KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bodi.kriszti92, Módosítva: 2017. november 28.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Karácsonyi kiadás

"Ezzel az ünnepi limitált kiadású Havas Szilva tusfürdővel igazán varázslatossá teheted a fürdőzést. Nem csak ápolja és tisztítja bőrödet, hanem elegáns gyümölcsös-virágos illatával is kényezteti érzékeidet!"

• Gazdagon habzik
  • Szappanmentes
  • Törökországból származó szilvakivonattal
  • Gyümölcsös-virágos illat, az érett szilva, a málna, a magnólia és a baszarózsa illatjegyeivel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Asianlover

2018. március 7.

Imádom ezt az illatot! Felmerült bennem, hogy eladom a második üvegemet, de két hétig nem kellett senkinek, viszont a másik vészesen fogy, szóval le is vettem :D Most már szinte csak TBS tusfürdőt használunk, nagyszerűen habzik, olyan krémes az állaguk, imádjuk őket a párommal együtt (persze más illatokat). Alig várom már, hogy beruházhassak nyárra erre a japán cseresznyés-epres limitáltra!

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

angelcare

2018. január 22.

Babika tudsz esetleg egy linket az oldalhoz?Odavagyok ezért az illatért és vészesen fogy a testvajam.😀

angelcare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Babika20

2018. január 22.

Bogi shop oldaláról szereztem be, mint sok más TBS termékemet :) aki még nem ismeri szívesen ajánlom, Bp-n személyes átvétellel sokszor jóval kedvezőbb áron lehet hozzájutni a cuccokhoz.
Jól habzik és isteni az illata. A testvaj egy töményebb, parfümösebb változata az illatnak, viszont én a tusiban érzek egy üdítő citrusosságot is, nagyon szuper. Egy darabig érződik is, de nem mondanám túl hosszantartónak. Nem szárít.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

EvaCs

2018. január 1.

A testvaját imádom és karácsonyra megleptek egy csomaggal melyben a tusfürdő is benne volt. Az illata nem okozott csalodást és az állaga is nagyon jó csak kár hogy limitált kiadás.
Az árát sokallom de ha valaki szereti ezt az illatot akkor jó ha van egy a fürdőszobában, én nem mindennap használom csak amikor fel akarom dobni a napom vagy jutalmazom magam..

EvaCs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Latte

2017. december 29.

Kedvelem, egyszer elhasználom, de semmi extra :)

Latte
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Kedvelem, egyszer elhasználom, de semmi extra :)

Blackxentric

2017. december 14.

Kis kiszerelésem van belőle. Az illata számomra nem egy nagy durranás, teljesen másra számítottam. Nagyon kevés kell belőle és remekül tisztít, az illata nem marad meg intenzíven a bőrön, amit nem is bánok. Túlárazottnak tartom a terméket, ahogy a márka többi portékáját is.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Barboka89

2017. november 13.

Nagyon finom illata van, szeretem, csak éppen semmi köze a szilvához szerintem... :)

Barboka89
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 13.

rubinell

2017. október 9.

Ez volt az első termékem a márkától. Azóta nagy TBS fogyasztó lettem és ez szerintem ennek a kis terméknek köszönhető. :) Imádtam és azt csiripelték a madarak, hogy idén talán újra lesz (hurrá hurrá). Isteni illat, jó hidratálás tartós de szolíd.

rubinell
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

dodessz

2017. február 28.

Ausztriában, Parndorfban, és nagyon szerettem :) Igaz az outletben is 4 euró volt, de finom az illata és tetszik a bőrömnek:)

dodessz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

eniko04

2016. augusztus 3.

Nagyon finom, nagyon szerettem! Lehet, hogy ezzel egyedül vagyok, de nekem a márka testápolói nem lettek kedvenceim, viszont a tusfürdőik számomra verhetetlenek. Nem tudom, hogy a szappanmentes formula miatt vagy miért, de az én bőrömnek nagyon tetszik.

eniko04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sucrose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Színezék. Lilás piros.