KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

Boombapple

2017. július 7.

15 éves koromban kezdtem el tussal húzni a szememet, akkor még anyukámnak volt tusa és az nagyon tetszett. Ezen felbátorodva vettem egy ilyen Lorat, és valami szörnyű volt. Pergett, leszedte az ecset amit felvittem és fénylett a festék meg morzsolódott.
Soha többet újra.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Soha többet újra.

Ryana

2017. április 13.

Tökéletes ár-érték arány. :D
Annyit ér, mint amennyit fizetsz érte, és az nem sok.
Pár száz forinttal többért már lehet sokkal különbet kapni, úgyhogy hagyjuk.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Tökéletes ár-érték arány. :D
Annyit ér, mint amennyit fizetsz érte, és az nem sok.
Pár száz forinttal többért már lehet sokkal különbet kapni, úgyhogy hagyjuk.

omgwtfunk

2017. március 27.

Ez a legjobb tus, amit valaha használtam. A nap végére sem kopik le, az applikátort is könnyű használni.

omgwtfunk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. március 26.

Ez volt az első szemhéjtusom, és el is ment a tusoktól egy időre a kedvem. Borzalom.
Kezdjük ott, hogy sokkal drágábban vettem (kb 700 ft), az ecset nagyon vastag, de ha sikerül is feltennem az elmaszatolódik. Viszont a lemosótól is csak szétkenődik a fejemen, de nem jön le. Nagyon hamar be is száradt, bár nem sajnálom.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

honey47

2016. november 18.

Nem venném többet ,sőt egy használat után le is cseréltem!

honey47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Nem venném többet ,sőt egy használat után le is cseréltem!

csomoviki

2016. november 7.

Még nyáron vettem egy egy halom sz... nem éri meg. Túl folyékony, és az ecset része is borzalmas.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
csomoviki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Adrirawia

2016. szeptember 29.

Kétszer vettem, mert valahogy eltűnt az első. Szóval, 100 forintosban vettem 300-400 forintért. Nekem tökéletes. Általában fürdés közben szoktam lemosni, és... eléggé dörgölnöm kell. Úszásórán megállja a helyét (hatmilliószor beleakartam fulladni a vízbe, szóval elég sok víz érte), nekem nem jön darabokban.

Adrirawia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

agi2005

Korcsoport: < 18
2016. július 11.

Tegnap vettem meg reggel felkentem( amúgy az ecsete miatt -*) de este is még bomba is alig tudta volna leszedni. Azért még egy -* mert csúnyán kopik

agi2005
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 11.

Jancsa

2016. május 22.

Én ezzel húzom meg a tus körvonalát és aztán töltöm ki egy géltussal. Így megfelel az elvárásaimnak.

Jancsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Lexy96

2016. május 17.

Olcsó... amikor megveszem és haza viszem akkor egyszerű felvinni mert jó az állaga de később darabokba lejön, aztán a napok múlásával egyre sűrűbb a termék aminek a következménye az hogy nem lehet szépen felvinni... nem csak darabokba jön le de már darabokba is viszed fel és a végső szakasz, beszárad .... 4x vettem újra rövid időn belül mert beszáradt, azt hittem hogy nem jól csavarom rá, de nem ez a probléma .... inkább veszek egy drágábbat.

Lexy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.