KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi kiadás

"Ezzel az ünnepi limitált kiadású Havas Szilva tusfürdővel igazán varázslatossá teheted a fürdőzést. Nem csak ápolja és tisztítja bőrödet, hanem elegáns gyümölcsös-virágos illatával is kényezteti érzékeidet!"

• Gazdagon habzik
  • Szappanmentes
  • Törökországból származó szilvakivonattal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a baszarózsa illatjegyeivel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barboka89

2017. november 13.

Nagyon finom illata van, szeretem, csak éppen semmi köze a szilvához szerintem... :)

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

rubinell

2017. október 9.

Ez volt az első termékem a márkától. Azóta nagy TBS fogyasztó lettem és ez szerintem ennek a kis terméknek köszönhető. :) Imádtam és azt csiripelték a madarak, hogy idén talán újra lesz (hurrá hurrá). Isteni illat, jó hidratálás tartós de szolíd.

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

dodessz

2017. február 28.

Ausztriában, Parndorfban, és nagyon szerettem :) Igaz az outletben is 4 euró volt, de finom az illata és tetszik a bőrömnek:)

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon finom, nagyon szerettem! Lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de nekem a márka testápolói nem lettek kedvenceim, viszont a tusfürdőik számomra verhetetlenek. Nem tudom, hogy a szappanmentes formula miatt vagy miért, de az én bőrömnek nagyon tetszik.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

nesteaallday

2016. május 20.

Kellemes téli illat. Minden karácsonykor el tudom képzelni a testvaj, testápoló párjával együtt. Megfelelően habzik, jó illata van és pár csepp elég belőle. Biztos, hogy újra fogom vásárolni.

nesteaallday
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 20.

blilla91

2015. december 29.

Nagyon jó illata van és tartós is. Karácsonyi ajándékszettben volt, szeretem, hiszen számomra fontos embertől kaptam, tetszik is nagyon, de őszintén szólva magamnak teljes áron nem vennék ilyen tusit, ugyanis ennyit azért nem ér. Az Yves Rocher is van ilyen jó, mégsem kerül ennyibe, vagy mondhatnék még más natur márkákat is.

blilla91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

merlyne

2015. december 28.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de kicsit csalódtam. Nem hidratál és nekem az illata sem marad meg, pedig igazán erős illata van, kicsit túl intenzív is. Finom illat, de az én ízlésemnek kicsit sok. Nem venném újra.

merlyne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

kalmaniki

2015. december 25.

Ajándèkba kaptam a testvaj párjával együtt. Èrdekes illata van, nem erre számítottam,semmi gyümölcsös aromát nem fedeztem fel benne,de összessègèben kellemes, tèlies illat. Jól habzik,tetszik a lila színe, sokáig èrezni lehet a bőrön zuhanyzás után az illatát. Tetszik,de nem vennèm újra,főleg nem ennyi pènzèrt.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

Pampilla

2015. december 22.

Az első egy-két alkalommal amikor használtam nagyon tetszett,a végére meguntam és olyan mű illata lett. Az a kategória,hogy egynek jó volt....A karácsonyi feelinget azért hozta... :)

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

babyface

2015. december 21.

ez a karácsonyi széria szerintem musthave ezen a télen! imádom, hogy az illata egyszerre fanyar és édes, semmiképp sem mű. nagyon jól habzik, az illata még órák múlva is érezhető akkor is, ha mondjuk nem vetted meg az egész termékcsaládot, de mondom érdemes őket beszerezni mert isteniek egytől egyig! :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Színezék. Lilás piros.