The Ordinary

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 2290 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 2290 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 2000 , Eladó: maryszab
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Gödöllő, fizetés: fizetés banki előreutalással + posta, személyes átvétel lehetséges
vkata96

2019. február 21.

Kb. 3 hete kezdtem el használni a 2%-os szalicilsavas hámlasztóval együtt. Ezt minden reggel és este használom, a hámlasztót csak 2 naponta. Nem fűztem nagy reményeket hozzá, mert elég rossz állapotban volt a bőröm és korábban használtam Geek and Gorgeous szérumokat, de azok semmilyen javulást nem hoztak. Ez a két kis szérum viszont csodát tett az arcommal. Azóta nem jött ki pattanásom, és a mitesszerek is kezdenek eltünedezni, ezen kívül pedig volt pár elkapart hegem, amikkel bármit csinálhattam, nem múltak hónapok/évek óta. Na most ezek is teljesen eltűntek, ez számomra tényleg felér egy csodával. Nem tudom, hogy ennek a szérumnak az érdeme, vagy a hámlasztóé, szerintem inkább a kettő együtt és emellett is a megfelelő hidratálás (mivel ezek azért kicsit szárítanak). Az arcom ennek ellenére így is nagyon gyorsan átfényesedik, de ez már egyáltalán nem érdekel az elért eredmények mellett. Mindezek mellett egyábként az ára is kb ajándék. Az 5 csillag nem elég, hogy kifejezzem, mennyire elégedett vagyok.

vkata96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

Monchhichi

2019. február 21.

Már lassan egy éve használom, és továbbra sincs tervben lecserélni. Nem szabad semmi azonnali, látványos hatásra számítani, de engem hosszú távon, egy rámszabott rutin részeként nagyon meg tudott győzni! A Hada Labo hialuronsavas lotionje után használom, a cosrx rizses arckréme alá. Eleinte rosszul rétegeztem és folyton felkukacosodott. Ha így jársz, próbáld ki, hogy megjavul-e, ha olajos cuccok nélküli rutinban használod.

Monchhichi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 21.

vadmacs81

2019. február 20.

Pár hónapja rendeltem meg az első üvegcsével és a mai napig hűséges tagja maradt a rutinomnak. Általában csupán a gyulladt, pattanásos felületeket kenem csak be vele az arcomon és nyakamon, mert egy kicsit erősnek érzem az egész arcra. Viszont fantasztikusan teljesít a pattikon, nagyon szépen visszahúzza őket rövid idő alatt. Csak ajánlani tudom.

vadmacs81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Emrana

2019. február 20.

Imádom ezt a szérumot! Gyorsan hat, és a pattanásokra tökéletes! Csak ajánlani tudom!

Emrana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

rekaasoos

2019. február 19.

Régóta nézegettem videókban, blogokon, fórumokon, hogy mindenkinek mennyire bevált mire végre rávettem magam, hogy rendeljek és kipróbáljam. Maximálisan elégedett vagyok vele minden reggel használom mellette pedig esténként a szalicilsavas hamlasztót építettem még be a rutinomba. Nem tudom melyiknek köszönhető leginkább, de látható mértékkel kisebbek a pórusaim és sokkal kevésbé zsírosodik a bőröm.
Nagyon kevés mennyiség elég belőle csupán 3 csepp az egész arcra így biztosan sokáig ki is fognak tartani, de ha elfogynak is mindenkeppen újra rendelem őket.

rekaasoos
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

napraforgo23

2019. február 17.

A márka csipkebogyó-olajához már írtam, hogy egyszerre kezdtem el használni ezt a szérumot az olajjal, és nem tudom, melyiknek köszönhetem inkább, de az én bőrömet teljesen rendbetették. A szalicilsavas hámlasztót használom még mellettük (plusz Biola lemosó és Dr. Scheller krém) . Soha ilyen hatékony rutinom nem volt még, aki pattanásokkal kűzd, annak mindenképpen ajánlom kipróbálásra ezeket a termékeket.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

narancsdzsem

2019. február 16.

Ez az a termék, aminek tényleg van értelme. Azonnal hidratál, amikor felkenem és mérsékli a napközbeni kizsírosodást, főleg az orromon (ami nagyon durva tud lenni).

Ha csak 1 terméket próbálok ki a Skinsmarttól, akkor az ez legyen!

narancsdzsem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

Ha csak 1 terméket próbálok ki a Skinsmarttól, akkor az ez legyen!

Ancsa6

2019. február 14.

Kb két hónapja használom, egyik kedvenc termékem. A pórusaimat összehúzza, szép sima hidratált a bőröm tőle. Az ára is nagyon kedvező, ez egy újabb pozitívum.

Ancsa6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

SchLivia

2019. február 14.

használom szorgosan, de nagy változást nem vettem észre a bőrömön a normál napokon. Fényes, de dehidratált bőröm van, mitesszerek nem a hónap minden napján jellemzőek. Amikor viszont megvan, akkor felborul a hormonháztartásommal a bőröm is, nehezebben kezelhető, vannak pattanásaim, mitesszereim is. Ezeken a napokon szigorúan használom napi 2x az arcápolási rutinomban a terméket, és hatalmas a változás ahhoz képest amikor semmi "extrát" nem használok. Gyorsan rendbevágja a bőröm.

SchLivia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Eszti22

2019. február 14.

Számomra ez tényleg egy csodaszer, ő az arcápolási rutinom legújabb tagja. Kicsit féltem hogy hogyan működik majd együtt a többi kencémmel, de semmi probléma nem volt, egyedül retinolt nem tudok használni fölé, mert elkezd kukacosodni, de ez legyen a legkevesebb. Reggel-este használom, a zsíros bőrömet napról napra látványosabban tartja karban, a pórusaim mérete valóban csökken, a pattanásaim száma szintén. Az állaga könnyű, nagyon hamar beszívódik, pár másodperc múlva már kenhetem is fel a fényvédőt, irritációt nem okozott. Szembetűnő, hogy az alapozó mennyivel szebben mutat az arcomon a használata után. IMÁDOM!

Eszti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.