KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 19.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A brazil narancs és a bergamott mézillatú áramlatai táncot járnak az örvénylő, színes csillagokkal a kobaltkék univerzumban. Ahogy a csillámló, éjfélkék takaró megnyugtatóan szétterül, a brazil narancs és a bergamott olajai összefognak, hogy az égig emeljék a hangulatod.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stylo

2017. december 8.

Hjaj de jópofa!!! Itt ülök benne. Először a kék része oldódik ki, a csillagok pedig jó ideig lebegnek a nagy kekségben. Ahogy úszkálnak körbe, a sárga és kék színek keverednek. A csillagok zöld csíkot húznak maguk után. Mire feloldódik minden, a víz olajzöld lesz, amiben aranyló csillamok fénylenek. Oh.... jippiájé....!!!!

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Dudu195

2017. december 7.

Szuperjó! A víz színe gyönyörű, a csillagok fantasztikusak. Tökéletes.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Szuperjó! A víz színe gyönyörű, a csillagok fantasztikusak. Tökéletes.

deezsina

2017. október 16.

Pontosan azt hozza ez a termék, amit egy Lush fürdőbombától vár az ember, erős szín, erős illat, sok tápláló összetevő, szóval nálam ez nagyon bejött. Először tisztán kékre oldódik a cucc, a csillagok a végén, sokkal lassabban oldódnak fel és a kék vizet kicsit türkizes/csillogós színűvé teszik.
Az illata citrusos/édes, a bőrön pedig a szokásos vajas réteget hagyja ami beszívódva nagyon tápláló.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

saladhunter

2017. február 22.

Elég sok fürdőbombát kipróbáltam már tőlük. Nekem tetszett. Jó illata van. Szép lett tőle a víz. Puha lett a bőröm. Utána is megmarad az illata realtive sokáig. Szerintem ezen kívül nem is kell többet nyújtania egy fürdőbombának.

saladhunter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Fruzsci

2017. január 29.

Tetszett az illata, szép volt a színe, de....valahogy nekem nem jön be az az olajos réteg. Már a vízben se szeretem, hogy olyan csúszós, olajos, és utána a bőrömön se.:(

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

szaboalexa99

Korcsoport: < 18
2017. január 10.

Az illata véget vettem meg csak, nem hittem hogy a látványon kívül hatása is lesz. Több alkalomra használom, így még meg is éri megvenni. Használat után nagyon puha lett a bőröm és az illata is sokáig megmarad:)

szaboalexa99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 10.

arendasnikolett

2017. január 8.

Véleményem szerint attól, hogy drága még lehet ésszerűen használni, hogy megérje az árát. Amikor fürdőbombát vásárolok a Lushban akkor sosem egyszerre használom el vagy 2 darabban, hanem legalább 5-8 fürdővízhez elegendőt csinálok belőle, úgy hogy széttördelem kisebb darabokra. Sokkal jobban megéri így, hisz a hatása így sem lesz más és tovább élvezhetjük. Ez a változat az egyik kedvencem, feloldódása után a sárga csillagok megmaradnak, majd azok is olvadni kezdenek és kieresztik az értékes olajokat. :)

arendasnikolett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

palvivien0320

2017. január 5.

Jó, hogy ilyen nagy a mérete, az illata isteni, de sajnos számomra egy bomba nem ér meg ennyit. :( egyszer vettem, de elég is volt. Az ára miatt adok 4 csillagot.

palvivien0320
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

zskrisztina

2016. december 1.

Tavaly a Golden Wonder volt a kedvencem, de az idei újdonságokból ebbe szerettem bele igazán. A víz gyönyörű tengerkék lett, arany csillámokkal. Az illata iszonyat finom, karácsonyi, relaxáló hatású. Iszonyú kipihentem szálltam ki a kádból, és szuper puha bőrrel. Garantált a wow hatás:)

zskrisztina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 1.

Norih

2016. november 20.

Wáoh. Ez az első szó jut eszembe erről a termékről. Most szálltam ki a kádból, úgyhogy nagyon friss az élmény. Mindenféleképpen akartam egy karácsonyi hangulatú fürdőgolyót és ezt találtam a legszimpatikusabbnak a honlapon. Az üzletben nem igazán fogott meg az illatával, de mégis bedobtam a kosárba. És nem bántam meg. Iszonyú gyönyörű kék színű lesz tőle a víz. A teteje világoskék, az alja pedig sötétkék. A csillagok pedig tele vannak természetes származású illóolajokkal, amitől azt éreztem fürdés után, mintha egy Lushos testápoló tömbbel kentem volna be magam. És az egész testem csillog. Az illata is nagyon kellemes, frissítő. Aki már használta a Frozent, annak hasonló lesz ezzel a fürdőbombával is a fürdés. De ez sokkal jobban hidratálja a bőrt, és sokkal csillogóbb utána a bőr. Mindenkinek nagyon nagy szeretettel ajánlom! :)
Update: Már a második is a kádban landolt :)

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Update: Már a második is a kádban landolt :)

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: jégkék csillám.