KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,08 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 5390 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2017. május 14.

Kiszerelés:   7,08 g
Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 5390 Ft

"A Bahama Mama bronzosító segítségével napbarnított lehetsz pillanatok alatt és a kontúr vonalaidat is visszakaphatod az alapozás után! A felviteléhez használhatsz nagy és kis fejű bronzosító ecsetet egyaránt, attól függ hogy bronzosítani vagy kontúrozni szeretnél."

Ár: 5390 Ft, Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3800Ft. , Eladó: bogi789
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges Budapesten a XI kerület Kelenföldi Pu. Bikás park.Kosztolányi D.tér,

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nileve

2018. április 14.

Imádom! Igaz én csak egy ebay-es másolatról beszélhetek, de ha ezt ennyire szeretem, akkor az eredetihez is nagy reményeket fűzök. Így ha elfogy a copy, majd nagy bátorsággal fogok több pénzt kiadni egy rendes bronzosítóért. A szín sötétnek tűnik, de felkenve nagyon természetes hatást nyújt. Nagyon jó, hogy ez nem egy csillámos bronzosító, azokat utálom, nem mutatnak olyan szépen, mint ez a matt.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Mandulaszem

2018. április 9.

Imádom!❤ Számomra a bronzosítók Királynője. Rendkívül jó minőségű, jól pigmentált, tartós és a kreolos arcbőrömön teljesen természetes, napcsókolta hatást ad. Igazi "must have".😉🌸

Mandulaszem
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Andzsella

2018. február 25.

A theBalm termékeit nagyon szeretem. Nagyon jó minőségűek, mindenkinek ajánlom, aki szereti a természetes sminkeket. Nekem a sötétebb bőrömhöz is kiváló bronzosító és kontúrozó, kellően természetes a hatása. Nagyon pigmentált, nem kell sok anyagot felvenni, hogy elérjük a kívánt hatást.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

dustyrose

2018. január 25.

Mindenkinek ajánlom akinek nagyon világos a bőre és nehezen talál megfelelő bronzosítót.Nagyon természetes a hatás, közepesen pigmentált és építhető ami szerintem bronzosítóknál pozitívum , szerintem egészen tartós is.Szemre is nagyon jól használható, néha ha nagyon rohanok reggel csak feldobok egy kicsit beőle a szemhélyamra , szerintem nagyon előnyös így is :) Egyedül azt sajnálom hogy nincs belőle több árnyalat, nem tudom sötétebb bőrtúnusokon ez a szín mennyire látványos.

dustyrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

niki123

2017. november 16.

Nagyon megszerettem ezt a bronzosítót. A színe abszolút természetes és hál Istennek nem csillámos, hanem nagyon szép matt. Nem kelt piszkos hatás és nagyon könnyű eldoglozni. Az egyetlen kiveti való a tartóssága (mondjuk nekem még ne mvolt szerencsém tartós bronzosítóhoz). Abszolút öt csillag és tuti még beszerzésre kerül nálam :)

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Orsolya13

2017. november 10.

Világos bőröm van és ez a bronzosító szép, nem hivalkodó színt ad az arcomnak. Egyáltalán nincs koszos hatása és az eldolgozása is könnyű. Örülök, hogy nincs benne illatanyag és nem is jött ki tőle semmi rondaság. Kedvenc bronzosítóm, nekem megérte az árát.

Orsolya13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

bognarfanni

2017. szeptember 22.

Az egyik kedvenc sminktermékem, elég régóta használom kontúrozáshoz. Nagyon pigmentált termék, ezért keveset kell az ecsettel felvinnünk, illetve azt is finom mozdulatokkal érdemes eldolgozni és szerintem akkor tökéletes lesz a végeredmény.

bognarfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

umpalumpa

2017. szeptember 21.

17.09.14.:
Itteni szerzemeny, mint a sminkszereim nagy resze :).
Elso benyomasaim a kovetkezok: cuki pici kompakt, nagyobbra szamitottam, de igy aranyos. A puder picit porzik, a szine szep, de meleg arnyalat. Az arcomat barnitani es bronzositani szuper, foleg most, h mar sokat fakult, a testem meg sotet hozza kepest. Szerettem volna konturozni is vele, de arra a hideg szurkeseket szeretem. Swatch-okon jonak tunt es mindenhol azt olvastam, h alkalmas arnyekolasra. Talan telen, ha tok feher leszek. Alap folott tartos, csak hidratalon nem latszik sokaig. Nem tokeletesen matt, van valami pinduri fenye, amitol szebb is, nem ad koszos hatast.
Meg meglatom mennyit nyulok erte a 2 masik (konturszinem) mellett.
Osszegezve: jo minosegu cucc, tetszik.
17.09.21.:
Már frissítek is :). Azóta az egyik kontúrpalettát másik Krémmániás élvezi (használja), ez pedig nagy kedvenc lett pár nap alatt. Szívesen használom, a port leütögetem, vagy leszórom a sminkelés végén a palettáról, szóval nem zavar. Inkább kontúrozni használom már, bronzosítani van világosabb alternatíva, illetve a felvitt alaptól és elérni kívánt hatástól függ, hogy mire használom ezt. Csodásan tartós, kellemesen illik sárgább, semlegesebb bázishoz is. Megadom az 5-öst.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

17.09.14.:
Itteni szerzemeny, mint a sminkszereim nagy resze :).
Meg meglatom mennyit nyulok erte a 2 masik (konturszinem) mellett.
Osszegezve: jo minosegu cucc, tetszik.
17.09.21.:

Milaa

2017. szeptember 4.

Kedvenc bronzerem, tökéletes kontúrozásra és bronzosításra egyaránt. Én használom szemre is, mélyítővonalra szuper. Könnyedén eldolgozható, természetes végeredményt kapunk. Ami nekem fontos, hogy nincs sárgás beütése.

Milaa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

FreyjaDiana

2017. június 12.

Szülinapi ajándék, már régi vágyam volt egy Balm, így helyből kettőt is kaptam; ezt és a Hot mamát. :)

Amióta ezt a bronzosítót használom, nem nézem meg a drogériákban a bronzereket mert teljesen felesleges. Az arcon nagyon szépen eloszlik, természetes hatást kelt. Rétegelésnél nem vastagszik, hanem szépen rásimul a bőrre. Tény, nem egy drogériás darab, hanem high end kozmetikum, így ezt el is vártam tőle.
Finoman mártom bele az ecsetet, mert kicsit porzik, de nem vészes. A színe szerintem minden bőrtípushoz illik. Összességében hibátlan. :)

FreyjaDiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Emolliensek: Isoeicosane, Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!