KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál, valamint smink csomag
Ár: 1500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

eeeee

2018. december 14.

Szeretem a Maybelline spiráljait, alapvetően ezzel is elégedett vagyok, de nem tud többet, mint a Lovely sárga spirálja. Számomra nem extra, műszempilla jellegű, bár szépen kiemeli a tekintetet a drámai hatás elmarad. Több rétegben nekem tincsesíti a szempillámat.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

csillam94

2018. december 13.

Nagyon jó termék! Göndörít, hosszabbít és tartós is, nem pattog le a szemem alá, illetve nem is kenődik el. A kefe kialakítása miatt nincs feleslegesen sok festék a kefén,és sokkal könnyebb az alsó pillákat is festeni vele.

csillam94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

nellik

2018. december 7.

Ez a legjobb szempillaspirál számomra! Próbáltam már sok márkát, de ez vált be a legjobban.
Szép fekete, íveli+dúsítja+hosszítja a pillákat, tartós is.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Szép fekete, íveli+dúsítja+hosszítja a pillákat, tartós is.

Aphrozin

2018. december 6.

Hétköznapi használatra tökéletes, szeretem. Szép pillákat csinál, nem ragad össze.

Aphrozin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

gittus0924

2018. december 5.

Az egyik kedvenc spirálom, már a 3. tubussal fogyasztom. Nem egyszer megkérdezték már, hogy műszempilla van-e rajtam mikor őt használtam. Szép hosszú, göndör pillákat csinál. Eleinte igaz, hogy sok festéket vesz fel a keféje, de mikor már kicsit beszárad nincs ilyen problémám.

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

szilvasitimea

2018. december 3.

Alapvetően nekem nagyon bejönnek az olyan spirálok, amin van rövid és hosszú kefe is. Először a röviddel szoktam, majd a hosszúval még két réteget. Az eredmény göndörítő nélkül is szép, hosszú pillák.Nem csomósodik, nem hullik egy idő után. Tartós.

szilvasitimea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Aniiii

2018. december 3.

Imádom! A legjobb szempillaspirál, amit eddig próbáltam. Gyönyörűen szétválasztja a pillákat, nagyon természetes hatást eredményez.

Aniiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

fini91

2018. november 29.

Az első pár használatot követően szuper, szép nagy, fekete pillákat csinál

fini91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Az első pár használatot követően szuper, szép nagy, fekete pillákat csinál

magyarmelissza1008

Korcsoport: < 18
2018. november 18.

Ezt a spirált vettem meg utoljára, viszont akárhányszor kenem fel, alig lesz a szempilláimon réteg, én jobban szeretem azokat, amik építhetők, és kicsit össze is tapadnak,de ezt nem szeretem. Ráadásul mindig le is folyt. :(

magyarmelissza1008
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 18.

mppl

2018. október 31.

Még pár éve használtam, az egyébként hosszú de "fekvő" pilláimra amit semmi nem tudott megemelni, csak ez a kis csoda. Viszont nekem nem volt elég sötét a színe ezért a black verzióra váltottam. Egyébként hosszantartó, egyáltalán nem pereg és tényleg nagyon szép szempillákat csinál.

mppl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.