KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Chemistry Brand

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2017. május 15.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Testápolók

Gyorsan felszívódó, hidratáló szárazolaj, mely azonnal aranyló, szexi ragyogást ad a bőrnek. A DHA-mentes málnakivonaton alapuló ketocukor tartós ragyogást kölcsönöz 2-3 napnyi használat után, utána a fenntartáshoz elég egyszer használni egy nap.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

yamita

2017. augusztus 21.

Imáádom! Nem büdös, nem foltos (nem is kopik foltosan) csodás színt ad, nem répasárga.. hogy tudtam nélküle élni kategória! Egyetlen "hátránya" felkenéskor kicsit ragacsos, de hamar beszívódik. Szuuper!

yamita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

eastherke

2017. július 25.

Végre én is rászántam magam, hogy véleményezzem ezt a barnítót és az előzőek alapján úgy látom, én leszek az egyetlen akinek ez nem annyira jött be...
Nagyon fehér bőröm van, a nap nem fog meg, és 3 éve leálltam a szolival is az anyajegyek miatt, így azóta vadászom a tökéletes barnítót, nem sok sikerrel.
Ezzel a termékkel sem sikerült barátságot kötni.
Nagyon erős illata van, ami órákon át kitart, sajnos eléggé zavaró, már-már fejfájdítós.
Ahogy előttem is írták, sokáig ragad utána a bőr, ami kicsit sem kellemes az amúgy is izzasztó nyári napokon. Én mindig este, zuhanyzás után használtam és elalvásig sem múlt el a ragacsos érzet.
A szín nekem 3 nap használat után kezd látszani, és meg kell hagyni, tényleg nagyon kellemes árnyalatú, viszont 2 nap után elkezd kopni, nem túl szépen, eléggé foltosan, ami viszont fennmarad, azt nehezen lehet leszedni.
Szóval összességében a színe remek, de nem kellemes használni, és gyorsan is fogy, így jobb híján maradok a St. Tropez zuhanyzás közbeni barnítójánál.

eastherke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Ezzel a termékkel sem sikerült barátságot kötni.

PMJuci

2017. június 23.

Update: 2 nap múlva valóban látható volt a változás, de a 3.nap után lett igazán észrevehető a különbség. Nekem kissé sárgás árnyalatú lett a bőröm,de nem bánom, mert legalább nem hulla fehér. Tényleg nem csíkos, bármilyen bénán sikerül felkennem. Viszont lett rajtam pár allergiás kiütés (nem ettől!!!) és ahol vakartam magamat, ott lejött a felső bőrréteg a "színnel" együtt... Szóval nem érdemes vakarózni, ha az ember önbarnítót használ :D Jelenleg 2naponta kenem magam vele, és így jól fenntartható a szín. Azért kíváncsi vagyok meddig lesz elég a 100ml.

Az olvasottak alapján nem bírtam megállni, hogy ne vegyem meg, a Tinamuban volt csak készleten. Kicsit azért tartottam tőle, mert a szárazolajak általában nem a kedvenceim. Már a kupak letekerésekor megcsapott az intenzív gyümölcsös illat, ami nekem speciel tetszik. Viszont minél tovább szaglászom, annál inkább kezdem benne érezni a jellegzetes önbarnító szagot, de nem olyan erősen, mint a hagyományos önbarnítóknál. Az adagolása miatt kicsit aggódtam, de gyakorlatilag csak cseppekben jön ki az olaj, így könnyen szabályozható a mennyiség. Másik félelmem is teljesen alaptalan volt a millió csillám miatt. Úgy képzeltem el, hogy csillámporos látványt fog(ok) nyújtani, de olyan aprók a csillámok, hogy csak egy enyhe selymes fényt ad a bőrömnek. Egyetlen apróság: nekem nehezen szívódik be, így kizárólag esti használatra alkalmas. A barnító hatását később update-elem majd, már nagyon várom:)))

PMJuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

klaris171

2017. június 15.

Nagyon érdekes hogy alapvetően mindenkinek jó, de mégis eltérő tapasztalata van a termékkel kapcsolatban, én is bővítem a sort. Természetesen engem is lenyűgözött az ígéret és Wishes krémmániás posztja után egyből megrendeltem a skinsmartról.
Az aranycsillámoktól én is rettenetesen féltem, de teljesen alaptalanul, egyáltalán nem feltűnő és nem zavaró a mennyisége, sőt kifejezetten tetszik. Az olajat nekem egy pillanat alatt beszippantja a bőröm (eltérően egy lenti véleményezőtől), így a használata nagyon kényelmes, gondolkodás nélkül 2 perccel felöltözés és indulás előtt is bátran használtam már. A málnás illatát én imádom, semmi önbarnítós felhangot nem érzek és testre nem zavarnak az illatanyagok.
Na de a lényeg, amiért megvettem vagyis az önbarnító hatása… Előre leszögezem hogy nem vagyok hófehérke, sőt hunyorítva egy kellemes sárgás alaptónusú kreolos alapszínt is tudok hazudni, szóval ez a kiindulási pont és bizony az első használat meg sem látszott, 3 nappal később kentem fel másodszor, az utána következő 2. napon látszott egy hajszálnyi változás. Így sajnos nem is vagyok annyira lelkes és 3-4 naponta jut eszembe csak felkenni, amivel minimális mondjuk egy (vagy csak fél) árnyalattal barnább színt tud rajtam produkálni.
Nekem végül nem lett must have, de az illata, a maceramentes használata és a szép bőrképet adó hatása miatt végül nem bántam meg, nálam ez így egy erős 4es.
Lehet jövök majd felpontozni és ódákat zengeni, mert most fellelkesültem a napi használat gondolatára és ha bronzistennővé változtat, akkor jár az 5 csillag! :)

