KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   4390 Ft és 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 g és 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcus, Módosítva: 2017. november 27.

Ár:   4390 Ft és 7490 Ft
Kiszerelés:   250 g és 500 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi limitált kiadás

A Rose Jam tusfürdő vaníliafőzettel, lícium (goji) gyümölccsel és vitaminokban gazdag, tápláló argánolajjal kényezteti a bőrt. A Ro's Argan testkondicionáló és a Rose Jam habfürdő illatának szerelmesei el lesznek ragadtatva, hiszen a másik kettőhöz hasonlóan a Rose Jam tusfürdő is a török rózsaolaj és a gerániumolaj varázslatos illatduójától illatozik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

2017. november 30.

Imádom. Isteni finom rózsás-mézes illata van, ami tusolás után is érezhető még egy ideig. Baromi drága, de nagyon spórolósan lehet használni, én eleve fürdőrózsával használom azokat a tusfürdőket amik nem szeretném ha hamar elfogynának (mert vagy drágák vagy limitáltak), és hát ennél a tusfürdőnél nem túlzás, hogy egy babszemnyi mennyiség elég egy alkalomra, mert nagyon gazdag habot képez a fürdőrózsa használatával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Betti81

2017. november 7.

Isteni illata van, emiatt újra fogom venni.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 7.

Isteni illata van, emiatt újra fogom venni.

MormiOrsi

2017. október 19.

Nagyon jó az illata, bár a The Rough With The Smooth testradír illatát semmi nem überlei, de emiatt vásároltam meg a terméket. Én is beleszerelmesedtem, ahogyan sokan előttem. Már szemezek az újonnan megjelent testpermetével pont az illat miatt... meglássuk (kár, hogy az említett testradírból nincsen) :)
Szóval, van nekem egy argán olajos TBS tusfürdőm is és bár szeretem a TBS termékeket, de összehasonlítva a Lush tusfürdőnek intenzívebb az illata (kicsit jobban is érezni zuhanyzás után), krémesebb/gélesebb az állaga, ami nagyobb hidratáltság érzetet is nyújt fürdés után. Így, ha megkérdeznétek, melyiket venném újra, akkor nem kérdés, hogy ezt.

MormiOrsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Montelino

2017. október 17.

Kellemes tusfürdő, az illatát nem untam meg a 2. flakon után, de az árát sokallom, csak akciósan venném újra. Az összetétele nem makulátlan, ennyi pénzért lehetne az szerintem. Csak télen zuhanyzom ezzel, a többi évszakban sok lenne az édes illata, 1-2 órán át tartós a bőrömön zuhanyzás után.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

hgabriella97

2017. október 17.

Imádom :'( Első szaglásra beleszerettem pedig nem szeretem a rózsa illatot, de ez olyan különleges. Nővéremtől kaptam, magamtól biztos hogy nem vettem volna, mert szörnyen drága. Kicsi is elég belőle, az illatát sajnos alig érzem fürdés után.

hgabriella97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

zsazsa

2017. augusztus 18.

Tényleg rózsalekvár illata van. Hmmm... A fürdőszobában mindig hagy egy kellemes, finom illatot zuhanyzás után, mely elég sokáig érződik. Elég sűrű állagú tusfürdő, egyáltalán nem szárít. Ajándékcsomagban volt, egyébként nem tudom, hogy megvettem volna-e külön, de örülök, hogy kipróbáltam.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

ancsi97

2017. július 25.

Érdekes illata van,én nem szeretem a rózsát de ezt eltudom viselni .Magamtól biztos nem vettem volna meg,a Rosie csomagban volt. Kevés kell belőle,jól habzik

ancsi97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

VargaKata15

2017. április 24.

Ennek a tusfürdőnek van a legeslegjobb illata a világon!!!! Már a flakonban is tetszett, de az első használatnál szerelembe estem <3 Igaz rá ugyanaz, mint a többi Lush tusfürdőre: az ára csalóka, mert nagyon kevés kell belőle, írtózatosan jól habzik, tartós az illata. Másik tusfördőből 3 flakont elhasználok, amíg ebből egyet.

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

csicsenge

2017. február 15.

Első lush-os tusfürdőm, szerelmes vagyok belé :) utánozhatatlan ez az illat, érdekes zselés állaga van, jól habzik, kevés is elég belőle... nálam abszolút nyerő, ráadásul féláron tudtam megvenni, így nagyon megérte

csicsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

slytherclaw

2017. február 10.

Nem vagyok annyira oda a rózsás dolgokért általában, de ez a tusfürdő... wow. Anyukámnak vettem egy félkilós flakonnal a téli leárazáson, de én még csak most próbáltam ki.
Egyáltalán nem mű, nagyon mély és meleg rózsaillata van. Zuhanyzás után órákig érezni az illatát. Nagyon kevés is elég belőle, úgyhogy a fél kiló elég lesz egy évre még úgy is, hogy időnként én is rájárok. :)

slytherclaw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Hidratálók: Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színezék. Lilás piros.