KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

Ár: 2100 , Eladó: norika18
Állapot: 1-szer próbált , Helyszín: --, fizetés: Posta vagy személyes
Ár: 2000Ft , Eladó: angelcare
Állapot: 2-3alkalommal használtam, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel/posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ilcsiii

2018. április 17.

Körülbelül 2 hónapja vettem, és már csak egy pici van benne, pedig elég sokat használtam, sőt az első pár hétben reggel is és este is. Az illata nagyon tetszik, az állaga is nagyon kellemes ahogy felkenem az arcomra. Alapozó alá ezt használom hidratálóként, gyorsan beszívódik és olyan puha érzést ad a bőrömnek, de egyáltalán nem lesz zsíros hatása, mivel a habkönnyű formulát teljesen felszívja a bőröm. Tetszik igazából ez a termék, de azért a hatását tekintve nem vagyok extrém módon elájulva, mert a szárazabb foltokkal az arcomon nem birkózott meg. Épp ezért döntöttem úgy, hogy következőleg a mentás virágvizes zselét fogom kipróbálni mert kíváncsi vagyok, hogy ehhez képest annak milyen a hatása.

Ilcsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

derienart

2018. április 16.

UPDATE2: A rózsásat eladtam és vettem újra egy nerolit. Hozzátartozik a sztorihoz, hogy a legutóbbi kommentemnél áttértem a nagyon tudományos bőrápolásra, koreai termékek, PC stb. és sokan azt tanácsolták, hogy hagyjam el a POMPOM termékeket, mert az illóolajok nagyon irritatívak. El is hagytam, a végeredmény pedig egy kezelhetetlen csúnya arcbőr lett, pedig nem vittem túlzásba, egyszerűen sok volt már az arcomnak. Visszatértem ehhez reggelente és újra olyan kipohent, kisimult és problémamentes az arcom mint mikor elkezdtem, újra sminket sem kell használnom. Ez egy alapdarab és az is marad.

UPDATE: Most fogyott el, tehát pár hónapot bírt mindennapos használat mellett. Az első lelkesedésem egy nagyonpicit alább hagyott, mert a kezdeti csodatapasztalatok után megszokta a bőröm vagy nem tudom. Most így tél közepén már hidratálónak nagyon kevés, húzódik alatt az arcom, és valahogy már nem üdébb tőle az arcom. Az elmúlt pár napban mintha a homlokom is piros lenne tőle, valamint az orr melleti részen zsírosít, amit nem értek. (de csak mostanság) Nem vonok le csillagot, mert lehet az én bőröm van most más állapotban. Szerintem egy próbát mindenkinek megér. :) Van egy bontatlan rózsás zselém is, szerintem picit kenegetem mással az arcom és meglátom hiányolja-e vagy látok-e változást, a rózsásat meg meghagyom nyárra.

Olvastam milyen hamar felszívódik, így smink alapnak vettem meg. Először fura volt az illata, de nagyon megszerettem. Állagra nem zselés, inkább géles habos állagú, percek alatt beszívódik. Gyönyörűen feltölti a bőrt, primernek is tökéletes. Élettel telibb az arcom tőle. Szoktam keverni a bűbáj szérumukkal. Mióta ezeket a termékeket használom sokkal szebb a bőröm. Imádom a weboldal dizájnját egyébként. Annyit áradozok a termékekről a vőlegényemnek, hogy már megkérdezte, hogy felcsaptam-e termékügynöknek. :)

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

hgabi

2018. április 8.

Kellemes illatú, gyorsan beszivódik :) Nappali és éjszakai krémként is tökéletes.

hgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

senskin

2018. április 7.

Nagyon jó! Szérum helyett krém alá tökéletes, nappalra és éjszakára is. Felfrissíti a bőrt, könnyen beszívódik. Sminkelni is könnyű rá. Ajánlom! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Daisyyy

2018. március 16.

Finom illata van, kellemes, csodát mondjuk nem csinál és alapozó alatt sem tökéletes, de az egész termékcsaládot és márkát szeretem. Normál bőrre ajánlanám, érzékenyebb, problémásabb bőrtípusoknál nem biztos, hogy elegendő. A szérummal együtt szoktam használni.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Chata83

2018. március 8.

Nyáron nagyon jól esett használni, de komolyabb hatását nem vettem észre. Sajnos a pumpa hamar feladta, de kivarázsoltam a tartalmát.

Chata83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

zeany

2018. március 6.

Az egyébként teljesen kiegyensúlyozott (se különösebb zsírosodásra, se szárazságra nem hajlamos) arcbőrömből másfél-két hét alatt olyan vízhiányosat kreált, hogy nem győztem kenni nehezebb krémekkel. A bőrmegújító szérummal együtt használtam (összekeverve kentem fel), de még úgy is rémesen kiszárította a bőrömet. Soha nem volt még ilyen dehidratált az arcom, úgyhogy én felhagyok a használatával :( Sajnálom, mert nagy reményeket fűztem hozzá. Ami még pici negatívum, hogy a zselé is, de főleg a szérum nagyon-nagyon büdös.

zeany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 6.

Zsuzska6791

2018. március 5.

Nagyon hamar beszívódó, nagyon könnyű, nagyon kellemes illatú hidratáló. Ár/érték arány kiváló. Nagyon jó ez a pumpás megoldás, így egyetlen csepp sem vész kárba.

Zsuzska6791
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

brygi

2018. február 23.

Négy hónapja használom és maximálisan meg vagyok elégedve a termékkel. Imádom az illatát, frissít, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, az én bőröm nagyon szereti, minden szempontból tökéletes. A kiszerelés nagyon praktikus, könnyű, szép összetevőket tartalmaz, állatkísérlet mentes. Alapjába véve imádom a PomPom márka eddig használt termékeit is és ezt a terméküket is biztosan újra fogom vásárolni.

brygi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

tothdyna

2018. február 16.

Tavaly márciusban vettem meg a három virágvizes zselé akciósan csomagot és milyen jól tettem! :)
Ez lett a kedvencem a három közül, pompás illat, gyorsan beszívódik és remekül hidratál. Olyan szeptember vége-október eleje óta használom, most értem az utolsó harmadához. Egy pumpálásnyi elég (még a nyakamra is jut, vagy ha alá kentem szérumot vagy vmi más kencét is még a nyakamra és a dekoltázsomra is jut belőle). Nyárra lehet, h kicsit ez is sok lenne (a rózsás az volt, azt nyitottam ki elsőként), akkorra az én bőrömnek a Hamamelisz volt a tökéletes választás (szuper, matt pofit eredményezett), de mivel ez picit könnyedebb állagú a rózsásnál, 30 fokig biztosan jó választásnak gondolom. Mindenképp újra fogom vásárolni, szuper ár/érték arányú kence. ;)

tothdyna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT