KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Manhattan

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimée, az összetevőket feltöltötte: cuki, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   külföld

Manhattan Khol Kajal Szemceruza 20
Ár: 200 , Eladó: nagy_agi
Állapot: 1x hegyezett, Helyszín: Debrecen, fizetés: banki utalás+ajánlott posta/ személyes átvétel
buzavirag

2016. december 28.

Fekete színben használtam gimiben nagyon sokat, akkor is leginkább a vízvonalamra. Nem tudom mit szerettem benne, a minap elővette egy még megmaradt csonkot, kipróbáltam nosztalgiából. Nem igazán tartós, nem is nagyon fog a vízvonalamra.

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

szederke

2016. december 6.

Nem olyan rossz, de nem is tökéletes. Egy időben vettem a NYX szemceruzával és azzal összehasonlítva ez nem olyan tartós, és krémes. Kb 300Ft volt a különbség a kettő között, így szerintem ebből nem veszek többet.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

MsKors

2016. július 11.

Tartós, jó színvilág (nem mindegy nekem, hogy a barna milyen barna) és puha. Ott marad a helyén ahová tettem. Nincs vele gond.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

eva.nagy622

2016. április 26.

Nagyon szeretem ezt a szemceruzát, évek óta újra szoktam vásárolni. Puha, pigmentált és nem irritálja a szemem. A tartósságával is meg vagyok elégedve.

eva.nagy622
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Dézi

2016. április 10.

Nekem a nude couture 51D árnyalatban van meg. Krémes és jól használható szemöldökcsontra, illetve vízvonalra is. Elég tartós, egy napot lazán kibír ( vízvonalon pár óra múlva eltűnik, de máshol megállja a helyét) Már régóta kerestem ilyen színű szemceruzát. Kicsit maszatolódik, ezért sötét színeket nem biztos, hogy kipróbálok belőle

Dézi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Wilhelmina25

2016. április 4.

Fél áron sikerült hozzá jutnom, gondoltam kipróbálok egy ceruzát a márkától, hát nem lettem odáig érte sajnos. A sötét zöld színt szereztem be, ami szép is, viszont nem túl tartós, és könnyen elkenődik. nem is nyúlok hozzá túl gyakran.

Wilhelmina25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

borapanda

2016. március 4.

a világos/bőrszínű árnyalat van meg nekem, nagyon szeretem, vízvonalba szép, akár korrektornak is jó apró piros foltokra, de én leginkább a szemöldököm "megtisztításaként" használom, hogyha valahol kimentem a vonalból, vagy megcsúszott a kezem :) nagyon hasznos

borapanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 4.

animaci

2016. január 29.

lila színben van meg, csak emiatt nem használom, mert csak feketét használok. nem is értem, miért vettem meg. impulzus vásárlás volt :)

animaci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

varga

2016. január 11.

Nem olyan rossz szemceruza, de nem valami tartós, és nagyon könnyen el is kenődik, de ezért az árért nem is vártam el túl sokat.

varga
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

bugosgizi

2015. szeptember 24.

Ezt a terméket a Dm-ben vettem. 99 Ft volt. Még rá is kérdeztem az eladónál hogy ez most komoly? Biztosított róla hogy igen az és a gép is annyit olvasott be. Így hát gyorsan megszaglásztam és megnézegettem hogy nem e rossz a termék. ( A mögöttem álló nénike csak nézett rám hogy én megbolondultam...) De megbizonyosodtam hogy minden rendben így elégedett örömmel az arcomon sétáltam ki a kis szemcerkámmal.
Nekem a barna árnylat van meg. Nem a szememhez használom hanem a szemöldökömhöz. Mivel gyönyörűen passzol a színe. Bár hozzá kell tenni hogy klasszul füstösíthető. Így mélyítő vonalban is jól tud mutatni.
Ez a ceruza végre rendesen hegyezhető. Kellően kemény és tartós ahhoz hogy a 90% ne a kukában végezze mert elhegyeztem.

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.