KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: veres.krisztina, az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

A gyöngy kivonatoknak köszönhetően hónalja gyönyörű és vonzó lesz. Nivea Pearl&Beauty gyöngykivonat-tartalommal megbízható izzadás szabályozó védelmet nyújt 24 órán keresztül. Egyenletes bőrtónusúvá és gyönyörűvé varázsolja a hónaljakat. A megbízható izzadásgátló védelem és a Nivea gyengéd ápolás optimális egyensúlya. 24 órás izzadás szabályozás a gyönyörűen selymes hónaljakért.

Színezőanyag mentes. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

Kingus23

2018. november 17.

Az egyik új kedvencem,krémes nem szárítja a bőrt,borotválás után sem irritál.Tetszik az illata,tartós.Nem hagy nyomot a ruhán,sokáig elég.Egész napos a hatása.Ár érték arányban merem ajánlani!Szinte az összeset kipróbáltam és egyik fajtája sem okozott csalódást

Kingus23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

gittus0924

2018. szeptember 24.

Kb egy éve csak Nivea golyós deokat használok. Minőség szempontjából mindegyikkel meg vagyok elégedve. Ezt mostanában használom, finom illata van és jól bírja a strapát :)

gittus0924
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

sldaria

2018. augusztus 14.

Imádom a Nivea termékeket, de sajnos ennek a dezodornak az illatvilága nem az enyém. Minőségben és funkcióban hozza a NIVEÁ-tól elvárhatót.

sldaria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

bniki13

2018. augusztus 5.

Imádjuk anyukámmal, nekem ez a kedvenc dezodorom, ez mindig elég, nem vagyok olyan izzadós.

bniki13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

123456789k

2018. június 27.

En is csak ajanlani tudom.
Aho kepest hogy nem a legujabb kiszereles nincs benne tul sok kemikalia csak a parfum.Ha mar nem terneszetes alap anyagu dezodort valaszt akkor ez szerintem tokeletes valasztas.

123456789k
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

En is csak ajanlani tudom.

noncsi

2018. június 25.

Évek óta használom kisebb-nagyobb megszakításokkal. A hatása nekem meleg időben nem elég,mert nagyon izzadós vagyok, télen viszont elegendő. Az illatát imádom, szerintem ez az oka, amiért mindig visszatérek hozzá. :)

noncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 25.

Neubauter

2018. május 22.

A szokasos Nivea-tisztasag illat, amire mindig elcsabulok, es a dolgat is teszi.

Neubauter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Szandyye

2018. április 5.

Nem vagyok izzadós fajta, talán ezért teljesít tökéletesen nálam. Szeretem az illatát, hosszantartó és frissességet kölcsönöz. Akcióban egyenesen verhetetlen az ára. Nagyon bevált!

Szandyye
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

bstr13

2018. április 3.

Kellemes illatú, sokadjára vettem újra. Elégedett vagyok vele, de nem az igazi.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Kellemes illatú, sokadjára vettem újra. Elégedett vagyok vele, de nem az igazi.

PinkAlien

2018. március 27.

Az illata jó, de nem tartós a hatása.
Komolyabb izzadást nem bírja ami nagy csalódás.

PinkAlien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Az illata jó, de nem tartós a hatása.
Komolyabb izzadást nem bírja ami nagy csalódás.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.