KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

OPI Körömlakk Peace&Love&Opi
Ár: 2200Ft + postaköltség 200 Ft , Eladó: szmoll
Állapot: két körmömön próbáltam ki, Helyszín: Győr, fizetés: Banki átutalás után postázom, de személyes átvétel is lehetséges Győrben
Ár: 1500Ft , Eladó: Poison
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békés, fizetés: postai csomag/levél (ez esetben +postaktg); fizetés: előre utalással; személyes átvétel Békésen, Békéscsabán, Szegeden ill. Bp-n megoldható

roziih

Korcsoport: < 18
2017. október 11.

Most haszáltam elősször OPI körömlakkot, és nagyon meg voltam vele elégedve. Alá raktam egy réteg átlátszó alap lakkot, rá 2 réteg vörös OPI-t, és 1,5 hét után csak 1-2 kisebb kopás volt csak rajta. Az állaga jó, és szép a színe is.:)

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 11.

szsz

2017. szeptember 4.

Végre megtaláltam azt a rózsaszín körömlakkot, ami nem úgy néz ki a körmömön, mint egy színtelen erősítő. Ez az OPI Very first knockwurst lakkja. Több, mint egy éve megvan, nem sűrűsödik, már egy rétegben is teljesen fed, mondjuk én 2 rétegben használom. A köröm egyenetlenségeit (enyhe vékony függőleges barázdák) szépen elfedi. Egy quick dry (Astor) fedőlakkal használom, kb. 6 napot szokott kibírni (mondjuk ritkán mosogatok, többet mosok hajat), leginkább amiatt mosom le, mert iszonyú gyorsan nő a körmöm és emiatt kell újrakenni.

szsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

fenye

2017. augusztus 31.

Nekem sajnos nem váltak be. Igaz, csak 2 színt vettem, de valószínűleg többet nem is fogok. Nekem egyáltalán nem tartósak, összehasonlítva egy akármilyen márkájú lakkal (Astor, Avon, Kiko) semmivel sem tart tovább, sőt inkább kevesebbet, nagyon jó fedőlakkal sem.
Az állaga jó, nem sűrűsödik be gyorsan.
Annyit nem ér, szerintem, mint amennyibe kerül. Szívesen áldozok valamire többet, ha tudom, hogy cserébe magasabb minőséget kapok, de ez a termék nem az.

fenye
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Az állaga jó, nem sűrűsödik be gyorsan.

szlili

2017. augusztus 26.

Fedő és alaplakkal egész jól bírja,akár 5 napot fent van, ami nálam már teljesítmény. Rengeteg szép szín van és nagy a kiszerelés is. Úgy vettem észre a sötét színek jobbak, azok már 2 rétegben jól fednek, a világosoknál van hogy 3 is kell a szép eredményhez. Nekem ez a nagy kiszerelés sem praktikus, mert szeretem váltogatni a körmöm színét. Olcsóbban is tudok ilyen teljesítményű körömlakkot, ezért csak 4*.

szlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

despina

2017. június 18.

Szinte csak opi körömlakkjaim vannak mivel gyönyörű színekben lehet kapni őket, nagyon sokáig elegek, és az egyes lakkok között ugyan van különbség, de két rétegben mindegyik gyönyörűen mutat. 4 napot mindegyik kibír a kezemen, a lábamon akár két hetet is. Hűtőben tartom őket, így nemigen sűrűsödnek. Drogériás lakkokkal jó ideje nem is próbálkozom, mert anno mindegyik sokkal hamarabb tönkrement és kevésbé mutatott szépen rajtam mint ezek.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

nikigalantay

2017. június 5.

Elég drága, viszont nagyon jó. Csomó idő, mire elfogy, király a textúrája és a színei! Álomszépek, és nagyon jól fednek. Kb 3 színünk van itthon, a klasszikus piros, egy fehér (az inkább tejes volt) és egy méregzöld. A piros leszedésénél mindened piros lesz ha nem figyelsz, de én még nem találkoztam olyan piros körömlakkal, aminél nem így lenne. Bromi jó körömlakk, nagyon tudom ajánlani.

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 2.

Jó minőségű körömlakk, széles színválasztékkal. Egyetértek ugyanakkor azokkal, akik szerint ez is egy túlárazott termék. Sajnos, nem tud annyival többet, mint amennyivel többe kerül más, hasonló minőségű társainál.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 2.

BeautyBunny

2017. május 18.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá - már csak árából és a marketingjükből kiindulva - így megvettem a Bubble Bath árnyalatot. Elvárásom volt, hogy egy, de nagyon maximum két réteg után tökéletes fedést kapjak; ehhez képest az első réteg nagyon halovány, vizes volt, hiába próbáltam arányosan felvinni a mennyiséget összefolyt. A harmadik réteg lakk után kaptam elfogadható fedést...
A tartóssága sem jött be, viszonylag hamar pattogott, bár ez lehet a sok réteg miatt alakult így, mindenesetre elég nagy csalódás.... :( Többet vártam, mert a reklámjaik, marketingjük nagyon ütős!

Árát inkább hagyjuk... :D 3000-ért vettem a Müllerben, de a honlapjukon miért 8800 Ft ugyanaz a 15ml-es kiszerelés?? :O

BeautyBunny
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

vombatszombat

2017. április 21.

Szerettem volna már kipróbálni egyet, mert sok jót hallottam róla, így online beszereztem a Dulce le leche árnyalatot, ami egy jó kis nude szín.
Nagyon tetszik az állaga, két rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad. Ami nekem fontos, hogyha mondjuk lefekvés előtt 4-5 órával kenem fel, nem lesz párnacsíkos reggelre! (ezt még a hasonlóan drága Maxfactor lakk sem tudta abszolválni)
A tartósságával is elégedett vagyok egy normál lakkhoz képest, kb. 4 napot bír tökéletesen, 5-öt már kisebb hibákkal. Oké, nem volt nehezített pálya, nem nagyon mosogattam vagy takarítottam.
Lemosni is könnyű.
Megértem, hogy minőségi lakk, nyilván ez alapján lett beárazva, lehetne olcsóbb is, viszont mindenképpen tetszik és elégedett vagyok vele.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Lemosni is könnyű.

Moringa

2017. április 5.

A funny bunny árnylat nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sokkal többet vártam az OPI-tól!

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)