KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 500Ft , Eladó: Jdit04
Állapot: kb. 4* használtam, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Posta vagy Móváron személyes átvétel
Ár: 1900 , Eladó: peppi
Állapot: Új , Helyszín: Győr, fizetés: Személyes átvétel vagy postai úton előre utalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

trytobenice

2018. május 18.

Tökéletes. Szépen szétválasztja és meghosszabbítja a pillákat. Tartós, nem leszek pandaszemű pár óra múlva, és lemosni is egyszerű.
Legjobb amit eddig használtam. Biztos hogy újraveszem.

trytobenice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Legjobb amit eddig használtam. Biztos hogy újraveszem.

LSTE

2018. május 16.

Csillagos ötös. A leggyönyörűbb definiált, szétválasztott, dús "csillagszemű" hatást kapom. Remélem soha nem vonják ki a forgalomból. :D

-mondta hónapokkal ezelőtt.

Majd bekattant nála a cruelty free és nem vásárolta hónapokig. Hiányzott neki, megvette és nem hajlandó mást használni.

Ez a back sztorija a "lashsensational" és jómagam örökös-barátsági-paktumának.
Imádom és tényleg nem cserélném le. Sajnálatos módon a cruelty free felett áll néhány igény, amit nem minden spirál teljesít. De ez igen.
Vegyétek, vigyétek!

LSTE
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

-mondta hónapokkal ezelőtt.

Ez a back sztorija a "lashsensational" és jómagam örökös-barátsági-paktumának.
Vegyétek, vigyétek!

BEE6

2018. május 15.

Elképesztő pillákat lehet vele kreálni! A keféje nagyon jó, a csomagolás szép, csajos. Nem fogja meg a szemöldököm alatt a festék, ami nagy előny. (olyan hosszúak lesznek a pilláim :) ) A festék lemosása nehézkes, de megoldható. Ha ez van rajtam megkérdezik, műszempillám van e. :)

BEE6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

AppleMaple

2018. május 10.

Egy szempillaspirállal sem értem még el ilyen szép eredményt. Valóban csodálatos, szétválasztott szempillákat varázsol. A keféje is a lehető legjobb. Akár a kedvencem is lehetne, DE nagyon-nagyon nehéz lemosni... vagyis hát persze nem lehetetlenség de nem olyan könnyű, mint más szempillaspirálokat és ez engem eléggé idegesit, hogy ezzel kell bajlódni...

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

judit14krem

2018. május 10.

Az eddigi legkedvencebb spirálom. Sokszor próbálok ki újakat, de mindig visszatérek hozzá. A keféje nekem tökéletes, szépen ívelt pillákat csinál.

judit14krem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

nikolet91

2018. május 7.

Nekem csalódás volt kicsit ez a szempillaspirál. Szép hosszú szempillákat csinálna, ha nem ragasztaná össze őket..Nagyon ragadós, nem győzöm szétszedni utána a szempilláimat... Azért adok neki 3 csillagot, mert reménykedem benne, ha kicsit kevesebb festék lesz benne illetve a kefén, használhatóbb lesz (mert még csak 2x használtam)..

nikolet91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

andikagunna

2018. április 29.

A szempillaspirál számomra. :) Nagyon szépen szétválasztja és hosszabbítja a pilláimat. A termék idővel besűrűsödik, akkor már kicsit nehezebb használni, de ez annyira nem vészes. Jelenleg ő a kedvencem. :) Próbáltam a fekete változatát is, de az nekem nem vált be egyáltalán. :(

andikagunna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 29.

ilonikaa

2018. április 28.

Nagyon szeretem! Szép pillákat csinál, pedig nagyon kicsi pilláim vannak! Tartós, nem kenődik, nincs ragadós hatása! :)

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Katulin

2018. április 27.

Hasznalata igezove varazsolja a tekintetet, tobb retegben is szep, csomomentes pillakat varazsol. Nagy negativuma azonban, hogy kenodik, erdemes rajt atmenni egy vizallo festekkel is, hogy ezt elkeruljuk.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

Agito

2018. április 24.

Többször vettem már újra, nagyon szeretem, mert jól kiemeli a szempillákat egeszen a pillák végéig, nincs ragacsos hatása és kenődni se szokott, kitart nap végéig. Könnyű lemosni, nem az a fajta, ami darabokban jön le.

Agito
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.