KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

babyface

2018. június 20.

második nagy kedvencem a márkától (most már értem a hatalmas hype-ot körülötte) általában hámlasztós napokon használom közvetlenül hámlasztás után. az állaga tényleg nem a legjobb, picit ragadós, de engem éjszakára nem zavar, sőt van hogy nappal is használom és egész jól együtt tud működni más kencékkel. :) szeretnék hinni benne, hogy a bőröm állapotát elsősorban neki köszönhetem, de mivel még 1 hónapja sem használom nem akarok levonni messzemenő következtetéseket. számomra egyelőre úgy tűnik alapdarab marad a fürdőszobapolcomon. :)

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

svivko

2018. június 20.

UPDATE: Sajnos hosszútávon ismét csődöt mondott. Gyulladt pattanások, fájó, túlszárított bőr (pedig csal fél-fél cseppeket használtam a problémás területekre), ugyanakkor valamivel mérsékelt faggyútermelés. Az én bőröm nem szereti, megpróbálom keverni arckrémmel, de őszintén szólva a hócipőm tele van vele.
Ráadásul egy a műanyag fehér pipetta állandóan felvágta a mutatóujjam oldalának felső rétegét, mert egy nap alatt úgy rászárad ez a kupak..

Tavaly nyáron már próbálkoztam vele, de pattanásaim lettek és utáltam az érzetét, így eladtam.
Most, talán a legjobb arcápolási rutinommal a hátam mögött újra bevállaltam. Mert úgy szeretnék olajcsillogástól mentes arcbőrt!
Minimális mennyiséget (1-1 cseppet) használok a homlokom tetején (tavaly egész arcra kentem olyan mennyiséget, hogy nemigazán tudott rendesen beszívódni), az orromon és a környékén és az államon, teljesen bemasszírozva. Reggel és este. Egyelőre csak pozitívakat tudok róla mondani. Ragyák nem jöttek ki, a faggyútermelés láthatóan kevesebb ugyanakkor érzetre még mindig furcsa. Mintha egy agyagmaszkot nem mostam volna le a bőrömről. Na mindegy, ez legyen a legnagyobb baj!

Ami pluszban pozitív, hogy reggelente sokkal kevésbé piroslik a bőröm a rosaceás orrkörnyékemen, és mintha a pórusok is kisebbek lennének.
Ha nem üti ki a bőrömet, akkor ezt biztos elhasználom!

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Ha nem üti ki a bőrömet, akkor ezt biztos elhasználom!

pamacska6

2018. június 19.

Közepesen problémás bőrömre rendeltem meg. Eleinte reggel és este is használtam, de aztán úgy éreztem elég csak este használni. Nagyon kevés elég egy alkalomra, konkrétan egy-egy csepp az arc két oldalára. Hamar beszívódik és nem hagy semmilyen negatív érzetet maga után. 1 hónapja használom és sokkal jobb az összkép, remélem ez továbbra is így marad. A faggyútermelést tényleg visszafogja, imádom ezért.

pamacska6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

kisko

2018. június 16.

'Végre' egy varázsösszetevő, ami nem működik nálam. Pattanásaim szinte gyarapodtak, foltjaim nem halványodtak, kicsit mintha nyúzottabb is lenne a bőröm az elmúlt pár hétben, nem biztos, hogy tőle persze. Ezt most nem erőltetem tovább.

kisko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Jadviga

2018. június 10.

Tavaly végigcsináltam a TO által ajánlott folthalványító projektet, amelynek ez is oszlopos tagja volt, a magas niacinamide tartalma miatt. Jaj, de utáltam! Sehova nem tudtam betenni a rutinba, vékony filmréteget képezett a bőrömön, aztán ha hozzáértem, lepergett. És bármit kentem rá, az is. Alig vártam, hogy elfogyjon! Megfogadtam, hogy soha többé nem veszem meg! Mondjukok a foltok szépen elhalványodtak, amihez ő is biztosan hozzátett. Aztán kiskamasz fiam elkezdte a pattanásosodást, muszáj volt neki keresnem valamit, nyilván ami nem alkoholos, nem dögerős és az ára is elfogadható. Úgyhogy kapott még egy esélyt. És naná, hogy a fiam bőrén tök máshogy viselkedik, nem pereg és szépen tisztítja a bőrét. Így kipróbáltam én is újra, rólam újra filmszerűen lepereg...ki a csoda érti ezt! Aztán itt olvastam egy ötletet, hogy keverjük be boosterként egy hidratálókrémbe. És láss csodát, a TO NMF krémbe keverve tökéletesen felszívódik, minden macera nélkül, úgyhogy aki kukacosodással küzd, javaslom, hogy próbálja ki így. De a rossz szájízem megmaradt, bár a hatása folthalványításban és pattanástalanításban is megmutatkozott (5) a macerássága miatt (1) nekem csak közepes .

