KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4500 , Eladó: Mamula
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest 7. Ker, fizetés: Szemelyes atvetel

2018. május 25.

Nagyon szép színe van. Kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 25.

Nagyon szép színe van. Kedvenc.

muszika

2018. május 17.

Eddig a catrice bronzositojat hasznaltam, de nagyon sargas volt rajtam. Ez a termek konturozashoz is szuper, nekem nagyon tetszik:)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

VelvetTeddy91

2018. április 25.

Kicsit többet vártam tőle. Nagyon pigmentált, óvatosnak kell lenni vele, és valamiért képes foltokban leázni a sminkfixáló spray hatására, ami más termékkel sohat az életben nem fordult még elő. Ettől függetlenül szép, jól lehet vele kontúrozni, de szerintem kicsit húzós az ára.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

Nileve

2018. április 14.

Imádom! Igaz én csak egy ebay-es másolatról beszélhetek, de ha ezt ennyire szeretem, akkor az eredetihez is nagy reményeket fűzök. Így ha elfogy a copy, majd nagy bátorsággal fogok több pénzt kiadni egy rendes bronzosítóért. A szín sötétnek tűnik, de felkenve nagyon természetes hatást nyújt. Nagyon jó, hogy ez nem egy csillámos bronzosító, azokat utálom, nem mutatnak olyan szépen, mint ez a matt.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Mandulaszem

2018. április 9.

Imádom!❤ Számomra a bronzosítók Királynője. Rendkívül jó minőségű, jól pigmentált, tartós és a kreolos arcbőrömön teljesen természetes, napcsókolta hatást ad. Igazi "must have".😉🌸

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Andzsella

2018. február 25.

A theBalm termékeit nagyon szeretem. Nagyon jó minőségűek, mindenkinek ajánlom, aki szereti a természetes sminkeket. Nekem a sötétebb bőrömhöz is kiváló bronzosító és kontúrozó, kellően természetes a hatása. Nagyon pigmentált, nem kell sok anyagot felvenni, hogy elérjük a kívánt hatást.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

dustyrose

2018. január 25.

Mindenkinek ajánlom akinek nagyon világos a bőre és nehezen talál megfelelő bronzosítót.Nagyon természetes a hatás, közepesen pigmentált és építhető ami szerintem bronzosítóknál pozitívum , szerintem egészen tartós is.Szemre is nagyon jól használható, néha ha nagyon rohanok reggel csak feldobok egy kicsit beőle a szemhélyamra , szerintem nagyon előnyös így is :) Egyedül azt sajnálom hogy nincs belőle több árnyalat, nem tudom sötétebb bőrtúnusokon ez a szín mennyire látványos.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

niki123

2017. november 16.

Nagyon megszerettem ezt a bronzosítót. A színe abszolút természetes és hál Istennek nem csillámos, hanem nagyon szép matt. Nem kelt piszkos hatás és nagyon könnyű eldoglozni. Az egyetlen kiveti való a tartóssága (mondjuk nekem még ne mvolt szerencsém tartós bronzosítóhoz). Abszolút öt csillag és tuti még beszerzésre kerül nálam :)

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Orsolya13

2017. november 10.

Világos bőröm van és ez a bronzosító szép, nem hivalkodó színt ad az arcomnak. Egyáltalán nincs koszos hatása és az eldolgozása is könnyű. Örülök, hogy nincs benne illatanyag és nem is jött ki tőle semmi rondaság. Kedvenc bronzosítóm, nekem megérte az árát.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

bognarfanni

2017. szeptember 22.

Az egyik kedvenc sminktermékem, elég régóta használom kontúrozáshoz. Nagyon pigmentált termék, ezért keveset kell az ecsettel felvinnünk, illetve azt is finom mozdulatokkal érdemes eldolgozni és szerintem akkor tökéletes lesz a végeredmény.

bognarfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!