazottnak gondolom.Az állaga elég folyós,kifolyik,az illata sem a kedvencem,de mindezektől eltekintve kétségkívül jól tisztít,tehát a funkcióját teljesíti,és elég frankón.Jól habzik,borotválkozáshoz is tudtam használni.Végeredményben ha vennék lactacydot,a km-es vélemények alapján,vmint,hogy melyik fogott meg, a kéket választanám.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

nadalandy

2017. február 24.

Nekem nem vált be. Annyira "tiszta érzést" nyújt, hogy az már nem egészséges és valószínűleg nem is tesz jót.

nadalandy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.