KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paese

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: Dius86, Módosítva: 2016. január 31.

Bőrtípus:   Száraz

Extrém mikroörlésű rizsalapú áttetsző porpúder. Kitűnő matt finish púder.

gloria8419

2017. január 11.

Másodszor rendeltem újra a Makeupplázától. Az első elhasználása után az ára miatt nem vettem újra, próbáltam olcsóbb, drogériában vásárolható alternatívát találni, de nem sikerült, szóval visszatértem hozzá.
Szép, egységes eredményt lehet vele elérni. Kevés kell belőle egyszerre, nekem nagyon sokáig elég. Nem okoz irritációt.

gloria8419
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

skin

2016. október 23.

Két hónapja használom és nagyon szeretem! A színezett porpúderekkel ellentétben ez nem ül fel az arcomra. A bőr tapintása és külleme bársonyos lesz tőle,ami pedig nagyon jó,a fotókról egy bababőr minőségű arc tekint vissza! Az ára is kedvező és nagyon sok van benne szerintem évekre elég,a szavatosságáról még nem tudok nyilatkozni.

Update : Az enyém illatmentes változat . Érdemes beruházni rá mert a szavatossága is remek , nem okoz pattanást nem tömíti el a pórusokat , tud annyit, mint egy felsőkategóriás termék.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 23.

Katie

2016. január 25.

Nemrég rendeltem meg a MUP honlapról. Számomra nagyon furcsa az illata. Nem is értem, ilyen termékekbe minek illatanyagot tenni, teljesen fölösleges szerintem. Viszont nagyon jól teszi a dolgát.

Katie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

eszti87

2016. január 4.

Épp most fogyott el az első tégelyem, ami több, mint másfél évig kitartott! Ami nagy szó, főleg úgy, hogy a nem túl praktikus csomagolásnak hála, párszor kiborult belőle egy-egy nagyobb adag. Ha ez nem történik meg annyiszor, szerintem még fél évig kitartott volna :D

Nagyon jól mattít! Az alapjáraton diszkógömb módra fénylő fejem nyáron jóval később kezdett el fényleni, mint a korábban használt púdereim alatt. Sőt, ősszel-télen sokszor még nap végére is matt volt a bőröm, amit még sosem tapasztaltam :)

Száraz bőrre semmiképp nem ajánlom, mert időnként bizonyos területeken az én kombinált bőrömet is szárította. Épp ezért, nyárra egész arcra használtam, ősztől tavaszig viszont csak a T-zónára. A csomagolásban fehér a púder, de ésszerű mennyiséget bőrre víve ebből semmi nem látszik, teljesen átlátszó! Ettől függetlenül, nem érdemes belőle sokat felvinni, mert kiemelheti a pihéket.

A borzasztó csomagolás ellenére is újraveszem, bár arra ki kell találnom valami trükköt, hogyan tudom meghackelni a csomagolást, úgy, hogy biztonságban magammal tudjam vinni. :D

eszti87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

dincs933

2015. október 24.

Makeuplaza oldaláról rendeltem meg és nagyon bevált! :) Sokkal jobb, mint a drogériás társai pedig már nagyon sok púdert kipróbáltam. Meghosszabbítja az alapozó tartósságát és nem fényesedik át alatta a bőröm egyáltalán. Biztosan újra fogom vásárolni ezt a terméket!

dincs933
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 24.

fannikeresztes

2015. augusztus 3.

Lengyelországban vettem, átszámolva 3200 forint körüli áron. Azt kell mondjam, nem bántam meg. Nagyon kevés is elég belőle, szépen mattít és sokáig megőrzi a matt hatást! Az én bőröm nem mondható zsírosnak, inkább kombinált, de sose csillog olajosan a bőröm. Szeretem ezt a púdert, és az biztos, hogy ezután is az ehhez hasonló "fehér" púdereknél fogok maradni.

fannikeresztes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

vendi

2015. június 23.

Szeretem használni. A kifényesedéssel nem szokott gondom lenni, mert nem zsíros a bőröm. A BB-t jól fixálja, az illata finom és visszafogott, és nincs poros hatása, szép hamvas bőrképet ad. Csak otthon használom, így a szállítási nehézségeit nem ismerem.

vendi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

dnsmakeup

2015. május 21.

Én már az új csomagolással kaptam, szóval maximálisan táskabarát :-) Szuper selymes, finom tapintású por és nagyon jól bírta (hétvégén jó meleg volt, napon 28-30) a meleget. Nagyon jól és tartósan mattít. Először meglepődtem, hogy fehér színű, de totál áttetsző a bőrön és alig kell belőle egy kicsi. Azt vettem észre, hogy sokkal szebb tőle a bőröm még akkor is, ha csak a csupasz arcomra teszem fel. Tökéletes befejező púder szerintem. Idáig ez a legjobb, amit használtam és nagyon jó árban van sok mennyiség.

dnsmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

umpalumpa

2015. május 14.

Az egyik itteni angyalkától vásároltam. Kettőt már ismerek :D legnagyobb örömömre (Kriszti, Kata, ti tudjátok :)).
Szerencsére mire hozzám került már nem nagyon volt illata, ami nekem jobb. Állati finom por és sztem jó mattító hatással. Az igazi nagy melegben (35 fok) még nem volt alkalmam használni, de sminket már frissítettem vele. Tudom mindenki unja, de én is leírom, hogy a csomagolása lehetne táskabarát, hiszen az ilyen finish és igazító termékeket a legtöbb nőci szereti magával hordani. De nem vagyok telhetetlen :), így is rettentően örülök neki!

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

DittyCat

2015. április 30.

A csomagolása iszonyatosan vacak, a púder meg... nem rossz, de a jó az nem ilyen. Semmi extra, nem mattított sem tovább, sem jobban, mint a jól bevált Manhattan loose powder. Többet vártam tőle. De legalább nem túl drága.

DittyCat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate