KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 3.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: kb. 4* használtam, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Posta vagy Móváron személyes átvétel

javi

2018. január 11.

Alig vártam hogy újra megvehessem (két ilyen spirál között kipróbáltam egy másik Maybellinest is, de az nem tetszett annyira mint ez). A festék nem maszatolódik, nem "pereg le", és nem olyan, amitől az ember pillája betonkemény és száraz lesz. A keféjét imádom, a hajlított alakja miatt tényleg megnyitja a tekintetet, és jól tartja a szempillák göndörségét. Az elején tényleg vigyázni kell vele, le kell húzni a tubus oldalán a felesleges festéket, de ezt nem veszem negatívumnak, mert nekem még nem volt olyan szp.spirálom ami eleinte ne vett volna fel sok festéket.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

sancs

2018. január 10.

Annyira nagy volt körülötte a hype és itt is mindenki dicsérte, hogy megvettem. Bár ne tettem volna. Borzalom az amit a szempilláimmal tesz. Nagyon sok festéket vesz fel és ragasztja vele össze a szálakat. Csomósodul is. Ennél ezerszer jobb spirálokat használtam már.

sancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

dorcii001

2018. január 6.

Itteni vélemények alapján szereztem be, kár volt... katasztrófa amit művel. Azt hittem később jobb lesz, kitartóan próbálkoztam, de nem. Összetapasztalja a pillákat, pókláb hatású... konkrétan pár alkalom után, hogy használtam elkezdtek letörni a pilláim.. soha többet ez a spirál. Lehet sokaknak bevált, de nekem katasztrófa volt.

dorcii001
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 6.

LSTE

2018. január 5.

Csillagos ötös. A leggyönyörűbb definiált, szétválasztott, dús "csillagszemű" hatást kapom. Remélem soha nem vonják ki a forgalomból. :D

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

leszkovarmoni

2018. január 4.

Mintha műszempilláim lennének, örök kedvenc

leszkovarmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Mintha műszempilláim lennének, örök kedvenc

dunaimano

2018. január 2.

Nem vártam sokat ettől a szempillaspiráltól, valahogy ránézésre nem tűnt annak a típusnak, ami a szememen is szép és használni is szeretem. Ennek ellenére barátnőmét kipróbáltam, és teljesen lehidaltam a hatástól. Megyek beszerezni a saját spirálomat is! :)

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Anna922

2017. december 31.

Szuper szempillaspirál, de ha már a végefelé járok a tubusnak, akkor nálam hajlamos csomósodni.

Anna922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Manhattanlove

2017. december 29.

A legjobb! Hatalmas fekete szempillaim vannak alapjaraton, de imadom a gigamega szempillazast 😁 Nekem ezt ez a spiral nyujta, meses! :)

Manhattanlove
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

Luszilka

2017. december 28.

A kedvenc spirálom, amióta rátaláltam csak ezt veszem újra és újra. Mondjuk hozzá kell tenni, hogy alapjáraton göndörek a pilláim, egy kis dúsítása van csak szükségem.

Luszilka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

jadegirl

2017. december 27.

Jobbra számítottam, valóban sok festéket visz fel de ha megtanulunk vele bánni akkor egy erős közepes szempillaspirál.

jadegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.