KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

OPI Körömlakk Peace&Love&Opi
Ár: 2200Ft + postaköltség 200 Ft , Eladó: szmoll
Állapot: két körmömön próbáltam ki, Helyszín: Győr, fizetés: Banki átutalás után postázom, de személyes átvétel is lehetséges Győrben
OPI Körömlakk She's Golden
Ár: 400 (+posta) , Eladó: bobekecske
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel Budapesten (11. ker), megegyezés esetén posta
vombatszombat

2017. április 21.

Szerettem volna már kipróbálni egyet, mert sok jót hallottam róla, így online beszereztem a Dulce le leche árnyalatot, ami egy jó kis nude szín.
Nagyon tetszik az állaga, két rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad. Ami nekem fontos, hogyha mondjuk lefekvés előtt 4-5 órával kenem fel, nem lesz párnacsíkos reggelre! (ezt még a hasonlóan drága Maxfactor lakk sem tudta abszolválni)
A tartósságával is elégedett vagyok egy normál lakkhoz képest, kb. 4 napot bír tökéletesen, 5-öt már kisebb hibákkal. Oké, nem volt nehezített pálya, nem nagyon mosogattam vagy takarítottam.
Lemosni is könnyű.
Megértem, hogy minőségi lakk, nyilván ez alapján lett beárazva, lehetne olcsóbb is, viszont mindenképpen tetszik és elégedett vagyok vele.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Lemosni is könnyű.

Moringa

2017. április 5.

A funny bunny árnylat nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sokkal többet vártam az OPI-tól!

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Luiselotte

2017. február 7.

Csak lábra használom és ott 3 hétig is fentmarad , akkor sem kopik ,vagy pattog le ,hanem lenő. Két réteget kenek belőle és aztán fedőlakkot. Az ecset jól használható, nem állnak el szálak belőle és nem csíkoz.
Rengeteg gyönyörű szín van , nekem a nude árnyalatok jönnek be a legjobban.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Rengeteg gyönyörű szín van , nekem a nude árnyalatok jönnek be a legjobban.

Joaninha

2016. december 14.

Nagyon szeretem az O.P.I körömlakkokat, imádom a hatalmas színválasztékot és hogy minden évben kiadnak több kollekciót is. Az is nagyon szimpatikus, hogy minden színt valami kreatív névvel látnak el, ami tudom, hogy nem sokat dob a latba, de nekem mégis ettől egyediek. A tartósságuk kifogástalan, rajtam 4-5 napnál tovább semmilyen körömlakk nem bírja, szóval nem várom el egyik lakktól sem a lehetetlent, de azokra a lakkokra nagyon haragszom, amelyek 2 nap után lejönnek. A színek nagyon jól pigmentáltak és soha sem láttam ennyi féle pirosat, korallt és rózsaszínt, mint amennyit az O.P.I felvonultat. A száradással nekem nincs problémám, mert alapozó lakkra szoktam felvinni 2 réteget és a tetejére pedig teszek száradás gyorsító fedőlakkot vagy száradásgyorsító cseppet. Az egyik kedvenc színem a Dutch Tulips és a Pompeii Purple. Az egyedüli kifogásom az O.P.I körömlakkokkal szemben az áruk. Szerintem az Astor Lycra körömlakjainál nem tud többet, azok viszont kb. fele annyiba kerülnek. Egyedül akkor szoktam megvenni egy O.P.I körömlakkot, ha beleszeretek az egyik árnyalatba. Az ár miatt vonok le 1 csillagot, egyébként pedig imádom őket és bátran ajánlom mindenkinek.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Recsu

2016. december 11.

Tartosabb mint a legtobb drogerias lakk,de szerintem tul van arazva. Szep es kulonleges szinek vannak,de akkoris. Nem sokban ter el,max 2-3 nappal kezd el kesobb pattogni. Meregdraga..

Recsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

BlackCanary08

2016. december 3.

Picit vegyes érzéseim vannak a lakkal kapcsolatban.. A Suzi Shops And Island Hops színre esett a választásom, ami egy szép rózsaszín árnyalat. Az OPI nagykeres eladó szerint "ez már fed is rendesen", mivel annyira azért nem világos és nem is francia körömlakk, így elvileg 2 rétegben kéne felvinni. Hát 2 réteg után iszonyat csíkos lett, pedig többször is megpróbáltam, hátha én rontom el, de nem. 3 réteg simán kell belőle (sötétebb lakkoknál egyébként lehet, hogy elég a 2 réteg, nem tudom). Fedőlakk nélkül vittem fel, úgy kb 4-5 napig bírta lepattogás nélkül, viszont már az első nap után észrevettem, hogy a körmöm végén kezd megkopni. Azért adok rá 4*-ot, mert a szín még mindig nagyon tetszik, ezen kívül hihetetlen jó és sokrétű az OPI színpalettája. Tartósság szempontjából viszont ennyi pénzért többet vártam.. Még két újabb szín vásárlását tervezem, azután döntök, hogy megéri-e, vagy sem.

BlackCanary08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Ivett25

2016. november 1.

Féláron vettem néhányat Glamour-napokon a Müllerben. Az ecset lehetne kicsit vastagabb, de így is szuper. Remek színek, tartós, pedig én gyakran mosogatok. Jár a 5 csillag.

Ivett25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Ysu

2016. október 27.

En is inkabb a vilagosabb arnyalatokat probaltam (tobbet is) de valahogy egyik sem gyozott meg.
Tobb retegben fed csak, es hamar (ugy ertem 10-12 oran belul) elkezd lepattogni. Hiaba vettem hozza opi fedolakkot is, semmit sem ert konkretan. Szerintem nagyon - nagyon tul van arazva.
update:
2 sotetebb szin is kerult hozzam a napokban, az egyiket mar ki is probaltam es lassan 48 oraja fent van a kormomom ugy, hogy kozben kibirt egy hajmosast, mosogatast stb. Ebbol is kellett a 3 reteg, hogy ne latszodon at, de nem tunik vastagnak, muanyagnak a kormon. Kicsit mintha karcos lenne mar a felulete, de direkt nem tettem ra fedolakkot, mert kivancsi vagyok meddig megy igy, bar mar ez is haladas.

Ysu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

update:

theo

2016. október 19.

A lucky lucky lavender a go to színem, nekem 5-6 napig kibírja pattogás/kopások nélkül, pedig főzök/mosok/takarítok. És nagyon gyorsan szárad, ami szintén nagyon jó!

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

meguntam96

2016. október 15.

Most a müllerben 1495ft-ra van leárazva gondoltam próba szerencse kipróbálok egyet. Az itteni kommentek alapján a big apple nevű lakkot szerettem volna megvenni. Mikor megláttam, hogy van a polcon belőle pont egy roham tempóban kaptam le onnan aztán itthon nézegettem elgondolkodtam mintha nem is ilyen színe lett volna a big apple árnyalatnak... sajnos összevissza voltak a lakkok a polcon és a egy másik színt vettem meg.
Vegyes érzelmeim vannak ezzel a lakkal annyira szeretném szeretném szeretni...de fedőlakkal is másnap már az egyik ujjamról lepattogott...

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 15.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)