KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zorica85

2017. augusztus 17.

A mangós mellett ezt is megvettem, felváltva használom őket, mikor melyikhez van hangulatom. Hűvösebb időben biztos jobban fogom szeretni az édeskés illata miatt, de most is bejön, olyan mintha málnás joghurttal tusolnék. Nekem a habzása is megfelel, a bőrömet nem szárítja. Egyelőre bevált, az ára is baráti, könnyen beszerezhető. Biztosan újraveszem és kipróbálok más illatokat is a márkától.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

cigarettamacska

2017. augusztus 16.

Nagyon hamar meg lehet utálni szerintem az illatát,mert nagyon tömény. Gyorsan fogy nagyon. A legfurcsább az volt, hogy anyukám megjegyezte hogy pálinka szagom van tőle.:D

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Minerva123

2017. augusztus 10.

Nem lett a kedvencem... Nagyon gyorsan fogy, mert elég folyékony és nem is habzik, így többet használok belőle, mint egy átlagos tusinál. Az illata nagyon finom, de szinte azonnal fürdés után elillan. A természetes szép összetevők miatt kap ennyi csillagot, de nem veszem újra az biztos.

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

aquanie

2017. augusztus 6.

Alapvetően nem kedvelem az édeskés illatokat, de ez...valami mennyei....mintha egy kád málnás joghurtban fürdenék. Emellett hatalmas piros pont jár neki azért, mert természetes összetevőket tartalmaz, és nem állatokon tesztelték. A bőrömet egyáltalán nem szárítja. Tetszik a csomagolása is, bár nagyon nehezen nyílik, mindig próbára teszi a körmeimet. Egyetlen szépséghibája, hogy mivel nrm habzik, elég gyorsan fogy, nekem egy flakon kb három hétig elég.

aquanie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Hanna83

2017. augusztus 2.

Az illata isteni, bár nem tartós. A csomagolása nem tetszik, nem praktikus használni. Nagyon gyorsan fogy. Szóval nem rossz tusfürdő, de nem lett kedvenc..

Hanna83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Anheszenamon

2017. augusztus 1.

A mangós illatú tusfürdője annyira bejött a márkának, hogy gondoltam kipróbálom a többi illatot is. Ez a málnás-vaníliás sem rossz, de még mindig a mangó a kedvenc.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

tric

2017. július 15.

néha nagyon jól esik az édes illata, szinte locsolom magamra. teljesen rendben van és az összetevői is :)

tric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Dorkussz

2017. július 14.

Oda-vissza vagyok az Original Source tusfürdőkért,de ez a kedvenc nálam! :) ( Függő lettem és újra és újra veszem,ha elfogy. <3 )
Először az illatába szerettem bele,engem a Maoamra emlékeztet,utána meg az összetevők listája ami megfogott,
csak természetes összetevők, állatkísérletek nélkül!!!! <3 Télen csak úgy illatozom tőle. :)
Talán annyi negatívumot tudok mondani,hogy meleg időben hamar elillan az illata és nem érzem magamon olyan sokáig ill.hamar elfogy,mert kicsit túlságosan folyékony. :(

Dorkussz
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Lorna

2017. július 9.

Tejes eperturmixra emlékeztet az illata. Nyami.

Lorna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Tejes eperturmixra emlékeztet az illata. Nyami.

Catn0va

2017. június 1.

Az illata finom, de még mindig a mangós és a zöld banános-bambuszos vezet.
Változatlanul oda-vissza vagyok az Original Source tusfürdőkért! :)

Catn0va
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Az illata finom, de még mindig a mangós és a zöld banános-bambuszos vezet.
Változatlanul oda-vissza vagyok az Original Source tusfürdőkért! :)

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.