KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   4390 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   4390 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi limitált kiadás

A Rose Jam tusfürdő vaníliafőzettel, lícium (goji) gyümölccsel és vitaminokban gazdag, tápláló argánolajjal kényezteti a bőrt. A Ro's Argan testkondicionáló és a Rose Jam habfürdő illatának szerelmesei el lesznek ragadtatva, hiszen a másik kettőhöz hasonlóan a Rose Jam tusfürdő is a török rózsaolaj és a gerániumolaj varázslatos illatduójától illatozik.

katonatira

2018. február 11.

IMÁDOM az illatát, és azt hogy egész sokáig magamon érzem. Örök kedvenc!😍

katonatira
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.

IMÁDOM az illatát, és azt hogy egész sokáig magamon érzem. Örök kedvenc!😍

orchidea8627

2018. január 7.

Olyan rózsás, fűszeres, meleg illat, nagyon szeretem!
Karácsony után sikerült egy utolsó 500 grammosat vennem belőle féláron, isteniii!
Két éve is sikerült megcsípnem belőle egyet féláron, igaz, akkor csak egy egészen pici flakonnal, de az idei darabom sűrűbb, gélesebb állagú, nagyon tetszik.
Az illata rendkívül intenzív, megmarad a bőrön.
Nagyon sajnálom hogy nem kapható egész évben, igazán különleges illat.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Olyan rózsás, fűszeres, meleg illat, nagyon szeretem!
Az illata rendkívül intenzív, megmarad a bőrön.
Nagyon sajnálom hogy nem kapható egész évben, igazán különleges illat.

BlindedByLipstick

2017. december 21.

Rózsát nem nagyon érezni benne, inkább mézes illata van, engem a Charity Pot testápolóra emlékeztet. Jobban örültem volna egy kicsit frissebb, tavaszi rózsás illatnak, de így sem elviselhetetlen. Nagyon kevés kell belőle, még fürdőrózsa nélkül is, mert jól habzik. Így nem sokallom annyira az árát, pláne, ha megnézzük, hogy a Lush minden flakonos terméküket csurig tölti. A téli időszakra jó kis tusi lesz ez.

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Nikolaj

2017. december 17.

Igazi rózsaillata van. Imádom, nagyon puha bőrt eredményez. Nagyon szeretem, elég gazdaságos a használata mert naqgyon sok, dús habot képez.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

2017. november 30.

Imádom. Isteni finom rózsás-mézes illata van, ami tusolás után is érezhető még egy ideig. Baromi drága, de nagyon spórolósan lehet használni, én eleve fürdőrózsával használom azokat a tusfürdőket amik nem szeretném ha hamar elfogynának (mert vagy drágák vagy limitáltak), és hát ennél a tusfürdőnél nem túlzás, hogy egy babszemnyi mennyiség elég egy alkalomra, mert nagyon gazdag habot képez a fürdőrózsa használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Betti81

2017. november 7.

Isteni illata van, emiatt újra fogom venni.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Isteni illata van, emiatt újra fogom venni.

MormiOrsi

2017. október 19.

Nagyon jó az illata, bár a The Rough With The Smooth testradír illatát semmi nem überlei, de emiatt vásároltam meg a terméket. Én is beleszerelmesedtem, ahogyan sokan előttem. Már szemezek az újonnan megjelent testpermetével pont az illat miatt... meglássuk (kár, hogy az említett testradírból nincsen) :)
Szóval, van nekem egy argán olajos TBS tusfürdőm is és bár szeretem a TBS termékeket, de összehasonlítva a Lush tusfürdőnek intenzívebb az illata (kicsit jobban is érezni zuhanyzás után), krémesebb/gélesebb az állaga, ami nagyobb hidratáltság érzetet is nyújt fürdés után. Így, ha megkérdeznétek, melyiket venném újra, akkor nem kérdés, hogy ezt.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Montelino

2017. október 17.

Kellemes tusfürdő, az illatát nem untam meg a 2. flakon után, de az árát sokallom, csak akciósan venném újra. Az összetétele nem makulátlan, ennyi pénzért lehetne az szerintem. Csak télen zuhanyzom ezzel, a többi évszakban sok lenne az édes illata, 1-2 órán át tartós a bőrömön zuhanyzás után.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 17.

hgabriella97

2017. október 17.

Imádom :'( Első szaglásra beleszerettem pedig nem szeretem a rózsa illatot, de ez olyan különleges. Nővéremtől kaptam, magamtól biztos hogy nem vettem volna, mert szörnyen drága. Kicsi is elég belőle, az illatát sajnos alig érzem fürdés után.

hgabriella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

zsazsa

2017. augusztus 18.

Tényleg rózsalekvár illata van. Hmmm... A fürdőszobában mindig hagy egy kellemes, finom illatot zuhanyzás után, mely elég sokáig érződik. Elég sűrű állagú tusfürdő, egyáltalán nem szárít. Ajándékcsomagban volt, egyébként nem tudom, hogy megvettem volna-e külön, de örülök, hogy kipróbáltam.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.