KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

OPI

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. június 9.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online, Müller, Douglas
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

OPI Körömlakk Peace&Love&Opi
Ár: 2200Ft + postaköltség 200 Ft , Eladó: szmoll
Állapot: két körmömön próbáltam ki, Helyszín: Győr, fizetés: Banki átutalás után postázom, de személyes átvétel is lehetséges Győrben
Ár: 1500 Ft , Eladó: Mara
Állapot: Egyszer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: A termék átvehető Budapesten személyesen vagy postai úton.

despina

2017. június 18.

Szinte csak opi körömlakkjaim vannak mivel gyönyörű színekben lehet kapni őket, nagyon sokáig elegek, és az egyes lakkok között ugyan van különbség, de két rétegben mindegyik gyönyörűen mutat. 4 napot mindegyik kibír a kezemen, a lábamon akár két hetet is. Hűtőben tartom őket, így nemigen sűrűsödnek. Drogériás lakkokkal jó ideje nem is próbálkozom, mert anno mindegyik sokkal hamarabb tönkrement és kevésbé mutatott szépen rajtam mint ezek.

despina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 18.

nikigalantay

2017. június 5.

Elég drága, viszont nagyon jó. Csomó idő, mire elfogy, király a textúrája és a színei! Álomszépek, és nagyon jól fednek. Kb 3 színünk van itthon, a klasszikus piros, egy fehér (az inkább tejes volt) és egy méregzöld. A piros leszedésénél mindened piros lesz ha nem figyelsz, de én még nem találkoztam olyan piros körömlakkal, aminél nem így lenne. Bromi jó körömlakk, nagyon tudom ajánlani.

nikigalantay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 2.

Jó minőségű körömlakk, széles színválasztékkal. Egyetértek ugyanakkor azokkal, akik szerint ez is egy túlárazott termék. Sajnos, nem tud annyival többet, mint amennyivel többe kerül más, hasonló minőségű társainál.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 2.

BeautyBunny

2017. május 18.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá - már csak árából és a marketingjükből kiindulva - így megvettem a Bubble Bath árnyalatot. Elvárásom volt, hogy egy, de nagyon maximum két réteg után tökéletes fedést kapjak; ehhez képest az első réteg nagyon halovány, vizes volt, hiába próbáltam arányosan felvinni a mennyiséget összefolyt. A harmadik réteg lakk után kaptam elfogadható fedést...
A tartóssága sem jött be, viszonylag hamar pattogott, bár ez lehet a sok réteg miatt alakult így, mindenesetre elég nagy csalódás.... :( Többet vártam, mert a reklámjaik, marketingjük nagyon ütős!

Árát inkább hagyjuk... :D 3000-ért vettem a Müllerben, de a honlapjukon miért 8800 Ft ugyanaz a 15ml-es kiszerelés?? :O

BeautyBunny
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

vombatszombat

2017. április 21.

Szerettem volna már kipróbálni egyet, mert sok jót hallottam róla, így online beszereztem a Dulce le leche árnyalatot, ami egy jó kis nude szín.
Nagyon tetszik az állaga, két rétegben tökéletesen fed, gyorsan szárad. Ami nekem fontos, hogyha mondjuk lefekvés előtt 4-5 órával kenem fel, nem lesz párnacsíkos reggelre! (ezt még a hasonlóan drága Maxfactor lakk sem tudta abszolválni)
A tartósságával is elégedett vagyok egy normál lakkhoz képest, kb. 4 napot bír tökéletesen, 5-öt már kisebb hibákkal. Oké, nem volt nehezített pálya, nem nagyon mosogattam vagy takarítottam.
Lemosni is könnyű.
Megértem, hogy minőségi lakk, nyilván ez alapján lett beárazva, lehetne olcsóbb is, viszont mindenképpen tetszik és elégedett vagyok vele.

vombatszombat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Lemosni is könnyű.

Moringa

2017. április 5.

