KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PomPom

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -.Nikii.-, Módosítva: 2016. október 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Átható mandarin illatú, narancsvirág vízből készült és pihe-puha lesz a bőröd tőle. Vajon mi az? Bizony, ez a neroli virágvizes zselénk. Ez a termék egészen különleges. Tiszta zselé, mégis úgy néz ki, mintha krém lenne. Felkened a bőrödre, nem telik el fél perc és már fel is szívódott. És az illata… az valami csoda! Fedezd fel te is ezt a mesés hidratáló, bőrfeltöltő gélt!"

meggyfagyi

2017. szeptember 19.

Már rendeltem belőle az utánpótlást,jobban megkedveltem mint a rózsás vagy levendulás társát, Hatásban nem találtam sok különbséget,de ennek az illatáért rajongok :) Hamar beszívódik, enyhén ragacsos érzetet hagy,de ez engem nem zavar,reggel úgyis rásminkelek,este pedig nem is érzem,de 5-10 perc után elmúlik ez a minimális ragacsosság. A bőröm viszont szereti,szépen feltölti,nyárra tökéletes volt. Őszre-télre kevés az enyhén zsíros bőrömre is,kiegészítőnek a vaskosabb krémek mellé viszont fogom használni.

meggyfagyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

galagonya3579

2017. szeptember 12.

Az illata valami fantasztikus, de ne egy sima hidratáló krémet képzeljetek el, inkább csak egy kis frissítő, könnyű kis krémet. Inkább a illata visz mindent, mint hogy mennyire hidratál. Nyáron kifejezetten jól üdít, de nagyon selymes, szép nem lesz tőle a bőröd.

galagonya3579
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

sophie986

2017. szeptember 6.

Kánikulában kezdtem használni és akkor valahogy fullasztónak éreztem, hagy maga után egy fura csúszós réteget, mintha sok szilikon lenne benne vagy ilyesmi, aláizzadt a bőröm. Aztán ahogy kicsit lehűlt az idő könnyebb lett a használata, egyszerűbben felszívódik és a fura diszkomfort érzés is elmúlt. Az ára nagyon nagyon baráti, az illatát én nem kedvelem, nekem nem tetszik ez a kesernyés mandarinos szag. A hidratáló hatásával sem vagyok elégedett, nekem kicsit "felületi". A csomagolás sajnos full műanyag, ami nem túl környezetbarát, a design aranyos és tetszetős. Tetszik, örülök, hogy kipróbáltam, de újravenni nem fogom.

sophie986
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

zorica85

2017. augusztus 26.

Először picit soknak éreztem így nyáron, de pár használat után egészen megszerettem, bár őszre, télre szerintem jobb lesz a bőrömnek. A nyomós flakont imádom és az illatát is, gyorsan beszívódik, nem hagy réteget az arcomon. Szerintem újra fogom venni ha elfogy, de úgy látom sokáig ki fog tartani az első flakon.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Timi1231

2017. augusztus 10.

IMÁDOM! Ez volt az első termék amit használtam a Pompomtól. Az illatát nagyon szeretem és könnyen felvihető a krém. Nagyon gyorsan beszívja a bőröm :) Utána pedig órákig friss és üde volt, szinte ragyogott. Biztos fogom újra venni ha elfogy :)

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

verus1228

2017. augusztus 1.

Az első pompom rendelésem közé már be is került ez a kis csodaszer. :) Korábban már hallottam a termékekről, de főként az itteni vélemények alapján döntöttem mellette és nem bántam meg. Nagyon szépen hidratálja az arcom és nyáron különösen kellemes, hogy ilyen zselé állagú. Az illata véleményem szerint a levendulás változatának jobb de erre se mondanám, hogy rossz. :) A bűbáj szérummal együtt alkalmazom ahogy a honlapjukon is javasolták és tényleg csodás amit együtt művelnek. Most már minden reggelemet velük indítom.

verus1228
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

anetta.filip

2017. július 27.

Télen használtam ezt a terméket, nyárra nem akartam ilyet a citrus olaj miatt. Jellegzetes illatú, én speciel elvagyok vele. A csomagolás praktikus és szép, a zselè megfelelően hidratàlt, összetevői jók.
Télen lehet megpróbálom még olajjal is.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Télen lehet megpróbálom még olajjal is.

juditkovacs92

2017. július 26.

Itt leírt vélemények alapján próbáltam ki a Pom-Pom termékeket és nem bántam meg! Nappalra könnyed, gyorsan felszívódik és mégis táplál, éjszakára pedig az egyik arcszérumukkal kombinálva használom. 1 hét alatt már ragyog a bőröm. Biztosan kipróbálok más termékeket is tőlük.

juditkovacs92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

Adnilem

2017. július 21.

Rendeltem egy szaraz borre valo csomagot, aminek ez is a resze volt. Par hete hasznalom. Furdes utan felkenem a szokasos szerumomat, utana ezt (pikk-pakk beszivodik, egy pumpalasnyit hasznalok belole), aztan a csomagban levo arcolajbol par cseppet. Nagyon szepen feltolti a boromet, nem is kell szemkornyek apolo. Nagyon tetszik a csomagolasa is, egy pumpalas pont eleg belole. Eddig max. csillag! Nagyon jo!

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Nap

2017. július 21.

Az itteni pozitív élmények hatására rendeltem meg. Kellemes, könnyed, citrusos illatú zselé. Olyan hidratálót kerestem, ami a T-zónában zsíros bőrömet nem nehezíti el, miközben az arcom egyéb normál területeit is hidratálja, és lehetőleg van benne aloe vera kivonat is. Mindhárom igényemnek megfelel. Citrus tartalma tényleg fertőtlenít, nemcsak pattanásokat, irritációt nem okozott, és nyugtat, hanem nyárra a hidratálása is elegendő. Ha kicsit elméretezem az adagot, akkor kb. fél perc alatt szívódik be, azalatt viszont maradéktalanul, nem fénylik, nem ragad. Nagyon szeretem, kenterbe veri a nála sokkal drágább krémeket, és a az összetevői is gyönyörűek. Biztos, hogy újra fogom venni, örülök, hogy rátaláltam.

Nap
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Forrás: truth-in-aging, BFT