KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kicsigekko, az összetevőket feltöltötte: Habchók

Utolsó módosítás dátuma: 2015. január 22.

Lelőhely:   drogériák, fodrászkellékes, fodrászatok
Kategória:   Hajfestékek

Wellaton hab állagú hajfestéke,mely egyszerűen alkalmazható még a nehezen hozzáférhető helyeken is. Kiváló fedőhatás, gyors felvitel, káprázatos színek.

k.smile.in.your.sleep

2015. augusztus 11.

A -nagyon világos hamuszőke-nevű festéket vettem a szőkés hajamra, mert szerettem volna hamvasíttatni és a dobozon lévő szín nagyon tetszett.
Egy hajfestésben jártas ismerősöm festette be a hajam, és már a keverésnél meglepődtünk amikor nagyon sötét volt a festék,ami egyre csak sötétedett. 10 perc után le is mostuk,mert nagyon megijedtem,hogy besötétíti a hajam. Így is lett, sötétbarna lett a szőke hajamból! :( Amit igazából kárpótolt,hogy hamvas volt, de sajnos csak 2 mosásig utána aranybarna lettem, hamvasító sampon ellenére is.
Mivel általában a festékekből 2 doboz kell a hajamra először kettőt is vettem, rá 1 hónapra amikor már nyoma sem volt a festésnek újrafestettük vele, ami hiba volt. A hátközépig érő hajam fele már a festék lemosásánál a kezemben maradt, pedig csak 20 percig volt a hajamon. :(

Csalódás volt,mert nagyon szerettem volna elérni a dobozon lévő gyönyörű színt és még ezek után is reménykedtem... Soha többé nem használok Wellatont (és nem festek házilag hajat)!

k.smile.in.your.sleep
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

fabyen

2015. június 28.

Megtetszett a borvörös árnyalata, gondoltam, teszek egy próbát ezzel a pumpás megoldással. Hiba volt. Összeöntöttem a tubusokat, rátettem a "nyomófejet" és vártam volna a habot....de helyette valami habszerű, kissé folyókás képződmény érkezett. Mivel a flakon nyomkodása sem segített a dolgon (a mellékelt papír szerint nyomkodás után garantált lett volna a csodahab...de nem), ezért úgy döntöttem, hogy lesz, ami lesz alapon felkenem és reménykedem, hogy nem folyik le a fejemről. Ami pozitívum: a váll alá érő hajamra elég lett a kence és befogja az ősz hajszálakat is.
Ami negatívum: érdekes, az elején ammóniára, később kávéra hajazó szaga volt, nagyon kiszárította a hajam és a színe borvörös helyett inkább feketeribizli.
Nem fogom újra venni.

fabyen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Nem fogom újra venni.

Zsókus

2015. június 3.

Nekem nagyon bejön ez a szín, amit választottam(8/3) Sajnos megszűnt, de szerencse többet vettem :). Könnyű használni és egy doboz elég a hosszú de vékony hajamra. Kicsit viszket tőle a bőröm de nem vészes a szaga se a legjobb, de az eredmény a lényeg. :)

Zsókus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

janush

2015. április 9.

Jaj de nagyon boldog voltam, amikor végre megjelentek ezek a hab-festékek, mert így még könnyebbé vált az ön-festés.Ha emlékezetem nem csal, az első hónapokban még akciós is volt. Zseniális ötlet volt a pumpa, az égvilágon mindent összekentem a festékes kezemmel,de legalább könnyű volt lemosni a bútorról, semmilyen nyomot nem hagyott. Csodálatos vörös lett tőle a hajam, szerintem egyik másik festékkel sem sikerült ilyen gyönyörű árnyalatot elérni.

janush
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

ancsy2412

2015. január 15.

Tartós és intenzív szín, a hosszú hajamra elég volt egy dobozzal! Miután rátaláltam, mindig ezt használtam, míg abba nem hagytam a hajfestést. Vörösre festettem vele a hajam és hát nem sok más hajfesték produkált ilyen színt, a többitől mindig lila lett :D vagy sötét vörös, ezzel nagyon élénk vöröst sikerült elérni szőkítés nélkül! Hátránya talán, hogy nagyon erős szaga van és agresszív, irritáló szernek tűnik, még így hajfestékek között is.

ancsy2412
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 15.

viktória93

2014. november 16.

A színével nem volt baj, az adagolás megoldása ötletes, a hosszú hajamra bőven elég volt, viszont nagyon csípte a fejbőröm és iszonyatosan büdös festék. Egy használat után nem vettem újra.

viktória93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 16.

lareina

2014. október 16.

Soha többé! A mézszőke hajamat a 9/1-es világos hamuszőke festék SÖTÉTBARNÁRA fogta be pedig a hatóidő fele után lemostam mert láttam, hogy sötétedik. Szerencse, hogy nem az egész hajamon próbáltam ki csak alul... A szúrós szag hamar elmúlt, teljesen viselhető illata van és adagolni is egyszerű csak az eredmény okozott csalódást

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 16.

Linuxo

2014. október 6.

Rengeteg hajfestéket kipróbáltam mire ráleltem erre. Számomra ez a tökéletes hajfesték. A sötétbarna hajamra a fekete árnyalatot vettem meg, és 100%-osan bevált. Szép, intenzív fekete, fényes árnyalatot kaptam, pont azt, amit vártam. A szaga tényleg rossz, de a végeredmény kárpótol. A hajbalzsam valami fantasztikus. A festék mennyisége is bőven elég a dús, hosszú hajamra. Könnyű eloszlatni. A férjem festi vele a hajam, ha ő szépen tud vele dolgozni, akkor bárki... :)

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

minimano81

2014. augusztus 29.

Sötétbarna színű hajamra eddig 3 hab-állagú festéket próbáltam ki (Wellaton, L'Oreal, Schwarzkopf). Ez volt a legnagyobb csalódás. Nagyon hamar kijött a szín a hajamból :(

minimano81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Bibi

2014. július 13.

Kiprobaltam a vulkanvoros arnyalatot. Pont olyan szinu lett a hajam,mint a dobozon. Kiveve az alja fele,amin mar sok reteg henna van es sotetebb maradt. Gyakorlatilag ombre lett, nagyon szep. Lenne egy kerdesem. Milyen gyakran szabad ezzel festeni? Miota a hajnovesztesben ugykodom,gyakran van hajtovem, igy van,h kethetenkent is hennazok. Nem tudom, ezzel a kemikaliaval milye gyakran szabad kenegetni?

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Bibi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Antioxidánsok: Erythorbic Acid
Hidratálók: Ethoxydiglycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)