Jadviga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Julicha91

2018. június 3.

Körülbelül 1éve találtam rá és imádom!! Nem telhet el úgy nap hogy ne használnám vagy elfelejteném használni. Amint fogyóban van újra rendelek belőle többet is mert van hogy nincs készleten egy ideig( nem hiába:)) )
Kombinált a bőrtípusom mielőtt használni kezdtem küzdöttem jó pár pattanással és miteszerrel ( t-vonalban zsíros, tág pórusokból is van bőven ami nagyon gyorsan eltömődik)
a faggyútermelést szabályozza—> ez által már kevésbé zsírosodik a homlokom,
a pórusaim —> kisebbek lettek, jóval kisebbek!
pattanasaim már nincsenek!!, csak akkor jön elő egy két kis apró fehér ha valami olyasmit eszem ami nem éppen jó :)) szóval a niacinamide egy csodaszer!! Csak ajánlani tudom akik pattanásokkal, miteszerekkel, tág pórusokkal és zsíros vagy kombinált bőrrel rendelkeznek!
Szóval az én arcom mára szó szerint gyönyörű lett!! Nem azt mondom hogy csak a niacinamide-től mert természetesen emellett közrejátszik a rendszeres sport és egészséges táplálkozás de, a niacinamide nagyon nagyon segített rajtam!

Julicha91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

a faggyútermelést szabályozza—> ez által már kevésbé zsírosodik a homlokom,
a pórusaim —> kisebbek lettek, jóval kisebbek!

Allic

2018. június 1.

Hónapok óta használom minden nap, de semmi változást nem tapasztaltam. Egyedül az összetevője miatt két csillag.

Allic
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

kodory05

2018. május 30.

Szuper termék! Nagyon-nagyon szeretem, csak jót tudok mondani róla, gyönyörűen rendbe tette a problémás bőrömet. Esténként szoktam használni egy héten kb 5-6 alkalommal, a hidratáló előtt szoktam felvinni. Szépen harcol a pattanások, aknék ellen, sokkal kevesebb van, amióta használom. Külön plusz pont, hogy illat- és színezékmentes. Csodaszer :)

kodory05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

born86

2018. május 29.

Több termékkel együtt használom így hogy pont neki köszönhetem azt hogy már nem olyan zsíros a bőröm azt nem tudom.
Könnyen beszívódik ,a pattanásaim áll csontos szoktak csak lenni ,de sokkal kevesebb jött ki azóta mióta használom ,viszont ha kijön sajnos nekem másnapra nem húzza le....
Miteszereim viszont ugyan annyi van úgyhogy én se tudom azt mondani hogy ez egy csodaszer de egy próbát biztosan megér.

born86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

nikiii.*

2018. május 24.

Miután abbahagytam a fogamzásgátló szedését, a csodabababőröm belobbant a mitesszerektől, eszméletlenül csillogott a T-zónám, mint valami 14 éves tininek (ezt a korszakot szerencsére most éltem meg először) és hetente kijött pár pattanásom, főleg erre kerestem valamiféle megoldást. Egyszerre több terméket is próbálgattam, de mivel néha azóta elhagytam ezt-azt, száz százalékosan állíthatom, hogy a Nia segített eltüntetni a homlokomról a csillogást, így mondhatjuk, hogy normalizálta a bőrömet. Mitesszerem viszont ugyanannyi, pattanásom kevesebb, bár egyelőre nem hámlasztok, csak peelinget használok. Nem mondom, hogy rossz termék, de nekem nem a csodaszer kategória, és ha elmúlik ez a hormonfrász, akkor nem rendelem újra.
Egyébként nekem egyetlenegyszer kukacosodott, mikor nagyon sokat tettem fel az arcomra, és nem vártam meg, míg beszívódik -- egy kisebb borsónyi mennyiség elég arcra ÉS nyakra, ütögessétek be a bőrötökbe, várjatok fél percet, mehet a krém, és így nem lesz baj. (A takony állaggal és a színtelenséggel egyébként nincs bajom, bár hozzáteszem, a párom szerint aprópénzillatú az arcom -- rájöttünk, hogy ettől. :D Tényleg az!)

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 24.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.