KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mateszkati

2018. február 18.

Félve vettem meg, de bevált! Valóban kevesebb faggyút termel a bőröm t-vonalon. Reggel és este is használom, óvatosan adagolok, kb 3 cseppet teszek fel az arcomra. A pórusok méretén nem vettem észre változást, de napközben nem kell felitatnom a felesleges faggyút. Engem ez meggyőzött!

mateszkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

AngiToth

2018. február 18.

A hivatalos oldalról rendeltem, postával jött meg kevesebb, mint egy hét alatt (3 nap megrendelés feldolgozás+3 nap szállítás) . A szállítás, ha jól emlékszem 20 euró felett ingyenes, ami még mindig olcsóbb, mint a magyar oldalakról, és megbízható futárszolgálattal (dp) érkezik.

Külsőre nem túl folyós, áttetsző gél. A pipettával nagyon könnyű az adagolása. Kezdetben 3 csepp kellett az arcomra, mostmár rendszeres hámlasztás mellett elég 1-1,5 csepp is. Egy hónapja használom, és most tartok az üveg kicsit több, mint felénél. Könnyen kenhető, gyorsan beszívódik annyira, hogy már nem lehet kenni, de még egy picit "ragad" tőle a bőr. Emiatt érdemes felkenés után várni 1-2 percet, hogy teljesen beszívódjon, és csak utána felkenni a következő szérumot/krémet. Illata nem igazán van.

Egy hónap használat alatt, kombinálva más TO termékekkel, nagyon szembetűnő javulást értem el az arcbőrömnél. A korábban hatalas, eltömődött pórusok szépen tisztulnak ki és húzódnak össze. Az arcbőröm puha és pattanásmentes. Mindenképpen újraveszem!

AngiToth
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

gabolda

2018. február 16.

hááááááát......annyira nagy reményekkel rendeltem meg, hogy egyből kettőt is vettem. Az egyik Paulas szérum kiváltására szántam, spórolás miatt. 4napja használom és katasztrofális a bőrképem. Mély, csúnya göbök jöttek ki, mellé még apró kis piros persenések is. A mitteszereimet viszont már 4nap alatt is szépen összehúzta. Menstruáció előtt vagyok, de ez a szokásoshoz képest is brutálisabb. Tocsog a zsírban az arcom tőle, sokkal durvábban, mint ahogy szokott. Dekoltázsra viszont eddig bevált, szépen kezeli a megmaradt hegeket is. Reggel este használtam hidratáló előtt, gyorsan beszívódik. Néha égetett, főleg a homlokomon és az orrom alatt. Újra venni biztos nem fogom, talán még próbálkozok ritkítani a használatát, de nem sok reményt fűzök már hozzá.

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

felhasznaloinev

2018. február 12.

Annyira nagyon jókat vártam ettől a kis szérumtól, és sajnos annyira nem jött be a dolog. Nagyjából mindenhol az egekig magasztalják az Ordinary termékeket, nekem egyelőre ez volt az első, de sajnos két alkalomnál többször nem tudtam használni, mert ilyen picike kis piros pörsenéseket okozott a bőrömön. Most már lassan kezdenek eltűnni amióta nem használom a terméket, de nagyon szomorú vagyok. Nem a pénz miatt, mert olcsó volt, ezért is kap 3 csillagot. Sajnos az én érzékeny bőröm és ez a szérum nem passzol. Fel is teszem majd eladásra.

felhasznaloinev
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 12.

BLili

2018. február 10.

Rosaeas bőrűeknek nem ajánlom, egy blogon azt olvastam, hogy lehet használni, de csak belobbant tőle a pirosság, pedig egy csipkebogyós krémmel már sikerült egészen levinni. Sajnálom. Egyébként nagyon gyorsan beszívódik, a továbbiakban a mellkasomra, dekoltázsra használom.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

csipkeorsika

2018. február 9.

