KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lora

Ár:   290 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csflori, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes

Kiszerelés. 10 ml

AnnaR

2018. május 31.

Találtam egy olyan verziót belőle, ahol nem ecsetes a tus, hanem valami masszívabb és te jó ég :D Iszonyatosan könnnyű vele dolgozni és a festék is megmarad a szememen. 430 forintért vettem és nem bántam meg :)

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

blondie95

2018. február 27.

Te jooo isten, bekovetkezett az amire nem vartam! (Az elsö az volt hogy megvettem, nem tudom milyen felindulasbol :D ) na tehat , ELALUDTAM BENNE, masnap reggel arra kelek fel, hogy a tusvonalam erintetlen es tokeletes (minden mas elmaszott). En nem tudom hogy egy ilyen olcso, gagyi tus hogy lehet ilyen tartos, de nalam belopta magat a szivembe.

blondie95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

pinupnicky

2018. február 23.

Az első két használatnál csíkos lett, de utána teljesen jó. Ennyi pénzért szerintem nagyon jó tus. Vizesen fénylik és olyan is marad amikor megszárad. Én aludni is tudtam benne, és csak egy pici jött le, szóval strapabíró. :) A régebbi kiadás viszont szörnyű volt: leszedte az applikátor amit felvittem, nagyon gyorsan lejött, nem bírt ki egy napot sem (egy alvást meg pláne nem :D).

pinupnicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Boombapple

2017. július 7.

15 éves koromban kezdtem el tussal húzni a szememet, akkor még anyukámnak volt tusa és az nagyon tetszett. Ezen felbátorodva vettem egy ilyen Lorat, és valami szörnyű volt. Pergett, leszedte az ecset amit felvittem és fénylett a festék meg morzsolódott.
Soha többet újra.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Soha többet újra.

Ryana

2017. április 13.

Tökéletes ár-érték arány. :D
Annyit ér, mint amennyit fizetsz érte, és az nem sok.
Pár száz forinttal többért már lehet sokkal különbet kapni, úgyhogy hagyjuk.

Ryana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 13.

Tökéletes ár-érték arány. :D
Annyit ér, mint amennyit fizetsz érte, és az nem sok.
Pár száz forinttal többért már lehet sokkal különbet kapni, úgyhogy hagyjuk.

omgwtfunk

2017. március 27.

Ez a legjobb tus, amit valaha használtam. A nap végére sem kopik le, az applikátort is könnyű használni.

omgwtfunk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

tfanna

Korcsoport: < 18
2017. március 26.

Ez volt az első szemhéjtusom, és el is ment a tusoktól egy időre a kedvem. Borzalom.
Kezdjük ott, hogy sokkal drágábban vettem (kb 700 ft), az ecset nagyon vastag, de ha sikerül is feltennem az elmaszatolódik. Viszont a lemosótól is csak szétkenődik a fejemen, de nem jön le. Nagyon hamar be is száradt, bár nem sajnálom.

tfanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 26.

honey47

2016. november 18.

Nem venném többet ,sőt egy használat után le is cseréltem!

honey47
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

Nem venném többet ,sőt egy használat után le is cseréltem!

csomoviki

2016. november 7.

Még nyáron vettem egy egy halom sz... nem éri meg. Túl folyékony, és az ecset része is borzalmas.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
csomoviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Adrirawia

2016. szeptember 29.

Kétszer vettem, mert valahogy eltűnt az első. Szóval, 100 forintosban vettem 300-400 forintért. Nekem tökéletes. Általában fürdés közben szoktam lemosni, és... eléggé dörgölnöm kell. Úszásórán megállja a helyét (hatmilliószor beleakartam fulladni a vízbe, szóval elég sok víz érte), nekem nem jön darabokban.

Adrirawia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Hidratálók: PEG-40

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.