KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 1500 , Eladó: NewEngland
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 1800 , Eladó: crazy724
Állapot: 3x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Drazsi

2018. december 8.

Még csak bő egy hete használom a Cheer up-pal együtt és valami hihetetlen, amit ők ketten tesznek a bőrömmel! Minden este használom. Nagyon sok, fekete, gyulladt mitesszerem VOLT! Nagyon szépen levitte a pirosságot és mintha a bőröm lökné ki magából a mitesszereket. Sokkal tisztább lett az arcom, nem zsírosodik. Kiváló annak aki régóta szenved hasonló problémától!

Drazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

beautylover

2018. december 8.

Ha kitartóan, rendszeresen használja az ember, valóban szabályozza a faggyútermelést, kevésbé zsírosodik tőle a bőr, viszont tényleg hosszabb idő mire látszik az eredmény! Én is akkor vettem csak észre, amikor hónapok után abbahagytam és újra elkezdett átzsírosodni a bőröm a smink alatt. Ha gyors eredményre vársz, ne ezt a terméket válaszd! Egyébként nem irritál, nem okoz több pattanást. A felvitele érdekes, ugyanis a tiszta bőrre felkenve "habosodik", de hamar beissza az arcbőr.

beautylover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

exhocmomento

2018. december 7.

Ez a 13. hét, hogy használom. Kezdi már a végét rúgni, de még mindig van benne pár hétre elegendő. Majd tolok egy up-ot, ha elfogyott, és megírom pontosan meddig tartott ki nálam egy üvegcse. :)

Napi egyszer használom, az esti rutinomban kapott helyet. Sokáig kellett barátkoznom vele. Az állaga a vizes-géles tengelyen egyértelműen utóbbi felé húz. Miközben kenegetem elfelé, néha mintha habzani akarna, aztán végül szépen elterül és beissza a bőröm. Érdekes formula. Ha a mennyiséget eltalálom, és csak annyit kenegetek el, amennyit a bőröm kíván, akkor nem hagy réteget és nem nehéz, nem fullasztó, nem kellemetlen viselet. Ellenben fényes felületet képez az arcomon, csak úgy csillogok-villogok. Éjszakára ez engem nem zavar, csak mondom, ha valaki esetleg nappalra használná és nem szokott sminkelni, számoljon ezzel. :)

Irritációt, allergiát, bőrpírt, pattanást, eltömődött pórust, szóval mellékhatást abszolút nem okozott.

Azért vártam ilyen sokáig a véleményírással, mert nem igazán tudtam eldönteni segít-e ez nekem bármit is, vagy rezisztens rá a bőröm és tök feleslegesen kenegetem. Ugyanis az tagadhatatlan volt a kezdetektől fogva, hogy gyönyörűen feltölti a bőröm - olyan tömörré, vidámmá, feszessé, kisimulttá teszi. De úgy voltam vele, hogy basszuska, ezt egy hialuronsav is tudja, ezt a terméket nem is emiatt kezdtem el használni.

Hozzá kell tennem, hogy én valósággal fejest ugrottam a tudatos bőrápolásba, mikor nyár végén fájdalmasan ráébredtem milyen bőrellenes merényleteket folytattam egész addigi életemben. Szóval nem fokozatosan és egyenként vezettem be a hatóanyagokat a rutinomba, hanem egyszerre kezdtem el a kémiai hámlasztást (AHA is, BHA is), a GG 101 aPAD-ját, és ezt. És egyszerűen nem tudtam különválasztani őket, nem tudtam kihámozni, hogy ennek a nia+cink kombónak mekkora szerepe van a bőröm javulásában, vagy hogy egyáltalán van-e szerepe. De azt meg nem mertem megtenni, hogy abbahagyom, és úgy derítem ki, mert tudjátok, "mi van ha...".

Akkor jöttem rá, hogy igen, nagyon is kell ez nekem, amikor pár nappal ezelőtt csatlakozott a csapatomba a márka retinolos emulziója is. Kíváncsi voltam hogyan reagál a bőröm a retinolra, ezért egyetlen éjszakára bátor voltam, és bejátszottam azt, hogy kihagyom ezt a nia-szérumot és hámlasztás után csak a retinolt viszem fel.

Az eredmény? Fáradt, fakó, aszalódott arccal ébredtem, az amúgy is tág pórusaim pedig krátereknek tűntek. Ajajaj. Másnap már hámlasztás után előbb a niát tettem fel, majd arra rá a retinolt. Eredmény 2.0? Gyönyörű (na hát magamhoz képest gyönyörű, nyilván) bőr nézett vissza rám reggel a tükörből. Úgyhogy igen, kell ez nekem nagyon is, és bármit is csinál pontosan, azt nagyon jól teszi. Újra fogom venni.

