KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lactacyd

Ár:   884 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 884 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: mystang96, Módosítva: 2014. július 28.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 884 Ft

A gyengéd formula tejsavat és tápláló laktoszérumot tartalmaz, amelyek segítik az intim testrészek fertőzéssel szembeni védekezőképességét. Az intim területek természetes egyensúlyának megőrzéséért.

Ár: 884 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Orsolypapp

2018. május 16.

Én nagyon szeretem, nekem bevált :)

Orsolypapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Én nagyon szeretem, nekem bevált :)

Csirip74

2018. április 21.

Nagyon régen, még a megjelenésekor használtam, ám az elmúlt pár hétben visszatértem hozzá. Szeretem az illatát, jól tisztít, magabiztosságot ad, egész napra frissnek érzem magamat. Szuper. Ára miatt kap csak egy csillaggal kevesebbet.

Csirip74
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

juditprehalek

2018. április 5.

Ez nekem sem jött be.Kicsit túl van reklámozva, annyira nem jó mint amennyibe krül.

juditprehalek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 5.

Reniq88

2018. március 12.

Évek óta használom, nagyon bevált, mindig újraveszem. Csak ajánlani tudom.

Reniq88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Évek óta használom, nagyon bevált, mindig újraveszem. Csak ajánlani tudom.

Lorina

2018. február 27.

Nagy kedvenc!Ami az összetevőket illeti nem a legszebb,de nem mondok le róla!Illata 5 pont,nem irritál,friss érzetet biztosít!Számomra csillagos 5!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Andzsella

2018. február 11.

Kis korom óta használom és hogy finom és nőies maradjak, csak annyit mondanék rendeltetésének megfelelően működik :D

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

riaraven

2018. január 19.

Csípett, irritációt és fehér folyást okozott. Soha többet nem veszem meg! Túlértékelt pénzkidobás...

riaraven
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Pressia

2018. január 16.

Pár évvel ezelőtt, használtam már, de valószínűleg olyan traumatikus volt az az élmény, hogy az agyam védekezési mechanizmusba kapcsolt és kitörölte.
Talán egy éve újra megvettem (és igen, eddig tartott feldolgozni ezt a szörnyű hibát) és elkezdtem használni. Amikor a viszketés és egyeb kellemes tünetek jelentkezni kezdtek akkor kapcsoltam, hogy “Ohó! Hát én ezt már használtam!”
Soha. Többet.
Ha tehetném megszüntetném.

Pressia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

Soha. Többet.
Ha tehetném megszüntetném.

sheilaa

2017. november 17.

Mindennapos használatra vettem/veszem már régóta. Nekem bevált. Kellemes illata van.

sheilaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Jeanette88

2017. november 16.

Többször újravettem már. Nem használom rendszeresen, amikor plusz frissességre vágyom azokon a napokon, vagy úgy érzem valami nem oké.... esetleg utazáshoz, nyaraláskor mindig. Nem vettem észre hogy irritációt okozna...az illatát egyszerűen imádom, az árát kevésbé.
A márka miatt vettem ezt, a reklámja jól eladhatóvá tette. Valószínű többfélét is kipróbálok még, de ha elfogy és belebotlom vhol akciósan lehet ez kerül újra a fürdőnkbe. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactose, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.