KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

orsi1293

2017. október 11.

Annyira finom illata van!! Engem a rózsaszín MAOAM cukorra emlékeztet. Sajnos fürdés után magamon már nem annyira érzem, fürdés alatt, meg jó sokat elhasználok, olyan finom az illata, így nem valami gazdaságos. Kicsit talán kevésbé irritála a bőröm, mint a többi tusfüdő.

orsi1293
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Abbie182

2017. szeptember 20.

A kedvenc tusfürdőm. Kipróbáltam már más illatokban is, de valahogy mindig visszatérek ehhez. Nekem nagyon sok tusfürdő szárítja a bőrömet, sajnos a baleásokat kb. teljesen száműznöm kellett az életemből, de ezzel semmi gondom nincsen. Sajnos baromi gyorsan fogy, de plusz pont azért, hogy vegán. :)

Abbie182
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

betty23

2017. augusztus 29.

Update: Már rengeteg flakonnal megvettem az elmúlt 1 évben, szóval kedvenc lett. :) 5*

Kifejezetten nem szárít, de nem is oltárian ápoló tusfürdőről van szó. Valami álom illata van, olyan fagyis, remekül illik a Juicy C. parfümömhöz, bár annyira nem tartós az illata. Remélem nem fogok besokallni ettől az illattól, mert már volt ilyesmire példa. Az rendkívül tetszik, hogy vegán termékről van szó. Próbálok leszokni az SLS-ról, de így nehéz lesz. :)

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

zorica85

2017. augusztus 17.

A mangós mellett ezt is megvettem, felváltva használom őket, mikor melyikhez van hangulatom. Hűvösebb időben biztos jobban fogom szeretni az édeskés illata miatt, de most is bejön, olyan mintha málnás joghurttal tusolnék. Nekem a habzása is megfelel, a bőrömet nem szárítja. Egyelőre bevált, az ára is baráti, könnyen beszerezhető. Biztosan újraveszem és kipróbálok más illatokat is a márkától.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Nagyon hamar meg lehet utálni szerintem az illatát,mert nagyon tömény. Gyorsan fogy nagyon. A legfurcsább az volt, hogy anyukám megjegyezte hogy pálinka szagom van tőle.:D

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Minerva123

2017. augusztus 10.

Nem lett a kedvencem... Nagyon gyorsan fogy, mert elég folyékony és nem is habzik, így többet használok belőle, mint egy átlagos tusinál. Az illata nagyon finom, de szinte azonnal fürdés után elillan. A természetes szép összetevők miatt kap ennyi csillagot, de nem veszem újra az biztos.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

aquanie

2017. augusztus 6.

Alapvetően nem kedvelem az édeskés illatokat, de ez...valami mennyei....mintha egy kád málnás joghurtban fürdenék. Emellett hatalmas piros pont jár neki azért, mert természetes összetevőket tartalmaz, és nem állatokon tesztelték. A bőrömet egyáltalán nem szárítja. Tetszik a csomagolása is, bár nagyon nehezen nyílik, mindig próbára teszi a körmeimet. Egyetlen szépséghibája, hogy mivel nrm habzik, elég gyorsan fogy, nekem egy flakon kb három hétig elég.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hanna83

2017. augusztus 2.

Az illata isteni, bár nem tartós. A csomagolása nem tetszik, nem praktikus használni. Nagyon gyorsan fogy. Szóval nem rossz tusfürdő, de nem lett kedvenc..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Anheszenamon

2017. augusztus 1.

A mangós illatú tusfürdője annyira bejött a márkának, hogy gondoltam kipróbálom a többi illatot is. Ez a málnás-vaníliás sem rossz, de még mindig a mangó a kedvenc.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

tric

2017. július 15.

néha nagyon jól esik az édes illata, szinte locsolom magamra. teljesen rendben van és az összetevői is :)

tric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.