KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsigekko, az összetevőket feltöltötte: Habchók

Utolsó módosítás dátuma: 2015. január 22.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Wellaton hab állagú hajfestéke,mely egyszerűen alkalmazható még a nehezen hozzáférhető helyeken is. Kiváló fedőhatás, gyors felvitel, káprázatos színek.

ancsy2412

2015. január 15.

Tartós és intenzív szín, a hosszú hajamra elég volt egy dobozzal! Miután rátaláltam, mindig ezt használtam, míg abba nem hagytam a hajfestést. Vörösre festettem vele a hajam és hát nem sok más hajfesték produkált ilyen színt, a többitől mindig lila lett :D vagy sötét vörös, ezzel nagyon élénk vöröst sikerült elérni szőkítés nélkül! Hátránya talán, hogy nagyon erős szaga van és agresszív, irritáló szernek tűnik, még így hajfestékek között is.

ancsy2412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 15.

Zsókus

2015. január 1.

Nekem nagyon bejön ez a szín, amit választottam(8/3) Sajnos megszűnt, Így szerencse, hogy többet vettem :). Pedig sokan mondják, hogy jól áll a ez a szín. Könnyű használni egy doboz elég a hosszú hajamra. Kicsit viszket tőle a bőröm de nem vészes a szaga se a legjobb, de az eredmény a lényeg. :)

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

viktória93

2014. november 16.

A színével nem volt baj, az adagolás megoldása ötletes, a hosszú hajamra bőven elég volt, viszont nagyon csípte a fejbőröm és iszonyatosan büdös festék. Egy használat után nem vettem újra.

viktória93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 16.

lareina

2014. október 16.

Soha többé! A mézszőke hajamat a 9/1-es világos hamuszőke festék SÖTÉTBARNÁRA fogta be pedig a hatóidő fele után lemostam mert láttam, hogy sötétedik. Szerencse, hogy nem az egész hajamon próbáltam ki csak alul... A szúrós szag hamar elmúlt, teljesen viselhető illata van és adagolni is egyszerű csak az eredmény okozott csalódást

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 16.

Linuxo

2014. október 6.

Rengeteg hajfestéket kipróbáltam mire ráleltem erre. Számomra ez a tökéletes hajfesték. A sötétbarna hajamra a fekete árnyalatot vettem meg, és 100%-osan bevált. Szép, intenzív fekete, fényes árnyalatot kaptam, pont azt, amit vártam. A szaga tényleg rossz, de a végeredmény kárpótol. A hajbalzsam valami fantasztikus. A festék mennyisége is bőven elég a dús, hosszú hajamra. Könnyű eloszlatni. A férjem festi vele a hajam, ha ő szépen tud vele dolgozni, akkor bárki... :)

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

minimano81

2014. augusztus 29.

Sötétbarna színű hajamra eddig 3 hab-állagú festéket próbáltam ki (Wellaton, L'Oreal, Schwarzkopf). Ez volt a legnagyobb csalódás. Nagyon hamar kijött a szín a hajamból :(

minimano81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Bibi

2014. július 13.

Kiprobaltam a vulkanvoros arnyalatot. Pont olyan szinu lett a hajam,mint a dobozon. Kiveve az alja fele,amin mar sok reteg henna van es sotetebb maradt. Gyakorlatilag ombre lett, nagyon szep. Lenne egy kerdesem. Milyen gyakran szabad ezzel festeni? Miota a hajnovesztesben ugykodom,gyakran van hajtovem, igy van,h kethetenkent is hennazok. Nem tudom, ezzel a kemikaliaval milye gyakran szabad kenegetni?

Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

damienfan22

2014. április 25.

Ezen a festéken kívül csak a Garnier color sensation szőke árnyalatát használtam , és ebből is a 9/1-eset. Jó hogy a világosbarna lenőtt hajam nem vöröses árnyalattal fogja be, igaz nem 100%-osan szőkére, de ez így pont jó, hogy nem látszik a lenövés, mégis van egy kis átmenet benne. Nekem nagyon bevált, igaz a festés végére a műanyag üveg nyomkodásától már fájt a kezem de ez nem a festék hibája ;)

damienfan22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 25.

levendulabari

2014. április 9.

A 8/1-es világos hamuszőkétől sötétbarna, vöröses árnyalatú lett a hajam. Amúgy tényleg elég szépen befedte, csak néhány világosszőke hajszál maradt, de ez akkor is förtelmes. Ráadásul néhány helyen csípte a fejbőröm.
Amúgy a hajam előtte szőke ombré volt, 2 centi lenövéssel.
Az adagoló nagyon béna, a szagával meg ölni lehetne.

levendulabari
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 9.

Amúgy a hajam előtte szőke ombré volt, 2 centi lenövéssel.
Az adagoló nagyon béna, a szagával meg ölni lehetne.

dorciiii

2014. március 20.

DM-ben le volt akciózva, gondoltam kipróbálom. Nagyon megbántam. A fekete árnyalat ewgyáltalán nem fogta be az amugy feketére festett sötétbarna lenövésű hajam pedig figyeltem arra h a lenövésre bőségesen kenjem. Emellett viszketett is tőle a fejem, pedig ez előtte 1 hajfestéknél sem fordult elő. Az egyetlen érv ami felhozható a javára az a balzsam.

dorciiii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 20.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)