KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   3499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   tanácsadónők

"Mint az első, termékeiben természetes alapanyagokat felhasználó, szépségápolással foglalkozó cégek egyike, az Oriflame az illataiban is a természet felé fordul. Ebben az eszenciában a Stockholm szigetvilágában megtalálható fenséges mocsári kockásliliom tündököl. Ez az illat a szépség és a vitalitás ünnepe, a svéd nyarat hozza el világunkba."

KERESEM Oriflame Northern Beauty EDT
Ár: megegyezes szerint , Eladó: NormanMama
Állapot: mindegy, Helyszín: M.o., fizetés: --
Ár: 2400 , Eladó: skin
Állapot: Új csak kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Bank foxpost

adrica

2017. augusztus 15.

Hááát, az itt írt vélemények alapján végül látatlanul belevágtam egy ilyen kis aranyosba. Nem mondom, hogy nem tetszik, mert igen is nem rossz, de azért van ennél amit jobban szeretek. Nem szeretek ilyet mondani, de tényleg az az elfújkodom, ha már megvettem, de ennyi, nem nyújt több élvezetet. Kezdetkor kicsi dinnye megmutatja magát, kis alkohol, aztán gyorsan átvált édesebb tónussá, és előtérbe kerül egy zöldes fátyol. Frissen nyírt fű, hasított bot, fa illata. Ez egy ártatlan, semmi komoly illatocska. Gyerekkorom nyarait juttatja eszembe, amikor vidéken nagymamánál nyaraltunk, és a kis kantáros farmersortomban kúsztam, másztam, bogarat gyűjtöttem, egész nap kint a szabadban "elvoltunk". Jaj, de nagyon jól elvoltunk. Mindenféle érdekes dolgot csináltunk, virágok szirmából levest főztünk, hangya tojásokat csodáltunk, tücsköt fogtunk. Szóval csak ennyire komoly ez az illat. Nekem nem tűnik tartósnak, de megbocsájtom neki, ennyi pénzért, és mert szép érzéseket keltett. A Midsummer-re hajaz erősen, ami nagy kedvencem, de abban van egy kis málna, és citromosabb, amit ebben a parfikában a dinnye vált fel. Többet nem hiszem, hogy megveszem, de lehet, hogy nagyon hozzám fog nőni, míg használom.

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

WAME123

2017. augusztus 7.

Nagyon finom illat, ráadásul tartós is. A katalógusban lévő dörzsis minta nem adja vissza az illat valódi karakterét, úgy valahogy nem is fogott meg, viszont élőben nagyon-nagyon nyárias, friss. :)

WAME123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

jnka

2017. július 31.

Könnyed nyári illat, nekem tetszik. Nyárra pont ideális.

jnka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Könnyed nyári illat, nekem tetszik. Nyárra pont ideális.

zsu880725

2017. július 28.

Nagy kedvenc lett így nyáron, nagyon friss, üde, könnyű illat, mondhatni tartós is, részemről megy az 5 csillag!

zsu880725
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

karakumsivatag

2017. július 25.

Meglepően jó. Meg kellet újítanom az Oris tagságomat, így valamit rendeltem muszájból. Gondoltam, ha nem lesz jó, ennyi pénzért nem sajnálom, majd elajándékozom, vagy elfújkálom légfrissítőnek. De ez most tényleg jó, igazi nyaralós, vizes, dinnye illat, ami átmegy kellemesen púderesbe. Semmi tolakodó, csak az igazi "érezd magad jól életérzés".

karakumsivatag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 25.

rdm

2017. július 22.

A másik kedvencem a my little garden mellett. Ez is igazi nyári illat. Könnyed, friss, enyhén édeskés, de üde illat. Nem tudnám hasonlítani más parfümhöz, de a D&G: Light blue, YR: Naturelle illatvilágba passzol. 2-3 órát bír intenzíven.

rdm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 22.

szakszil

2017. július 8.

nagyon szeretem, friss de púderes, könnyű nyári fuvallat, előtte az yves rocher naturelle illatot használtam, szóval aki az ilyen könnyű illatokat szereti annak ez az illat is tetszeni fog

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 8.