KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

brethalia

2017. január 16.

A kókuszos mellett a másik kedvencem, nagyon finom az illata, nagyon jó vele tusolni. :) (Bár málnával könnyű engem megvenni...)
Tetszik ez a krémes állag, bár talán lehetne kicsit sűrűbb, így sajnos elég sokat használok egyszerre és hamar elfogy.

Ár-érték-élmény arányban kitűnő. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Ár-érték-élmény arányban kitűnő. :)

Enci90

2017. január 12.

Imádom az illatát. Krémes állaga van, jól habzik (fürdőrózsával próbáltam). Nem tapasztaltam irritációt, és úgy éreztem kicsit mintha hidratált is volna. Mindenképp újraveszem.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

bvril

2017. január 12.

Imádom az illatát (bár nem marad meg), nem szárít, nem irritál. Mást nem várok egy tusfürdőtől, így az egyik kedvencem.

bvril
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 12.

Angyalkaja

2017. január 5.

Üvegbe zárva imádtam az illatát, magamon sajnos nem érződött, nem nagy szám, persze nem csinált semmi rosszat, így nincs okom pontot levonni.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

petrailles15

2017. január 5.

Nagyon szeretem, csodás az illata, az pedig plusz pont hogy még cruelty-free és vegán is.

petrailles15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Edinacsek

2017. január 4.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm az illatanyagokra és ez az egyik olyan tusfürdő amit bátran merek használni. Isteni illata van, nem szárít. Egyetlen negatívum hogy nem habzik és ez először fura lehet de egy idő után megszokja az ember. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

dorah

2017. január 3.

Nagyon jó az illata, nem szárított, minden rendben volt vele, de kis mennyiségben nem habzik eléggé, szóval nagyon gyorsan elfogyott. :(

dorah
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Sisszy

2016. december 31.

Isteni illata van, tusolás után is érezni. Nem szárította vagy irritálta a bőröm, testápoló azonban kellett utána. Elég gyorsan fogy sajnos és nem az igazi a habzása sem. Már beszereztem más illatokat is belőle, mert a habzás hiányát meg tudom bocsátani az illat kárpótol érte :)

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Lala33

2016. december 21.

Az illata fantasztikus, viszont egyáltalán nem habzik, ami nekem hiányzik egy tusfürdőnél.

Lala33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

Romanadvoratrelundar

2016. december 21.

Annak ellenére, hogy elvileg málnás, az illata engem egy az egyben eperfagyira emlékeztet. Krémes, közepesen habzik és egyáltalán nem szárítja a bőrömet, ami az illata mellett a legnagyobb pozitívum.Szerintem teljesen rendben van, hogy nem érzem magamon egész nap az eperfagyit, ez csak egy tusfürdő, nem parfüm/testpermet/dezodor. A viszonylag folyós állaga és az alul nyíló tubus nem alkot túl szerencsés párost, de ez nem zavar annyira, hogy levonjak érte csillagot.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.