KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   875 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

A Signal White Now Glossy Chic fogkrém most Ultra-Shine Crystals technológiával, klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogakat nyújt már egy fogmosással*, plusz fényes fogfelületet ad a szebb és fehérebb, igazán ragyogó mosolyért. A fogkrém az azonnali fehérítő hatás mellett fokozatos folteltávolító hatással is rendelkezik.

*78 alanyon elvégzett klinikai vizsgálat az azonnali optikai fehérítő hatás mérésére. Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes.

Ár: 850 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

rerita

2017. szeptember 26.

Az ízével nincs baj, viszont nem látom, hogy fehérítene. Sima fogkrémnek elmegy.

rerita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Egyáltalán nem fehérít. Még ha úgy is látod, hogy utána fehérebb az csak optikai csalás.
Az EU-ban nincs igazi fehérítő hatással bíró fogkrém. TILTJA az EU, az a nagy EU. Amerikában meg ott vannak a polcokon a peroxid tartalmú valóban fehérítő fogkrémek. Én onnan rendelek mindig és azok fehérítenek.

szabokapetike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

zahraa

2017. szeptember 9.

Valamiert nagyon erzekenyek lettek tole a fogaim, pedig ez masik termekkel sosem fordult elo... Nagyon jo az illata, es szepen tisztitott, szerettem volna megmaradni nala...

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

zsoofii

2017. augusztus 22.

Kellemes az íze, szépen fehérít tartós használat során. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

zsoofii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

MrsBean

2017. augusztus 19.

Nagyon kellemes az íze, a fogam pedig mosás után egész sikamlós tőle!😃
Jobban fehérít, mint amire számítottam, mivel nem vártam csodát, de ahhoz képest meglepően jól teljesített. Csak ki szerettem volna próbálni, de már a harmadik tubust használom, annyira megszerettem! :-) Méretéhez képest kissé drágának találom

MrsBean
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Nagyon kellemes az íze, a fogam pedig mosás után egész sikamlós tőle!😃

Minerva123

2017. augusztus 7.

Szeretem nagyon, amióta kipróbáltam csak ezt használom, szerintem már legalább az ötödiket. Nekem úgy tűnik fehérebbek a fogaim, ha ezzel mosom meg, legalábbis optikailag biztos a kékes fogkrém miatt. Szeretem, hogy nem olyan durván mentolos és nem marja a számat, inkább édeskés nekem. Viszont annyira nem érzem, hogy olyan szuperül tisztítana dehát lehet csak mert nem olyan extrém mentolos és erős, mint az eddigi fogkrémjeim...

Minerva123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

nonosmink

2017. augusztus 7.

Fogkrémnek nem rossz,de hogy nem fehérít,az is biztos! :D

nonosmink
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Fogkrémnek nem rossz,de hogy nem fehérít,az is biztos! :D

Lutra

2017. augusztus 6.

Nagyon szeretem, kellemesen mentolos, tisztának érzem a fogaimat és egx kicsit fehérebbnek is, bár ezzel amúgy sincs nagy gondom...

Lutra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

aidian

2017. augusztus 1.

Ez a fogkrém kimarta a számat. Először nem tudtam miért olyan fura a szám, aztán csak a fogkrémre gyanakodtam. Abbahagytam a használatot, és begyógyult a szám is. Aztán még egy próbát tettem, és újra kimarta a szám szélét, mintha elvágtam volna. A kukában landolt.

aidian
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

LiliMinda

Korcsoport: < 18
2017. július 12.

Nagyon szeretem, kellemes,enyhen mentolos ize van, a fogaimat feheriti,es simabbnak is erzem oket :) ujravettem mar parszor, es ujra is fogom :)

LiliMinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 12.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!