KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neutrogena

Ár:   1506 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sisu69, az összetevőket feltöltötte: katuska8, Módosítva: 2017. május 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mindennapos használatra a tiszta, friss és egészségesen ragyogó arcbőrért. A frissítő gél mélyen a pórusokba hatolva tisztít, kellemes grapefruit illata pedig élénkítően hat érzékszerveinkre. Nem mitesszerképző.

rebus

2018. május 21.

vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban. már egy ideje használom, az elején nagyon bevált, mostanában viszont úgy érzem, inkább szárítja a bőröm. kidobni biztosan nem fogom (a sminkecseteimet ezzel mosom, szuperül tisztít), lehet, hogy ősszel ha visszatérek hozzá, akkor megint azt az érzést fogja hozni, mint legelőször.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

kovexti

2018. május 8.

Sajnos nem az én bőrtípusomra való, úgyhogy nekem csikorgósra tisztít, és kissé szárít is. Az illata nekem nyári emlékeket hoz vissza, mert egy utazás alkalmával a londoni szállásomon ilyen volt a wc illatosító illata is (bocsi :D). Akinek illik a bőréhez, annak biztosan jobban beválik majd. :)

kovexti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 8.

Lilium

Korcsoport: < 18
2018. április 23.

Nagyon szeretem! Gyengéden habzik, és finoman tisztít. Nem lesz tőle feszülő, húzódó érzetem, egyáltalán nem szárítja, vagy irritálja a bőrömet, pihe-puha lesz utána az arcom. Az illata nekem picit sok, de arctisztítóként remek, aki bírja a grapefruitot az ezt imádni fogja! :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 23.

Niki0214

2018. április 12.

Nagyon elégedett voltam vele.pár éve használtam,azóta nem,mert annyi mindent akarok kipróbálni😀az illata isteni,igazi grapefruit illat,én oda vagyok érte.nem szárította a bőrt.

Niki0214
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

Kittens

2018. március 19.

Kicsit szárít de jól tisztit az illata erős friss de kellemes ,nálam 4*

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Kicsit szárít de jól tisztit az illata erős friss de kellemes ,nálam 4*

babyface

2018. január 13.

a karácsonyi wellness-re nem csomagoltam magammal a jól bevált arctisztítóimat, ezért kényszerből megvettem egy vidéki tesco-ban mivel úgy rémlett jókat olvastam róla. :) az illata számomra nem hogy frissítő de egyenesen taszító, wc tisztító vagy illatosítóra hajaz leginkább (nemtudom ez valakinek hogy lehet frissítő...) a hatása... szárít és a bőrhibáimon nem hogy segítene, de szerintem még pár pattanást is köszönhetek neki. alig várom, hogy elfogyjon. :/

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

rafi

2018. január 7.

Huu még nagyon régen használtam ezt a lemosót, akkoriban kezdtem megbarátkozni a Neutrogena termékekkel. Többek között miatta mertem újabbakat kipróbálni, mert abszolút nem csalódtam benne. Az illatát eleinte nagyon szerettem, de a vége felé már elég műnek, olyan wc-spray szagúnak éreztem, de annyira nem volt vészesen intenzív, hogy ne használtam volna el. Kicsit szárít (valószínűleg a sok alkohol miatt) de úgyis szokott az ember hidratáló krémet használni, az ellensúlyozza. Az újabb pattanások kialakulását ugyan nem akadályozta meg, de a meglévőket szépen és gyorsabban lehúzza. Kellően habzik, nem csíp, a sminkmaradékokat is teljesen letisztítja. Ár-érték arányban szerintem abszolút megállja a helyét. :)
Igazából kifejezetten szerettem ezt a terméket, nem volt vele különösebb problémám, de annyira mégsem fogott meg, mert azóta sem vásároltam újra (bár most is Neutrogena arclemosót használok, csak nem pont ezt) ezért 4 csillagot adok, mert csodaszernek nem mondanám azért.

rafi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

thewildone

2018. január 3.

Egy barátnőm ajánlotta, akinek problémás a bőre. Ő napi két alkalommal - reggel és este - használja néhány hónapja, tényleg látványos a változás. Én csak esténként, zuhanyzás közben használok egy pumpálásnyit, de én is érzem a rendkívüli hatást. A bőröm sima és egészséges, tiszta. Szeretem a Neutrogena termékeit, ebben sem csalódtam.

thewildone
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Lina14

2017. december 17.

nekem a jelenlegi kedvencem a radirral
reggel szoktam ezt hasznalni, es az esti krem maradekat meg az izzadtsagot/faggyut szepen leszedi
fini az illata, nem pattogtam ki tole, nem is szarit, plusz egz fel pumpa boven eleg egyszerre
nem tisztit tul melyen, de nem is arra valo, igy nekem az egyik kedvenc arcapolom jelenleg

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 17.

nekem a jelenlegi kedvencem a radirral

matanee

2017. augusztus 20.

A bőrradírral együtt ezt is már jó ideje használom, nagyon szeretem felvinni mert nagyon kellemes érzés, és az illata is nagyon jó. Zuhanyzáskor szoktam használni, jól passzol a relaxációs rutinomba. :)

matanee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Felületaktív anyag és tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Szintetikus színező anyag. (Lila)