KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nonique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy minden bőrtípusra alkalmas olajmentes ránctalanító arcvíz, melynek hatékonyságát a benne lévő bio noni, bio aloe vera, bio gránátalma, bio acai bogyó összhatása szavatolja. Kiválóan alkalmas a bőr alapos tisztítására, üdítő, frissítő, tonizáló hatású készítmény.

vegyszermentes

2017. február 10.

Mindig ezt veszem, de az útba eső DM-ekben sokszor hiába keresem, így az elmúlt két évben néha vettem helyette mást, amikor nem volt időm boltokat járni, azonban semmilyen arcvíz/tonik a közelébe sem ér, ez ugyanis tényleg felfrissíti és ragyogóvá teszi az arcomat. A szememnek pedig hasznosabb, azaz jobban bevált, mint bármilyen szemápoló vagy "szemvidító". Olyannyira hatásos, hogy nem mindennap használok hozzá arckrémet, sokszor egyszerűen nem kell rá semmi, legfeljebb egy kis szemkörnyékápoló. Láthatóan csökkentett jó pár ráncot még a nyakam környékén is. Nem okoz semmilyen kipattogzást, pattanást, mint a legtöbb tonik és kence. Szerintem egy kicsit fura, hogy nagyon fiatalok írnak véleményt ránctalanító kencékről – nem lehet, hogy túl korán kezdik használni ezeket, illetve náluk nem is a kívánt hatást idézik elő?

vegyszermentes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.

seoul

2015. szeptember 9.

A hatása nulla, és borzasztóan szárít. Az illata nem rossz, de nem egy illatosított vizet szerettem volna. Teljes pénzkidobás.

seoul
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

DVeronika

2015. április 24.

Ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem szóló. T vonalban picit zsírosabb, az arcom többi részén száraz a bőröm. Több, mint fél flakonon túl kijelenthetem, hogy túlzottan szárít (ettől persze zsírosabb bőrön működhet), így nem fogom újra venni.

DVeronika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

rxcsilla

2015. március 20.

2015.03.10 - Néhány hete használom tonikként. Kellemes az illata, frissítő, nem csíp, nem okoz irritációt, de egy picit szárít. Lényegében az arcommal nem csinál semmi különlegeset, mintha egy illatosított vízzel törölgetném. Őszintén szólva egy kicsit többet vártam tőle, mert nem volt egy olcsó cucc.

2015.03.20 - Már 3/4 részét elhasználtam, és továbbra is az a véleményem, hogy nem sokat használ, és szárít is. Nem ez az első Nonique termék ami nálam csalódást okoz. Elhasználom, de biztos hogy nem veszem újra.

rxcsilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 20.

erika4.kovacs

2014. június 20.

Tonikként használom, nagyon szeretem. Frissít és nagyon enyhén feszesíti a bõrt. Bevizsgált BDiH minõsítésû bio termék, legalábbis ez áll a csomagolásán és bár nem örülök az alkoholnak az összetevõk közt, de szerencsére az én bõröm nem szárítja egyáltalán, sõt úgy veszem észre, hogy tartósabb használat pozitív változást eredményez a fakó, fáradt bõrön a hosszú irodai napok után. Újravettem én is.

erika4.kovacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 20.

Miskulancia

2014. március 18.

Kellemes, gyümölcsös illatú arctisztító, még kellemesebb utánérzettel - nem csíp, nem szárít ellenben puhít és felfrissít! Szóval másodszor is vettem...

Miskulancia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!