KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3500 , Eladó: snezi
Állapot: Próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

Anheszenamon

2018. december 1.

Nagyon szeretem a The Balm termékeit, mert viszonylag megfizethető és szuper minőség. Még egy termékükben sem csalódtam. Ez a bronzosító kifejezetten egy jolly joker: mivel egyáltalán nem narancsos és nem meleg tónusú, ezért akár kontúrozásra is alkalmas. Nagyon pigmentált, elég hozzáérinteni az ecsetet, hogy felvegye a színt. Emiatt nagyon sokáig elég és abszolút megéri az árát. Könnyű eldolgozni és nem tűnik el az arcomról egy óra múlva. Mindenkinek csak ajánlani tudom, nem fogtok benne csalódni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Amelie5

2018. november 20.

Szeretem, szépen lehet vele dolgozni ha az ember odafigyel és nem esik túlzásba (amit amúgy nem nehéz, mert nagyon pigmentált). :)

Amelie5
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

rekucccc

2018. november 13.

Eletem bronzositoja:) imadom, gyonyoru a csomagolasa, nagyon pigmentalt, szoval ovatosan kell banni vele, de szepen eldolgozhato es epitheto, es halistennek nincs narancssargas tonusa. Notinon neha ki lehet fogni akciosan, ugy meg aztan foleg megeri:D

rekucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. október 28.

Ennek a bronzernek, mint az összes többi the balm terméknek gyönyörű a csomagolása.Szerencsére egyáltalán nincs narancsos beütése amit én egy bronzosítónál nagyon nem szeretek.Tartós, pigmentált.Kevesebb termék felvitelével természetes hatás is elérhető, de nagyon szépen lehet építeni.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 28.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Update: Végre megtanultam vele bánni, nagyon megszerettem. A tejcsokis Too Faced mellett a kedvenc bronzosítóm. Megkapja az 5. csillagot.

Kicsit többet vártam tőle. Nagyon pigmentált, óvatosnak kell lenni vele, és valamiért képes foltokban leázni a sminkfixáló spray hatására, ami más termékkel sohat az életben nem fordult még elő. Ettől függetlenül szép, jól lehet vele kontúrozni, de szerintem kicsit húzós az ára.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Jdit04

2018. szeptember 26.

Természetes, gyönyörű színe van, tartós, gazdaságos (pigmentált). Féltem, hogy bedőlök a hype-nak, de abszolút megéri az árát!

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Judit1987

2018. július 22.

Tartós, nem kopik, nem porol, nem fényesedik át...

Judit1987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Tartós, nem kopik, nem porol, nem fényesedik át...

2018. május 25.

Nagyon szép színe van. Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Nagyon szép színe van. Kedvenc.

muszika

2018. május 17.

Eddig a catrice bronzositojat hasznaltam, de nagyon sargas volt rajtam. Ez a termek konturozashoz is szuper, nekem nagyon tetszik:)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Nileve

2018. április 14.

Imádom! Igaz én csak egy ebay-es másolatról beszélhetek, de ha ezt ennyire szeretem, akkor az eredetihez is nagy reményeket fűzök. Így ha elfogy a copy, majd nagy bátorsággal fogok több pénzt kiadni egy rendes bronzosítóért. A szín sötétnek tűnik, de felkenve nagyon természetes hatást nyújt. Nagyon jó, hogy ez nem egy csillámos bronzosító, azokat utálom, nem mutatnak olyan szépen, mint ez a matt.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!