KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsigekko, az összetevőket feltöltötte: Habchók, Módosítva: 2015. január 22.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Wellaton hab állagú hajfestéke,mely egyszerűen alkalmazható még a nehezen hozzáférhető helyeken is. Kiváló fedőhatás, gyors felvitel, káprázatos színek.

Wellaton Mousse Hajfesték hab ~ 300Ft
Ár: 300Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, előre utalás
Krémmánia Kedvencek a -től
Saria

2016. május 14.

Én elég olcsón vettem ezt a hajfestéket, a vörös hajamat szerettem volna középbarnára festetni, amilyen eredetileg is volt. Festés után meglepve tapasztaltam, hogy a világosbarna festéktől szinte fekete, sötétbarna lett a hajam. Jól állt a szín, így nem foglalkoztam vele, sőt, később is újrafestettem vele mert magát a festéket könnyen fel lehet vinni, szép színt és fényt ad a hajadnak.
DE ha valaki a színre megy, akkor semmiképp sem tudom ajánlani ezt a festéket. Hallottam már, hogy szőkéből is sötétbarnát csinált, úgyhogy aki teheti, az ne vegyen ilyet...

Saria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

SLetti

2016. március 26.

Kekesfeketével fesstettük a barátnőm haját. A Vianniban volt leakciózva 690 helyett 345re. Szerintem nagyon megérte,gyönyörű lett a végeredmény. A hab picit csöpögős volt,kicsit kávé szagú is volt a lötty,de könnyen rátettem a hajára.Van hozzá egy balzsam is, ami nem csak egy alkalomra elegendő. Festés,formázás után lecsaptunk a többi 2 darabra is. Nagyon tartós is egyszóval jó!

SLetti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 26.

doczus

2016. március 13.

Vörös árnyalatot használtam belőle. Könnyű volt felvinni, és a szín is szép élénk lett volna, de borzasztóan szárította a hajam és alig bírtam lemosni a fejbőrömről 4-5 hajmosás után is látszott. Teljesen fénytelen lett a hajam tőle, hiába ápoltam és a szín is hamar megfakult. A szárazságot is nehéz volt helyrehozni, inkább átfestettem és le is vágattam.

doczus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 13.

AligatorBaby

2016. január 23.

Amikor vörös volt a hajam, akkor párszor megvettem a vulkánvörös színt ebből, olyan élénk vörös árnyalat. Könnyű használni, nem időigényes, viszont nekem nagyon szárította a hajamat, és elég gyorsan kopott is, bár a vösöre jellemző, hogy gyorsan kopik. Ám maga a színeredménnyel meg voltam elégedve. Most már szőke vagyok, szőkére biztos nem venném már ezt újra, mert a szőkét még jobban szárítaná szerintem a magas % oxi miatt :S

AligatorBaby
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Liedor21

2015. október 3.

2/0 feketéjét vettem és nagyon szépen befogta a hajam. Nem csípett,nem viszketett a fejem tőle. Megérte!

Liedor21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 3.

k.smile.in.your.sleep

2015. augusztus 11.

A -nagyon világos hamuszőke-nevű festéket vettem a szőkés hajamra, mert szerettem volna hamvasíttatni és a dobozon lévő szín nagyon tetszett.
Egy hajfestésben jártas ismerősöm festette be a hajam, és már a keverésnél meglepődtünk amikor nagyon sötét volt a festék,ami egyre csak sötétedett. 10 perc után le is mostuk,mert nagyon megijedtem,hogy besötétíti a hajam. Így is lett, sötétbarna lett a szőke hajamból! :( Amit igazából kárpótolt,hogy hamvas volt, de sajnos csak 2 mosásig utána aranybarna lettem, hamvasító sampon ellenére is.
Mivel általában a festékekből 2 doboz kell a hajamra először kettőt is vettem, rá 1 hónapra amikor már nyoma sem volt a festésnek újrafestettük vele, ami hiba volt. A hátközépig érő hajam fele már a festék lemosásánál a kezemben maradt, pedig csak 20 percig volt a hajamon. :(

Csalódás volt,mert nagyon szerettem volna elérni a dobozon lévő gyönyörű színt és még ezek után is reménykedtem... Soha többé nem használok Wellatont (és nem festek házilag hajat)!

k.smile.in.your.sleep
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

fabyen

2015. június 28.

Megtetszett a borvörös árnyalata, gondoltam, teszek egy próbát ezzel a pumpás megoldással. Hiba volt. Összeöntöttem a tubusokat, rátettem a "nyomófejet" és vártam volna a habot....de helyette valami habszerű, kissé folyókás képződmény érkezett. Mivel a flakon nyomkodása sem segített a dolgon (a mellékelt papír szerint nyomkodás után garantált lett volna a csodahab...de nem), ezért úgy döntöttem, hogy lesz, ami lesz alapon felkenem és reménykedem, hogy nem folyik le a fejemről. Ami pozitívum: a váll alá érő hajamra elég lett a kence és befogja az ősz hajszálakat is.
Ami negatívum: érdekes, az elején ammóniára, később kávéra hajazó szaga volt, nagyon kiszárította a hajam és a színe borvörös helyett inkább feketeribizli.
Nem fogom újra venni.

fabyen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Nem fogom újra venni.

Zsókus

2015. június 3.

Nekem nagyon bejön ez a szín, amit választottam(8/3) Sajnos megszűnt, de szerencse többet vettem :). Könnyű használni és egy doboz elég a hosszú de vékony hajamra. Kicsit viszket tőle a bőröm de nem vészes a szaga se a legjobb, de az eredmény a lényeg. :)

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

janush

2015. április 9.

Jaj de nagyon boldog voltam, amikor végre megjelentek ezek a hab-festékek, mert így még könnyebbé vált az ön-festés.Ha emlékezetem nem csal, az első hónapokban még akciós is volt. Zseniális ötlet volt a pumpa, az égvilágon mindent összekentem a festékes kezemmel,de legalább könnyű volt lemosni a bútorról, semmilyen nyomot nem hagyott. Csodálatos vörös lett tőle a hajam, szerintem egyik másik festékkel sem sikerült ilyen gyönyörű árnyalatot elérni.

janush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

ancsy2412

2015. január 15.

Tartós és intenzív szín, a hosszú hajamra elég volt egy dobozzal! Miután rátaláltam, mindig ezt használtam, míg abba nem hagytam a hajfestést. Vörösre festettem vele a hajam és hát nem sok más hajfesték produkált ilyen színt, a többitől mindig lila lett :D vagy sötét vörös, ezzel nagyon élénk vöröst sikerült elérni szőkítés nélkül! Hátránya talán, hogy nagyon erős szaga van és agresszív, irritáló szernek tűnik, még így hajfestékek között is.

ancsy2412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 15.

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!