KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

derienart

2017. november 18.

Olvastam milyen hamar felszívódik, így smink alapnak vettem meg. Először fura volt az illata, de nagyon megszerettem. Állagra nem zselés, inkább géles habos állagú, percek alatt beszívódik. Gyönyörűen feltölti a bőrt, primernek is tökéletes. Élettel telibb az arcom tőle. Szoktam keverni a bűbáj szérumukkal. Mióta ezeket a termékeket használom sokkal szebb a bőröm. Imádom a weboldal dizájnját egyébként. Annyit áradozok a termékekről a vőlegényemnek, hogy már megkérdezte, hogy felcsaptam-e termékügynöknek. :)

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

BrittaCooper

2017. november 12.

Már több, mint fél éve használom. Még tavasszal vettem nyári krémnek, mert igényli nagyon a bőröm nyáron is a táplálást, de nem jó szívvel kenek fel zsírosabbnál zsírosabb krémeket ilyen időben. Ez a kis vákuumpumpás csodaszer pont tökéletes választás volt az esti arcápolásra, olyannyira megszerettem, hogy ez maradt az állandó krémem. Több virágvizes zselét kipróbáltam már, jelenleg a Mentolossal kombinálom, utóbbit reggelente.
Pikkpakk beszívódik a bőrbe, semmilyen ragacsos érzést nem hagy, és tökéletesen hidratál. A kiszerelés is zseniális megoldás, minden cseppje ki van használva, és bele sem kell nyúlni a krémbe az adagoláskor. Ráadásul nagyon sokáig elég, nem kell hatalmas adagokat használni, elég egy borsóméretű is.

BrittaCooper
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

lindacandydive

2017. november 1.

Nagyon kellemes, könnyű krém, amit nappalra használok mélyhidratáló mellé. Önmagában is megállja a helyét, ha csak otthon vagyok és nem éri extrém hideg / napsütés / akármi a bőrömet. Az illata finom, visszafogott, nagyon kellemes. Nedves arcbőrre kenem fel, könnyen eloszlik úgy. :)

lindacandydive
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Aquila

2017. október 31.

Érdekes. Az illata nagyon intenzív narancsos, de fura mert néha kellemesnek érzem néha meg kellemetlennek. Maga az állaga valóban krémes nekem eszembe nem jutna, ha nem lenne ráírva hogy ez zselé. sőt néha kicsit habosnak tűnik. Hidratálás tekintetében közepes, viszont hosszabb ideig húzza mint pl a Clinique Moisture Surge, azaz bár érzem a húzódást reggelre a bőrömön a hámlás nem látszik, viszont naponta 2x minimum kell őt is használni. Irritálni egyáltalán nem irritálja a bőröm, a felszívódás gyorsasága inkább közepes mint gyors és amíg nem szívódik be teljesen addig nem is igazán a krémes ragacsos érzés van, hanem egy ilyen fura, tapadós (nem ragacsos) film réteg szerűség. Viszont szerintem meglepően gyorsan fogy, általában egy pumpálásnyit kenek az arcomra reggel és egyet este. Összességében eddig messze jobb mint bármelyik hidratálókrém amit próbáltam, de a tökéletestől még távol áll.

Aquila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

melike_0817

2017. október 23.

Most nemrég rendeltem egy komplett Pompom termékcsapatot, ez volt az egyik darabja. Az első rendelésem volt tőlük, és szerencsére nem kellett csalódnom. Nagyon problémás a bőröm, extra száraz, T vonalban pedig extra zsíros, ezen kívül amúgy hibátlan a bőrképem, de ez a kombináltság mindig megkeserítette a mindennapjaim. Próbáltam már a filléres krémektől egészen a márkás, tizenezres kategóriájú krémeket is, mindig ugyanaz volt a hiba: 3-4 óra után elkezdett száradni a bőröm, mintha beszívta volna az összes krémet, a T-vonal pedig kifénylett. (Mivel napi 4-5 liter vizet iszok, tudtam, hogy itt az arcomnak nem megfelelő típusú krém lesz a hibás). Mióta ezt a terméket használom, nem is teljesen szűnt meg a gondom, de eddig ezzel a krémmel bírja a legtovább az arcom puhán és zsírosodás mentesen. Imádom! :) Használom utána a javasolt olajat, amit szintén tőlük rendeltem, de nagyon sok hasonló olajam van még más márkáktól, és azokkal is működik =) Tuti újra vevős lesz, nagyon lassan is fogy, vizes az állaga így kevés kell belőle. Az illata isteni, de nem túl tolakodó.

melike_0817
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

Erina

2017. október 20.

Nagyon remek kis termék 😉 Finom, puha és egységes bőrképet eredményez. Pillanatok alatt beszívódik, nem marad semmilyen plusz/zavaró réteg. Az én bőrömet kicsit mattítja is. Az illata elsőre soknak tűnik, de idővel már fel sem tűnik, viszont nagyon kellemes. Kipróbálom a többit is. 😊

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

fannifanni

2017. október 17.

Én furálom, hogy valaki még bedöl ennek a cégnek a legtöbb komment kreáltnak tűnik.
Sajnos abszolút nem minőségiek a termékek csak egy szép dizánjba bujtatott termék ennyi és nem több...

fannifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Momiji

2017. október 12.

Hihetetlen finom mandarin illata van. :) Az én bőrömnek nem elég, de ez nem a krém hibája, csak kell hozzá valami mélyebb hidratáló.Gyorsan beszívódik, szereti a bőröm. :)

Momiji
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

MNNiko

2017. október 10.

Reggelente magában használom, mert így pont elég smink alá, nem mászik el rajta az alapozó. Este csepegtetek mellé 2-3 csepp bűbáj arcszérumot és tökéletesen hidratál, bár igaz, hogy nekem nincsen kifejezetten száraz, ekcémás bőröm.
Illata nem különösebben van (ami nálam nem jelent hátrányt), állagát szeretem, hamar beszívódik.

MNNiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

meggyfagyi

2017. szeptember 19.

Már rendeltem belőle az utánpótlást,jobban megkedveltem mint a rózsás vagy levendulás társát, Hatásban nem találtam sok különbséget,de ennek az illatáért rajongok :) Hamar beszívódik, enyhén ragacsos érzetet hagy,de ez engem nem zavar,reggel úgyis rásminkelek,este pedig nem is érzem,de 5-10 perc után elmúlik ez a minimális ragacsosság. A bőröm viszont szereti,szépen feltölti,nyárra tökéletes volt. Őszre-télre kevés az enyhén zsíros bőrömre is,kiegészítőnek a vaskosabb krémek mellé viszont fogom használni.

meggyfagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT