KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   546 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2016. április 13.

Kategória:   Dezodorok

Stresszes izzadás elleni védőhatását tudományos vizsgálatok igazolják. Egyedülálló antibakteriális összetételnek és két hatóanyag – a Stress Protect és a cink komplex – kombinációjának köszönhetően hatékony védelmet nyújt az izzadás és a kellemetlen testszagok ellen.

• Extra védelem stresszes izzadás ellen is
  • 48 órás izzadás elleni védelem és gyengéd NIVEA ápoló hatás
  • Dermatológiailag igazolt bőrkompatibilitás
  • Etil-alkohol mentes

Csillagporocska

2018. június 5.

Nekem bejött. Február óta használom, mindenféle időjárásban helyt áll. Olyan nyilván nincs, hogy nem izzadok, de jóval kevesebbet, és egyáltalán nincs szaga.
Felkenés után hamar megszárad.
Picivel több, mint a fele fogyott el, gazdaságos.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Felkenés után hamar megszárad.
Picivel több, mint a fele fogyott el, gazdaságos.

nusysan

2017. október 14.

Nem jött be ez a dezodor. Nem vagyok egy izzadós valaki, és "szagom" se szokott lenni, ezért meglepődtem, hogy ez a termék nem viselkedett valami jól rajtam. Valahogy felerősödik a szaga, és lehet érezni is, én legalábbis érzem magamon, és nem mondanám kellemes illatnak. Pedig általában mindegy milyen dezodort használok, nem szokott probléma lenni.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

MademoiselleLockenkopf

2017. augusztus 8.

Egy ideig szuperül működött, aztán nem tudom, mi történt, de a negyedik újra vétel után már nem hatott olyan jól mint előtte. Hozzászoktam volna? (Ilyen lehet??) Fene se tudja, azóta mást használok, ha ehhez visszatérek ugyanúgy nem olyan jó.

MademoiselleLockenkopf
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

FKingu

2017. március 18.

Jó, csak nagyon gyorsan fogy...

FKingu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Jó, csak nagyon gyorsan fogy...

vikus159357

Korcsoport: < 18
2017. március 16.

nem vagyok az a nagyon izzandós típus de ez a dezodor semmi kulonoset sem csinállt amikor elkezdtem izzadni egy kicsit lehetett érezni az illatát de amugy semmi extra borirritaciot nem okozott az illata is rendben van de a hatása olyan semmilyen és inkább viszatérek az adidas adipure fújós dezodorhoz mert nekem az az izzadásgátló vállt be eddig a legjobban

vikus159357
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 16.

Macska27

2017. február 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és azóta csak ezt használom. Elég izzadós vagyok stressz helyzetekben. Az izzadást nem szüntette meg teljesen, de nincs többé kellemetlen szagom. Ha nem várom meg, hogy teljesen megszáradjon, össze keni a felsőm és ez nekem reggelente kb. 10 percig tart, nehezen szárad. Napközben egyszer újra szoktam kenni a biztonság kedvéért. Azért 48 órát nem bírna ki, de nem is várom el ettől a terméktől. Az illata nem tetszik. Szőrtelenítés után sem irritálja a bőrömet.

Macska27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

PaNel95

2017. február 26.

Szerintem nagyon jó dezodor.
Az illata kellemes, szerencsére nem nagyon erős és hivalkodó. Nem okozott eddig sose irritációt, és egészen hamar megszárad. Ruháimon még egyszer sem hagyott foltot. Eléggé izzadós vagyok, és eddig egészen jól működik (bár nincs meleg idő odakint sem még).

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Szerintem nagyon jó dezodor.

flobianti

2017. február 24.

Sajnos nem tudom szeretni. Az illata sem tetszik, s a hatásával sem vagyok megelégedve.

flobianti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

kittuspittus

2017. január 18.

pár hete használom, eddig bevált. Sajnos mindig is voltak problémáim az izzadással, egy időben a Naturland Solutio antisudoricáját használtam, de most szünetet tartok vele, mert nagyon egészségtelennek érzem. Természetesen ez a dezodor sem csodaszer, de napközbeni többször újrakenéssel kordában tudom tartani a mindennapjaimat megkeserítő csúnya foltok kialakulását. Azért vonok le egy pontot, mert az ígért 48 órát biztosan nem tartja, és nem is értem miért írnak rá ilyesmit..

kittuspittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Juliette Cavill

2017. január 12.

Sajnos egyik legrosszabb élmény, fokozta az izzadást és kellemetlenebb is lett az izzadtságszagom. Sosem veszek többet!

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.