KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2016. szeptember 29.

Kategória:   Dezodorok

24 órás dezodoráló védelmet biztosít, nem tömíti el a pórusokat és engedi a bőrt lélegezni. Alumíniumsó- és tartósítószer-mentes. Bio-florine természetazonos antibakteriális hatóanyaggal. Nem hagy fehér nyomot. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kaplare

2016. március 26.

Ezt már nem lehet kapni. Jön helyette a szintén alumentes fresh natural. Már feltöltöttem de még jóváhagyásra vár. Itthon még nem láttam, Németországban vettem, gondolom hamarosan kapható lesz nálunk is.

kaplare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 26.

NoirPlum

2016. február 29.

Nekem ez vált be eddig a legjobban az alumentes deók közül, pedig sokat kipróbáltam. Teszteltem a spray változatot is, az annyira nem jött be. Az egyetlen negatívum, hogy mostanában nem látom a boltok polcain.

NoirPlum
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Luckuska

2016. február 29.

Nagy dezodor tesztelő vagyok, igyekszek megtalálni a tökéletes megoldást a natúr, károsanyag mentes dezodorálásra.

Télen, illetve hűvösebb napokon kiváló választásnak bizonyult, tetszik az illata, nem bűzlöttem tőle, ha kicsit megizzadtam is, a deo illatát éreztem csak. Egy fújós dezodorral párban használom, ami kissé alkoholos, így fertőtleníti a területet, megelőzi a szagot okozó bacik szaporodását, míg ezt illatosításra használom. Melegebb napokon is próbálkoztam ezzel a kombinációval, szagok ellen szintén hatásosnak bizonyult, viszont az, hogy csorgott rólam a víz, engem nagyon zavart, arról nem is szólva, hogy az izzadásnak azért látszatja van. Natúr dezodorálás ide vagy oda, azért az igénytelenséget nem árt elkerülni, így megtartom inkább a hűvösebb napokra.

Alapvetően elégedett vagyok vele, igaz egy natúr deotól nem is szabad egy egész napon át tartó izzadás mentességet várni.

Luckuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

ylexe

2016. február 26.

A legjobb deom eddig az összes közül! Tökéletes! UD: Húzósabb napokon a Rexona egyik deoját használom, ami alumíniumos, de általában ezt szoktam, és még mindig imádom.

ylexe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

krenat

2016. február 10.

Azért vettem meg, mert alumíniummentes, de nagyon megbántam. Egyáltalán nem dezodorált, sokat izzadtam és büdi is voltam a legkisebb mozgás után, ami kombinálva az erőteljes virágos illattal kész katasztrófa volt. Ráadásul minden ruhámat nagyon csúnyán összefogta, színtől függetlenül. Pár használat után ment a kukába.

krenat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

hlillus

2015. november 20.

Eddig mindegyik Nivea dezodort bevált, kivéve ez... :S Nem vagyok egy túlságosan izzadós típus, ráadásul nem is nyáron próbáltam, de ez sajnos alig ért valamit.

hlillus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

rowan

2015. szeptember 7.

Számomra ez az egyetlen deo, ami bevált. Remélem, nem veszik ki a termékeik közül... Nincs benne alu, az illata kellemes, nem tolakodó, és tökéletesen dezodorál, nem is értem a sok negatív véleményt, de hát nem vagyunk egyformák. Az egyetlen deo, ami nem hagy fehéres-sárgás nyomot a pólóimon.
Tényleg rengeteg fajtát kipróbáltam már, még sókristály deot is vettem, de az nem hat semmit a verejtékezés ellen, csak ez.

rowan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

Chantall

2015. augusztus 30.

Nem vált be, pedig az illata nagyon jó. Sajnos 1-2 óra múlva sem az illatát sem a dezodoráló hatását nem érezni. Bár ez lehet az én hibám, eddig egyik stiftes se vált be.

Chantall
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

audreycoca

2015. augusztus 8.

Adtam még egy esélyt a márka dezodor kínálatának, és azt kell mondjam nem is rossz. Az összetevők nem tökéletesek, de még elmegy kategória. Kényelmes a stiftet
használni, nem hagy nyomot, nagyon jó az illata, izzadok de nem vagyok büdös, és nem csíp. Kijelentem: szeretem :)

audreycoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

bogarka8992

2015. június 30.

Szerintem egyáltalán nem rossz termék,ahhoz képest hogy alumentes. Kb. fél napot bír ki,de nekem ez elég is,ilyenkor újrakenem és ennyi :-) Az illata nagyon tetszik, 4-5 órán át simán lehet érezni. Az alumentes dezodorok közül eddig ez vált be a legjobban,szerintem újraveszem ha elfogy.

bogarka8992
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-8, Persea Gratissima (Avocado) Oil