KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló- és vízlepergető szemhéj-alapozó.

Felkenve, vékony rétegben eloszlatva a smink alatt réteget képez, amely vízlepergető hatású.

Ár: 1390 Ft + posta , Eladó: kato17
Állapot: 3x használtam kb. , Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés banki átutalással, postázás a mindenkori postai díjak alapján
Ár: 1800 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: új, bontatlanul dobozában, Helyszín: Budapest Köki vagy Örs Vezér tere, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás után posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jeanette

2018. február 27.

Régóta kerestem egy jó primert. Eleinte imádtam, nagyon tartóssá tette a sminkemet, és olyan beton biztossá,hogy sima micellás vízzel nem is tudtam lemosni, csak a 2 fázisúval. Ha elmentem bulizni estétől,reggelig is simán fent maradt. Szerintem abszolút hozza azt amit ígér, "vízálló". Viszont. Most már közel 2 hónapos használat után elkezdett megülni a ráncokban. Ezt az elején nem tapasztaltam vele...Elhasználom, de az utóbbi miatt,hogy megül a ráncokban, számomra ez elég nagy hiba,nem fogom újravenni.

Jeanette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

blanchee

2018. február 16.

Én már rengeteg szemhéjalapozót kipróbáltam, de továbbra is keresem az igazit.. Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos az én olajos szemhéjam túl kihívást jelent neki. Nagyon hamar megkopik a szemhéjpúder rajta és hamar összeáll egy csíkba az egyész. Szomorú vagyok, többet vártam.

blanchee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

Zindi

2018. január 28.

Szépen megtartja a sminket, a többi primerhez képest híg, könnyed érzést ad, ujjal is pár mozdulat eldolgozni.

Zindi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 28.

eve57

2018. január 27.

Ah de örülök, hogy ezt vettem meg és nem a HD eyeprimer-ét a NYX-nek. Megköti a sminket mint a cement, és ott is tartja míg le nem mosom. Az árához képest nevetségesen KIVÁLÓAN teljesít. A satírozást is segíti. Ujjal szoktam beledolgozni a szemhéjamba, ragacsos érzete van egy pár pillanatig, de ha megszárad akkor siklik rajta a szemhéjfesték.

eve57
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

Black Fairy

2017. október 26.

Nope...

Ragacsos, nehéz rajta eldolgozni a sminket, és nem teszi se intenzívebbé, se nem rögzíti...Egy ezer forintos s-he szemhéjpúderalappal (amit szintén nem kedvelek egyébként xD) 10 órán át fennmaradó szemfesték is eltűnik 3 órán belül a szemhéjamról ezzel a termékkel....
Az, hogy színtelen, engem nem zavar - elolvastam előre, így nem ért meglepetésként, hogy "nem fedi le" a szemhéjam egyenetlenségeit...
Egyelőre jó arc leszek, és kap plusz csillagot, mert még csak négyszer használtam (ősszel...még csak nem is melegben), illetve nagyon vágytam rá, és még a végső kétségbeesésemben mindent megteszek, hogy működjön hátra van...

Ez a termék rossz. Ha sikerül vele valamit kezdenem, jövök frissíteni.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Nope...

Ez a termék rossz. Ha sikerül vele valamit kezdenem, jövök frissíteni.

fruzsi12

2017. október 24.

A legjobb szemhéj primer! Nyáron a 39 fokos melegben hajnal 5-től este 7-ig a szememen tartott minden sminket! Nem folyt el semmi, nem kenődött, pedig még tust is viseltem. Nálam ez egyértelműen újra vevős, le nem cserélném másra.

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

jul100

2017. augusztus 17.

Én nagyon szeretem, menyasszonyaimon is ezt szoktam használni nyáron. Jó az állaga, szépen el lehet dolgozni, száradás után szépek és tartósak lesznek a színek. Igyekszem egész napos nyári rohangálásnál tesztelni a új sminkeket, ez jól állta a próbát. :D Annyit tanultam meg, hogy szemhéjat nem púderezünk le primer előtt!!

jul100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

kato17

2017. július 19.

Nagyon-nagyon jó, de nem jobb, mint a NYX HD szemhéjalapja. Utóbbi évek óta a kedvencem, így azt gondoltam, hogy ezt is szeretni fogom majd. Valójában szerettem is, mert könnyű satírozni felette, hamar szárad, nem ragad túlzottan és szépen élénkíti a színeket és szépen a helyén tartja a sminket, de nem úgy, mint a NYX HD.
Az én rejtett szemhéjamon ugyanis a nap végére egy nagyon-nagyon pici kis csíkozódás látható volt a szemem belső zugánál, a mélyítővonalban, amit persze senki nem vett észre rajtam kívül, de én láttam. (A NYX HD-jával ugyanolyan szép a szemsminkem még este is, mint reggel.)
Használtam már többek közt a Milani, a Too Faced, az Urban Decay és az artdeco szemhéjalapját, na azoknál ez sokkal-sokkal jobban bevált nekem, de nem ez a legjobb szemhéjalap, amit valaha használtam.

kato17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Pöti

2017. július 18.

Kedvences bejegyzésben láttam és mivel állandóan keresem a tökéletes primert, így adtam neki egy esélyt. Nem rossz, nem rossz, azt kell, hogy mondjam. Nekem a top ebben a kategóriában a Nars illetve a Urban Decay Primer potion-je, ezt az állagot keresem állandóan, sajnos még nem találtam meg. Funkcióját ellátja, elég hamar válik kellően szárazzá, a festéket tartja egész nap.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Csucsi08

2017. július 3.

Gondoltam primerből is kipróbálok egy nekem magasabb kategóriájú terméket, így vásároltam meg ezt. Egy kicsit nehezen oszlathatónak érzem, elég hamar szárad feltétel közben. Mindenesetre a kence ugyan betonbiztosan ott van a szemhéjon, de púdert nem tartja erősebben, mint pl. a DM-es Sh-e szemhéjalapozója. Összességében természetesen nagyon jó, de olcsóbb termékem is produkált hasonlót.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!