KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Original Source

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rege, az összetevőket feltöltötte: foxgirl, Módosítva: 2016. április 1.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Krémmánia Kedvencek a -től
vertveres

2017. február 10.

Kedvenc tusfürdőm. Mivel a közelemben nincs DM, így az egyik debreceni DM-et ki is fosztottam, elhoztam mind a hármat. Az illata mindennél jobb, ráadásul vegan és cruelty free. Az ára is olcsó egy tusfürdőhöz képest. Semmire nem cserélném le. 😊

vertveres
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

wzannus

2017. január 27.

Imádom imádom imádom :) csak jókat tudok mondani róla :)

wzannus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Imádom imádom imádom :) csak jókat tudok mondani róla :)

thekaleidoscopecat

2017. január 25.

Imádom! De tényleg. A többi illat nekem nem igazán jött be, de ezért egyenesen rajongok, ráadásul vegán, megfizethető és szuperül is néz ki, plusz nem irritálja vagy szárítja ki a bőrömet. Újra meg újravevős lesz!(:

thekaleidoscopecat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Oxana9

2017. január 20.

Ha lehetne 25csillagot adnék rá. Mielőtt erre rátaláltam nagyon könnyen irritálódott a bőröm, fürdés után pillanatok alatt nagyon kiszáradt akármit használtam. Ezzel viszont, mintha "új bőröm lenne"....nem irritálódik és az se baj, ha néha elfelejtem a testápolót, anélkül is puha és hidratált a bőröm. Ráadásul az illata is nagyon finom. :)

Oxana9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

brethalia

2017. január 16.

A kókuszos mellett a másik kedvencem, nagyon finom az illata, nagyon jó vele tusolni. :) (Bár málnával könnyű engem megvenni...)
Tetszik ez a krémes állag, bár talán lehetne kicsit sűrűbb, így sajnos elég sokat használok egyszerre és hamar elfogy.

Ár-érték-élmény arányban kitűnő. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Ár-érték-élmény arányban kitűnő. :)

Enci90

2017. január 12.

Imádom az illatát. Krémes állaga van, jól habzik (fürdőrózsával próbáltam). Nem tapasztaltam irritációt, és úgy éreztem kicsit mintha hidratált is volna. Mindenképp újraveszem.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

bvril

2017. január 12.

Imádom az illatát (bár nem marad meg), nem szárít, nem irritál. Mást nem várok egy tusfürdőtől, így az egyik kedvencem.

bvril
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 12.

Angyalkaja

2017. január 5.

Üvegbe zárva imádtam az illatát, magamon sajnos nem érződött, nem nagy szám, persze nem csinált semmi rosszat, így nincs okom pontot levonni.

Angyalkaja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

petrailles15

2017. január 5.

Nagyon szeretem, csodás az illata, az pedig plusz pont hogy még cruelty-free és vegán is.

petrailles15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 5.

Edinacsek

2017. január 4.

Nekem nagyon érzékeny a bőröm az illatanyagokra és ez az egyik olyan tusfürdő amit bátran merek használni. Isteni illata van, nem szárít. Egyetlen negatívum hogy nem habzik és ez először fura lehet de egy idő után megszokja az ember. Ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

Edinacsek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Színezék. Lilás piros.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.