KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Swiss-O-Par

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. december 21.

Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Samponok

Tejfehérjékkel és természetes kókusz kivonattal.

szirimiri

2017. március 6.

sokáig használtam, többször is újravettem. az illata remek, a legjobb amit samponnak el tudok képzelni. a hatása már nem ilyen fantasztikus sajnos. a mosás után puha, illatos jól fésülhető, ám 1-2 nap után elnehezül, jobban zsírosodik és lelapul a hajam. sajnos nem habzik valami jól. csak az illat miatt 3 pont

szirimiri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

punkpenge

2017. január 29.

Még csak egyszer használtam de én eddig megvagyok elégedve vele. Hosszú, dús erős szálú barna vagyok, és hajmosás után az illata is megmaradt, a hajam pedig selymes könnyen kifésülhető lett tőle.

punkpenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

scene14

2017. január 24.

Nekem bejött ez a sampon,imádtam az illatát,fényes volt a hajam tőle,nedvességgel teli(vagyis én így éreztem hogy nem volt száraz egyáltalán) és simító hatást is éreztem,főleg ha ki is vasaltam,tartotta magát.Igazából az árához képest találtam ennél olcsóbb de kb. ilyen jó sampont,aztán lecseréltem.Azért megy az 5*. :)

scene14
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

fenyvesibarbi

2017. január 24.

Nagyon kiszárítja a hajam, ami egy töredező, száraz hajra javasolt sampontól nem a legjobb tulajdonság. Töri a hajam nagyon.

fenyvesibarbi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Horvathangelika1

2017. január 16.

azt hittem ez jo sampon lesz de nem.
kiszaritotta a hajvegeim, lelapitotta a hajam, nem annyira fenyes mint szokott lenni..
az illatat se erzem pedig tegnap este hasznaltam, mas sampon illata a kovetkezo mosasig kitart. az illata miatt 1 csillag.

Horvathangelika1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

azt hittem ez jo sampon lesz de nem.

Kitti06

Korcsoport: < 18
2017. január 15.

Én nagyon szeretem, sajnos az illata nem tartós és a hajvég eléggé kiszárad, de a hajkúrájával nekem tökéletesen bejött.

Kitti06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 15.

gittagal

2017. január 13.

Derékig érő, vékony szálú, töredezésre hajlamos és nagyon nehezen kezelhető természetes szőke hajam van. Nekem bevált, az illata isteni, puha selymes és illatos lesz tőle a hajam, balzsam nélkül viszont nagyon szárítja/gubancolja.

gittagal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

CandyAndi

2017. január 9.

A DM-ben kerestem valami nem túl drága sampont, így erre esett a választásom. Az illata nagyon megtetszett, viszont kicsit csalódásként ért, hogy hajmosás után nem marad meg a finom kókusz-illat. Egyébként nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. Arra viszont figyelni kell hogy valami balzsam is kell utána, mert különben nekem kiszárította a hajvégemet. Összességében elégedett vagyok vele.

CandyAndi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Akara

2016. december 15.

Nekem eddig bejött. A balzsamjával együtt használom. Az illatuk jó bár tényleg hamar elszáll, a hajam puha és selymes lett (vékonyszálú, száraz, majd gyorsan zsírosodó, és nagyon töredező típusú szöszke). Hozzá tartozik, hogy évek óta szilikonmentes termékeket használok, ezért nem gubancolódik és szárad ki a hajam (ez a váltás átka).

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

NikolettSz

2016. november 20.

Nem rég vettem még csak 2 szer mostam vele hajat de már most elmondható, hogy tovább kell keresgélnem hajvégeimet annyira kiszárította, hogy fésülködésnél minden teli lesz hajdarabkákkal és még zsíros is lett a hajam már a második napon. Illata nem maradt meg egyáltalán.

NikolettSz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!