klaris171
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

2017. június 12.

Csak az előző véleményemet szerettem volna kiegészíteni, de valamilyen programhiba okán új véleményként jelent meg az egész... Szóval a korábbi véleményt a következővel toldom meg:

Update kb. 2hét után: Bár a termék továbbra is lenyűgöz, de sajnos túlzásba lehet esni vele is... egyik nap - felbuzdulva a dícsérő szavakon (napoztál a hétvégén?) kétszer is bekentem a lábaimat vele, a szokásos napi 1 helyett... nos: másnap reggel szomorúan láttam, hogy sárgába fordultam. :( Jó hír: pár nap kihagyás után minden ok. Fehér bőrűek vigyázzanak, mert addiktív - amit tovább fokoznak a környezetből érkező, elismerő bókok, de ez esetben is érdemes önmérsékletet tanúsítani.

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

kolbyzs

2017. június 11.

Update: közben arcra is kipróbáltam és semmi problémát nem okozott! Nagyon jó termék!

Tökéletesen hozza, amit a leírásban ígér! Már az első felkenéskor látszik a különbség. A csillámoktól először tartottam egy kicsit, de csak egészen közelről lehet észrevenni. Néhány nap után pedig olyan, mintha napoztam volna, és mindez DHA mentesen! Nagyon örülök, hogy kipróbáltam ezt a terméket, de arcra maradtam a Hylamide Glownál.

kolbyzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

erika0325

2017. június 5.

Én vagyok a legbénább önbarnító, még egyszer sem fordult elő, hogy ne csíkos, foltos legyek, pedig a legolcsóbbtól a legdrágább termékig próbálkoztam, így biztos, hogy nem a termék hibája. Ez a ki aranyos, szó szerint az:-) egy megváltás számomra, aki kifejlesztette ezt a teméket, gyanúm szerint szintén zenész:-) Sehol semmilyen folt, igaz, hogy nem egy gyors eredmény, tényleg várni kell pár napot, hogy kialakuljon a szín, de az legalább nem csíkos-foltos. Most, hogy a lábszáram nem vakítja el a járókelőket, már csak két három naponta használom, hogy tartsa meg a színt. Ja, arcra, dekoltázsra is használtam arckérmhez cseppentve, kaptam egy kis színt, de olyan finoman, épphogy meglegyintette a nap bőrképet kaptam, ami elég is, így hetente, másfél hetente tervezem az újra kenést. A szín: nem látom sárgásnak, bár lehet, hogy a csíkmentes boldogság vakít el, de tényleg úgy látom, olyan kis természetesnek tűnik.

erika0325
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 5.

2017. június 4.

