KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Boombapple

2017. december 3.

Nagyon jó az illata; természetes és erőteljes, nem az a tipikus mű málna illat. Egy élmény vele fürdeni és aromaterápiás hatással bír.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

vivien92

2017. november 30.

Illatmániás vagyok, ezért vettem meg, hiszen tökéletes illata van, szép a csomagolása. Bár maga a termék, nem túl gazdaságos, gyorsan fogy, szerintem az illatért cserébe megéri az árát. Próbáltam megvenni más változatokban, de valahogy azok már közel sem ilyen jók. Itt Krémmánián csodálkoztam rá, hogy sokkal több féle illat létezik mint amennyi a DM-ben elérhető. Kár :(

vivien92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Unix

2017. november 28.

Nagyon finom az illata. A bőröm nagyon érzékeny főleg a tusfürdőkre de erre a tusfürdőre a bőröm nem viszketett és emiatt tudom melegen ajánlani

Unix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Katka0716

2017. november 26.

Az illata miatt vettem meg, valamint azért, hogy kipróbáljam :D Nyáron imádom a gyümölcsös illatokat, amik fel frissítenek. Tényleg elég híg, így kicsit tényleg többet kell nyomni belőle, hogy habosodjon. Nem szárítja, de nem is hidratálja különösebben a bőröm, nyáron jó.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

googles

2017. november 20.

Ez egy fincsi, gourmand illatú tusfürdő. Nekem nagyon bevált.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 20.

Ez egy fincsi, gourmand illatú tusfürdő. Nekem nagyon bevált.

nusysan

2017. november 20.

Egy fa tusfürdős tragédia után kerestem tusfürdőt ami talán nem szárítja rommá a bőröm, és egészen kellemes terméket találtam. Nem túl gazdaságos, mert nem lehet keveset használni belőle. Az illata nekem érdekes, van amikor nagyon bejön, van amikor nagyon émelyítőnek találom, de szerencsére nem marad a bőrömön, csak tusolás közben érződik nagyon durván. Lehet újra fogom venni, ha a következő áldozatom, egy dove tusfürdő nem válik be.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

weronyyy

2017. november 9.

Egyszeruen imadom! Árban jó annak ellenére h vegán, és az illata isteni.

weronyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Egyszeruen imadom! Árban jó annak ellenére h vegán, és az illata isteni.

orsi1293

2017. október 11.

Annyira finom illata van!! Engem a rózsaszín MAOAM cukorra emlékeztet. Sajnos fürdés után magamon már nem annyira érzem, fürdés alatt, meg jó sokat elhasználok, olyan finom az illata, így nem valami gazdaságos. Kicsit talán kevésbé irritála a bőröm, mint a többi tusfüdő.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Abbie182

2017. szeptember 20.

A kedvenc tusfürdőm. Kipróbáltam már más illatokban is, de valahogy mindig visszatérek ehhez. Nekem nagyon sok tusfürdő szárítja a bőrömet, sajnos a baleásokat kb. teljesen száműznöm kellett az életemből, de ezzel semmi gondom nincsen. Sajnos baromi gyorsan fogy, de plusz pont azért, hogy vegán. :)

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

betty23

2017. augusztus 29.

Update: Már rengeteg flakonnal megvettem az elmúlt 1 évben, szóval kedvenc lett. :) 5*

Kifejezetten nem szárít, de nem is oltárian ápoló tusfürdőről van szó. Valami álom illata van, olyan fagyis, remekül illik a Juicy C. parfümömhöz, bár annyira nem tartós az illata. Remélem nem fogok besokallni ettől az illattól, mert már volt ilyesmire példa. Az rendkívül tetszik, hogy vegán termékről van szó. Próbálok leszokni az SLS-ról, de így nehéz lesz. :)

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.