KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Old Spice

Ár:   877 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 817 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 817 Ft

"Engedd szabadjára a vadabbik énedet! Az Old Spice Hawkridge deo stift: izzadás elleni védelem, amelyre számíthatsz! Könnyen kezelhető, elforgatható minitárcsás stift applikátor. Nem hagy fehér foltot a ruhán. Semlegesíti a szagokat."

Ár: 817 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

zalla

2017. december 9.

Sajnos nekem nagyon nem vált be. Az illata nagyon kellemes, érthető miért lett sok nő kedvence. Az állaga csúszós, nehezen lehet belőni vele a megfelelő mennyiséget. Az első néhány alkalommal is tapasztaltam már, hogy valami nem az igazi, mintha nem tartana ki a nap végéig. Viszont később sem lett jobb a helyzet, egyes napokon kifejezetten izzadtam és foltot hagyott a ruhámon... Ami azért fura, mert az "egyszerűbb" dezodoraim is jobban bírják a strapát, pl. a sokak által kifejezetten utált adidas adipure is jobb volt...

zalla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Yummy

2017. december 6.

Vegyes érzéseim vannak....a legjobb deó amit eddig kipróbáltam és használtam. DE! Nálam nagyon csúnya irritációt okozott. Nem azonnal, mert már elhasználtam egy tubust és a másodikat is lassan befejezem. Konkrétan sebes lett a bőröm az egyik hónaljamon. A másikon pedig "csak" elkezdte a pirosságot. Vagy én vagyok extra érzékeny valamire benne (bár eddig még soha nem volt ilyen) vagy egy idő után az összetevői kárt okoznak. Emiatt csak 3 csillagot adok, pedig szuper lenne.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

Timi8

2017. november 5.

Update: Legjobban bevált izzadásgátlòm! Megjelenés òta használom, azòta sem vettem mást! Visszafogott, kellemes, lágy illatù, teszi a dolgát.

Legjobb izzadàsgàtlò ami valaha hasznàltam, csak ajànlani tudom! Kàr h.nőknek nincs is ilyen àllagù stift egyetlen màrkànàl sem és nagy hiba h. O.P-ék
női verziòt nem gyàrtanak, bàr mìg erre ràjönnek, addig ezek az uniszex illataik tökéletesen kielégìtőek! Az enyém fincsi kòkuszos, vagyis a nyàri testpermeteimmel, parfümjeimmel teljes mértékig kompatibilis, felkenem és teszi a dolgàt, semmilyen szìnű ruhàn nem hagy foltot. Pàrom is ilyet hasznàl, ő is imàdja, azt hiszem az övé macis 😊

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 5.

gyulzsuzsi

2017. szeptember 26.

Ez az egyetlen illat, amit nem tudok elviselni a férjemen. Általában minden tetszik amit használ, vagy ha eleve nem is, rajta megszeretem, de ezt a kókuszos rettenetet megkértem, hogy tegye félre.
Persze amilyen perverz vagyok, kipróbáltam én is, ugyanaz az eredmény: fullasztó, kellemetlen, valamivel nyakonvágott kókusz (nem is tudok rájönni, hogy mi érezhető még benne, vagyis hogy mitől ilyen szirupos).
Ha Old Spice, akkor Whitewater.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Ha Old Spice, akkor Whitewater.

monibakonyi

2017. szeptember 23.

Vegyes érzéseim vannak a dezodorral kapcsolatban...az illata nekem tetszik, egyáltalán nem férfias, kellemes, kókuszos illat. Az izzadásgátló hatása nagyon jó, nekem bevált akkor is, amikor a Rexona maximum protection nem segített semmit. Viszont sajnos irritálta a bőröm, kipirosodott és csípett, ami miatt abba kellett hagynom a használatát. Kevésbé érzékeny bőrűeknek azonban szerintem tökéletes lehet. :)

monibakonyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Kardvirág

2017. szeptember 22.

Nekem nem vált be. Először is nagyon erős, gejl kókusz illata van. Én nem szeretem ennyire erősen érezni a dezodorom illatát, illatosításra a parfüm való. Na de ezt elnéztem volna, ha működik, de egy-két hét után megadta magár és semmit nem használ. Én nem ajánlom.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

thenanosnail

2017. szeptember 5.

Miután nem találtam olyan női dezodort, ami ne olvadt volna le rólam a nyári melegben, az itteni pozitív vélemények miatt úgy döntöttem, kipróbálom én is. Bár tökéletesnek őt sem mondanám, az eddig próbált deókat lekörözi. Az illata nem tolakodó, nem fogja meg a ruháimat, és szerencsére nekem nem okozott irritációt sem. Még csak két hete használom, de valószínűleg újravevős lesz.

thenanosnail
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Annie25

2017. augusztus 31.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Nagyon szerettem volna szeretni... Isteni illata van egyáltalán nem férfias, nem fogja meg a ruhákat, ultra hatékony. DE sajnos nálam irritációt okozott valamelyik összetevő, mert 2 nap használat után kipirosodott és érzékennyé vált a hónaljam :( utána próbálkoztam még, de sajnos nem jó :( ha egy héten egyszer használom akkor még nem okoz problémát, de sajnos mindennap nem tudom használni :( pedig szerintem ez egy tökéletes dezodor! Csak 1*-ot vonok le, mert olvastam a véleményekben, hogy elég kevés embernél okoz irritációt, tehát nem biztos, hogy a termék hibája.
UPDATE
Rájöttem, hogy a propylene glycol nevezetű összetevő okozza nálam az irritációt, ami magyarul fagyállót jelent!!! Nem értem, hogy egy dezodornak, ami a bőrrel érintkezik miért kell fagyállót tartalmaznia...szomorú! Így csak 2*-ra tudom értékelni.

Annie25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

UPDATE

Barbara111

2017. augusztus 30.

Cajok! Aki kitalálta, hogy ezt érdemes használni, az zseni volt! Köszönet érte! Nagyon jó, egész nap hat! Én a kókusz illatot sem érzem szerencsére, mert nem szeretem. Nekem friss borotválás után sem csípi a bőröm.

Barbara111
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Evelin123

2017. augusztus 28.

Update: Utáltam az illatát de időközben borzasztóan megszerettem és mostanság nem jön elő tőle a viszketés és irritáció sem. Viszont még most is izzadságszagú vagyok tőle, pedig nem vagyok egy brutál izzadós. Az illata miatt és amiatt, hogy nem fogta be a ruháim télen adok neki még egy esélyt.

Egy pár napig nagyon elégedett voltam vele de immunis lettem rá és már nem használ:((( Nagyon sajnálom, mert eleinte egyaltalán nem lett tőle izzadság szagom... Bár az illatát sosem szerettem. Sajnos irritációt is okoz. Így sajnos csak 2* ..

Evelin123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Hidratálók: Propylene Glycol