KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál Fekete
Ár: 1600 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: postával 1600ft , Eladó: 0808
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás, postán maradó

Cinaa

2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem gyönyörű pilllákat csinál, tény hogy meg kell dolgozni érte.

Cinaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nagyon szeretem gyönyörű pilllákat csinál, tény hogy meg kell dolgozni érte.

adi99

2018. augusztus 10.

Nem tudom nekem ez nagyon nem vált be. Szép pillákat csinál de nekem nagyon szenvedős ezt elérni vele, pedig hosszúak a pilláim. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg de egy orbitális csalódás. Lemosni konkrét kínlódás, kicsit össze is tapasztja a pilláim, néha még a pókháló hatás is összejön neki. Egyetlen pozitívumot tudnék felmutatni róla, azt hogy tartós és nem potyog. Most már elhasználom mert fogyjon, már nem is sok van belőle. Csak azért használom el mert ettől a márkától rengeteg olyan termék van amit napi szinten használok és eddig ez az első ami nem jött be.

adi99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Vizinora

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom. Már elhasználtam és nem vettem újra mivel abban reménykedtem találok egy hasonlóan jót. Tévedtem. Imádom a keféjét, gyönyörű pillákat varázsol és nem potyog.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

gaimanna

2018. augusztus 1.

UPDATE: még egy kis idő elteltével egész megszerettem, a festék is kezelhető lett és nagyon szép pillákat csinál, kiérdemelt plusz egy csillagot. :) Továbbra sem hiszem, hogy újraveszem, legalábbis teljes áron nem, max. féláras kuponnal. (az eredeti szöveget erősen meghúztam, állati hosszú volt :D)

[...] valahogy nem az igazi. Elsőre össze-vissza pamacsolt a festék, túl sokat vett fel a kefe, összeragasztotta a pillákat, a festék csomós volt és sűrű. Ez egy-két hét használat után jobb lett, már könnyebben kezelhető az anyag, kicsit hígabb lett, de még így is sokat kell lehúzni a tubus tetején. [...] A szempillák, ha egyszer végre sikerült minden bajt orvosolni, szépek - mondjuk közel sem műszempilla-hatás, viszont a sok-sok macera, főleg a lassú száradás miatt nem fogom újravenni.

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

2018. július 31.

Nagyon jó szempillaspirál, mióta megjelent csak ezt használom. Érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Quwer

2018. július 31.

Tökéletes szempillaspirál! Sokáig kitart , szép hosszú pillákat csinál ami tartós ! Nem potyog és a sima változat is teljesen jól bírja a vizet . Sok spirállal kísérleteztem már ,de még mindíg ő a kedvenc !

Quwer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

fanni06

Korcsoport: < 18
2018. július 27.

Eleinte nagyon sok festéket vitt fel, viszont ez pár használat után megszűnt. Gyönyörű pillákat varázsolt és nagyon hosszantartó volt. Újra fogom venni.

fanni06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

rohremma

2018. július 26.

Kedvenc! A kefe miatt szépen sotetiti a pillatovet, de ez nehezebb lemosassal is jár ugyhogy csak ritkábban hasznalom.

rohremma
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Pinky

2018. július 26.

Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbít, nem csomósodik, viszont nehezebb lemosni. Újravevős.

Pinky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Ella

2018. július 25.

Az itteni vélemények miatt vettem meg anno. Az elején tényleg sok festéket vitt fel, csomósított is. Utána meg gyorsan kezdett beszáradni, mindig fel kellett hígítanom kontaktlencse folyadékkal. Hosszabbított, de nem ájultam el tőle.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.