KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   666 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rita, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok

Fehér folt elleni védelemmel.

GoldAngel

2017. december 27.

Szerintem valamit változtattak a rexonákon,az utóbbi időben nem a legtartósabb. :/

GoldAngel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

vszilvia

2017. november 10.

Illatra és hatásra is ez volt a kedvencem. Mostanában nem találom sajnos.

vszilvia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Illatra és hatásra is ez volt a kedvencem. Mostanában nem találom sajnos.

Evelyn31

2017. március 14.

Nagyon régóta,csak ezt használom.Szerettem is,az illatát,hogy nem hagyott foltot...De az utóbbi időben úgy érzem,semmit sem használ...ráuntam. Úgyhogy,most keresem a helyettesét.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Banszky

2016. december 31.

Jó-jó de nem a legjobb. Sajnos én erősen izzadós vagyok így nekem nem a legjobb választás. Egyébként finom illata van és viszonylag tartós is.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Evelyn7

2016. augusztus 2.

Ezt használom legrégebb óta és örök kedvencem is imádom az illatát nem hagy foltot és a másik két kedvencem mellett a Dove Powder Soft Golyós Deo és a Adidas For Women Control Cool & Care Golyós Deo-nál is hosszantartóbb a hatása.

Evelyn7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

nikolett

2016. május 30.

Ezt és a fekete-fehér tesóját váltogatom, nekem csak ezek váltak be.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Ezt és a fekete-fehér tesóját váltogatom, nekem csak ezek váltak be.

leszter

2016. március 19.

4-5 éve használom töretlen lelkesedéssel, eszembe sem jut váltani :)

leszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

4-5 éve használom töretlen lelkesedéssel, eszembe sem jut váltani :)

bova

2016. március 15.

Én már sok-sok dezodort próbáltam. Volt, hogy ezt váltottam le, nem is tudom miért, hiszen mindig is meg voltam vele elégedve, de mindig vissza is tértem hozzá. Van, hogy váltogatom ezt, és a kék színű verziót. Egész nap kitart, nem fogja meg a ruhákat. Tényleg egy nagyon jó deo. 5/5.

bova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

nancyangel

2016. február 16.

Visszatérő vendég! A leghatásosabb!

nancyangel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Visszatérő vendég! A leghatásosabb!

almazsu

2015. május 14.

Kellemes illatú, aránylag jól véd az izzadástól.

almazsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Kellemes illatú, aránylag jól véd az izzadástól.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1