KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juditkovacs92

2017. július 26.

Itt leírt vélemények alapján próbáltam ki a Pom-Pom termékeket és nem bántam meg! Nappalra könnyed, gyorsan felszívódik és mégis táplál, éjszakára pedig az egyik arcszérumukkal kombinálva használom. 1 hét alatt már ragyog a bőröm. Biztosan kipróbálok más termékeket is tőlük.

juditkovacs92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Adnilem

2017. július 21.

Rendeltem egy szaraz borre valo csomagot, aminek ez is a resze volt. Par hete hasznalom. Furdes utan felkenem a szokasos szerumomat, utana ezt (pikk-pakk beszivodik, egy pumpalasnyit hasznalok belole), aztan a csomagban levo arcolajbol par cseppet. Nagyon szepen feltolti a boromet, nem is kell szemkornyek apolo. Nagyon tetszik a csomagolasa is, egy pumpalas pont eleg belole. Eddig max. csillag! Nagyon jo!

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Nap

2017. július 21.

Az itteni pozitív élmények hatására rendeltem meg. Kellemes, könnyed, citrusos illatú zselé. Olyan hidratálót kerestem, ami a T-zónában zsíros bőrömet nem nehezíti el, miközben az arcom egyéb normál területeit is hidratálja, és lehetőleg van benne aloe vera kivonat is. Mindhárom igényemnek megfelel. Citrus tartalma tényleg fertőtlenít, nemcsak pattanásokat, irritációt nem okozott, és nyugtat, hanem nyárra a hidratálása is elegendő. Ha kicsit elméretezem az adagot, akkor kb. fél perc alatt szívódik be, azalatt viszont maradéktalanul, nem fénylik, nem ragad. Nagyon szeretem, kenterbe veri a nála sokkal drágább krémeket, és a az összetevői is gyönyörűek. Biztos, hogy újra fogom venni, örülök, hogy rátaláltam.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Kornelia14

2017. július 19.

Ez már a második Pompom termék amit beszereztem, úgy érzem, hogy passzol a bőrömhöz. Gyorsan beszívódik, nagyon jó illata van és megfelelően hidratál. Irritációt eddig nem okozott, bár még csak egy hete használom. Egyedüli negatívumaként azt említeném, hogy talán a hidratált érzés tarthatna kicsit tovább is. De nyárra egész biztos kiváló, télre valószínűleg nehezebb krémet választanék.

Kornelia14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

cigarettamacska

2017. július 17.

Első Pompom termékem, de biztos nem az utolsó! Nagyon szuperül hidratál, könnyű az adagolása, mert egy pumpálásnyi épp elég az arcomra, gyorsan felszívódik és nem hagy ragacsos érzetet a bőrömön, és az illata is frissítő így nyáron. Örülök neki nagyon, hogy ez egy könnyen elérhető magyar termék. A kis flakon is nagyon praktikus amiben van, mert ahogy pumpáljuk a zselét alulról tolja fel, így nem megy kárba semmi belőle.:)

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Valentine

2017. július 17.

Mintát kaptam belőle, ami nekem talán 1hétig volt elég. Reggel használtam. Szememre viszont szemránckrémet, nem ezt. Az illata kellemes. Színe enyhén rózsaszín, állaga a krém és zselé közt van. A krém pillanatok alatt beszívódik, ami nagyon tetszik. Az arcomon azonban ragacsos érzetet hagyott, ami nem tetszett. Annak ellenére, hogy kombinált a bőröm kevésnek éreztem a hidratáló hatását. Viszont az ajándékba kapott minta révén ki tudtam próbálni.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Marcipan84

2017. július 17.

