KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Krémmánia Kedvencek a -től
messalinam

2017. április 21.

Nagyon kellemes az illata,nem szárít,jó élmény vele a zuhanyzás,viszont nekem szokatlanul gyorsan elfogyott,ami valószínűleg azért történhetett,mert mivel nem nagyon habzik,ezért az átlagosnál többet használtam belőle minden alkalommal. Egy próbát mindenképpen megér!

messalinam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

szirimiri

2017. április 21.

Már néhányszor újravettem, mert imádom az illatát és úgy az egész kinézetét. Egyetlen probléma hogy alig habzik és eszeveszetten gyorsan fogy, így csak ritkán veszem, pl nyaraláskor, utazáskor, vagy ha nincs időm elmenni az "olcsósboltba" nagy kiszerelésű valamit venni 😀 😝

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

evatakacs

2017. április 12.

Mindegyik illatot nagyon szeretem. Nem tudom mit várnak itt az emberek egy tusürdőtől, nem fog egyik se egész nap illatozni, arra a parfüm való. Kedvenc tusfürdő márkám egyébként Cruelty Free, Vegan.

evatakacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

kisenikoke

2017. április 8.

Jo illat de egyáltalán nem tartos sajnos.
Valamiért talan a csomagolas miatt tobbet vártam volna.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Jo illat de egyáltalán nem tartos sajnos.
Valamiért talan a csomagolas miatt tobbet vártam volna.

bugosgizi

2017. március 21.

Elfogyott a tusfürdőm és hát itt volt az ideje szétnézni hogy mit is szeretnék... Mindenképp szerettem volna a vaníliás illatot bele de úgy hogy keveredjen valami finom gyümölcsös illattal. Keresgéltem itt aztán rábukkantam erre a termékre. Sosem futottam még bele ebbe a termékbe a dm-ben pedig végig ott volt a szemem előtt. Rendszeresen elsétáltam mellette.
Na de nem is ez a lényeg. Hanem hogy utána néztem és amiket kiadott róla hát nagyon meggyőző volt. Állatokon nem tesztelt és vegán termék. Ez egy nagyon jó pont nálam. A fagyi illat amit nyújt az engem úgy vonz hogy szívem szerint megenném. :D
Jól puhítja a bőröm és utána még pár óráig érződik rajtam az illata. FANTASZTIKUS!!! :)
Egyébként a csomagolás is klassz. Külön tetszik hogy az oldala ilyen bordázott így nem csúszik ki a kezemből. Szóval ez egy fiatalos megjelenésű termék ami nagyon jó áron érhető el. Nem hittem volna hogy ilyen baráti áron juthatok hozzá egy ilyen kis remek termékhez. :)

Update: Már nem tudom hányadikat vásárolom meg ebből. Lassan a végére érek ennek a tubusnak is és ohh igen még mindig imádom. :)

bugosgizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

carmenjade

2017. március 2.

Szuper tusfürdő, nekem eperfagyi illatú ez a málna+vanília kombó. Semmilyen negatívumot nem tudnék róla elmondani.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

szanika

2017. március 1.

Ajándékba kaptam egy kedves barátnőmtől, mivel tudja, hogy a tusfürdő mániám kielégíthetetlen... :)
Az illata valami elképesztően fincsi, legszívesebben megkóstolnám :D Engem a teknős formájú töltött gumicukorra emlékeztet az illata, amit a kimérős gumicukros standoknál árulnak vásárokon, búcsúkban. Imádooom! :))))
Egyébként jól habzik, nem szárít. Az illata hamar elillan, zuhi után már nyoma sincs. De kárpótol a pillanatnyi gumicukor mámor és ráadásul ettől nem hízok... :D

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

petra095

2017. február 26.

Mondanom sem kell hogy imadom a cukorkafelhoket es ez a tusfurdo egyszeruen annyira jol hozza az illatat hogy neha kedvem tamadt volna megkostolni.😃 Persze nem tettem meg, de ah. Szerelem tenyleg. Egyet sajnalok benne hogy boron nem tartos, szivesen ereznem meg egy ora mulva is.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

vertveres

2017. február 10.

Kedvenc tusfürdőm. Mivel a közelemben nincs DM, így az egyik debreceni DM-et ki is fosztottam, elhoztam mind a hármat. Az illata mindennél jobb, ráadásul vegan és cruelty free. Az ára is olcsó egy tusfürdőhöz képest. Semmire nem cserélném le. 😊

vertveres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

wzannus

2017. január 27.

Imádom imádom imádom :) csak jókat tudok mondani róla :)

wzannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Imádom imádom imádom :) csak jókat tudok mondani róla :)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.