Wellaton Mousse Hajfesték (Wella)

Wellaton Mousse Hajfesték

Wellaton hab állagú hajfestéke,mely egyszerűen alkalmazható még a nehezen hozzáférhető helyeken is. Kiváló fedőhatás, gyors felvitel, káprázatos színek.

A krémet feltöltötte: kicsigekko, az összetevőket feltöltötte: Habchók

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémkedvelő

A 8/1-es világos hamuszőkétől sötétbarna, vöröses árnyalatú lett a hajam. Amúgy tényleg elég szépen befedte, csak néhány világosszőke hajszál maradt, de ez akkor is förtelmes. Ráadásul néhány helyen csípte a fejbőröm.
    Amúgy a hajam előtte szőke ombré volt, 2 centi lenövéssel.
    Az adagoló nagyon béna, a szagával meg ölni lehetne.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

DM-ben le volt akciózva, gondoltam kipróbálom. Nagyon megbántam. A fekete árnyalat ewgyáltalán nem fogta be az amugy feketére festett sötétbarna lenövésű hajam pedig figyeltem arra h a lenövésre bőségesen kenjem. Emellett viszketett is tőle a fejem, pedig ez előtte 1 hajfestéknél sem fordult elő. Az egyetlen érv ami felhozható a javára az a balzsam.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Rengeteg hajfestéket kipróbáltam mire ráleltem erre. Számomra ez a tökéletes hajfesték. A sötétbarna hajamra a fekete árnyalatot vettem meg, és 100%-osan bevált. Szép, intenzív fekete, fényes árnyalatot kaptam, pont azt, amit vártam. A szaga tényleg rossz, de a végeredmény kárpótol. A hajbalzsam valami fantasztikus. A festék mennyisége is bőven elég a dús, hosszú hajamra. Könnyű eloszlatni. A férjem festi vele a hajam, ha ő szépen tud vele dolgozni,

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

hab állagúakból nekem ez vált be a legjobban. Jó az illata. Tökéletes az ősz fedése (kicsi halántéki részen) Könnyen használható, és jó nagy adag!!! Ez is fontos, mert a majd derékig érő hajamhoz is elég 1 doboz, igaz, csak "tincsesen" festem vele. éppen ezért az árnyalatról sem tudok nagyon nyilatkozni... Többféle festék, többféle szőkéje van már a fejemen ilyen "tincses" jelleggel, és minden esetben szép, természetes, napsütötte a hatás. Valójában csak a lenövés festése számít nálam, és ez, főként az őszfedés miatt nekem nagyon nagy kedvencem.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Pirosra festettem vele a hajam(az árnyalat pontos nevére nem emlékszem) és nagyon szép színe lett. Egyenletesen befogta, egyszerû volt használni és az adag is bôven elég volt a hajamra.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Húú, teljesen át kell írnom a véleményemet........barna lettem a világosszőkétől.....BARNA!!! Egy 8/1-es árnyalattól mióta lesz valaki barna?!
    Az illata nekem tetszik és nem is csípett, na de akkor is.......dícsértem itt össze-vissza, erre....ááááá....

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 35-44

Az eddig is középbarnára festett, eredetileg is barna hajam az 5-ös világosbarna árnyalattól lenövévestül, mindenestül szinte fekete lett. A flakonnyomogatós módszer is béna, pláne a Perfect Mousse után. 15 éve festem a hajam, sokféle márkát és módszert kipróbáltam már de még SOHA egyik sem csípte a fejbőrömet. Ez viszont még az alapos mosás után is mar, örülök ha a végére nem hullik ki tőle minden szál hajam. Akciós volt a DM-ben, de nekem így sem érte meg, soha többet.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Tudom-tudom :) a hangsúly azon volt h a tövét sem szívta le ami viszont már az eredeti hajam volt.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Ez nem a termék hibája, gondolom festett a hajad,és festék festéket nem világosít. Először le kell szivatni a hajad és utána a kívánt színre festeni. Tövéből azért tudott szívni mert ott a természetes hajszíned van ami lenő.
    Plusz ajánlanám a fodrászkellékesnél kapható festékeket,azzal biztos nem lesz problémád ha kivilágosítottad a hajad.

1/5

A legvilágosabb szőke árnyalatot vettem meg a sötétbarna hajamra. A tövét nagyon minimálisan szívta le, a festett résznél meg semmi. Gyakorlatilag semmit nem változott tőle a hajam.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Ethoxydiglycol h|i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Polypropylene Glycol EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Ammonium Hydroxide EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

1-Hydroxyethyl-4,5-Diaminopyrazole Sulfate

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

2-Methyl-5-Hydroxyethylaminophenol EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

EDTA EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

1-Naphthol EWG Kockázat: 5 - 7, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!