KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabyDoll, Módosítva: 2015. november 22.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Lemosók, Tonikok

nikosz90

2016. szeptember 15.

Legjobb szemfesték eltávolító, amivel valaha találkoztam! Egy pillanat alatt eltávolít mindenféle,- fajta szemfestétket, irritáció, dörzsölés és kipirosodás nélkül!

nikosz90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Pöti

2016. január 30.

Kifogyóban van a Take the day off szemfesték lemosóm és úgy gondoltam, hogy kipróbálok valami újat. Ezzel már szemezek egy ideje a MAC-ben, de addig nem akartam újat venni, amíg a Clinique-ben van. Magasak az elvárásaim a lemosókkal szemben, mert elég beton szemfestést hordok a mindennapokban is. Az olajos, kétfázisú nagyon könnyen birkózik meg a napi sminkemmel, a MAC-nek viszont kell egy kis idő, amíg leoldja a spirált. Végül persze maradéktalanul lejön minden, de ennyi pénzért többre számítottam. Amúgy nem csíp, nem irritál. Most 4 csillag, aztán meglátjuk, hogy szokunk össze.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 30.

LittleBaby

2016. január 28.

Nekem a lila színű van meg, és eléggé kétféle érzések vannak bennem:
Szerintem a termék pozitívumai:
- Kevés kell belőle
- Nem bántja a kontaktlencsés szemem

Negatívumok:
- Nagyon nehezen birkózott meg a Bobbi Brown szempillaspirálommal...
- Az alapozómmal is...
- Mikor törlöm vele a szemem, rámegy az alsó szemhéjamra, és onnan roppant nehéz letörölni.. nem is értem..
Mindegy, még kísérletezgetek vele, de egyelőre nem valószínű, hogy újraveszem..

Szóval ki kellett egészítenem a régi sminklemosómmal, lehet, hogy csak én vagyok béna, de én nem vagyok oda érte.. Pedig itt annyi 5 csillagot kapott, hogy gondoltam, biztosan csodaszer... Szerintem nem!

LittleBaby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 28.

Nekem a lila színű van meg, és eléggé kétféle érzések vannak bennem:
Szerintem a termék pozitívumai:
- Kevés kell belőle
- Nem bántja a kontaktlencsés szemem

Negatívumok:
- Nagyon nehezen birkózott meg a Bobbi Brown szempillaspirálommal...
- Az alapozómmal is...
Mindegy, még kísérletezgetek vele, de egyelőre nem valószínű, hogy újraveszem..

molnarandrea95

2015. november 3.

Én is kontaktlencsés vagyok, de nem bántják egymást. Eddig ez a legdrágább sminklemosóm, de nem bántam meg, hogy megvettem. Valószínűleg soha nem fog elfogyni, annyira kevés kell belőle, de ha egyszer mégis, akkor biztos újraveszem.

molnarandrea95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

Lena16

Korcsoport: < 18
2015. május 25.

Gyorsan leszedi a sminket, kevés kell hozzá. Sokáig elég belőle. A vízálló, csomósodó szempillaspirálomat egy perc alatt leszedi!

Lena16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 25.

miko02

2015. március 21.

Elég régóta használom, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Gyorsan, és tökéletesen szedi le a sminket. Nekem kevés is elég belőle, nem fogy gyorsan. Kontaktlencsét használok, és nem irritálja a szemem egyáltalán, úgyhogy csillagos 5-ös! :-)

miko02
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 21.

monacska26

2014. május 2.

Nekem a 30 ml-s verzió van meg, mert gondoltam előbb kipróbálom, mielőtt beruházok a nagy kiszerelésre. És nem is csalódtam. Szépen lejön vele a legmakacsabb spirál is. A végén pedig áttörlöm az arcom vele. Nem marad semmi rajtam és ezt szeretem :) Az összetevők is barátságosak, az ára már nem annyira, de a minőséget meg kell fizetni.

monacska26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 2.

s.patri

2013. november 20.

Nekem a pro jelző nélküli sima MAC gently off eye and lip makeup remover verziója van. A világ legjobb szemfestéklemosója!!! Brutálisan durván ragaszkodó vízálló szempillaspirálomat is pikk-pakk leszedi, amit előtte semmi sem szedett le maradéktalanul. Rengeteg középkategóriás márkát kipróbáltam már, dm-es, rossmann-os, nivea stb. De nálam ez az abszolút befutó. Igaz enyhén olajos, de ez engem nem zavar a szem környékén, sőt jól jön a bőrnek egy kis táplálás. Az ára az ami kevésbé baráti 100ml 6200 Ft. Viszont egyszer megéri rá beruházni, töredéke mennyiséget kell belőle a vattakorongomra csepegtetni, mint a korábbiakból. A szemem az olcsóbb gyakran csípték, ez olyan gyengéd, mintha csak vízzel mosnám. És ilyen maradéktalanul tökéletes leszedést még egyikkel sem értem el. Így 5 csillagot adok neki!

s.patri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

littleowlielovesfatbeat

2013. március 7.

Brutálisan jól leszedi a legtartósabb sminket is, és nagyon jó az állaga. Nem kell belőle sok, és nem csíp. Kontaktlencsés vagyok, azzal is lehet vele dolgozni.

littleowlielovesfatbeat
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

dorottyaa

2012. november 11.

Könnyedén lehozza az erősebb sminket is. Vattakoronggal használom, teszek rá egy keveset pár másodpercig hagyom állni, egy törlő mozdulat és voila...volt makeup, nincs makeup. Sminkelés közben is könnyen tudok korrigálni, ha elrontok valamit. Nem csíp, nem irritál, nem pirosodik ki tőle a bőröm.

dorottyaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol