KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló- és vízlepergető szemhéj-alapozó.

Felkenve, vékony rétegben eloszlatva a smink alatt réteget képez, amely vízlepergető hatású.

Ár: 1390 Ft + posta , Eladó: kato17
Állapot: 3x használtam kb. , Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés banki átutalással, postázás a mindenkori postai díjak alapján

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Black Fairy

2017. október 26.

Nope...

Ragacsos, nehéz rajta eldolgozni a sminket, és nem teszi se intenzívebbé, se nem rögzíti...Egy ezer forintos s-he szemhéjpúderalappal (amit szintén nem kedvelek egyébként xD) 10 órán át fennmaradó szemfesték is eltűnik 3 órán belül a szemhéjamról ezzel a termékkel....
Az, hogy színtelen, engem nem zavar - elolvastam előre, így nem ért meglepetésként, hogy "nem fedi le" a szemhéjam egyenetlenségeit...
Egyelőre jó arc leszek, és kap plusz csillagot, mert még csak négyszer használtam (ősszel...még csak nem is melegben), illetve nagyon vágytam rá, és még a végső kétségbeesésemben mindent megteszek, hogy működjön hátra van...

Ez a termék rossz. Ha sikerül vele valamit kezdenem, jövök frissíteni.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Nope...

Ez a termék rossz. Ha sikerül vele valamit kezdenem, jövök frissíteni.

fruzsi12

2017. október 24.

A legjobb szemhéj primer! Nyáron a 39 fokos melegben hajnal 5-től este 7-ig a szememen tartott minden sminket! Nem folyt el semmi, nem kenődött, pedig még tust is viseltem. Nálam ez egyértelműen újra vevős, le nem cserélném másra.

fruzsi12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

jul100

2017. augusztus 17.

Én nagyon szeretem, menyasszonyaimon is ezt szoktam használni nyáron. Jó az állaga, szépen el lehet dolgozni, száradás után szépek és tartósak lesznek a színek. Igyekszem egész napos nyári rohangálásnál tesztelni a új sminkeket, ez jól állta a próbát. :D Annyit tanultam meg, hogy szemhéjat nem púderezünk le primer előtt!!

jul100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

kato17

2017. július 19.

Nagyon-nagyon jó, de nem jobb, mint a NYX HD szemhéjalapja. Utóbbi évek óta a kedvencem, így azt gondoltam, hogy ezt is szeretni fogom majd. Valójában szerettem is, mert könnyű satírozni felette, hamar szárad, nem ragad túlzottan és szépen élénkíti a színeket és szépen a helyén tartja a sminket, de nem úgy, mint a NYX HD.
Az én rejtett szemhéjamon ugyanis a nap végére egy nagyon-nagyon pici kis csíkozódás látható volt a szemem belső zugánál, a mélyítővonalban, amit persze senki nem vett észre rajtam kívül, de én láttam. (A NYX HD-jával ugyanolyan szép a szemsminkem még este is, mint reggel.)
Használtam már többek közt a Milani, a Too Faced, az Urban Decay és az artdeco szemhéjalapját, na azoknál ez sokkal-sokkal jobban bevált nekem, de nem ez a legjobb szemhéjalap, amit valaha használtam.

kato17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

Pöti

2017. július 18.

Kedvences bejegyzésben láttam és mivel állandóan keresem a tökéletes primert, így adtam neki egy esélyt. Nem rossz, nem rossz, azt kell, hogy mondjam. Nekem a top ebben a kategóriában a Nars illetve a Urban Decay Primer potion-je, ezt az állagot keresem állandóan, sajnos még nem találtam meg. Funkcióját ellátja, elég hamar válik kellően szárazzá, a festéket tartja egész nap.

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 18.

Csucsi08

2017. július 3.

Gondoltam primerből is kipróbálok egy nekem magasabb kategóriájú terméket, így vásároltam meg ezt. Egy kicsit nehezen oszlathatónak érzem, elég hamar szárad feltétel közben. Mindenesetre a kence ugyan betonbiztosan ott van a szemhéjon, de púdert nem tartja erősebben, mint pl. a DM-es Sh-e szemhéjalapozója. Összességében természetesen nagyon jó, de olcsóbb termékem is produkált hasonlót.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

SzamiFitos

2017. június 28.

Hihetetlenül tartós és minőségi!

SzamiFitos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Hihetetlenül tartós és minőségi!

Lillie

2017. június 12.

Imádom. Tényleg egész nap tart. Nem túl drága és mégis minőségi. Én felkenem várok míg ragacsos lesz és minimális translutent púdert felviszek rá és csak úgy a színt. Ha a púdert nem teszem rá akkor nagyon bele ragad a szín és nehezebben lesz satírozható. De így tökéletes

Lillie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Miposhka

2017. május 24.

Nekem hatalmas csalódás volt. Lehet, hogy nem egészen volt világos nekem, hogy ez mire való pontosan, mert eye primer alatt én azt szeretném érteni, hogy felkenem, valamennyire kiegyenlíteni a színeit a szemhéjamnak (mert alapból picit pirosas, így ezt a pirosasságot eltűnteti), és a szemhéjpúderem hosszabb ideig fogja bírni általa, nem csíkozódik olyan hamar az olajos felszín miatt. Amikor felkentem, egyből éreztem, hogy ez a termék nem fog ezeknek megfelelni, mivel ragacsos az állaga, és a szemhéjamon is ragadt, pár perc várakozás után is. Emiatt a szemhéjpúdert sem lehetett egyenletesen eloszlatni rajta, illetve elég sok szenvedés volt. Azt hiszem, a vízálló elvárást hozza, mert alig lehetett lemosni még sminklemosó kendővel is többszöri dörzsölgetés kellett, micellás vízzel meg tényleg nem jön le. Ráadásul lemosáskor csípte a szemem. Ez tényleg teljes pénzkidobás volt, nem fogom használni.

Miposhka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

zdiana

2017. május 19.

Nagyon kevés is elég belőle, így sokáig kitart. Telibe locsoltam, dörzsöltem, alaposan teszteltem, meg sem moccant a rajta lévő szemsmink. A színek is valahogy selymesebbnek, intenzívebbnek mutatnak rajta, mint a hétköznapokra használt RdeL Young szemhéjalapozómnál. Nekem általában nem a tartósság miatt kell alapoznom, hanem, hogy beleragadjon a smink és legyen valami színe, meg is voltam elégedve az olcsó RdeL Young-gal. De annyira összehasonlíthatatlanul jobb minőség bármelyik Nyx-es, hogy nagyon megéri inkább ezt választani, különösen, hogy elég sok ideig elég.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!