KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

umpalumpa

2017. szeptember 13.

Itteni szerzemeny, mint a sminkszereim nagy resze :).
Elso benyomasaim a kovetkezok: cuki pici kompakt, nagyobbra szamitottam, de igy aranyos. A puder picit porzik, a szine szep, de meleg arnyalat. Az arcomat barnitani es bronzositani szuper, foleg most, h mar sokat fakult, a testem meg sotet hozza kepest. Szerettem volna konturozni is vele, de arra a hideg szurkeseket szeretem. Swatch-okon jonak tunt es mindenhol azt olvastam, h alkalmas arnyekolasra. Talan telen, ha tok feher leszek. Alap folott tartos, csak hidratalon nem latszik sokaig. Nem tokeletesen matt, van valami pinduri fenye, amitol szebb is, nem ad koszos hatast.
Meg meglatom mennyit nyulok erte a 2 masik (konturszinem) mellett.
Osszegezve: jo minosegu cucc, tetszik.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Itteni szerzemeny, mint a sminkszereim nagy resze :).
Meg meglatom mennyit nyulok erte a 2 masik (konturszinem) mellett.
Osszegezve: jo minosegu cucc, tetszik.

Milaa

2017. szeptember 4.

Kedvenc bronzerem, tökéletes kontúrozásra és bronzosításra egyaránt. Én használom szemre is, mélyítővonalra szuper. Könnyedén eldolgozható, természetes végeredményt kapunk. Ami nekem fontos, hogy nincs sárgás beütése.

Milaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

FreyjaDiana

2017. június 12.

Szülinapi ajándék, már régi vágyam volt egy Balm, így helyből kettőt is kaptam; ezt és a Hot mamát. :)

Amióta ezt a bronzosítót használom, nem nézem meg a drogériákban a bronzereket mert teljesen felesleges. Az arcon nagyon szépen eloszlik, természetes hatást kelt. Rétegelésnél nem vastagszik, hanem szépen rásimul a bőrre. Tény, nem egy drogériás darab, hanem high end kozmetikum, így ezt el is vártam tőle.
Finoman mártom bele az ecsetet, mert kicsit porzik, de nem vészes. A színe szerintem minden bőrtípushoz illik. Összességében hibátlan. :)

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Ezelke

2017. április 18.

Sokféle bronzosítót és kontúrozót használtam már de ez annyira pigmentált hogy nem mindennapi , ezért nem is a legegyszerűbb eldolgozni szépen

Ezelke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

nanne

2017. február 24.

Nagyon pigmentált, kevés kell belőle, és inkább sötétebb bőrtónusra jó. A csomagolása tényleg szuper, de ami belül van, megéri az árát. Könnyen eldolgozható, tartós, és nem sárgás.

nanne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Fruzsci

2017. január 2.

Most kaptam karácsonyra, ki is próbáltam de úgy érzem ezt inkább nyáron fogom tudni használni! :D Rajtam olyan furán nézett ki. De ettől függetlenül nagyon tetszett, pigmentált, szép a színe, szuper a csomagolása! Nyáron újból előveszem!:-)

Fruzsci
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

Boombapple

2016. december 18.

Nagyon szeretem ezt a bronzosítót. Eddig a Catrice bronzosítóját használtam, ami ennél egy kicsi barnásabb volt, vagy legalábbis inkább barna.
Ennek a bronzosítónak szürkés-barnás színe van. Tipikusan olyan, mint amit a pin up girl plakátokon lehetett látni a nők arcán. Nagyon bejövős, bár nekem nagyon világos a bőröm, mégis tökéletesen passzol. Az előttem szólóknak igaza van; ez a szín valahol a szürke és a barna között helyezkedik el.
Fontos még elmondanom, hogy tényleg nagyon porzik, így én csak rányomom az ecsetet és akkor nem pazarlok vele annyira. Nagyon pigmentált, jól kenhető, krémesebb mint egy átlag bronzer. Miután nem tesztel állatokon és az összetevői is bőrbarátok, így szerintem megéri az árát.

Boombapple
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

mignon001

2016. november 13.

Én a könnyebbik végéről akartam megfogni ezt a bronzosítás-kontúrozás dolgot, és egy olyan terméket venni, ami mind a kettőhöz alkalmazható. Végül ennél a bronzosító púdernél döntöttem, mert egy gramm csillám sincs benne, a színe se nem túl sárgás, se nem szürkés, pont a kettő között. Könnyen eldolgozható, rétegezhető. Én nem olyan óriási bronzosító ecsetet használok, hanem egy kisebb, hasonló formájú, de inkább kontúrozó ecsetet, már csak azért is, mert maga a termék nem olyan nagy felületű, és picit porzik, így a kisebb ecsettel jobban fel lehet venni a port, anélkül hogy pazarolnék belőle. Van a tokban egy tükör is, de én nem használom, túl pici. Összességében elégedett vagyok vele, jók az összetevői, tartós, helyes a csomagolása is, én minden nap ezt használom.

mignon001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

brondegirl

2016. július 18.

Szeretem ezt a bronzosítót, tetszik az árnyalata, végre nem sárgás, és nem csillámos, kontúrozni használom. Ha nagyon kötözködni akarok, kicsit zavaró, hogy eléggé porzik. De összességében meg vagyok elégedve vele, az árát sem tartom húzósnak, tekintve, hogy jó sokáig el leszek vele.

brondegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 18.

ancsyka88

2016. június 28.

Nagyon jó bronzosító, nem hideg és nem is annyira meleg árnyalat. Kontúrozásra is kiváló. Barnásabb bőrtónuson is szépen látszik. Szinte minden nap használom. Nekem bevált.

ancsyka88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!