A funny bunny árnylat nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Sokkal többet vártam az OPI-tól!

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Luiselotte

2017. február 7.

Csak lábra használom és ott 3 hétig is fentmarad , akkor sem kopik ,vagy pattog le ,hanem lenő. Két réteget kenek belőle és aztán fedőlakkot. Az ecset jól használható, nem állnak el szálak belőle és nem csíkoz.
Rengeteg gyönyörű szín van , nekem a nude árnyalatok jönnek be a legjobban.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Rengeteg gyönyörű szín van , nekem a nude árnyalatok jönnek be a legjobban.

Joaninha

2016. december 14.

Nagyon szeretem az O.P.I körömlakkokat, imádom a hatalmas színválasztékot és hogy minden évben kiadnak több kollekciót is. Az is nagyon szimpatikus, hogy minden színt valami kreatív névvel látnak el, ami tudom, hogy nem sokat dob a latba, de nekem mégis ettől egyediek. A tartósságuk kifogástalan, rajtam 4-5 napnál tovább semmilyen körömlakk nem bírja, szóval nem várom el egyik lakktól sem a lehetetlent, de azokra a lakkokra nagyon haragszom, amelyek 2 nap után lejönnek. A színek nagyon jól pigmentáltak és soha sem láttam ennyi féle pirosat, korallt és rózsaszínt, mint amennyit az O.P.I felvonultat. A száradással nekem nincs problémám, mert alapozó lakkra szoktam felvinni 2 réteget és a tetejére pedig teszek száradás gyorsító fedőlakkot vagy száradásgyorsító cseppet. Az egyik kedvenc színem a Dutch Tulips és a Pompeii Purple. Az egyedüli kifogásom az O.P.I körömlakkokkal szemben az áruk. Szerintem az Astor Lycra körömlakjainál nem tud többet, azok viszont kb. fele annyiba kerülnek. Egyedül akkor szoktam megvenni egy O.P.I körömlakkot, ha beleszeretek az egyik árnyalatba. Az ár miatt vonok le 1 csillagot, egyébként pedig imádom őket és bátran ajánlom mindenkinek.

Joaninha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Recsu

2016. december 11.

Tartosabb mint a legtobb drogerias lakk,de szerintem tul van arazva. Szep es kulonleges szinek vannak,de akkoris. Nem sokban ter el,max 2-3 nappal kezd el kesobb pattogni. Meregdraga..

Recsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

BlackCanary08

2016. december 3.

Picit vegyes érzéseim vannak a lakkal kapcsolatban.. A Suzi Shops And Island Hops színre esett a választásom, ami egy szép rózsaszín árnyalat. Az OPI nagykeres eladó szerint "ez már fed is rendesen", mivel annyira azért nem világos és nem is francia körömlakk, így elvileg 2 rétegben kéne felvinni. Hát 2 réteg után iszonyat csíkos lett, pedig többször is megpróbáltam, hátha én rontom el, de nem. 3 réteg simán kell belőle (sötétebb lakkoknál egyébként lehet, hogy elég a 2 réteg, nem tudom). Fedőlakk nélkül vittem fel, úgy kb 4-5 napig bírta lepattogás nélkül, viszont már az első nap után észrevettem, hogy a körmöm végén kezd megkopni. Azért adok rá 4*-ot, mert a szín még mindig nagyon tetszik, ezen kívül hihetetlen jó és sokrétű az OPI színpalettája. Tartósság szempontjából viszont ennyi pénzért többet vártam.. Még két újabb szín vásárlását tervezem, azután döntök, hogy megéri-e, vagy sem.

BlackCanary08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

Emolliensek: Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Palmitic Acid
Emulgeálószerek: Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850, Red 30 / CI 73360, Ci 15880, CI 75170, CI 42090, Yellow 11 / CI 47000, CI 60725

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Színezék. Piros.

Sárga színezék.

Szintetikus színező anyag. (Lila)