KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1506 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: katuska8, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A frissítő gél mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Nem mitesszerképző.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Csak a Neutrogena arclemosóit használom, remek mind. Nem irritál, leszedi, amit kell, szuper az illata, és imádom a pumpás kiszerelést.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Freyja

2018. augusztus 14.

Kiválóan tisztít, szuperül habzik. Egy kicsi is elég belőle, ebből adódóan eddig nagyon kiadósnak tűnik. Kicsit feszül az arcom a használata után, de ez a kombinált bőröm átka. A nyári melegben fokozottan zsírosodó T vonalam miatt tökéletes. Pluszpont a remek illata miatt.

Freyja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

vargarenata123

2018. augusztus 9.

Szeretem nagyon, annak ellenére, hogy szárít, de csak gél állagú arclemosóval szoktam arcot mosni, és ezt nagyon kedvelem. amiatt a 4 pont, hogy szárít.

vargarenata123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Nairam

2018. július 24.

Az arcomat nagyon szárította, kicsit csípte is, kèzmosókènt vègezte. Viszont a krèmes arclemosó verziója bejött, lehet az állaga miatt, de az nem szárít! Èrdemes inkább azt kipróbálni az èrzèkenyebb bőrüeknek.

Nairam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

rebus

2018. május 21.

vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. már egy ideje használom, az elején nagyon bevált, mostanában viszont úgy érzem, inkább szárítja a bőröm. kidobni biztosan nem fogom (a sminkecseteimet ezzel mosom, szuperül tisztít), lehet, hogy ősszel ha visszatérek hozzá, akkor megint azt az érzést fogja hozni, mint legelőször.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

kovexti

2018. május 8.

Sajnos nem az én bőrtípusomra való, úgyhogy nekem csikorgósra tisztít, és kissé szárít is. Az illata nekem nyári emlékeket hoz vissza, mert egy utazás alkalmával a londoni szállásomon ilyen volt a wc illatosító illata is (bocsi :D). Akinek illik a bőréhez, annak biztosan jobban beválik majd. :)

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. április 23.

Nagyon szeretem! Gyengéden habzik, és finoman tisztít. Nem lesz tőle feszülő, húzódó érzetem, egyáltalán nem szárítja, vagy irritálja a bőrömet, pihe-puha lesz utána az arcom. Az illata nekem picit sok, de arctisztítóként remek, aki bírja a grapefruitot az ezt imádni fogja! :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 23.

Niki0214

2018. április 12.

Nagyon elégedett voltam vele.pár éve használtam,azóta nem,mert annyi mindent akarok kipróbálni😀az illata isteni,igazi grapefruit illat,én oda vagyok érte.nem szárította a bőrt.

Niki0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Kittens

2018. március 19.

Kicsit szárít de jól tisztit az illata erős friss de kellemes ,nálam 4*

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Kicsit szárít de jól tisztit az illata erős friss de kellemes ,nálam 4*

babyface

2018. január 13.

a karácsonyi wellness-re nem csomagoltam magammal a jól bevált arctisztítóimat, ezért kényszerből megvettem egy vidéki tesco-ban mivel úgy rémlett jókat olvastam róla. :) az illata számomra nem hogy frissítő de egyenesen taszító, wc tisztító vagy illatosítóra hajaz leginkább (nemtudom ez valakinek hogy lehet frissítő...) a hatása... szárít és a bőrhibáimon nem hogy segítene, de szerintem még pár pattanást is köszönhetek neki. alig várom, hogy elfogyjon. :/

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Szintetikus színező anyag. (Lila)