Elöljáróban magamról: fehér és érzékeny bőrű vagyok, a lábam meg szinte hófehér. Reménykedem abban, hogy eljön az az idő, amikor menő lesz a fehér szín, de ez még nem most van... Bár szerencsére: egyre több hófehér lányt látok az utcán, akik nem takargatják a fehérségüket, és egyre kevesebb szénné szolizottat... Szoláriumba nem járok, napozni nem szeretek, ráadásul tele vagyok anyajeggyel és a közeli hozzátartozóimat is érintette már a melanoma. :( Az önbarnítókról pedig annyit, hogy jártam meg úgy ilyen jellegű termékkel, hogy a bőrgyógyászaton kötöttem ki... szóval igyekszem óvatos és körültekintő lenni. Sajnos még nem tudom elfogadni, hogy hófehér vagyok ezért nem tudtam ellenállni a kísértésnek, hogy megrendeljem ezt a terméket és próbát tegyek vele.
A Skinsmart.hu-ról rendeltem, a csomag az utalás másnapján itt volt, ez már egy jó pont nálam. :)
Nos, a kézműveskedéshez használt szatináló arany festék jutott eszembe róla, amikor kibontottam a dobozt. Az illata sajnos erős és nagyon mű - valahol a narancs és a barack közé helyezném, de nem szívesen bántanám egyik gyümölcsöt sem ezzel az összehasonlítással.
A teljes testre ajánlják, az illata miatt én teljesen kizártnak tartom, hogy kipróbálom az arcomon, a lábamra is csak egy 24 órás, kis felületen történő tesztelés után mertem teljes egészében felkenni. Viszont örömmel jelentem, hogy a bőrpróbán jól szerepelt, nem okozott irritációt, sem kiütést, sem kipirosodást.
Csatlakozom az előttem szólóhoz: nagyon pazar látványt nyújt, ami lenyűgözte a gyermeki énemet, tényleg én is csak csodálom... (mondjuk engem a hógömbök is elvarázsolnak a mai napig... :) )
Egyelőre ott tartunk az ismerkedési folyamatban (a 24 órás próba kivárása és egy használat után), hogy aranyló fénybe vonta a lábaimat, amit még nem tudok megerősíteni, hogy két - három használat után átmegy-e ez természetes barnás színbe, de ígérem, a hétvégén arról is beszámolok. :) Az érzés most olyan, mintha egy nagyon vékony, a lábam színétől nem igazán elütő, de aranyfényű harisnyát húztam volna. Szóval eddig öt csillag, mert a leírás szerint egy használat után ennyi várható és nekem ez nagyon tetszik: nem vagyok barna, de mégsem érzem csupasz hófehérnek a lábaimat... :) Igazi barnaságot persze nem is várok, de ha egy hangyányit rá lehet fogni majd a lábamra, hogy "színe" is van és nem csak csillog, akkor marad az öt csillag...

Update: második használat után:
Azt hiszem, ez valóban működni fog! A 24 órás bőrpróba helyén (a combomon mertem először kísérletezni, így ott már harmadjára érte az olaj) már egész jól kivehető, hogy "barnulok", ahol még csak másodjára érte a kence, ott is alakul valami, már nem csak a csillogást látom. :) Ha így haladunk, akkor nagyon-nagyon boldog leszek. :)))

Update az ötödik használat után:
Továbbra is csak ajánlani tudom azoknak a fehér bőrű sorstársaimnak, akik szolit és napozást elkerülve szeretnének némi színre szert tenni. A jelenlegi árnyalatomért nekem kb. ötször kellett volna beállni a szoláriumba. Természetes árnyalat, csillogó bőr és végtelenül egyszerű használat. Az "illatát" lassan megszokom, ez legyen a legnagyobb baj vele. Illetve még egy hátrány: felkenés után nekem nehezen szívódik be, úgy egy óra múlva is úgy érzem: ragad még kissé - így én egy nap csak egyszer, este tudtam használni - rá kell szánni az időt míg megszárad. De mind az "illatáért" mind a lassú száradási időért kárpótol a színem. :) Úgy tervezem, hogy a napi egyszeri használatot továbbra is beiktatom az estéimbe - kíváncsian várom, hogy meddig tart ki a 100 ml csak a lábaimra használva, hiszen amíg elő nem kerül a harisnya, szeretném, ha így nézne ki a lábam, mint jelenleg. :) (most már csak az arcra való, illatmentes Hylamide Booster Glow-ra fáj a fogam... ;) )

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Update: második használat után:

Update az ötödik használat után:

realet

2017. május 14.

Most látom, hogy ezt a szépséget (mert valóban az és azt is csinál) még senki sem véleményezte, úgyhogy íme:
Egy londoni kirucc során előbb vettem meg ezt, mint a Hylamide Glow-ját, így az egész DHA-mentes önbarnítósdit vele kezdtem, méghozzá a lehetetlenül fehér nyakamon és dekoltázsomon. Ugyanazon az elven működik, mint a Hylamide, tehát pár nap használat alatt fokozatosan építi ki a csíkmentes, természetes barnaságot, csak éppen ebbe még az azonnali "glow-hatás" kedvéért beleborítottak egy barokk templomnyi mennyiségű porrá darált aranystukkót. Értsd: csilliárd aranycsillám van benne, amelyek a terméket összerázva (ugyanis kétfázisú) gyönyörű olajban úszva löttyennek az ember kacsójába és ezen a ponton nem tudsz mást csinálni, mint percekig gyönyörködni, mert annyira szép :)
Persze azért nem árt mihamarabb a bőrre kenni, ahol viszonylag gyorsan (pár perc) felszívódik a szárazolaj, és marad az aranyló szín. Annyira kicsik ezek az aranyrészecskék és olyan sűrűségben vannak, hogy utána nem csillámos lesz az ember lánya, hanem konkrétan aranyárnyalatú - mondjuk úgy, mint egy csillogó bőrű, kreol modell.
Na de az azonnali, szemetgyönyörködtető élmények után szerencsére hozza azt is, amiért kitalálták: DHA-mentesen, a bőr saját melanintermelését fokozva épít ki egy csíkmentes, nagyon természetes, napcsókolta árnyalatot, gyönyörű bőrfénnyel.

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Propanediol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.