KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Ordinary

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2018. január 2.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 4990 Ft

Vízmentes, nagy stabilitású szérum 5% új generációs retinoiddal, amely 0,5% tiszta retinol savval (all-trans retinoic acid) látja el a bőrt.

A Hydroxypinacolone Retinoate hatékonyan veszi fel a harcot a bőröregedés számos jelével, hatékonyabban, mint a Retinol, Retinyl Palmitate és majdnem minden egyéb vénynélkül kapható retinoid, irritáció nélkül.

Ár: 4990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

fausztdori

2018. május 13.

Kedvelem ezt a retionidot, a PC 1%-a nagyon irritálta a szemem környékét. Ha önmagába viszem fel, nehezen szívódik, ezért elkezdtem mixelni a 2% hialuronsavval és ez a kettő egyben kb. 10-15 perc alatt beivódik. Továbbá a hialuronsav maszkszerű érzetét is semlegesíti. :) Összességében nekem a TO termékei megváltoztatták az életem, 30-hoz közel a bőröm csak fogamzásgátlóval volt tiszta, jelenleg anélkül, ezekkel a termékekkel (csupán 3-4!) is tiszta arcbőröm van!

fausztdori
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

messin

2018. május 7.

Az állagától eltekintve jó termék. A ragacsosságát nem kedvelem. Érdekes, mert van amikor pillanat alatt beszivodik, van, amikor szerintem soha.
A hatása elég jó, reggelre szép a bőröm, az egyetlen mélyebb ráncom szerintem látványosan szűnik meg kb egy hónap használat után. Azt figyeltem meg, h néhány napi használat után ha két nap pihenőt tartok, úgy a legjobb.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 7.

kardamom77

2018. április 9.

A 2% emulsios változat helyett rendeltem kínomban, a készlethiány okán. Olajos állagú termékeket nem kedvelem, ennek ellenére megszerettem ezt a szérumot, mert reggelre beszívódván remek arcbőr-állapotot eredményez. Szemem környéke a problémás, így oda is kenek belőle. Időnként kissé csíp, de nem vészes, megéri ezt a kis kellemetlenséget elviselnem,mert nagyon-nagyon hatékony.

kardamom77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

StBea

2018. március 13.

Körülbelül 5 napja rendeltem meg, nagyon nagy reményeket fűzök hozzá. 27 éves vagyok, szeretek szolizni, így iszonyú vízhiányos a bőröm és apróbb ráncaim már vannak. Remélem elejét tudom venni még a komolyabb ráncoknak. Nagyon kellemes az állaga, könnyű vele dolgozni. A pipettával a kéz fejemre cseppentek és onnan viszem fel az arcomra. Nagyon selymes és puha lesz tőle a bőröm. Kíváncsian várom 1 hónap használat után mit várhatok tőle.

StBea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Makk Zsuzsó

2018. március 2.

Felváltva használom a PC 1%-os retinoljával, mert az egy erősebb szer és hajlamos irritálni, ha érzékenyebb állapotban van a bőröm. Nem úgy, mint ez! Elképesztően gyengéd, viszonylag hamar felszívódó olaj, puha, selymes lesz másnapra a bőröm, pedig ebben sem kevés a hatóanyag, ha jól tudom, fél %-os retinolnak felel meg. Használok más hatóanyagokat is dögivel, de ez tényleg sokat dobott a rutinomon. Van, hogy a csiganyákos Benton krémbe keverem, kenem szemkörnyékre (semmi irritáció!), nyakra, dekoltázsra. Isteni! És a bisabolol virágillatát is imádom!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

horzso

2018. január 26.

Kicsit tartottam tőle, mert eddig csak a víz alapú termékeket bírta a bőröm, a szilikon vagy az olaj alapú szérumoktól egyből foltos lesz. Szerencsére semmi ilyet nem tapasztalok ennél a szérumnál, sőt kifejezetten azt érzem, hogy hidratálja és komfortosabbá teszi a bőröm. Nekem teljesen jól felszívódik, picit várok utána az éjszakai krém használatával. Kenem szemkörnyékre, arcra, nyakra, dekoltázsra. Könnyedén beilleszthető az esti rutinba, az ára pedig egy csoda, úgyhogy nálam újravevős.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

Sheila

2017. december 6.

