KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Karácsonyi limitált kiadás

Mandulától és gyümölcsöktől illatozó, tápláló összetevőkben gazdag arctisztító. Vegán.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mafalda

2017. november 1.

Nagyon nagyon nagyon szuper!!!! Hasonló a let the good times roll-hoz. Marcipán illatú, mely a kamillás arckrémem után is érződik a bőrömön, imádom! Jah és jól tisztítja puhítja a bőröm.💓

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Patricica

2017. október 25.

Nekem nagyon bevált ez az arctisztító. Rajongok az illatáért, nagyon édes de nem tolakodó. A bőröm pedig még sosem volt ennyire puha, és a megszokott feszülést sem érzem a használata után. Kicsit nehéz lemosni, de ettől függetlenül 5 csillagot adok rá.

Patricica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Wish

2017. június 7.

Számomra óriási csalódás volt ez a termék! A jó vélemények miatt vettem meg, de egyszerűen nem értem a hypeot körülötte! Az illata jó, de nagyon macerás használni, nagyon! Pláne, hogy különösebb hatást nem érzékeltem... A testemre használtam végül el, hogy mihamarabb elfogyjon.

Wish
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Mona29

2017. március 4.

Nagyon szeretem. Bár egy kicsit macerás a használata, a hatása kárpótol mindenért. Finomat tisztít, nem okoz irritációt, a bőröm nagyon finom puha lemosás után, az illata pedig fantasztikus. Egy problémás bőrrel szerintem azért nem sok mindent tud kezdeni, de akinek jó állapotban van a bőre és nem küzd pattanásokkal, miteszerekkel és egyéb fantasztikus dolgokkal, annak jó lehet. Idén is meg fogom venni (remélem).

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

nemesfalvi.adel

2017. február 16.

Kellemes az illata, de sajnos nagyon nehezen lehet belőle megfelelő pasztát keverni, potyog felvitelkor és lemosáskor is és nekem kb. semmit sem kezdett a bőrömmel.

nemesfalvi.adel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

jdooora

2017. január 11.

Eleinte szerettem, szépen tisztított, puha és rugalmas volt utána a bőröm, bár valahogy elmaradt az a Lush termékektől megszokott wow-hatás. Néha pakolásként is fennhagytam az arcomon pár percre, hátha akkor jobb eredményt érek el vele, ami egy ideig be is jött, de így a tégely vége felé mintha megszokta volna a bőröm, nincs rá semmilyen hatással.

jdooora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Suwun

2017. január 11.

Amint kijött, megvettem belőle egy adaggal, mert nem bírtam ki. Azelőtt ezt a terméket nem ismertem még, az illata pedig folyton bejglire emlékeztet, amit nem tudok megmagyarázni, miért. A tartalma nagyon sokáig kitart, nem is spórolok vele, és még csak a felénél tartok, pedig napi rendszerességgel használom. Felvitelhez én egy kicsi, mintás dobozt használok, abba csippentek le egy darabot, és azt keverem össze pár csepp vízzel, utána nagyon könnyű vele dolgozni. Kellemes érzést hagy maga után, miután lemosom, bár utóbbi annyira nem egyszerű művelet a darabkák miatt.

Suwun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

anita0828

2017. január 9.

Utálok én lenni az ünneprontó, de azt kell mondanom, hogy ez a termék borzalmas. Egy pozitívum emelhető ki: az illata, ami egy nagyon finom mandulás sütire emlékeztet. Na indokoljuk meg, hogy miért nem vált be. Felvinni sem volt a legkényelmesebb a bőrre, el kell találni, hogy mennyi vizet adjunk a masszához. A lemosás sem egy álom - potyognak a darabkák, bár ez a felvitelre is igaz. Egyáltalán nem radíroz. Nem értem, hogy ebbe miért kellett áfonyát rakni, mivel semmilyen funkciója sincs. Lemosás után feszült a bőröm és nagyon húzódott, ami más krémektől sosem fordult elő. Néhány helyen ki is pirosodott az arcom, nekem krém eddig ilyet sosem okozott! A bőröm nagyon olajos tőle rögtön lemosás után. És a legrosszabb csak most jön: olyan gyulladt pattanásaim lettek, hogy nem merek kimenni az utcára. :( Hozzáteszem, egy összetevőre sem vagyok allergiás és a paszta is friss volt. Nagy kár érte, nagyon szerettem volna, ha én is annyira megszeretem, mint ti...maradok a jól bevált Bioderma lemosómnál, az még sosem hagyott cserben. Az vigasztal, hogy a Snow Fairy tusfürdő nagyon bevált, de azt majd ott véleményezem. :)

anita0828
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

darinka

2017. január 7.

Nagyon jó kis arctisztító, bár nekem inkább az illata miatt vált be és nem a tisztítása miatt, mett elég gyenge. Állaga nagyon jó, és tényleg az illata...isteni! A herbalism után használom, mert annak az illatát el kell nyomni, de a kettő együtt nagyon hatásos:)

darinka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Luri

2016. november 21.

A legjobb arcradír, amit valaha használtam. Eleve csodálatos az állaga és az illata, ráadásul nagyon "spa élmény" használni is :) Arról nem is beszélve, hogy baba bőröm lesz utána, puha, hidratált, hosszútávon pedig nagyon hálás és ragyogó. Az egyetlen negatívum, hogy csak karácsonyi kiadás és így nem juthatok hozzá az év minden szakában. De egyébként csillagos ötös, mindenkinek meleg szívvel ajánlom! :)

Luri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.