KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál Fekete
Ár: 1600 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta

pavac

2018. október 14.

Elsőre nagyon tömény volt, túl sokat tettem a pillákra, amitől összecsomósodott. Második körben már ügyesebb voltam, így csodásan meghosszabbította a pilláimat.

pavac
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Lina14

2018. szeptember 29.

imádom ezt a siprált, a kefe tökéletes a szememhez, szépen szétválaszt, hosszít is, egész nap tart, nem hullik, elég fekete a színe is.

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Cactuska

2018. szeptember 21.

Ilyen jó szempillaspirállal még nem volt dolgom. Amúgy is imádom a Maybelline spirálokat, de itt a sok nagyon jó vélemény után végre megvettem ezt. Bánom, hogy soha nem próbáltam még ki ezt a spirált, csak most. Aki ezzel nem tud szép pillát festeni, azzal baj van. Sosem szerettem a szilikonos kefét, csak a hagyományost, ezért féltem megvenni, de annyira jókat írtatok róla, hogy gondoltam kipróbálom. Most éppen akciós a Rossmannban. Engem elvarázsolt! :) Hatalmas pillákat csinál, nem csomósodik, nem ragad, nem pereg és baromi tartós. Tegnap olyan fáradt voltam, hogy elaludtam, így nem mostam le a szememről. Ma reggel is úgy állt rajtam, mint tegnap, mintha nem történt volna semmi. Szépen íveli a pillákat, természetes hatású és hatalmasok a pilláim tőle! Végre rátaláltam az igazira, nem is fogok mással kísérletezni. Remélem nem szüntetik meg! :) Lehet, hogy van még ettől is jobb, de az az igazság, hogy én sajnálok egy spirálért 4-5-6 ezreket adni. Ez még akció nélkül is belefér, ráadásul tényleg nagyon jó. Imádom!

Cactuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 21.

laszlobrigi04

2018. szeptember 11.

Ez az a szempillaspirál, amihez évek óta ragaszkodom, és ha mást veszek próbaként, akkor is 2 használat után visszatérek. Ha egy leheletnyit teszek egy strandos nap elején, akkor nap végén is ott van még természetes kinézettel. Nem pattog le a festék, szépen tart, ameddig fent van, úgy, hogy nem a végét pacsmagolom, hanem egészen a tövektől festem ki(ahogy kell), akkor egyáltalán nem áll össze és nem csomósodik. Az aki lepontozza a csomósodás miatt, valószínű más szempillaspirálokkal sincs megelégedve. Én mindenképpen ajánlom olyanoknak, akik nem 1 órás sminket akarnak.

laszlobrigi04
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Alexandramakarova

2018. szeptember 8.

Ennél szemét szarabb szempillaspirált nem tudom mikor vettem. Borzalmas! Felkenődik a keféjével csak összeragadó pillákat lehet festeni!

Alexandramakarova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

sarahL

2018. szeptember 6.

Nagyjából tényleg ugyanazt tudja, mint a lovely pump up, használtam mindkettőt, párhuzamosan is. Viszont ez sokkal tartósabb rajtam, nap végén is szinte tökéletes állapotú 👌, a másikkal szemben, ami fél nap után lepereg. Nekem így meg éri teljes áron is.:)

sarahL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

bija

2018. szeptember 5.

Nem szeretem, nem jó. Összekeni a pillákat, de nem lesznek szebbek tőle.

bija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Nem szeretem, nem jó. Összekeni a pillákat, de nem lesznek szebbek tőle.

Beu

2018. szeptember 3.

Először a vízállót vettem meg, nagyon bejött, úgyhogy megvettem ezt is. Ez az első Maybelline szempillaspirál, ami csinál is valamit a pilláimmal. Szeretem, mert az amúgy szögegyenes szempillámat szépen íveli, szétválasztja. Megszerettem. Újra fogom venni. :)

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

A két olcsó szempillaspirálom mellett (Essence és Lovely) ez a másik kedvenc. Igaz kicsit drágább, de Glamour napokon féláron szoktam megvenni. Bár ha belegondolok teljes áron is abszolút megéri. Nekem szép pillákat csinál, szeretem a keféjét, könnyű vele dolgozni. A festék nem pereg, nem potyog, nem kenődik a nap végére sem. Többször újra vettem már és még fogom sokszor a jövőben is.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

lupumaar

2018. augusztus 22.

Összetapasztja a szempilláimat, nehéz lemosni. A kefe formája viszont praktikus, könnyű felvinni vele a festéket. Hétköznapokra jó, de ez a spirál nem csinál drámai szempillákat, pedig hosszú szempillám van.

lupumaar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.