Én picit mérges vagyok amiatt, hogy a korábbi Advanced retinoid ennyi felé mutálódott, mert azt imádtam, és amikor újra akartam venni, már csak ezt sikerült megvennem (a sima, emulzió verzió szinte sosincs készleten :-/
Ez sem rossz, de sejtettem előre hogy ez az olajos formula nem lesz kedvencem. Míg az emulzió változat simán, nyom nélkül felszívódik a bőrömön (minimális, elhanyagolható ragacsossággal), addig ez vhogy úgy érzem, mintha nem akarna beszívódni, a squalane miatt csak csücsül-csúszkál az arcomon (emiatt a feeling miatt nem vagyok nagy barátja az arcolajoknak sem, jó-jó, de mintha a fele mindig a párnámon landolna). Éjszakai krémet már szinte lehetetlen rákenni, elcsúszik rajta, vagy csak simán ragad. Kb csak az olajosságot érzem belőle. Reggelre persze szép tőle a bőröm, ezért mindenképp ér 4*-ot, de az 5*-os csodaszer kategóriát csak az emulzió változata érdemli ki nálam, ha lesz végre raktáron, akkor azt veszem újra, nem ezt.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Alice83

2017. november 28.

Nagyon jó..nem irritál és látványosan gyorsan hat..de gyorsan fogy napi használattal..30 ml kb. 1,5 hó..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

dzsanki

2017. szeptember 30.

Az ordinary egy új terméke, kb egy hónapja jelent meg, és azonnal megvettem. A rutinom része lett, és marad.
Sárgás színű, olajos szérum, nagyon kevés kell belőle (3-4 csepp valóban elég), szépen el lehet oszlatni, a bőr jól beszívja pár perc alatt, és puha, sima, feltöltött lesz tőle a bőr. Valóban nem irritál egyáltalán ez a formula. Azt el szeretném mondani ennél a pontnál, hogy használtam már több retinol tartalmú terméket az elmúlt egy-két évben, és nem tudtam őket naponta használni, csak heti 2x-3x, mert napi használat mellett irritáltak. Ezért örültem meg annak, amikor az ordinary oldalán 'coming soon'-ban láttam, és azt olvastam, hogy ez a formula nem irritatív. Tényleg nem az, a retinol és a squalane minden pozitív tulajdonságát egyesíti, negatív pedig nincs, csak szép bőr. Azt külön megjegyzem, hogy a squalane-t külön is meg lehetett eddig venni 30 ml-es kiszerelésben 7 euro körül, így aki eddig azt használta, az most két legyet üthet egy csapásra, mert ennek a szérumnak ez az első összetevője.
Aki eddig nem tudott retinolt használni az irritáció miatt, az most ezt bátran próbálja ki. A mennyiség kb 5 hónapra elegendő napi (esti) használat mellett, így még csak azt sem lehet mondani, hogy drága (14 euro). A többi, kevesebb retinol tartalmú, és egyébként gyakran irritáló formulák árának ez a töredéke.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Vitaminok: Hydroxypinacolone Retinoate

Squalane eo 1 0

A HPR a retinoidok (A-vitamin származékok) családjának legújabb tagja, aminek a nagy ígérete, hogy a retinolhoz hasonló a hatása, de jóval gyengédebben. Az összetevő különlegessége, hogy míg a retinolnak két átalakulási lépésen is keresztül kell mennie, hogy a bőr "értelmezni tudja", addig a HPR elvileg direkten tud kommunikálni a bőrsejtekkel és azokat fiatalosabb, jobb működésre bírni. Az összetevő gyártója szerint 0.5% HPR hatása 0.5% retinolhoz hasonlítható, viszont irritáló mellékhatás nélkül. Az összetevő nagyon ígéretes, viszont még nem bizonyított. Független kutatás egyenlőre csak az ügyben van, hogy retinollal kombinálva az összetevő hasznos az aknéra hajlamos bőrre. További infó az INCIDecoderen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!