KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: veres.krisztina, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A gyöngy kivonatoknak köszönhetően hónalja gyönyörű és vonzó lesz. Nivea Pearl&Beauty gyöngykivonat-tartalommal megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 24 órán keresztül. Egyenletes bőrtónusúvá és gyönyörűvé varázsolja a hónaljakat. A megbízható izzadásgátló védelem és a Nivea gyengéd ápolás optimális egyensúlya. 24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Neubauter

2018. május 22.

A szokasos Nivea-tisztasag illat, amire mindig elcsabulok, es a dolgat is teszi.

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Szandyye

2018. április 5.

Nem vagyok izzadós fajta, talán ezért teljesít tökéletesen nálam. Szeretem az illatát, hosszantartó és frissességet kölcsönöz. Akcióban egyenesen verhetetlen az ára. Nagyon bevált!

Szandyye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

bstr13

2018. április 3.

Kellemes illatú, sokadjára vettem újra. Elégedett vagyok vele, de nem az igazi.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Kellemes illatú, sokadjára vettem újra. Elégedett vagyok vele, de nem az igazi.

PinkAlien

2018. március 27.

Az illata jó, de nem tartós a hatása.
Komolyabb izzadást nem bírja ami nagy csalódás.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Az illata jó, de nem tartós a hatása.
Komolyabb izzadást nem bírja ami nagy csalódás.

PinkMcFreeze

2018. március 10.

Évek óta használom és nagyon szeretem! (: Nekem nagyon bevált! Eléggé izzados fajta vagyok, de elég jól teljesít ennek tükrében is. Ha reggel felkenem sokszor még este is érzem enyhén az illatát. Nagyon kellemes, nőies, kissé édeskés illat! Meg kell erősítenem, hogy tényleg figyelni kell az öltözködésnél hogy, ne masztoljuk össze magunkat, ezt úgy szoktam kivédeni, hogy a felöltözés után kenem fel és akkor nem kenek össze semmit se. Ár/érték arányban verhetetlen és ha akciós akkor betárazok belőle! Nálam Ő a Number 1 (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Adrika

2018. március 10.

Imádom ezt a dezodort, főleg az illata miatt, na de persze a hatásáról sem kell megfeledkezni, hiszen az is tökéletes. Mindig visszatérek hozzá.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Sajnos le kell pontoznom szegényt, pedig nagy volt a szerelem. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy semmit nem használ, pedig alapvetően nem vagyok annyira izzadós fajta. Pár óra múlva (télen) olyan, mintha nem is kentem volna semmit magamra. Nem tudom mi történhetett.

Adrika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

coffeegirl

2018. február 21.

Alapjáraton szeretem a nivea golyós deókat, eddig hatásosak is voltak, de mióta edzem, azóta nem teljesít jól.. simán megizzadok hónaljban :/

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

lafarie

2018. január 26.

Második deoként használom, amikor tudom, hogy stresszes napom lesz és az alumentes deom már egyedül nem birkózik meg a helyzettel. Elég jól teljesít, tartós. Kellemes illata van, de lehetne kicsit visszafogottabb. Öltözködés előtti használatnál figyelni kell, hogy teljesen megszáradjon, különben megfogja a ruhát.

lafarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

carmenxo

2018. január 12.

Valamiért sosem vonzottak a nivea deok, ezt is csak azért vettem meg mert szép rózsaszín fényű a csomagolás, de már harmadjára veszem újra és nem is tervezem hogy váltok. Ami nálam nagy szó dezodorok terén, mert nagyon könnyen izzadok és a bőröm is könnyen kipattog deoktól. Ez nálam reggeltől késő bírja, nem gyullad be a bőröm és az illata is nagyon finom. Nagyon bevált, újraveszem amíg gyártják

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

susanszkipetra

2018. január 6.

A kedvencem, mindig ezt veszem, nagyon tartós és finom illata van, nem száritja a bőrt.

susanszkipetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.