KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Signal

Ár:   875 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkypanka, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 850 Ft

A Signal White Now Glossy Chic fogkrém most Ultra-Shine Crystals technológiával, klinikailag bizonyítottan azonnal fehérebb fogakat nyújt már egy fogmosással*, plusz fényes fogfelületet ad a szebb és fehérebb, igazán ragyogó mosolyért. A fogkrém az azonnali fehérítő hatás mellett fokozatos folteltávolító hatással is rendelkezik.

*78 alanyon elvégzett klinikai vizsgálat az azonnali optikai fehérítő hatás mérésére. Az azonnali fehérítő hatás ideiglenes.

Ár: 850 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

LauraDorina

2017. december 29.

Elektromos fogkefével sem tisztít megfelelően! Semmit nem fehérít. Kicsi, ahhoz képest drága. A csomagolása nagyon tetszik, erre kap kettő csillagot...

LauraDorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 29.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Két csillag, mert teljesen átlagos - tehát amiért elvileg árulják, azt egyáltalán nem hozza. Szép a csomagolása, nagyon kellemes az íze, de fehérítés szempontjából semmivel nem ad többet, mint a legegyszerűbb, legolcsóbb fogkrém bármelyik drogériában

papaverrhoeas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Csillagporocska

2017. december 10.

Tipikusan az a fogkrém, amit egyszer megvettem, megnyugodtam, többet nem vásárolom újra. Jó marketing, tetszetős design, de számomra ennyiben kimerül. Nem frissít eléggé, kicsi a kiszerelés, sokat kellett használni belőle, így hamar elfogyott. A kék színe nagyon stílusos volt, tetszett, de ez sovány vigasz. Ár-érték arányban nálam felejtős.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

pudinggie

2017. november 21.

Lehet, hogy valamennyit fehérít, de nekem annyira érzékennyé tette a fogaim, mint még soha semmi más... biztos, hogy nem fogom használni többet.

pudinggie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

whitemerci

2017. november 10.

Fényes felületet valóban ad, de nem fehérít, sima átlagos fogkrém, amit nehéz a nyelvről lesikálni.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 10.

Lillacskaa

2017. november 3.

Mindig ezt a fogkrémet veszem már annyira megszoktam a kellemes izét és látom, hogy fehérebbek a fogaim. Nekem nagyon bevált.

Lillacskaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

rerita

2017. szeptember 26.

Az ízével nincs baj, viszont nem látom, hogy fehérítene. Sima fogkrémnek elmegy.

rerita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

szabokapetike

2017. szeptember 24.

Egyáltalán nem fehérít. Még ha úgy is látod, hogy utána fehérebb az csak optikai csalás.
Az EU-ban nincs igazi fehérítő hatással bíró fogkrém. TILTJA az EU, az a nagy EU. Amerikában meg ott vannak a polcokon a peroxid tartalmú valóban fehérítő fogkrémek. Én onnan rendelek mindig és azok fehérítenek.

szabokapetike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

zahraa

2017. szeptember 9.

Valamiert nagyon erzekenyek lettek tole a fogaim, pedig ez masik termekkel sosem fordult elo... Nagyon jo az illata, es szepen tisztitott, szerettem volna megmaradni nala...

zahraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

zsoofii

2017. augusztus 22.

Kellemes az íze, szépen fehérít tartós használat során. Teljesen meg vagyok vele elégedve.

zsoofii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!