Mondom azért, hogy milyen változásokat látok az arcomon:
- kevesebb a mitesszerem, a meglévők pedig kevésbé telnek meg (tehát halványabbak) és könnyebben, szebben kinyomhatóak (tényleg nem tudom melyik termékem milyen mértékben járul ehhez hozzá, de így együtt használva őket, megtörtént mindez),
- kevésbé olajosodik a bőröm (szintén lövésem sincs, hogy a nia ebben mekkora szerepet játszik, de az biztos, hogy a hámlasztóm /GG Cheer up/ nagyon nagyot),
- halványulnak a pattanás után maradt foltjaim, és van, amelyik el is tűnt (ettől, vagy az aPADtól, vagy mindkettőtől, ki tudja).

Amit nálam biztosan NEM csinál:
- nem szárít (sőt, kissé hidratálja is a kombinált bőrömet),
- sajnos nem húzza össze a pórusaimat (mint említettem: tisztábbak, DE nem kisebbek).

Mindent összevetve is egy kitűnő ár-érték arányú terméknek tartom, magas hatóanyag-tartalommal, szuper-egészséges INCI-vel, és cruelty-free gyártással. Yaay!

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Mondom azért, hogy milyen változásokat látok az arcomon:

Amit nálam biztosan NEM csinál:
- nem szárít (sőt, kissé hidratálja is a kombinált bőrömet),

mazsolka

2018. december 6.

Nagyon szeretem. Naponta 2x használom , arctisztítás után ez az első amit felkenek. Nekem nem szárította az arcom és gyorsan beszívódik. Láthatóan összehúzta a pórusaimat.

mazsolka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

crazy724

2018. december 6.

Próbálgatom egy ideje a TO termékeket, de engem egyik sem győzött meg, őt sem szeretem. Száraz, vízhiányos a bőröm, de az állam pattanásos, és a pórusaim sem a legszebbek. Első alkalommal az egész arcomra használtam, de gyakorlatilag sz@rrá szárította a bőröm, ezen kívül semmilyen pozitívumot nem tapasztaltam. Még két alkalommal kentem fel csak az államra, de ugyanaz volt az eredmény. Az állaga nem rossz, nekem nehezen szívódott be, és egy érezhető réteget hagyott az arcomon. Részemről ennyi volt a kapcsolatom vele.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

Zanli

2018. december 2.

Rendszeres használat mellett szépen helyrehozza a bőrömet, de már pár alkalom után is látok javulást. Az árát teljes mértékben megéri, mindenkinek javasolnám, hogy tegyen vele egy próbát!

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Deep1982

2018. november 30.

En kb 2 hete hasznalom rendszeresen,reggel es este.Alergiat nem okozott es pottyoket sem,bar az allam kiszaritotta egy kicsit.Sok miteszer volt az orromon es az allamon,az utobbi 2 hetben szinte mind eltunt.A porusokat osszehuzta.Illata nincs.En fel pipettanyi hasznalok egy alkalommal.Nem csak felkenem az arcomra,hanem belemaszirozom,igy kb 2 perc utan szepen beszivja a borom,plussz egy hidratalo es jol lehet ra sminkelni.Nem hagy zsiros erzetet,es plusz reteget sem erzek az arcomon.(pedig nagyon zsiros a borom).Estee Lauder serumaval es hidratalojaval nem veszekszik.Sajnos a homlokomon nem sokat javitott,ugyan ugy fenylik par ora mulva,de remelem ez javul majd hosszabb tavon.A rancaim ami a szam korul voltak alig latszanak.Nagyon elegedett vagyok a termekkel es biztos,h ujra fogom venni.

Deep1982
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

EmiliaNagy

2018. november 29.

Egyszerre kezdtem el használni a AHA 30% + BHA 2% hámlasztóval és a kettő együtt elég szépen rendbe tette a bőrömet, már a negyedik üveggel használom, de lehet hamarosan kipróbálok másikat is, mert az utóbbi időben már nem érzem olyan hatásosnak.

EmiliaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

lovecreams

2018. november 28.

UP: Egy üveg elhasználása után azt mondom, hogy nem fogom újravenni. Az állaga szerintem egy förmedvény, hosszabb távon nem segített a zsírosság ellen, mitesszerekkel, pattanásokkal szemben konkrétan semmi hatása nem volt..:(

Alapvetően kombinált bőröm van, a T-vonal zsíros, a többi arcrész normál. Az orrom és az állam nagyon mitesszeres, és hajlamos vagyok a pattikra néha-néha. Szerintem van egy kis illata, ami nem olyan kellemes, de nem is kellemetlen. Nekem nem hozott ki semmilyen csúnyaságot, pedig nagyon féltem, mivel olvastam, hogy sok mindenkinél ilyen reakciót váltott ki. Ragacsos érzetet hagy és nehezen szívódik be, ezért én csak este használom. A zsírossággal csodált művelt..még a mostani 40 fokokban sem fénylett az arcom, aminek naagyon örültem!! A mitesszerekkel semmit sem csinált sajna, de már az előbbiek miatt is megérte rá beruházni!:) Biztosan újraveszem.

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 28.

Aniiii

2018. november 28.

A faggyútermelést szerettem volna vele szabályozni, de az igazság az hogy túl nagy változást nem tapasztaltam. Kellemes, mert tetszik az állaga, de kicsit többet vártam tőle.

Aniiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.