KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 1990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsu044, Módosítva: 2017. június 4.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 1990 Ft

Nagy mennyiségű, 10% niacinamide-ot (B3-vitamint) és 1% Zinc PCA-t tartalmazó szérum a bőrhibák ellen és a faggyútermelés kiegyensúlyozására.

• Segíti a pattanások, bőrhibák és eltömődött pórusok elleni küzdelmet
  • Segít egyensúlyba hozni a faggyútermelést
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték
Kielemeztük a hónap krémjét: The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

Ár: 1990 Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Kremcica

2017. november 23.

Fura ez a szérum... Épp akkor érkezett hozzám mikor problémásabb volt a bőröm és a bha-val kombinálva bizony hatásosnak bizonyult. Nem használom minden nap csak párszor a héten vagy ha a bőröm igényli a T-zónámban. Ez az a fajta amit ha használ az ember nem is feltétlenül érzi hatását, csak ha már nem használja. Nekem a zsírosságot nem mérsékli, a pórusaimat is csak mintha összehúzná viszont a bőröm összhatásilag szebb, egységesebb. Némileg hidratál, kissé ragacsos de pár perc után mehet rá a többi réteg (hozzátenném én este használom). Azt még kiemelném hogy nem nagyon érzékeny a bőröm (aházom is) de időnként ez a szérum csípi a bőrömet. Egyenlőre erős hármas ha elfogyott írok még updatet.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

dali

Korcsoport: < 18
2017. november 22.

(22/11/17)
Na tippeljetek, ki az, aki azt mondta, hogy nem fogja újravenni, és mégis megtette? Persze, hogy én.
Kiderült, hogy szeretem - olyan kis egyszerű, nem bántja a bőröm, hidratál, tényleg segít a pórusaim látványosságát csökkenteni, kellemes használni és néha egyszerűen /annyira jó érzés felkenni/. Ráadásul most a Deciemtől rendeltem, így tényleg nevetségesen olcsó. Megadom az öt csillagot, kell egy ilyen “barátságos” szérum mindenkinek.

(31/10/17)
Olyan kis semmilyen ez a termék. Nem bánt, nem okoz gondot, de túl sok javulást sem látok. Valami miatt mégis szeretem használni. Lehet, hogy később újraveszem, most szeretnék más dolgokat is kipróbálni.

(23/08/17)
Egészen biztosan update-elni fogok még egy pár hét múlva, egyelőre kb. 7-8 napja használom. Az első pár alkalom után 4-5 kisebb pattanás is felütötte a fejét, plusz egy óriási göbös, fájó is. Nem voltam benne biztos, hogy ettől van, de elég valószínűnek tartottam, hiszen jópár dolgot kenek az arcomra amik “felhoznák” a ragyáimat (jelenlegi rutinban The Ordinary szilikonmentes 23%-os C-vitaminos szuszpenzió illetve 5%-os tejsavas AHA, plusz Skinoren). Nagyon akartam hogy működjön, ezért folytattam a használatát. Most ott tartunk, hogy nem ront a bőrömön, de különösebben nem is javít. Kíváncsi vagyok, hogy egy hónap múlva látok-e változást.

Állagra kellemes, kissé ragacsos-géles, a pipettás adagolót szeretem - egyből az arcomra cseppentek. Óvatosan ezzel, már 2 felsőmet lecseppentettem reggel amikor kómásan szépítkeztem. Villámgyorsan beszívódik és kellemes, kissé ragadós (tacky) textúrát hagy. Más termékekkel jól működik, nem kukacosodik, nem foltos rajta semmi. 4 csillag, majd még jelentkezem.

dali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 22.

(22/11/17)

(31/10/17)

(23/08/17)

Judittttt

2017. november 20.

Hát én nagyon nem ájultam el tőle. A tág pórusaim miatt kezdtem el használni, és, hogy csökkentse az eltömődött pórusok képződését - a fő összetevői elvileg erre hivatottak. Nekem kb semmit nem csinált. Nem vártam tőle, hogy kiugrassza a mitesszereimet a helyéről, azt inkább a kozmetikusra bízom, de arra se volt képes, hogy kozmetikus után rendszeres használat mellett segítsen, hogy ne tömődjenek el hamar a pórusaim. Kb másfél hónapja elfogyott és nettó ugyanolyan a helyzet, mint amikor minden egyes nap, valamikor napjában kétszer is használtam, sőt, mintha kicsit jobb lenne, mintha most lennének szebbek a pórusaim, hogy nem kenem magamra pluszban ezt is, tök feleslegesen. Elvileg a retinolon kívül a nia a másik hatásos szer a tág pórusokra, ebben van bőven de gyakorlatilag nullát ért. Szerintem semmire nem jó, annyit ér, mint az ára. Csak azért nem egy csillag mert legalább kicsit hidratált, és nem irritál ... nekem ennél a savas hámlasztás sokkal többet ér. Engem nem igazán győzött meg az ordinary, még talán valami retinolt kipróbálok tőlük ha nagyon unatkozom, de annyi. Nekem gyanús, hogy iylen áraik vannak, elvileg tele vannak hatóanyaggal, és ilyen olcsók, kilóg a lóláb valahol, pláne a retinolokra meg a savakra értem, 30%os aha?? Aha, persze.

Judittttt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

audrey2

2017. november 16.

Olyan két hete használom őt (+ 2 társát), egyenletesebbnek tűnik a bőröm, hamar beszívja a bőröm, reméljük hosszú távon is beválik majd!

audrey2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 16.

Hamarv

2017. november 15.

Fél éve használom, havonta van kb. 1-2 pattanásom ami menzesz előtt pár nappal jött ki mindig vagy ha dióféléket tömtem magamba, ezeket teljesen kordába tartotta, nem láttam őket többet, el is könyveltem micsoda szuper kis szérum pont nekem való. Majd felbátorodva, hogy biztos ezek már sosem jönnek elő váltottam egy másik szérumra itteni vélemények alapján, hát 3 nap kelet csak mire megjelent két rég látott cimborám. Hát azonnal vissza került a reggeli rutinomba... Tipikusan szerintem az a termék ami nem feltétlen egy olyan csodaszer aminek nap mint nap látod a hatását, de ahogy abba hagyod visszanyúlsz érte. Nekem 5* ez a fél év tapasztalata alapján, főleg ennyiért. Ráadásul eddig mindig kb. 5-6 nap alatt megérkezett a Deciemről mindig!!

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

merciszb

2017. november 14.

Nekem abszolút mattította a bőrömet. Alapvetően nincs bőrproblémám, igazából csak zsíros néha az arcbőröm, de ez kontrollálja 😉 csak ajánlani tudom!

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

StrangerCreams

2017. november 11.

Olyan ez a szérum, mint a brokkoli - biztos jó a szervezetemnek/bőrömnek, mert van benne rengeteg jó dolog, de látható, azonnali csodát nem művel. Én azért vettem meg, mert írtátok, hogy mattít - hát nagyon nem. Ennek ellenére jó kis szérum, legalább is ezt mondogatom magamnak, mert ennyi pénzért ilyen profi összetételű kis dolgot nem nagyon lehet kapni.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Theresia

2017. november 9.

Májusban vettem meg ezt a szérumot, a nyáron el is használtam, aztán jól el is felejtettem, még véleményt sem írtam róla. :)
Ezzel egyébként kb. mindent el is mondtam róla, tök jó, hogy olcsó, de olyan különösebb csodát nem csinált a bőrömmel, nem vettem észre, hogy kisebbek lettek volna a pórusaim vagy hogy kevesebb pattanás jött ki rajtam, amikor használtam, nem is hiányzik azóta se (kb. szeptemberben fogyott el). Talán hidratált kicsit, de azt azért annyira nem nehéz nálam, főleg nyáron. Az zavaró, hogy felkenéskor tényleg ragacsos, de szerencsére hamar elmúlik, és utána tudtam rá más krémet is kenni, nem morzsálódott.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

EdinaJ13

2017. november 7.

Az ára hihetetlenül jó viszont nem egy csodaszer, egy-két használat után jobban néz ki a bőröm de hosszabb használatnál már nem látok túl nagy változást. Mínusz pont, hogy ennyire ragacsos.

EdinaJ13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

mizsofia

2017. november 7.

Augusztus óta szemeztem màr ezzel a termékkel, de sosem volt raktàron a sminsmarton, vègül meguntam a várakozást és megrendeltem külföldről. Meglepetésemre 10 napon belül megérkezett.
Szeretem a The Ordinary letisztult design-jàt és a szérum pipettás kiszerelését. A termék maga illatmentes, àttetsző, kissé ragacsos. Felvitel utàn kicsit habosodik, de utána gyorsan felszívódik, és egy nem zavaró, kissé ragacsos érzetet hagy maga utàn. Utána a hidratàló és fényvédő jól rétegezhető rá.
Az első pàr hasznàlat után az orrom mellett megszaporodtak a pattanások, de most, pàr héttel később ez a probléma megszűnni làtszik. A miteszereim, pórusaim állapotàn pedig màr làtom a javulást.
Egyelőre megelőlegezek 4*-ot, aztàn meglàtjuk hogyan teljesít az üveg végénél jàrva.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Hidratálók: Zinc PCA, Ethoxydiglycol
Vitaminok: Niacinamide

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

Az afrikai tamarindusz gyümölcsfa magjából nyert gyantaszerűség. Az összetevő gyártója szerint a tamarindusz magjának a kivonata nem csak magas antioxidáns tartalommal bír, hanem olyan poliszacharidokat is tartalmaz, melyek képesek hidrokolloid filmréteget kialakítani a bőr felszínén, ezáltal segít hidratáltabbá és simábbá tenni a bőrt, valamint kellemes, selymes érzetet hagy maga után.