Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2449-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kvitta.girl, az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2018. február 22.

Kiszerelés:   9,5 ml
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2449

• könnyed, folyékony formulájú festékkel
  • speciális keféjének köszönhetően legyezőszerűen nyitja a tekintetet

Ár: 2449, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál, valamint smink csomag
Ár: 1500 , Eladó: peppi
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Ár: 1700Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten
Szilvimoncsi

2019. február 16.

Éppen nem volt a kedvencem(Maybelline Big Shot) a drogériában, gondoltam megveszem ezt, erről is jókat írnak meg hát egy márka stb.. Szerintem meg se közelíti a Big Shotot.. Csak az alsó szempillákra használom. Ha már megvettem, fogyjon el :D

Szilvimoncsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Platina890413

2019. február 15.

Naponta használom. Szerintem egy kicsit sok festéket vesz fel a spirál,de ez könnyen korigálható. Szép fekete a színe,szép pillákat “csinál”, könnyen lemosható, nem kenődik. Ha nem találom a kedvenc L’oreal -t,akkor ezt veszem meg!! Ugyan olyan jó!!

Platina890413
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

babydream

2019. február 9.

Nagyon szeretem. Könnyen felvihető, nem csomósodik, tartós és szép fekete színe van. Elég rövidek a szempilláim, de ezzel látványosan hosszabbak lesznek. A vízálló verziót is beszereztem, de azt ritkábban használom, mert akár 24 órát is kibír és szerintem nehezebb leszedni, mint a simát.

babydream
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

pannyunyu

2019. február 6.

Nagyon jó! Hosszú, nem csomós szempillákat varázsol és még tartós is. :)

pannyunyu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

Nagyon jó! Hosszú, nem csomós szempillákat varázsol és még tartós is. :)

Adriii93

2019. február 6.

Mindig is Maybelline szempillaspirálokat használtam, nem éreztem úgy, hogy szükségem lenne ettől drágább spirálra.
Olyan szempontból szerencsés vagyok, hogy szép hosszúak a pilláim szóval óriási elvárásaim nincsenek a spirálok felé: ne tapassza össze őket.. és kb ennyi :D
Én mindig is ezeket a hajlított fejű spirálokat veszem, nekem valamiért nagyon bejönnek viszont kicsit elszomorodtam amikor otthon szembesültem vele, hogy ennek sajnos szilikon keféje van amitől én valamiért idegenkedem.
Viszont kellemes csalódás volt, jól tudok vele dolgozni. Tényleg elég sok festéket vesz el szóval ügyesen kell vele bánni, de nem voltak különösebb problémáim vele.
Láttam, hogy többen panaszkodtak itt arra, hogy nehezen lehet lemosni. Nekem nem volt különösebben problémás a lemosás sem.

Szóval röviden nekem az egyetlen negatívum a szilikon kefe, de ez az én hülyeségem és emiatt nem érdemli meg a spirál, hogy lehúzzam 4 csillagra :)

Adriii93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Ottiilia26

2019. január 27.

Nagyon szép hosszú pillákat varázsol! Ami tetszik nem csomosítja össze a pillám! Én nagyon szeretem! 3x vettem újra

Ottiilia26
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Jane

2019. január 26.

Sajnos az én pilláimra nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Csomósítja a pillákat és ami nálam nagy hátrány, rendkívül nehéz lemosni. Nem tudom ki hogy van vele de nekem darabokban jön le nagyon erős dörzsölés hatására, amit a szemem nyilván nem jól tolerál. Pedig nagyon jó véleményeket hallottam róla, sajnálom, hogy nekem nem vált be.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

gyrita99

2019. január 25.

Kissé szokatlan formájú a kefe, de 1-2 használat után megszoktam. Teljes mértékben megérte a próbálkozás. Elképesztően szép pillákat varázsol.

gyrita99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Szlilla0504

2019. január 25.

Itteni vélemények alapján vettem meg ezt a spirált. De nem tudom megmondani, hogy szeretem-e vagy sem. Az elején kicsit sok festéket vesz fel a kefe, amit tulajdonképpen szépen el lehet oszlatni a szempilláimon miután 1-2x lehúztam a tubus tetején a felesleget. A kefe formája miatt mindig sikerült valahogy rákennem a szemhéjamra is. Majd eljött az az idő, amikor megtanultam tökéletesen használni a kefét és már a megfelelő mennyiségű festéket vette csak fel. Akkor egy valóságos álom volt nézni a szempilláimat, de hogy megérte volna előtte egy hónap “szenvedés”... hát nem tudom.

Szlilla0504
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

picitina

2019. január 24.

Szeretem ezt a szempillaspirált!:)
Sok gyakorlással szinte tökéletes pillákat lehet vele csinálni, a színe is az a extra fekete amit kerestem.
Viszont...nagyon nehéz megszokni a keféjének a használatát, nekem több hét volt, és mire megszoktam meg már kezdtem megimádni, a kefe elkezdett eszméletlenül sok festéket felvenni magára...:(
Szerintem ha a peremét úgy alakítanák ki, hogy rendesen leszedje a keféről a festéket, sokkal hosszabb ideig lehetne használni és sokkal könnyebben lehetne tökéletes pillákat varázsolni vele.

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Szeretem ezt a szempillaspirált!:)

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.