Ez a szérum zseniális! Így mutatja meg egy márka, hogy minden flanc nélkül is lehet jo termeket csinalni! Csak a hatóanyag es semmi mas, abból viszont annyi, hogy a régóta problémás bőröm hónapok óta sima, egységes es semmi bőrhiba! Olyan szép lett rendszeres napi használat mellett a bőröm, hogy mar ki is merek hagyni napokat es kétnaponta használom, az eredmény változatlan! Lehet eljutok majd oda, hogy meg ritkábban lesz ra szükség, de egyre gazdaságosabbnak látom! :) csak ajánlani tudom!

csipkeorsika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Sheila

2018. február 8.

Upd: Visszajöttem picit felpontozni, kap még egy *-ot, mert végül mégis újravettem. Mattítást most sem tapasztalok, de valahogy mégis hiányzott a rutinból Megkedveltem. :-)

Nem is tudom mit mondjak róla. Nagy lelkesedéssel kezdtem használni, hogy végre vmi, ami majd csökkenti az arcbőröm kifényesedését...ami kb az első pár használatnál működött úgy-ahogy, aztán már nem. Irritációt, pattanást nálam nem okozott, szerettem használni, kellemes volt, de valójában semmi különöset nem művelt a bőrömmel, így valószínűleg nem veszem újra.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

bgabriella

2018. február 6.

Először nagy különbséget nem láttam, aztán a 4.-5. nap körül vettem észre hogy mintha kisebbek lennének a pórusaim. Aztán egyik alkalommal zuhanyzás után észrevettem hogy tele van a fejem mitesszerekkel, ahol eddig nem is volt, aztán rá kellett jönnöm, hogy az valószínüleg a fekete szenes arclemosómtól van, amit nem is fogok többet használni, utána vagy fél óráig nyomkodtam a fejem.
Utána folytattam ennek a használatát de nem minden nap. Van hogy csak 2x egy héten, de csak azért mert inkább a pattanások és foltok ellen küzdök egy másik termékkel, és a 2 terméket nem akarom,talán nem is szabad összekeverni. De ezt általában a homlokomra kenegetem és működik, viszont ennél is azt vettem észre, hogy ha egy hétig nem használom, akkor az eddig elért eredménynek semmi nyoma nem marad, Ugyanúgy mint a hialuronos készítmények: felkenés után fél óráig működik, kisimítja a ránokat, aztán semmi. Szóval folyamatos használat esetén működik.

Én azt javaslom hogy 2-3 naponta elég használni, és nem szabad vastagon kenni, mert kicsit ragadni fog, bár hamar megszárad. És beválik. Az árát abszolút megéri.

bgabriella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

HontiAgi

2018. február 6.

Még csak pár napja használom, így hatásáról még nem, inkább csak az alkalmazásáról tudok nyilatkozni. Érdekes, kicsit ragacsos-nyálkás állaga van mégis szépen terül. 3-4 csepp elég az arcomra. Pár perc alatt be is szívódik, amivel együtt a ragacsos érzet is eltűnik. Eddig kifejezetten kellemes érte nyúlni, szeretem hogy olyan kis rituálészerű a használata. Erősen fontolgatok egy nagyobb volumenű deciem rendelést.😃

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

RuzsnyomNiki

2018. február 6.

Kétségtelenül az eddigi legjobb The Ordinary termékem. Most már több hónapja használom, minden este. Sokkal szebb és egységesebb a bőrképem. Ritkábban vagy szinte már egyáltalán nem alakulnak ki rajta pattanások, illetve a régebbiek helye, foltjai sokkal halványabbak már, van amelyik teljesen el is tűnt. Illetve amit még mindenképp érdemes tudni, hogy zsíros, kombinált bőrön javasolt a használata, hiszen segít az arcbőr olajosodásának visszaszorításában is. Fontos tudni ezzel a termékkel kapcsolatban, hogy csak akkor várható tőle bármiféle bőrkép javulás, ha rendszeresen használjuk, mert ha ki-kimaradoznak napok, akkor sajnos nem sokat ér. Valamin

RuzsnyomNiki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.