KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A levendula egy rendkívül sokoldalú, kellemes illatú gyógynövény. Ehhez a virágvizes zseléhez levendula virágvizet és illóolajat is adtak, hogy fokozzák bőrápoló hatását. Ezen kívül tartalmaz: bőrnyugtató, regeneráló aloé gélt, hozzáadott glicerint (az egyik leghatékonyabb hidratáló szer) és olajból készült gélesítőt, ami abban is segít, hogy a hatóanyagok a bőr mélyére jussanak.

brygi

2018. február 23.

Nagy kedvenceim a PomPom virágvizes arczseléi. Ezzel a levendulással is maximálisan meg vagyok elégedve. Nagyon finom az illata és ápolja a bőröm, állatkísérletmentes. Mindenkinek ajánlom, aki kicsit is szereti a levendulát!

brygi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

VargaKata15

2018. február 6.

Masodik kedvencem a neroli zsele utan. Annak az illata jobban tetszik, ennek van egy fura utoillata. Hatasra szupeer!

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

mekhrba

2018. január 8.

Ezt az arczselét is megrendeltem a nerolis és mentás után, nagyon finom levendula illata van, elsőre kicsit erős, de hamar elillan. A hidratáló hatása ugyanolyan jó, mint a másik kettőnek. Reggelente használom, nagyon jól frissít és hűsít is, a pattanásokat nyugtatja, bár mióta PomPom termékeket használok, szerencsére csak havi egy-kettő jön ki. Mindenkinek ajánlom, ahogy minden PomPom terméket.

Update:
Most fog elfogyni, pedig már nagyon régóta használom (kb 5 hónap), igaz csak reggelente, estére a márka arckrémét használom. Még mindig nagyon szeretem. Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Pompomra. Azóta anyukám és a mamám is áttért erre a márkára és ők is nagyon elégedettek vele.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Update:

Reka05

2017. december 13.

Nagyon szeretem a Pom Pom márka eddig próbált termékeit, ez alól a levendulás virágvizes zselé sem kivétel. Igazság szerint a szívemhez közel áll minden ami levendulás, legyen az szépségápolási termék vagy bármi más. Szóval megörültem amikor láttam, hogy ebben az illatban is kapható náluk ez a termék. Nem csalódtam, nagyon jó illata van, ugyanolyan gyorsan és könnyen beszívódik, mint a többi társa. Ugyanúgy 1-2 pumpányit használok belőle (viszont most nem tárolom hűtőbe, mint nyáron), szerintem viszonylag sokáig elég is lesz így, hogy csak reggelente használom. Nem okoz pattanást, nem irritálja a bőrt még mindig imádom a virágvizes zseléket :)
Jelenleg a reggeli arclemosás után használom, estére pedig a Botanikuskert Éjszakai Arckrémjüket. Nyárra bőven elég volt a bőrömnek csak a virágvizes zselé, viszont télre kicsit kevésnek érzem a száraz és húzódó bőrömnek estére.

Reka05
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 13.

powderwoman

2017. november 5.

Bár nem vagyok egy levendulakedvelő, első virágvízes zselének ezt rendeltem meg. Zsíros bőrömnek alapozási rutinban vagy melegebb időben tökéletes hidratáló, szívesen használom. Estére a zselé után pár csepp arcszérumot viszek még fel és reggelre nagyon szép, puha arcbőrrel kelek. Szívből ajánlom zsírosabb/érzékeny bőrüeknek!

powderwoman
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

iamzso

2017. szeptember 6.

Sajnos túl sok volt az én arcbőrömnek. Estére tettem fel és még reggelre sem szívódott be rendesen és úgy éreztem fullad alatta a bőröm. És az illatában is csalódtam, pedig nagyon szeretem a levendulát, de nekem ez inkább műnek hatott. Sajnos kézkrémnek kell elhasználnom.

iamzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

LittleSpark

2017. augusztus 29.

Tihanyban vettem ezt a szépséget. Korábban olvastam a márkáról sok-sok pozitív dolgot, volt kinn teszter ami nagyon tetszett így a kosaramban landolt. A csomagolása praktikus, a pumpa könnyen használható szépen adagolja a terméket. Aminek valami csodálatos illata van! Jó levendulamániás vagyok, szóval magasan van a mérce, de megütötte :) A krém hatása is nagyon jó, könnyed vizes zselés állagú, szerintem elég különleges. Szépen el lehet oszlatni majd elkezd beszívódni és mindenféle ragacsos érzés nélkül teszi ezt. A bőröm nagyon sima lesz utána, nem zsírosodik. Biztos hogy ki fogok még dolgokat próbálni tőlük, csak győzzek választani :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

-.Nikii.-

2017. augusztus 25.

Tegnap rendeltem, mára megérkezett a csomag. Nagyon gyorsak voltak :)
És nagyon vártam már, mert imádom a levendulát. Lila színű a zselé, ezen eléggé meglepődtem, nem tudom miért nem számítottam rá :D
Most gyorsan bekentem vele az arcom, kevés kell belőle, sokáig ki fog tartani, mint a hamameliszes és nagyon gyorsan beszívta a bőröm és finom puha lett. Viszont nekem egy kicsit mű ez a levendula illat. Finom meg hamar elillan, de egy kicsit furcsa nekem. Mindenesetre próbálom szokni, de addig is 4*, és csak az illata miatt:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Tegnap rendeltem, mára megérkezett a csomag. Nagyon gyorsak voltak :)

B.Enci

2017. augusztus 15.

Bár a levendula illatát nagyon nem kedvelem ( viszont Tihanyban ahol vásároltam természetesen csak levendulás volt ... ) a hatással nagyon meg vagyok elégedve, a száraz bőrrel csodákat művel. Az eddigi legjobb termék amit arcra próbáltam. Már újra is rendeltem! :) ( természetesen más illatban :D )

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

3366

2017. augusztus 2.

Nagyon kellemes illata van, estére szoktam használni.
(Nekem épp elég a zsíros bőröm hidratálására, de gyanítom hogy száraz bőrre talán már kevés lenne... De ez csak az én feltevésem.)
Próbáltam már a hamamelisz-est is és alig várom, hogy a rózsásat is betegyem a kosaramba a következő rendelésemnél.
Kedves kis termék. :)

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nagyon kellemes illata van, estére szoktam használni.
Kedves kis termék. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.