KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   1,1 ml
Bőrtípus:   Normál

Tökéletes, mélyfekete, vízálló szemhéjtus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

jcsilla

2017. október 10.

Kifogyott a régi tusom gondoltam kipróbálom...bár ne tettem volna! Délutánra az összes a szemhéjamra ragadt..

jcsilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Csokimano

2017. szeptember 23.

Barna változatot használom, tartós, nagyon szépen fent marad. Nagyon gyorsan szárad, az ecsete nekem nem elég preciz, ezért nehezen tudom utólag eldolgozni.

Csokimano
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Leyna

2017. szeptember 22.

Tartós, szép fekete színű, gyorsan szárad. Lemosni mindenképp olajos sminklemosóval érdemes.

Leyna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

mano

2017. szeptember 22.

Mindig az volt a bajom a tusokkal, hogy nem elég tartósak. Mivel érzékeny a szemem és kontaktlencsét is hordok, ezért sajnos önkéntelenül is sokat dörzsölöm, ami persze nem tesz túl jót a tusvonalamnak. Na, ez meg se moccant. Mondjuk akkor se, amikor le akartam mosni :( Már mindent bevetettem, szegény szemem teljesen pirosra dörzsöltem, de az istennek nem akart leválni rólam. Hozzátartozik, amikor nem tettem alá szemhéjalapozót sokkal könnyebben lejött, de primerrel együtt használva tetoválássá változott.
Egyébként az ecsete szuper, a fedése is, nem irritál és TÉNYLEG szuper tartós, csak a lemosás miatt már félve nyúlok hozzá.

mano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

eveartstar

2017. szeptember 19.

Zsírosodik a szemhéjam és könnyen feltapaszt mindenféle festéket a felső ívre. Így tust nem is szoktam használni, mert felragadnak. Ezt kipróbáltam és sikeresen fent is maradt, de ez is hagyott maga után egy finom szürke sávot. Mindegy most ennyi belefér.. :)

eveartstar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

HontiAgi

2017. szeptember 11.

Eddig filces tust használtam, de a vége kezdett elkopni és már csak szürkés árnyéka volt a régi önmagának, szóval direkt más kiszerelésűt kerestem és az itteni vélemények alapján ő került a kosaramba. Maga a tus állagra, színre remek, gyorsan szárad és tényleg egészen a helyén is marad, ha nem piszkálom!.A vízállóság kézfejen tesztelve annyiban nyilvánult meg, hogy nem elfolyt, hanem darabkákban pergett le a bőrömről, a szememről viszont az eddig sminklemosásra használt micellás vízzel kicsit nehézkesen bírtam levakarni. Gyorsan szárad, ami miatt sminkelésnél is pokoli javítgatni, de azt könnyen ki lehet kerülni, ha előrajzolok szemceruzával, és legalább nem kenődik szanaszét a szemhéjamon. A filces tushoz képest sajnos nekem a "precíziós" ecsete sem elég hegyes, így messze nem mondanám tökéletes darabnak, viszont egy erős négyest megérdemel, mert tényleg egész nap masszívan tart.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

erika81

2017. szeptember 8.

Kb. 20 éve nem vettem ilyen tust, azt is csak véletlenül.
Mostanában vagy zselés, vagy filc tust használtam. Egész nap tart, intenzív a színe. A rózsaszín Bioderma-val, vagy kétfázisú lemosóval könnyen lejön. Nem irritálja a szemem.
Az egyedüli hátránya, hogy valamivel időigényesebb a használata, viszont megéri, mert gyönyörű tusvonalat lehet vele húzni!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Kb. 20 éve nem vettem ilyen tust, azt is csak véletlenül.

lildiko

2017. augusztus 29.

Jézuuuus! Ezt az istenek küldték le nekem. Őszintén szólva nem hittem, hogy én találok az Essence tusnál jobbat, és csak kíváncsiságból vettem meg, de soha soha soha nem akarok megválni tőle. Az még hagyján, hogy 35 fokos melegben mikor még a bőröm is olvad sem mozdult meg, de konkrétan egy kétórás végigugrált bëlga után, úgy, hogy telibelőtték szódával az arcom (!!!!!!!) és a szemem nem tudtam kinyitni, majd utána még buliztam két órát, hazaérve előre féltem tükörbe nézni, és nem hittem a szememnek mikor megláttam, hogy konkrétan úgy nézett ki, mintha frissen tettem volna fel!
Tehát: 12 órás viselet + izzadás + ugrálás + víz az arcomba és SEMMIT nem mozdult. Hihetetlen! Hatezer csillag, amíg kapni lehet, hűséges használója leszek.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

AnnaPanka

2017. augusztus 26.

Ó, hát úgy látom itt én leszek a mumus... Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, de nekem nem vált be annyira, mint az előttem szólóknak. Tényleg nagyon fekete, könnyű használni, bár én alapból az ilyen jellegű tusokkal tudok a legszebben dolgozni. Viszont nekem sajnos nap végére felkenődik a szemhéjamra, amit pislogás közben még érzek is, mert ragad. Ez jellemzően a bal szememen történik, ahol petyhüdtebb a szemhéjam, valószínűleg ez a baja. Emiatt csak három csillag, egyébként nem rejtett szemhéjúaknak tökéletes tus lehet.

AnnaPanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

b0rzi

2017. augusztus 26.

Wow!
Azt hittem sohasem fogok már jó szemhéjtust találni, ráadásul ilyen olcsón!
Bár nem szárad teljesen mattra, gyönyörűszép fekete és egyenletesen lehet felvinni.
A vízállóságáról nem tudok sokat nyilatkozni, vizes ujjal sikerült eldörzsölnöm a cicaszemem, de lehet (kivételesen) az volt a baj, hogy szemhéj-primert használtam.
Most viszont olajos lemosóval sem tudtam levakarni a szempilláim tövéről (azt hiszem, primer nélkül), pedig a szempillaspirálom is lejött, az meg eléggé ragaszkodó.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Wow!
Azt hittem sohasem fogok már jó szemhéjtust találni, ráadásul ilyen olcsón!

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

PVP 0 0