Sajnálom, nekem nem igazán vált be. Kifejezetten az arcom hidratálása céljából vettem, de nagyjából azokat tapasztalom, amiket @kovacsrekaa is. :(
Az illata tetszik (bár nem emlékeztet mandarinra, inkább valami vaníliás- enyhén citromos süteményre), az állaga is kellemes (hűtőből frissen kivéve nagyon hűsítő, kb 30 másodpercig, míg átmelegszik az arcomon).
De hidartálni nem hidratál. Napközben itt-ott apró hámlások jelennek meg a bőrömön- mint olyankor, mikor egyáltalán nem "teszek fel" hidratáló krémet. Az arcomra kenve egy idő után húzza a bőröm, magyarán rászárad az a vékony réteg, amit rákenek. Grimaszolnom kell egyet, hogy ez a "húzás" megszűnjön. Korábbi arckrémeimnél nem tapasztaltam hasonlót, bár tény, hogy még virágvizes zselét sose használtam korábban. Lehet, hogy ennél ez a normális...?
Tényleg, mindent megpróbáltam: felvittem vizesen, felvittem szárazon. Ugyanaz: megáll az a vékony réteg az arcomon, megszárad rajta, és iszonyúan izzadok tőle, mintha nem kapna levegőt alatta a bőröm. Egyáltalán nem szívódik fel.
Megpróbáltam kombinálni az arcszérummal, és akkor nem tapasztaltam a "húzást". Viszont még így sem hidratál...
Allergia, bőrpír nem jelentkezett, szóval nem árt- de nem is használ.
Gondolkodom rajta, hogy visszaküldjem-e, talán nem megfelelő krémet választottam, de lehet, elteszem őszre, vagy télre, talán ha nincs ilyen brutális hőség, úgy jobban fog nálam működni.
Fáj a szívem érte, mert nagyon pozitívan álltam hozzá, sok jót olvastam róla (más blogokon is), és nagyon örültem, mikor végre meg tudtam venni, de egyelőre ennél több csillagot nem tudok rá adni.

Marcipan84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Allergia, bőrpír nem jelentkezett, szóval nem árt- de nem is használ.

kovacsrekaa

2017. július 7.

Nem vagyunk annyira joba, mint amennyire szeretnem. Nekem valahogy ez a termek a nem kategoria. Az illata eleg furcsa, az allagaval sem vagyok kibekulve. Vegyes a bortipusom, ehhez merten mind a harom kence jo (lenne). Nagyon rirkan hasznalom, talan heti egy-ket alkalommal borradir utan. Reggel erzem, fura tapintasu a borom, es mintha alapozo lenne rajta. Nem kap levegot. Egybol at torlom micellas vizzel, es ilyen barnas trutymot szed le az arcomrol. Sajna, a visszakuldesi idobol kicsusztam, igy buktam a penzem.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

szandracska

2017. július 3.

Hűha!! Nyárra kerestem valami könnyű hidratálót nappalra. (Télen nálam a Hélia-D tokajis hidratálója a nyerő, de az már ilyenkor sok nekem). A lényeg: FB-n futottam bele ebbe a márkába, és sokáig vacilláltam, hogy rendeljek-e, végül rendeltem :) Nagyon jó ez a termék, hiánypótló szerintem. Könnyű, pont annyit pumpál a tenyerembe, amit kényelmesen el tudok oszlatni az arcomon, az illata finom citrusos. Számomra pont elegendő ez a hidratálás, nem zsírosít, de nem is feszül a szárazság miatt az arcom. Irritációt sem okoz. Mivel parányi mennyiség elég (legalábbis nekem) nagyon sokáig elég lesz. Újravevős.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

mekhrba

2017. június 29.

Három hete használom és nagyo meg vagyok vele elégedve. Reggelente kenem fel, nagyon hamar beszívódik, jól lehet rá sminkelni is. Az illata is tetszik, pedig én is megszoktam az illatmentes krémeket,nagyon jól hidratál, érzem, hogy feltölti a bőrömet. Az összetevői nagyon szépek, továbbá engem a csomagolással is levettek a lábamról, nagyon cuki csomagban érkezett, valamint az ajándékoknak is nagyon örültem. Biztosan újraveszem és szerzek be más termékeket is, mindenkinek ajánlom!

Update
Kicsit több, mint három hónapja használom és még mindig nagyon imádom, most fog elfogyni, már megvettem az utánpótlást is, itthonra mentásat, az albérletembe pedig levendulásat, azokat is szeretem nagyon. Sokáig elég így abszolút megéri az árát. Szerintem 4 hónapig is kitartana, ha nem lennék béna és nem vertem volna le a magas fürdőszobaszekrényből, valamint nem tette volna tönkre az albérletben egy másik márka kréme, aminek következtében napi többször kentem belőle egy napig, ami után majdnem teljesen rendbe is hozta a száraz, rücskös bőrömet. Szerintem örök szerelem lesz a miénk.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Update

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract