KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Ár: 2100 , Eladó: norika18
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: --, fizetés: Posta vagy személyes

brygi

2018. február 23.

Négy hónapja használom és maximálisan meg vagyok elégedve a termékkel. Imádom az illatát, frissít, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, az én bőröm nagyon szereti, minden szempontból tökéletes. A kiszerelés nagyon praktikus, könnyű, szép összetevőket tartalmaz, állatkísérlet mentes. Alapjába véve imádom a PomPom márka eddig használt termékeit is és ezt a terméküket is biztosan újra fogom vásárolni.

brygi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

tothdyna

2018. február 16.

Tavaly márciusban vettem meg a három virágvizes zselé akciósan csomagot és milyen jól tettem! :)
Ez lett a kedvencem a három közül, pompás illat, gyorsan beszívódik és remekül hidratál. Olyan szeptember vége-október eleje óta használom, most értem az utolsó harmadához. Egy pumpálásnyi elég (még a nyakamra is jut, vagy ha alá kentem szérumot vagy vmi más kencét is még a nyakamra és a dekoltázsomra is jut belőle). Nyárra lehet, h kicsit ez is sok lenne (a rózsás az volt, azt nyitottam ki elsőként), akkorra az én bőrömnek a Hamamelisz volt a tökéletes választás (szuper, matt pofit eredményezett), de mivel ez picit könnyedebb állagú a rózsásnál, 30 fokig biztosan jó választásnak gondolom. Mindenképp újra fogom vásárolni, szuper ár/érték arányú kence. ;)

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

bingus86

2018. február 11.

Borzalmasan száraz a bőröm, ami ilyenkor tél végén tetőzik. Ez a zselé nagyon jó hatással van rá, azonnal beszívódik és hidratál. Első használat után megszerettem. A webshop is nagyon profi, könnyen kezelhető, pár nap alatt megérkezik minden és kis ajándékot is kaptam. Az árak szerintem nevetségesen alacsonyak, főleg, hogy mennyire jó a hatása a termékeknek és nem egy külföldi multi zsebét tömöm. Külön 10 csillag, amiért nem végeznek állatkísérletet. Személyemben szereztek egy törzsvásárlót!

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

kerekesa90

2018. február 10.

Tudtátok, hogy érdemes keresni a Pom Pom termékeket egyes bioboltokban? Így elkerülhetitek a postaköltséget, az ár mégsem magadabb, mint az online termékár.
Így tettem szert a virágvizes zselémre, ami nagyszerü választás volt. Könnyű, nem zsíros, nem ragad, nem nehezíti el a bőrt, szinte érzem, ahogy lélekzik.
Télre azonban talán önmagában kicsit kevés és elég gyorsan is fogy.

kerekesa90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Télre azonban talán önmagában kicsit kevés és elég gyorsan is fogy.

ksfrani

2018. február 8.

Ajándékba kaptam egy rendelésem mellé. Legközelebb biztos vásárolok belőle rendes kiszerelést, mert nagyon szeretem! Kellemes az állaga, az illata, nem nehezíti el a bőröm, mégis szépen hidratál.

ksfrani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

selgah

2018. február 7.

nem rossz, de újra nem fogom rendelni, mert borzasztó drága (mint általában az összes termékük) és nekem annyit azért nem ér.

selgah
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 7.

VargaKata15

2018. február 6.

szerelemszerelemszerelem! egyszerűen minden szempontból tökéletes: könnyű és pici csomagolás, épp megfelelő mennyiség jön egy nyomásra, az illata isteni, gyorsan beszívódik, frissítő, könnyű érzetet hagy, hidatál, de nem zsírosít vagy izzaszt. Nyárra elképzelni se tudok jobbat. A TBS sorbetét cseréltem le erre, azt is szerettem, de ez ezerszer jobb

Update: kiprobaltam az osszeset, es messze ez a legjobb! Ha lehetne 5-nel tobb csillagot adni, megtennem!

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Aquariusgirl

2018. február 2.

"A virágvizes zselé beszívódik, de 3 perc után húzódik a bőröm tőle, és egy halvány jelét sem látom annak, hogy táplálná a bőröm. Próbáltam az örök fiatalság szérummal együtt, sokan ajánlják ebben a kombinációban. A szérum órák után is ott van a bőrömön, és borzasztóan zsíros hatást kelt. "- írja alább Stella1104. Na, én pont ugynezt tapasztalom, szerencsére nálam nem okoz más bonyodalmat. Ezt sem veszem meg többet.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 2.

minibear

2018. január 29.

Sajnos nem volt elég hidratáló hatású a kombinált és érzékeny bőrömnek. Három csillagot azért megérdemel, mert jó az illata és a kiszerelése is praktikus.

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

domanybeatrix

2018. január 23.

Az első virágvizes zselém ez volt a márkától, szérummal együtt használtam, és az eddig próbáltakból ez vált be a legjobban. Az illata nekem nagyon tetszett, gyorsan felszívódott, kellemes, hűs érzést adott. A kiszerelése is praktikus, szeretem, hogy látom, hogy mennyi van még, és tudom, mikor kell újat rendelnem.

domanybeatrix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT