KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bogarka

2018. augusztus 16.

Jó kis szérum, én az azelin 10% krémje előtt teszem fel, és csodásan működik egyelőre. Tetszik nekem ez a márka, meg látom még hosszú távon őt megartom-e, egyelőre jó. Arcmosás után a friss aknékat kicsit csípi, de pár perc és elillan. Egy jó arcápolási rutinba beilleszthető, azt vettem észre, hogy a fénylés attől függ, milyen alapozót teszek rá. ( most la roche, azzal működik) A pórusaim kisebbek, kevesebb mitesszerem van, és kevesebb akném gyullad be. Szebb a bőrképem.

bogarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Pikvuo

2018. augusztus 14.

Nemrég óta használom, így annyira nem tudok írni a tudásáról. Felvitel után egységesebb,ragyogóbb arcbőrt eredményez. Remélem hogy később az ígért hatásairól is be tudok számolni!:)

Pikvuo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dorci94

2018. augusztus 14.

Itteni pozitív vélemények alapján rendelrltem meg. Hát... nem kellett volna. Csodaszert vártam, nagy nullát kaptam. Semmit sem segít, ugyanúgy vannak pattik, miteszerek. A pórusaim sem lettek kisebbek tőle. Nappalra nem is tudtam használni, mert olyan fényes vol az arcom tőle, mint aki lekentek lakkal.

Dorci94

chemviki

2018. augusztus 12.

Azon kìvül,hogy összehùzta a pòrusaimat,semmi extràt nem vettem èszre.Merem kockàztatni,hogy mèg több kis mitesszer is jött ki az arcomon.
Nem jò sminkalap,rèteget hagy a bőrön ès az alalopzò is kukacosodott rajta.

chemviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nem jò sminkalap,rèteget hagy a bőrön ès az alalopzò is kukacosodott rajta.

JMiko

2018. augusztus 10.

Nekem nagyon bevált, reggel és este is használom. Simává varázsolja a bőröm és nagyon jól összehúzza a pórusaim.

JMiko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

timcho03

2018. augusztus 6.

Update:

Hát igen...a leírtak a kezdeti stádiumra valóban igazak voltak, mivel előtte semmilyen hasonló mennyiségű top összetevős kencét nem alkalmaztam, csak a drogériásakat (amiknek a többsége nyilván semmit nem ér), így ezek a hatóanyagok egy gyors javulást, majd stagnálást hoztak, végül szerintem hozzászokott a bőröm és már nem igazán éreztem a jótékony hatását :(
Az utolsó adagokat már kínkeservvel kentem fel, mert a extra mitesszerek továbbra is fennálltak a használatot követően... Már több hónapja nem használom, a mitesszerek nagy része eltűnt, azok maradtak, amik azelőtt is megvoltak, úgyhogy őt azóta nem rendeltem újra, és nem is fogom, más, hasonló összetevős termékekkel próbálkozom majd. Le is vonok 2 csillagot.

2017. december 28.

Szerintem ő a leginkább felelős azért, hogy szinte teljesen megszűntek a pattanásaim és mára már csak néhány jön ki. Másfél hónapja használom 4 márkatesójával együtt, de ő és az AHA-s hámlasztó voltak azok szerintem, akik 3 nap alatt!! teljesen átformálták az arcbőröm. Levitték a gyulladást, összehúzták a pórusaim, halványították a foltjaim, megszüntették a bőröm zsírosodását. Este használom a glikolsavas tonik után, aloe verás hidratálóm előtt. Az utóbbi 2 hétben észrevettem, hogy mint ahogy mások is írták, kis fekete mitesszerek jelentek meg főleg az orromon és környékén, aminek eddig nem tudtam rájönni az okára, de akkor ezek szerint ő a bűnös :( Mindezek ellenére megérdemli az 5*-ot, mert bár idegesítenek a mitesszerek, de az, amit a bőrömmel művelt, az mindent überel. Ha kijön néhány csúnyaság, szépen mérsékli a gyulladást, nyugtatja, egyenletesebbé teszi a bőrt. Szeretem!

timcho03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Update:

2017. december 28.

Lulufej

2018. augusztus 6.

UPDATE: Én most lepontozom ezt a szérumot sajnos, mert borzasztóan zsíros lett tőle a bőröm. A teljes történethez hozzátartozik, hogy elev borzasztóan meleg van, ez biztosan hozzátesz az zsírosodáshoz, illetve ezzel egy időben mást is változtattam az arcápolási rutinomba, de most hogy abbahagytam egy kicsivel mintha jobb lenne a helyzet. Sajnálom nagyon. Fogok még próbálkozni a maradékkal, mert elképzelhető, hogy más termék a ludas, vagy más termékkel nem kompatibilis, de most egyelőre csalódott vagyok.

Még csak néhány hete használom és nagyon szeretem. Mikor megvettem különösen zsírosodott a T-vonalam, de mióta használom nagyon rendben van a bőröm. Jó!

Lulufej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

tara95

2018. augusztus 4.

A bőrömről: tág pórusú, zsíros, felszíni vízhiány, mitesszerek és pattik. Nem kis kihívás, de az ázsiai rétegezésnek köszönhetően ragyog, kisebb pórusok, kevesebb gyulladás.

A szérumról: már egy használat után csökkentette a pirosságot, könnyen beszívódik, mivel ma használtam először később up. Megelőlegezek egy négyest.

Eltüntette a vöröslő elkapart hatalmas heget, és mint rájöttem, olyan pattikat hozott a felszínre, amik régóta ott lehettek. 2 naponta használom, retinollal felváltva. Reggelente szárít, ezért csak este jöhet szóba, nem vettem észre változást a faggyútermelésnél.

Nem adtam fel és sokáig használtam. Végül a bőröm megszokta, ugyanúgy fényesedett, egyáltalán nem akadályozta meg a gyulladásokat, eladtam itt krémmánián...

Felviszem négyesre, mert a szalicilsavukkal keverve meg nem pattogok ki, de rohamtempóban tünteti el a pirosságot viszont magában továbbra sem tökéletes. Valószínűleg újravettem volna, mert alig van már benne, de a láthatáron kukucskál egy másik izgalmas szérum is, majd utána meglátjuk :D

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Kkrisssz

2018. augusztus 3.

Annyira akartam szeretni... Tavaly vettem az első üveggel, akkor imádtam, látványosan javult az arcbőröm állapota. Egy évvel később újravettem, és már az első használat után hol apró, hol óriási, vörös pattanások jelentek meg. Reménykedtem, hogy pár hét múlva elmúlik ez a "mellékhatás", vagy hátha nem ettől a szérumtól jöttek ki a pattanásaim. De amikor 2 hét múlva ugyanazok az óriás pattanások még mindig nem akartak eltűnni, kénytelen voltam abbahagyni a használatát. Kb. 1 hónap múlva ismét próbálkoztam, de megismétlődött az előző probléma, így elköszöntem a csodaszernek hitt szérumtól. A legrosszabb mégis az, hogy tényleg olyan pattanások jöttek ki rajtam, amelyek még most sem múltak el teljesen, sőt valamelyik után egy csúnya heg is maradt az arcomon, így kénytelen leszek bőrgyógyászhoz menni, mert még sosem volt ehhez hasonló.
Ennek ellenére szép összetevői vannak, de az én bőröm (és a tesómé) sajnos nem bírta. Talán még egyszer meg fogom próbálni, úgy hogy nem használok BHA-s tonikot, mert valahol olvastam hogy a niacinamide és a BHA nincsenek túl jóban, de egyelőre várok, amíg újra szép arcbőröm nem lesz.

Kkrisssz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

domcsismiracle

2018. augusztus 1.

Mint eddig minden TO szérum, számomra ez is 2 hónap múlva kezdte éreztetni hatását. Sokkal mérsékeltebbek a miteszereim, talán még a pórusokon is húzott kicsit. Az tény, hogy csak este tudom felvinni, mert elég érdekes ragacsos utóhatása van, de így is látható az eredménye.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.