KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mucli0525, Módosítva: 2011. november 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A krémes-gyümölcsös, rokokó stílusú, mely úgy néz ki, mint egy nagy, olasz nugátos süti. A Brighton Pavillion kupoláját formázó, élénkítő illóolajokban gazdag egzotikus gyümölcstömeg pompás bőrselymesítő.

cinicini

2017. november 15.

Imádom az illatát, kellően habzik, és mivel alapvetően ekcémás a bőröm, így sajnos már nem tudok akármivel megfürödni. Ezt ajánlották nekem a Lush boltban kifejezetten erre a problémára, és hála az égnek egyáltalán nem irritálja a bőrömet. :)

cinicini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

stylo

2017. november 3.

Szeretem az illatát. De tele van ezekkel a szaritott mazsola darabokkal vagy mikkel. Néha kiesik egy vagy karistolja a bőröm. Az állaga puha és krémes, jól habzik. De nem veszem újból.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

balazskrisztii

2017. szeptember 14.

Úgy tűnik csak nekem nem vált be ez a szappan... Olyan, mintha kiszáradt volna, 3x annyi idő megfürödni vele. Az illata jó, de nem kárpótol

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Kremcica

2017. szeptember 13.

Sokáig olvasgattam erről a szappanról aztán mikor április végén jártam a Lush boltban, anélkül hogy tudtam volna melyik szappanról is van szó, erre böktem az eladónak hogy kérném. Mikor mondta mi a neve persze vigyorogtam. :) Csak most került rá sor, nyáron nem éreztem volna kellemesnek a melegben. Finom puha állagú, az illatát nem tudnám mihez hasonlítani. Egyszerre fura és nagyon jó, fürdés után diszkréten megmarad a bőrömön. Mint minden szappan ez is csikorgósra tisztít amit nem igazán szeretek, viszont szárítkozáskor észrevehető mennyire jól hidratálja a bőrt. Picit gyorsan fogy (mint minden krémszappan) ezt leszámítva jó vétel!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Hát ez a drága tényleg a szappanok szultána! Az illata valami mennyei, és a bőröm is selymes lesz tőle. Ha tehetném mindennap ezzel a kis csodával fürdenék♥, de sajnos nem tehetem mert egy picikét drága.Éppen ezért csak akkor használom, ha valami különleges alkalom van vagy ha nagyon megérdemlem, mint pl. ma, mikor csak egy kis extra lazításra vágyom. *5+++

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

izabellamelinda

2016. december 23.

Nagyon finom, nagyon kedves, nagyon puha. Szeretem a Lush illatokat, és ez az egyik legjobb, fürdés után mindig több óráig illatos a fürdőszoba. Szeretem! :)

izabellamelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

creammaniac

2016. november 2.

Még nagyon friss az élményem vele, de már most imádom! Őszi-téli időszakban tudom elképzelni a használatát, az illata fenséges, finom, krémes habot képez. :) A korábbi Lush szappanjaim egy picit szárítottak, de ez egyáltalán nem, tudom ajánlani azoknak, akik ettől tartanak. Valószínűleg újravevős lesz! :)

creammaniac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Jangoca

2016. augusztus 23.

Az illatát és az állagát imádom, de nekem egy nagyon picit szárítja a bőröm (de tény, hogy extrém száraz bőrű vagyok). Elég sokáig elég, tömör szappan.

Jangoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

RitaL

2016. július 21.

Tényleg nem szárít, de engem idegesítettek a karcolós kis szárított gyümölcsök, így nem veszek másikat belőle.

RitaL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

janka.s

2016. július 14.

Az egyik kedvenc Lush szappanom. Nem szárít, bár a furcsa szappanos érzés ezután is marad a bőrömön. Az illata valami isteni, körbelengi a fürdőt minden használat után órákig, örülök neki hogy nem a tipik citrusos-friss Lush illat. Bőrömön is tartós, szeressük :)

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

Hidratálók: Propylene Glycol

Sárgabarack mag őrlemény, melyet bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.