KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Old Spice

Ár:   877 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

"Engedd szabadjára a vadabbik énedet! Az Old Spice Hawkridge deo stift: izzadás elleni védelem, amelyre számíthatsz! Könnyen kezelhető, elforgatható minitárcsás stift applikátor. Nem hagy fehér foltot a ruhán. Semlegesíti a szagokat."

Ár: 817 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Ferita

2018. június 20.

A férjem csak az Originalt szereti,ez mellette volt a polcon és véletlenül ezt emeltem le. Szerencsére 🙂 Megszagoltam és kókusz 🙂🙂🙂 Imádom a kókuszos illatokat így ezt megtartom a párom meg maradhat az Originalnál.
Most,hogy olvasom mennyi nő használja nem is kell dugva kenegetni majd magam a munkahelyi öltözőnkben.

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Kimera2020

2018. június 11.

Az illata finom, és amíg nem lesz 30 fok addig remekül is szuperál, bár utána sem lesz az izzadtságnak kellemetlen szaga. A női deokhoz képest nagyon jó.

Kimera2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

cattitude

2018. június 11.

finom, kókuszos illata van, eléggé visszafogott szerintem, nem nagyon érzem magamon napközben hálistennek. nincs benne alumínium, ami tök jó, ahhoz képest egész jó izzadás ellen.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Dolcedia

2018. június 8.

Szerettem ;) jo illat,de a 30 fokba ez se ment meg az izzadástól.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Szerettem ;) jo illat,de a 30 fokba ez se ment meg az izzadástól.

nxctn

2018. június 1.

Nagyon kellemes,kókuszos az illata és sokkal hatékonyabb mint a női dezodorok nagy része.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Zsolt8912

2018. május 27.

Én is nagyon szeretem használni a terméket, mivel kerékpárral közlekedem a belvárosban legtöbbször, így nagyon jól veszi az akadályokat! Az illatát nagyon szeretem, mert intenzív, de nem az az arcba mászó és tényleg praktikus a kiszerelése.

Zsolt8912
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

zoja

2018. május 26.

Nem használom minden nap, egyelőre elégedett vagyok vele, az illata kellemes, elfogadható.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

Bobobubble23

2018. május 22.

A kókuszillat eléggé intenzív, de számomra kellemes. A hatása kiváló, az első dezodorom, ami sikerrel veszi a reggeli rohanás, tömegközlekedés kihívásait a legnagyobb melegben is.

Bobobubble23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 22.

Soly77

2018. május 7.

Jó lesz ez... óckodtam tőle ahogy olvastam hogy kókuszos illata van... na mondom már megint egy túl illatos izé... de nem vészes sőt, inkább naptejre hajaz az illata nekem. Nem veszik össze a parfümömmel sem... ami nálam nagy szó... egyenlőre nagyon tetszik... a mostani korai dög melegben sincs mókus szagom... hallelúja...

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.

nagybvivien

2018. április 21.

Nő létemre ez az igazi izzadásgátlóm! Párom használta, nagyon megtetszett rajta anno. Egyszer kipróbáltam, amikor nem vittem magammal valahova a sajátomat.. és totálisan, végképp belezúgtam. Nagyon finom az illata, nem fog, nem hagy foltot a ruhán és tényleg hatásos! Már más nőknek is ajánlottam.

nagybvivien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol