KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mekhrba, Módosítva: 2017. június 26.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A levendula egy rendkívül sokoldalú, kellemes illatú gyógynövény. Ehhez a virágvizes zseléhez levendula virágvizet és illóolajat is adtak, hogy fokozzák bőrápoló hatását. Ezen kívül tartalmaz: bőrnyugtató, regeneráló aloé gélt, hozzáadott glicerint (az egyik leghatékonyabb hidratáló szer) és olajból készült gélesítőt, ami abban is segít, hogy a hatóanyagok a bőr mélyére jussanak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

iamzso

2017. szeptember 6.

Sajnos túl sok volt az én arcbőrömnek. Estére tettem fel és még reggelre sem szívódott be rendesen és úgy éreztem fullad alatta a bőröm. És az illatában is csalódtam, pedig nagyon szeretem a levendulát, de nekem ez inkább műnek hatott. Sajnos kézkrémnek kell elhasználnom.

iamzso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

LittleSpark

2017. augusztus 29.

Tihanyban vettem ezt a szépséget. Korábban olvastam a márkáról sok-sok pozitív dolgot, volt kinn teszter ami nagyon tetszett így a kosaramban landolt. A csomagolása praktikus, a pumpa könnyen használható szépen adagolja a terméket. Aminek valami csodálatos illata van! Jó levendulamániás vagyok, szóval magasan van a mérce, de megütötte :) A krém hatása is nagyon jó, könnyed vizes zselés állagú, szerintem elég különleges. Szépen el lehet oszlatni majd elkezd beszívódni és mindenféle ragacsos érzés nélkül teszi ezt. A bőröm nagyon sima lesz utána, nem zsírosodik. Biztos hogy ki fogok még dolgokat próbálni tőlük, csak győzzek választani :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

-.Nikii.-

2017. augusztus 25.

Tegnap rendeltem, mára megérkezett a csomag. Nagyon gyorsak voltak :)
És nagyon vártam már, mert imádom a levendulát. Lila színű a zselé, ezen eléggé meglepődtem, nem tudom miért nem számítottam rá :D
Most gyorsan bekentem vele az arcom, kevés kell belőle, sokáig ki fog tartani, mint a hamameliszes és nagyon gyorsan beszívta a bőröm és finom puha lett. Viszont nekem egy kicsit mű ez a levendula illat. Finom meg hamar elillan, de egy kicsit furcsa nekem. Mindenesetre próbálom szokni, de addig is 4*, és csak az illata miatt:)

-.Nikii.-
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Tegnap rendeltem, mára megérkezett a csomag. Nagyon gyorsak voltak :)

B.Enci

2017. augusztus 15.

Bár a levendula illatát nagyon nem kedvelem ( viszont Tihanyban ahol vásároltam természetesen csak levendulás volt ... ) a hatással nagyon meg vagyok elégedve, a száraz bőrrel csodákat művel. Az eddigi legjobb termék amit arcra próbáltam. Már újra is rendeltem! :) ( természetesen más illatban :D )

B.Enci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

3366

2017. augusztus 2.

Nagyon kellemes illata van, estére szoktam használni.
(Nekem épp elég a zsíros bőröm hidratálására, de gyanítom hogy száraz bőrre talán már kevés lenne... De ez csak az én feltevésem.)
Próbáltam már a hamamelisz-est is és alig várom, hogy a rózsásat is betegyem a kosaramba a következő rendelésemnél.
Kedves kis termék. :)

3366
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nagyon kellemes illata van, estére szoktam használni.
Kedves kis termék. :)

verus1228

2017. augusztus 1.

Az első rendelésem mellé kaptam ajándékba egy kis mini tégelyben. Nagyon örültem neki mert imádom a levendulás dolgokat és hát az illata hozta is amit elvártam. Nagyon finom levendulás illata van és a hatása is szuper. Már meg is rendeltem a normál kiszerelést belőle. :) Esténként szoktam használni a levendula nyugtató hatása miatt, reggelente pedig a neroli-s változatát. Amióta pompom termékeket használok sokkal szebb az arcom összképe, élettel telibb. Örülök, hogy rá találtam ezekre a termékekre.

verus1228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Regina59

Korcsoport: >54
2017. július 25.

Ez a virágvizes arczselé telitalálat! Nagyon szeretem a levendulás dolgokat, ezért örültem, amikor megjelent. Nagyon kellemes levendulás illatú, halványlila színű arczselé. Nagyon jó érzés érzékeny bőrömnek. A hőségben nagyon kellemes a használata.

Regina59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 25.

Lilcii

2017. július 11.

Imádom! Mint ahogy az összes eddigi Pompom terméket! Nagyon finom illata van, és kellően hidratál, illetve mattít ott, ahol fénylik a bőröm. Hamamelisz virágvizes zselém van még, felváltva használom őket, mert mind a kettő kicsit másképp hat a bőrömre. A levendulás inkább nyugtatja és ápolja, míg a másik hűsíti és mattítja a zsíros és érzékeny bőrömet. Ez az egész márka egy telitalálat!

Lilcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

mona82

2017. június 27.

Ami levendulás az alapból jöhet :) Pikk-pakk beszívódik,szépen hidratál,nagyon klassz termék!

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

mekhrba

2017. június 27.

Ezt az arczselét is megrendeltem a nerolis és mentás után, nagyon finom levendula illata van, elsőre kicsit erős, de hamar elilan. A hidratáló hatása ugyanolyan jó, mint a másik kettőnek. Reggelente használom, nagyon jól frissít és hűsít is, a pattanásokat nyugtatja, bár mióta PomPom termékeket használok, szerencsére csak havi egy-kettő jön ki. Mindenkinek ajánlom, ahogy minden PomPom terméket.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.