KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   1,1 ml
Bőrtípus:   Normál

Tökéletes, mélyfekete, vízálló szemhéjtus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Viiiola

2018. június 10.

Az ecset miatt kap két csillagot. Egyébként borzalmasan ragad, nehezen vihető fel, szétreped, és elnehezíti a szemhéjat egy rétegben is. A nyári izzadás miatt vettem meg, de nagyot csalódtam. Garnier micellás vízzel könnyen lejön, de más sminklemosó kendővel szétdörzsöltem a szemem, és úgy is maradt rajta.

Viiiola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

borntobe

2018. április 20.

A legnagyobb előnye a hátránya is egyben, ugyanis lerobbanthatatlan, kiondottan dörzsölve jön csak le, ami ugye nem nagyon kíméli a szemkörnyéket. A színe nekem elég fekete, viszont tényleg picit darabos a finishe, így leginkább egy kis smokey részeként fogom tudni használni, magában nem olyan szép. Szerencsére lassan szárad, miután megkötött, lehetetlen korrigálni, még egy réteg húzza a már fentlévőt, és diszkréten fülpálcikával biztos, hogy nem fog sikerülni egy millimétert se leszedni belőle. Nem tudom, szeretem-e vagy nem. Az ecsete se elég precíz nekem, jobban szeretem a kevésbé hajló, szilikonos ecseteket, mint a Gosh például. Amiért megvettem, azt hozza, az volt a cél, hogy majd nyáron ne izzadjam le a tusvonalat.

borntobe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

picitina

2018. április 12.

A megjegyzések alapján többre számítottam. Fekete színben vettem a vízálló fajtájából. Az tény, hogy az ecsettel egész jól lehet dolgozni, és az is igaz, hogy szinte le kell vakarni magadról esténként. Viszont megszáradva már látszik, hogy azt kapod amit fizetsz érte, mert a színe nem szép, ezenkívül nekem az egyik szememre kicsit rálóg a bőröm, azaz nap végére kicsit az egyik szememen darabosan elmaszatolódik.
És ami miatt nekem főleg nem tetszik, hogy száradás után érzem, hogy rajtam van, húzza a szemhéjam, szóval nem az a fajta smink amit szinte elfelejtesz, hogy magadra tettél.
Adok két csillagot (olcsó és 1x ki lehet próbálni), de ha csak az ecset miatt döntesz mellette, inkább a RIMMEL GLAM' EYES-t ajánlanám.

picitina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

FannyR

2018. március 29.

Az ecsettel szinte lehetetlen vékony vonalat húzni. Túl sok festéket visz fel egyszerre. Vízállónak vízálló, levakarhatatlan a szemről, bombabiztos. A finishe viszont szörnyű. Fénylik, nagyon buta és olcsó hatást keltve ezzel. Soha többet.

FannyR
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Timcsi85

2018. február 22.

Sokadik tusom, barna, sötétszürke és lila árnyalatokban jutottam hozzá nevetséges áron. Mind metálfényű és mese a használata. Kétszer átfestve az igazi, de ezzel gyorsan megbékéltem. Tartósság??? Ez több annál.

Timcsi85
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

aesthete

2018. február 11.

Rengeteg tust kipróbáltam már és mindig ugyanaz a helyzet állt fent: felkenődött a szemhéjamra pár óra után minden bevetett trükk ellenére is. Az itteni vélemények alapján bepróbáltam ezt a terméket és kijelenthetem, hogy megtaláltam a tökéletes tust! Nem pereg, nem kenődik, egész nap fent van és ahogy a többiek is írták, konkrétan levakarhatatlan. Az olajos sminklemosómmal is nehezen jön le és nem utolsó sorban pénztárcabarát is.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

berenicée

2018. január 22.

Elhasználtam már jó pár tust az évek során, ez simán kenterbe ver mindenféle drágább hasonlót :) Szép fekete, nem pereg, nem kenődik, és szuper az ecsete.

berenicée
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

burdokk

2018. január 4.

Konkrétan levakarhatatlan és kellemetlenül bizsereg tőle a szemhéjam. Pedig nem érzékeny a szemem, még sosem tapasztaltam ilyet semmilyen szem környékére használható sminkcuccnál sem. Egy használat után kidobtam.

burdokk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

sparksy

Korcsoport: < 18
2018. január 2.

Nem szeretem a folyékony tusokat, de ezt rég kinéztem, az egyik barátnőmtől kaptam végül meg. Az egyetlen pozitívum, hogy könnyen le tudtam mosni, de ennyi. Szürke lett, megtört végig és pergett, szóval szerencse, hogy csak otthonra próbáltam ki. Biztos nem veszem meg mégegyszer.

sparksy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 2.

gabriellambr

2017. november 22.

Az egyik legjobb drogériás szemhéjtus! Bomba biztos, nagyon jó az ecsete, könnyű vele dolgozni, nem ragad fel, nem pereg! Annyit sajnálok, hogy nem mattra szárad, de ezt nem is várhatom el, hiszen nem igéri. Az árát viszont mindenképpen megéri! :)

gabriellambr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

PVP 0 0