KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   875 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

A Signal White Now Glossy Chic fogkrém most Ultra-Shine Crystals technológiával, klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogakat nyújt már egy fogmosással*, plusz fényes fogfelületet ad a szebb és fehérebb, igazán ragyogó mosolyért. A fogkrém az azonnali fehérítő hatás mellett fokozatos folteltávolító hatással is rendelkezik.

*78 alanyon elvégzett klinikai vizsgálat az azonnali optikai fehérítő hatás mérésére. Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes.

Ár: 850 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

sophieblabs

2018. július 8.

Bár fehérebbnek tűnik tőle fogmosás után a fogam, sajnos már néhány használat kellemetlenül, szinte fájdalmasan kiszárította az ajkaimat, ezért képtelen vagyok elhasználni a tubust. Úgy tűnik, néhány embernél előfordul ez a mellékhatás, olvastam 2-3 ilyen beszámolót online :(

sophieblabs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

dicsomelinda

2018. július 2.

Szeretem ezt a fogkrémet, kellemes. Fehérítő hatást nem tapasztaltam, viszont fényesít.

dicsomelinda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 2.

Asianlover

2018. május 10.

Ízre ez a kedvenc fogkrémem, tök jó vaníliás. Fehérítő hatása semmi extra, viszont tény, hogy nagyon fényes lesz tőle a fogam.

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

FairyFox

2018. május 10.

Teljesen átlagos fogkrém, nem fehérített semmit..

FairyFox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 10.

Teljesen átlagos fogkrém, nem fehérített semmit..

Sedna

2018. április 13.

Nekem jelenleg ez a kedvenc fogkrémem.
Első körben azért vettem meg, mert tipikusan én vagyok a célcsoport: egy tetszetős csomagolással nagyon sok mindent el lehet adni nekem :D
Aztán azért vettem meg újra, mert végre ez egy olyan fogkrém, amiben nem marja szét a mentol a számat. Számomra a fogkrémek 99%-a indokolatlanul csípős-mentolos, pedig aztán az ember szája nem attól lesz tiszta. Szóval az íze és az enyhe mentolossága tett visszatérő vásárlóvá.
Most pedig azért ragadtam billentyűzetet, mert meglepve látom, hogy hosszú távon valóban fehérít egy kicsit. Igazából nem számítottam rá (hiába ígéri), ezért még csak placebónak sem tudhatom be, de szerintem működik :)

Sedna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Nekem jelenleg ez a kedvenc fogkrémem.

tantos.szabina

2018. február 19.

Akciosan vettem, csodat nem kell tole varni, egyszeru fogkrem. Az ize nem tipikusan mentolos inkabb lightos, de nekem izlik. A csomagolasa szep. Ar-ertek aranyban akciosan oke, de eredeti arert nem vennem meg. Csillogo hatasa az van, es talan ettol tunik feherebbnek a fog. De hosszu tavon nem feherit.

tantos.szabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

yokkoa

2018. január 24.

"Csodálatosan" lesárgultak és lefogkövesedtek a fogaim, használata során. De legalább drága. Soha többet! A Blend-a-med 3D white-ot igazán kár volt lecserélni. Most, hogy ez a vacak elfogyott, vissza is térek ahhoz, ami bevált!

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

LauraDorina

2017. december 29.

Elektromos fogkefével sem tisztít megfelelően! Semmit nem fehérít. Kicsi, ahhoz képest drága. A csomagolása nagyon tetszik, erre kap kettő csillagot...

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Két csillag, mert teljesen átlagos - tehát amiért elvileg árulják, azt egyáltalán nem hozza. Szép a csomagolása, nagyon kellemes az íze, de fehérítés szempontjából semmivel nem ad többet, mint a legegyszerűbb, legolcsóbb fogkrém bármelyik drogériában

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Csillagporocska

2017. december 10.

Tipikusan az a fogkrém, amit egyszer megvettem, megnyugodtam, többet nem vásárolom újra. Jó marketing, tetszetős design, de számomra ennyiben kimerül. Nem frissít eléggé, kicsi a kiszerelés, sokat kellett használni belőle, így hamar elfogyott. A kék színe nagyon stílusos volt, tetszett, de ez sovány vigasz. Ár-érték arányban nálam felejtős.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!