KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1506 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: katuska8, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A frissítő gél mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Nem mitesszerképző.

babyface

2018. január 13.

a karácsonyi wellness-re nem csomagoltam magammal a jól bevált arctisztítóimat, ezért kényszerből megvettem egy vidéki tesco-ban mivel úgy rémlett jókat olvastam róla. :) az illata számomra nem hogy frissítő de egyenesen taszító, wc tisztító vagy illatosítóra hajaz leginkább (nemtudom ez valakinek hogy lehet frissítő...) a hatása... szárít és a bőrhibáimon nem hogy segítene, de szerintem még pár pattanást is köszönhetek neki. alig várom, hogy elfogyjon. :/

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

rafi

2018. január 7.

Huu még nagyon régen használtam ezt a lemosót, akkoriban kezdtem megbarátkozni a Neutrogena termékekkel. Többek között miatta mertem újabbakat kipróbálni, mert abszolút nem csalódtam benne. Az illatát eleinte nagyon szerettem, de a vége felé már elég műnek, olyan wc-spray szagúnak éreztem, de annyira nem volt vészesen intenzív, hogy ne használtam volna el. Kicsit szárít (valószínűleg a sok alkohol miatt) de úgyis szokott az ember hidratáló krémet használni, az ellensúlyozza. Az újabb pattanások kialakulását ugyan nem akadályozta meg, de a meglévőket szépen és gyorsabban lehúzza. Kellően habzik, nem csíp, a sminkmaradékokat is teljesen letisztítja. Ár-érték arányban szerintem abszolút megállja a helyét. :)
Igazából kifejezetten szerettem ezt a terméket, nem volt vele különösebb problémám, de annyira mégsem fogott meg, mert azóta sem vásároltam újra (bár most is Neutrogena arclemosót használok, csak nem pont ezt) ezért 4 csillagot adok, mert csodaszernek nem mondanám azért.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

thewildone

2018. január 3.

Egy barátnőm ajánlotta, akinek problémás a bőre. Ő napi két alkalommal - reggel és este - használja néhány hónapja, tényleg látványos a változás. Én csak esténként, zuhanyzás közben használok egy pumpálásnyit, de én is érzem a rendkívüli hatást. A bőröm sima és egészséges, tiszta. Szeretem a Neutrogena termékeit, ebben sem csalódtam.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Lina14

2017. december 17.

nekem a jelenlegi kedvencem a radirral
reggel szoktam ezt hasznalni, es az esti krem maradekat meg az izzadtsagot/faggyut szepen leszedi
fini az illata, nem pattogtam ki tole, nem is szarit, plusz egz fel pumpa boven eleg egyszerre
nem tisztit tul melyen, de nem is arra valo, igy nekem az egyik kedvenc arcapolom jelenleg

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

nekem a jelenlegi kedvencem a radirral

matanee

2017. augusztus 20.

A bőrradírral együtt ezt is már jó ideje használom, nagyon szeretem felvinni mert nagyon kellemes érzés, és az illata is nagyon jó. Zuhanyzáskor szoktam használni, jól passzol a relaxációs rutinomba. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Jucccc

2017. július 2.

Most fog elfogyni, egy tubussal elhasználtam, de ennyi elég is volt. Nem mondanám, hogy ártott volna, de azt sem, hogy segített. Ugyanúgy kijöttek gyulladt nagy, és kicsi pattanások egyaránt. Utána a micellás víznek volt még dolga, nem éreztem azt, hogy rendesen megtisztította volna az arcomat. Talán azoknak jó, akiknek nem problémás a bőrük, de nekem valami hatásosabbra van szükségem.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

dendi

2017. június 13.

Sminkelmosásra használom, szépen tisztít, viszont szárít és büdös. Pattanásokat nem okoz.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

frostbites

2017. május 11.

Smink lemosásra használtam télen. Kedvencem az volt, hogy nem szárította bőröm és nem éreztem hogy feszült volna tőle mint bármelyik más garnier lemosonál...

frostbites
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

petrakauth

2017. május 3.

Amikor elkezdtem használni még nagyon tetszett, most már kevésbé mondhatom ezt el. Az illata nagyon jó, tisztítás után puhának tűnik a bőröm, de rá egy fél órára már száraznak érzem. Elvileg miteszerek és pattanások eltávolítására van, hát ebből a két hatásból én semmit nem tapasztaltam. Sminkecsetek tisztítására használom, nálam abban egészen jól szuperál :D

petrakauth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

nocika113

2017. április 10.

Nagyon szeretem ot is, akar a csalad tobbi tagjat. Elorejaroban elmondanam hogy magaban nem hiszem hogy hatasos lenen. En elektromos arckefevel es a radirral egyutt hasznalom, remekul eltavolitja a sninket amit a miciviz esetleg fennhagyott. Szerintem mostmar ennel a csaladnal maradok :)

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Szintetikus színező anyag. (Lila)