KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

OPI Körömlakk Peace&Love&Opi
Ár: 2200Ft + postaköltség 200 Ft , Eladó: szmoll
Állapot: két körmömön próbáltam ki, Helyszín: Győr, fizetés: Banki átutalás után postázom, de személyes átvétel is lehetséges Győrben
Ár: 1500Ft , Eladó: Poison
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Békés, fizetés: postai csomag/levél (ez esetben +postaktg); fizetés: előre utalással; személyes átvétel Békésen, Békéscsabán, Szegeden ill. Bp-n megoldható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Susie0011

2018. május 21.

A legjobb körömlakkok a világon!!!

Susie0011
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

A legjobb körömlakkok a világon!!!

lilla1034

2018. május 12.

Szülinapomra kaptam ajándékba a vágyott My Private Jet-et. A színe csodaszép, de nekem valahogy nem annyira tartós, hamar elkezd lepattogzani fedőlakk ellenére is, pedig más lakkok (essence, moyra..) nem csinálnak ilyet. Lehet, hogy a szín/textúra hibája, minden esetre túlárazottnak tartom, magamtól nem vennék ilyen lakkokat, max. különleges színűeket (Midnight in Moscow, Cosmo with a Twist), akcióban.

lilla1034
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 12.

illeseniko

2018. február 22.

Rengeteg fajta körömlakkot kipróbáltam már, de eddig ezek a kis 15 ml-es csodák bizonyultak a legjobbnak. A színük csodás, és tartósak. OPI minden mennyiségben.

illeseniko
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 22.

manobeka

2018. január 15.

Régen is elit kategóriába tartozott, most is, igaz már drága, de vannak olyan színei, amit csak az OPI tud én külföldről néha beszerzek egyet és mindig megéri.Van olyan OPI lakkom, ami legalább 9 éves és még mindig ugyanolyan, mint mikor megvettem.Persze ehhez a tárolás is hozzátartozik gondolom.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 15.

AthenA

2018. január 9.

Legszívesebb használt lakkjaim OPI-ok. Elképesztően sok árnyalatban elérhető, nagy kiszerelésű, évekig elég. Két év után igaz, hogy sűrűsödik (mint minden általam próbált lakk), de hígítóval könnyen orvosolható.
Alap- és fedőlakkal hat napot minden gond nélkül kibír

AthenA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Alap- és fedőlakkal hat napot minden gond nélkül kibír

nikiiabel

2017. december 6.

Régen anyukám vett egy párszor különböző színeket, fedőlakkokat. Nagyon szerettük őket. Szép telt színei voltak nem kellett sokszor átkenni de nagyon drága. Moyra simán lekörözi szerintem és árban pedig az OPI-hoz képest a legjobb!

nikiiabel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 6.

silver

2017. november 7.

Az OPI lakkokban az a jó, és az a rossz is egyszerre, hogy nem okoznak meglepetést. A minőségük teljesen átlagos; rendben van, de nem kell csodát várni tőle, semmivel sem jobbak csak azért mert kicsit drágábbak. Igazából eléggé unalmas a színválaszték, kiszámíthatóak az új kollekciók, hébe-hóba akad egy-egy érdekesebb lakk. Persze, természetesen nem mindenki akar "extra" körmökkel szaladgálni, és az teljesen rendben van, de általáosságban elmondható, hogy az OPI kínálatában lévőkhöz hasonló lakkokat sokkal olcsóbban drogériában is lehet venni. (Ezt az is remekül illusztrálja, hogy mennyi eladó OPI lakk van itt KM-en.)

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

FrostJaina

2017. október 29.

Egy darabot vettem meg jó régen valami sötét bordó árnyalatban. Nagy reményeket fűztem hozzá az ára miatt. Alap és fedolakk nélkül nem bírta ki az 5 napot. Mostmar tudom, hogy szinte tökmindegy milyen lakkot veszek, egy jó fedolakkal a 300 forintos lakk is simán kibir több mint egy hetet.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

balazskrisztii

2017. október 29.

Nagy a színválaszték, sokáig nem romlanak meg, de nálam egy hétig sem bírta ki lepattogás nélkül. Így, hogy nem nyújt többet egy drogériásnál, nekem nem éri meg.

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 29.

roziih

2017. október 11.

Most haszáltam elősször OPI körömlakkot, és nagyon meg voltam vele elégedve. Alá raktam egy réteg átlátszó alap lakkot, rá 2 réteg vörös OPI-t, és 1,5 hét után csak 1-2 kisebb kopás volt csak rajta. Az állaga jó, és szép a színe is.:)

roziih
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)