KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toni & Guy

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2012. június 8.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

Textúrát, természetes rugalmasságot és könnyed tartást biztosít.

Kiszerelés: 200 ml

Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: Azura
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szajol, fizetés: fizetés banki utalással, postán esetleg webboxon/foxposton küldöm, személyes átvétel Szolnokon lehetséges
Ár: 2000 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

ksfrani

2017. január 3.

Sajnos ez nagy csalódás volt számomra, nagyon ragacsos lett tőle a hajam :( Mellesleg van egy teli flakon,amitól szívesen megválok, ha valaki mégis szereti.

ksfrani
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

gabolda

2016. október 30.

Hát...nem tudom, hogy csinálom, de a göndör/hullámos hajamból inkább egyenes lesz, ha ezt használom. Próbáltam száraz hajra is, nedvesre is fújni, felkötni utána, befonni, kontyba, de semmi. Inkább egyenesítő spraynek használom. Bár kicsit szálkás tőle a hajam. Egyetlen pozitívum az illata.

gabolda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Nena

2016. július 3.

Vállig érő, magától is hullámos hajam van, ezt szerettem volna kicsit rendezettebbé tenni vele. Hát én fújhatok rá akármennyit, nem csinál vele semmit. Úgy is kipróbáltam, hogy mosás után befújtam, befontam és úgy aludtam. Reggel kibontottam, de fél óra múlva eltűntek a hullámok. Részemről erről ennyit.

Nena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Enako

2016. május 19.

Vékony szálú hajra kötelező! Ez a termék az, amit minden más ígér, de ez be is váltja: tartást ad, erősebbnek tűnik a hajszál, konkrétan vastagabb az érzete és nem esik össze teljesen már más napra. Aki nem csak passzióból, göndörítésből, "nyári tengervizes" hatásként, hanem valódi segítségként nyúl hozzá, nem fog csalódni. Mindent kipróbáltam amit ki lehetett, ami újdonságként megjelenik dúsítás témában és ez az egyetlen termék ami használ is. Túlzás nélkül állíthatom, nem tudok élni nélküle!

Enako
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

krtzizi

2016. április 20.

Először itt néztem utána a véleményeknek a spray-vel kapcsolatban, és arra jutottam, hogy kipróbálom. Alapjáraton van hajlandóság a hajamban, hogy hullámosodjon, szóval jó lehetőségnek tűnt. Első sorban az illata, ahogy sokaknál olvastam, kellemes, nekem nagyon tetszik ez a nyáridéző illat. A termék nagyjából beváltotta a hozzáfűzött reményeket, de csak abban az esetben, amikor egyből hajmosás után használtam és nem aludtam benne. Sajnos, ha reggel kifésülöm a hajam el is tűnik a termék hatása. Így nyáron tökéletesen alkalmas lesz a gyors frizurák elkészítéséhez, viszont télen nem igazán tudom kihasználni. Ár érték arányban kicsit soknak tűnik elsőre az ára, de akinek használ szerintem jó befektetés lehet.

krtzizi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

carriebradshaw

2015. december 9.

Nekem alapból hullámos/göndör a hajam, ezzel viszont kicsit rendezettebb hatást tudok elérni, szóval tetszik! Mindig csak hajmosás után fújok párat. Plusz 1 nappal tovább marad így hullámos a frizum. Nem ragacsos, nem nehezíti el a tincseket, nincs zsíros hatás. Bevált! :)

Update: Legyünk őszinték, ezt csak a nagy T&G mániám miatt vettem már meg, amúgy kb nem is használom -.- egyenes hajúaknak biztos nagy segítség, de nekem teljesen felesleges, áll a polcon..csak az az isteni illata az összes terméknek elcsábított..!! :D

carriebradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

asztromélia

2015. október 27.

Update: Szerintem újra fogom venni! Amire én használom bevált.

Az ember lányának a haja ha nem hajlamos a hullámosodásra, ettől a cucctól sem fog egy sima ráfújástól.
Én úgy használom hogy nagyon keveset fújok a hajamra, aztán 2 copfba összetekerem, feltűzöm a fejem tetejére és így alszok. Másnap reggel ha kiveszem a csattokat, kész is, hullámok vannak benne ami marad is egész nap. Nekem elég ez, látszik hogy valamit kezdtem a hajammal. Ha semmit sem csinálnék vele, vasalni kellene, amit utálok. Most a limited edition by Marchesa van meg, sárga virágos flakon, egész jó az illata.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Update: Szerintem újra fogom venni! Amire én használom bevált.

Azura

2015. október 19.

Kezdjük a pozitívumokkal: Finom az illata. Nem nehezíti el a hajam. És kb ennyi. Nekem tipikusan a se nem göndör se nem egyenes szénakazal hajam van, és mivel itt nagyon ajánlották hogy milyen szuper textúrát ad a hajnak, gondoltam kipróbálom. De nekem nem csodaszer. Semmi extrát nem ad hozzá, ugyanúgy áll mint máskor. Elhasználom ha már megvettem, de hasra nem estem tőle.

Azura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

makaay

2015. május 17.

többször használtam, nagyon kellemes illata van. a hajam se nem göndör se nem egyenes, de ez a texturáló igazi beach hajat adott. én szívből ajánlom

makaay
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

karolin90

2015. május 5.

Kíváncsiságból, az itteni vélemények, és az állandó frizura beszárítás elkerülése végett vettem meg(DM, 2200 HUF). Úgy alkalmazom, hogy a hajamat majdnem teljesen, csak tényleg picikét nedvesen hagyva szárítom meg, így fújom rá a spray-t. A hajpántos módszerrel hívom elő a göndör tincseket, 1/1,5 óra után bontom ki, ezt követően waxxal és egy leheletnyi hajlakkal lágyítom, formázom a loknikat. Az alapesetben egyenes hajam így 3 napig tartós göndör tincseket kap. Jó kis spray ez, tuti elhasználom!

karolin90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.