KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Logona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Samponok

Ökológiai termesztésből származó körömvirággal készül, kisimítja az igénybevett és száraz haj megbomlott szerkezetét, amely ezáltal könnyebben fésülhetővé, rugalmassá és ragyogóvá válik. BDIH és NaTrue által ellenőrzött natúrkozmetikum, biológiai termesztésből származó olajokkal és kivonatokkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lotty

2014. augusztus 5.

Sajnos nekem nem vált be, akárhogy is szerettem volna. Szárítja a hajam-fejbőröm és nem igazán váltja valóra a címkéjén leírtakat. Így az ára is elég húzós.

Lotty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Dancy08

2013. október 4.

Eddig 1x használtam, de pozitív élmény volt jó az illata és jól habzik. Nem volt zsíros a hajam tőle és nem ragadt össze. Megelőlegezek egy 5öst!

Dancy08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 4.

kiskozmi

2012. március 28.

Majdhogynem tökéletes az én agyonroncsolt,festett hajamra.Az illata kellemes,balzsamozás és szárítás után nagyon puha és fényes a hajam,viszont rengeteget kell a hajamra kenni,hogy felhabozzon rendesen és tisztának érezzem a loboncom.Ezután olyan érzete van a hajamnak még vizesen és balzsam nélkül,mintha egy hatalmas kóc lenne a fejemen.Borzasztó.Ráadásul nagyon gyorsan fogy,mivel 2-3x is utána kell samponoznom.Eddig 3x használtam és sajnos már az 1/4-e hiányzik a flakonból.Ez így nagyon nem éri meg,akárhogy is nézem... :(

kiskozmi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

appdina

2012. január 25.

Az illata nekem tetszik és kellemes érzés használni. Már megszoktam, hogy önmagában kicsit azért összekócolja a hajam, de használom utána a balzsamjukat és az könnyen kifésülhetővé teszi. A hatása furcsa módon nekem változó: eleinte egy nappal kitolta a hajmosást, azóta néha már másnap lelapul a hajam... Lehet, hogy utóbbi esetben nem mosom ki elég alaposan.

appdina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 25.

babyface

2011. december 13.

talán egy fokkal jobb, mint a sörös sampon. de nem vagyok elájulva tőle :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

talán egy fokkal jobb, mint a sörös sampon. de nem vagyok elájulva tőle :)

horzso

2011. november 22.

Elhasználtam 1 üveggel belőle. Hajmosáskor úgy tűnik, semmit nem ér, de amikor megszárítottam a hajam, puha és selymes volt. Kevéssé habzik, de ez engem nem zavart. Az illata viszont... enyhén szólva nem kellemes. Összességében 4 pont.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 22.

Debbie

2011. november 22.

Végre egy sampon száraz hajra ami úgy hat hogy közben nem lesz hamarabb zsíros a hajam. Tökéletesen tisztít, vegyszerek nélkül, natúr termék. Lehet hogy megtartom...

Debbie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 22.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Hydrolyzed Silk, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Betaine

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.