KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naked

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Festett hajra. Napraforgóval és fahéjjal. Természetes anyagokkal parabenek nélkül, egy flakonnyi kényeztetés a hajának. A természetes anyagok miatt a szín változhat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Oraculum

2014. május 14.

Nagyon elnehezítette a hajamat mosás után, kifésülni is nehéz volt.

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 14.

Nagyon elnehezítette a hajamat mosás után, kifésülni is nehéz volt.

dda

2014. május 4.

az egyik barátnőm vette, majd odaadta a másiknak, és aztán került hozzám. pár napig egészen tetszett, habár egyáltalán nem habzott fel, és nem tudtam igazán bedörzsölni vele a hajam, nagyon nehéz volt eloszlatni. kócolta is a hajam, úgyhogy inkább eltettem a szekrény aljába pótsamponnak.
most a napokban elővettem, és egy akkora csalódás - még mindig - hogy a maradékot már nem is tettem vissza, kidobom inkább. egy dolog, hogy nem habzik, természetes, satöbbi, oké. de rengeteget kell elhasználnom arra, hogy az amúgy alig vállig érő hajamba bedolgozzam, amit aztán egy merő rasztává alakít, egy nagy gubanc lesz az egész, és törik, mint a nyavalya. pakolással is. nagyon sajnálom, sajnáljuk, mert nagyon akartuk szeretni, de nem megy, nekünk pénzkidobás volt.

dda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

kcseni

2014. április 4.

Sajnos nekem is ugyanaz a tapasztalatom, mint az előttem szólóknak. Iszonyatosan nehéz volt kimosnom a hajamból, sőt nem is lehetett! Másik samponomat kellett elővennem, mikor más a szódabikarbónás, és végül az almaecetes öblítés sem segített. Szeretem a márkát, és azt is, hogy próbál természetesebb vonalat képviselni, viszont ez a termékük sajnos mégsem érdemel 3 pontnál többet, talán számomra még annyit sem, hiszen nem funkcionált jól...

kcseni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

ency091

2013. június 21.

Megtörtént a próbamosás, nekem sikerült kiöblíteni a hajamból. De utána olyan csikorgósan csúszásmentes és mindentől mentes a hajam már vizesen, hogy nem is lehet megfésülni, szóval 2 marék balzsammal simán bekellett "áztatni" a hajam. Így aztán sikerült kifésülni. Nem bánom így annyira, hogy kivonták itthonról a Dm-ekből, mert gubancolja már vizesen a hajat, bár a fejbőrömnek jól esik a melegben h ennyire jól tisztítja. Adok neki 3 *-ot.

ency091
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

ronicic

2013. január 6.

Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt a sampont, viszont csalódnom kellett. Ugyanazt tapasztaltam, mint 81Judit: a hajam a fenti szakaszon enyhén zsíros, ragacsos volt, eléggé zavart, így a két hajmosás közti időtartam is 3 napról 2 napra csökkent. Még adok neki egy próbát az almaecetes öblítéssel. Három csillagot azért kap, mert úgy látom az egyik funkciójának megfelel: a festett haj színét segít tartani.

Update: Kipróbáltam almaecetes öblítéssel. Javította a problémán, de még mindig nem tökéletes. Olvastam, hogy érdemes az ilyen naturális samponokat hígítva használni, teszek még úgy is egy próbát vele.

Update2: Sajnos kudarcot vallott: vízzel hígítva és almaecetes öblítéssel sem tudtam teljesen kiszedni a hajamból, de lehet, csak én vagyok alkalmatlan a használatára. Szóval végül váltottam a FIN aloe vera-s samponára, és ebből pedig mindig csak egy cseppet teszek a FIN samponhoz, hogy fogyjon.

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

applepopsicle

2012. július 21.

Kb 1,5 flakonnal használtam el belőle, de néhány használat után a hajtőnél csupa pattanás lett a bőröm, és a fejbőrömön is megjelent egy-kettő. A hajammal jót tett, de a bőröm nem igazán bírta.

applepopsicle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 21.

81Judit

2012. február 2.

kb. 3 alkalommal használtam. Hajszárítás közben vettem észre, hogy főleg hajtőnél néhol ragacsos, zsíros hatású a hajam. (Zselét, habot stb. nem használok, ezért gondoltam, hogy sampontól van). Először azt hittem, nem öblítettem le rendesen. Következő alkalommal alaposabban lemostam, de ugyan ezt tapasztaltam. Más samponnal még nem jártam így. Hamarabb el is múlt a frissen mosott haj érzés. Hígítva még nem próbáltam, lehet úgy jobb lenne.

Frissítés: Nem próbálkozok tovább ezzel a samponnal. Nekem nem jött be. Felhígítottam vízzel, de így se sikerült rendesen kimosni a hajamból. Sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam rá. Így már csak 1 csillagot kap tőlem.

Újra itt: Közben vettem egy másik, ennél tisztább, BDIH-s sampont. Annál is azt tapasztaltam, hogy nem sikerült kimosni rendesen a hajamból. A neten utána olvasva arra jutottam, hogy kipróbálom az almaecetes öblítést (1-2 evőkanál almacet 1 liter vízhez), mert állítólag eltávolítja a samponmaradványokat is a hajból. És tényleg működik. Kipróbálom majd ennél a samponnál is.

81Judit
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

aliceinwonderland

2012. február 1.

Hatalmas nagy TIGI fan vagyok, sokáig a szulfátmentes samponját használtam, de aztán kipróbáltam Őt. Nem tudom leírni milyen hihetetlenül jó ez a sampon. A tubusban nem túl jó illatú, de a hajon eszméletlen. A mosás után napokkal is érződik. Sokkal fényesebb, egészségesebb hajam, mint volt, és a színe is tovább marad. Azonban mivel természesetes anyagokból van nem habzik annyira, mint a többi sampon, így túl sokat önthetünk a fejünkre. Jól fel kell higítani, és nem megijedni, ha az első mosásnál nem habzik nagyon. :)

aliceinwonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!