Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mucli0525, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

A krémes-gyümölcsös, rokokó stílusú, mely úgy néz ki, mint egy nagy, olasz nugátos süti. A Brighton Pavillion kupoláját formázó, élénkítő illóolajokban gazdag egzotikus gyümölcstömeg pompás bőrselymesítő.

juditfoldesi

2018. augusztus 10.

Nagyon különleges az illata, tényleg luxus élményt nyújt és az illata sokáig megmarad, belengi a fürdőszobát. Úgy érzem sokat segít a száraz bőrön.

juditfoldesi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Victoria90

2018. június 14.

Nagyon érzékeny, olykor száraz bőröm van.
Minden tusfürdőtöl viszkettem, amikor a Lush termékeket ajánlotta a barátnőm. Az eladó csajszi pedig a Sultana-t. És lám nem viszketek.
Imádom!! Illata is isteni, krémes, testápolót sem kell használnom.

Victoria90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon érzékeny, olykor száraz bőröm van.
Imádom!! Illata is isteni, krémes, testápolót sem kell használnom.

zsizi

2018. június 3.

Imádom. Intenzív és csodálatos illata van, engem egyáltalán nem szárít, és különleges élmény vele fürdeni!

zsizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

Liela

2018. április 2.

Krémes, hidratál, isteni luxury élmény, de hosszú távon szárít... mint nekem mindne Lush, és majdnem minden szappan. :c

Liela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Párom kapta, és nagyon megszerette, a száraz bőrének nagyon jót tett. Elképesztően krémes, szuperül hidratál, és elképesztően finom illata és az egész fürdőben érződik a barackos illata, de a bőrön nem ilyen erős. Úgyhogy ő is én is nagyon megszerettük.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

cinicini

2017. november 15.

Imádom az illatát, kellően habzik, és mivel alapvetően ekcémás a bőröm, így sajnos már nem tudok akármivel megfürödni. Ezt ajánlották nekem a Lush boltban kifejezetten erre a problémára, és hála az égnek egyáltalán nem irritálja a bőrömet. :)

cinicini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

stylo

2017. november 3.

Szeretem az illatát. De tele van ezekkel a szaritott mazsola darabokkal vagy mikkel. Néha kiesik egy vagy karistolja a bőröm. Az állaga puha és krémes, jól habzik. De nem veszem újból.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 3.

balazskrisztii

2017. szeptember 14.

Úgy tűnik csak nekem nem vált be ez a szappan... Olyan, mintha kiszáradt volna, 3x annyi idő megfürödni vele. Az illata jó, de nem kárpótol

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Kremcica

2017. szeptember 13.

Sokáig olvasgattam erről a szappanról aztán mikor április végén jártam a Lush boltban, anélkül hogy tudtam volna melyik szappanról is van szó, erre böktem az eladónak hogy kérném. Mikor mondta mi a neve persze vigyorogtam. :) Csak most került rá sor, nyáron nem éreztem volna kellemesnek a melegben. Finom puha állagú, az illatát nem tudnám mihez hasonlítani. Egyszerre fura és nagyon jó, fürdés után diszkréten megmarad a bőrömön. Mint minden szappan ez is csikorgósra tisztít amit nem igazán szeretek, viszont szárítkozáskor észrevehető mennyire jól hidratálja a bőrt. Picit gyorsan fogy (mint minden krémszappan) ezt leszámítva jó vétel!

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

babuu

2017. szeptember 11.

Hát ez a drága tényleg a szappanok szultána! Az illata valami mennyei, és a bőröm is selymes lesz tőle. Ha tehetném mindennap ezzel a kis csodával fürdenék♥, de sajnos nem tehetem mert egy picikét drága.Éppen ezért csak akkor használom, ha valami különleges alkalom van vagy ha nagyon megérdemlem, mint pl. ma, mikor csak egy kis extra lazításra vágyom. *5+++

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol