KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4580-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2018. június 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4580

Texturáló só spray

• Könnyű, rugalmas tartást ad, miközben dúsít és testessé teszi a hajat.
  • Rugalmas tartást és teltséget ad a tincseknek, puhítja a hajat és párás időben is megtartja a frizura formáját.

Ár: 4580, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ayase

2017. április 18.

Ez a termék egyszerűen csodálatos. Az illatába szerelmes vagyok konkrétan. A hajam alapból göndör, ez a spray pedig segít előhozni a természetes hullámokat. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajam, nem irritálta a fejbőrömet. Az árát elsőre sokallottam (egyedül Notinon találtam meg), de nagyon kiadós adag. Ez az első TIGI termékem és maradéktalanul elégedett vagyok.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

captainbetti

2016. július 4.

Kb 1-1,5 éve használom, szeretem nagyon! Jó az illata, és a vékony szálú egyenes hajamnak tartást ad, puhább lesz tőle a hajam!

captainbetti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

lujzi

2015. december 16.

nekem egyelőre tetszik, bár még csak párszor használtam. kihozza a hajamból a természetes hullámokat, nulla energiabefektetéssel. eddig nem is hajszárítóztam, legközelebb kipróbálom diffúzoros szárítóval, hogy mennyivel lesznek erősebbek a hullámok, de nekem elég igazából az is, amit simán nedves vagy száraz hajra fújva produkál. tetszik, hogy pumpás, nem hajtógázas, így át tudok tenni egy kisebb flakonba utazáshoz. hullámos hajra eddig is tigi termékeket használtam, ez sem okozott csalódást.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 16.

Kicsivihar

2015. szeptember 13.

...valahogy nem az igazi. Szeretem a Tigi termékeket, de ennél kifejezetten várom, hogy elfogyjon. A hajam nehéz lesz tőle, és az illata is furcsa.

Kicsivihar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

realet

2013. május 24.

nekem már két éve tart vele a szerelem.
vékonyszálú, hosszú, egyenes hajam van, ami a klasszikus hajgöndörítő akcióimmal rövidtávon leszámol (értsd: 1-2 óra múlva agyő hullámok). ezzel a tengervizes spray-vel viszont szuperkönnyű hullámos beach-feelinget tudok belevarázsolni, ami fél s néha teljes napig kitart. különösen, ha reggel zuhanyzás előtt fújom be vele a kifésült tincseimet, ezután feltűzöm, s irány a zuhany (a fejemet nem éri víz, max pára), majd ezt követően engedem ki a hajamat. szemtelenül egyszerű módszer.

realet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 24.

nekem már két éve tart vele a szerelem.

eyeye

2013. április 6.

Valóban dúsítja a hajat. Bár én azt a tulajdonságát szeretem benne, hogy pár fújás után a hajamba visszatérnek azok a természetes hullámok, amik a súlyuk miatt kiegyenesednek. Nem kell beraknom vagy sütnöm a hajamat ha hullámokat akarok. A végeredmény tartós és természetes. Persze lehet formázni is utána de én nem szoktam. Nagyon finom illata van. Reggel befújtam vele a hajam és este még azt szagolgattam, hogy milyen kellemes illatú. Eddig szerelem.

eyeye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

PVP 0 0

Oleth-20 ti I eu 1 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.