Wellaton Mousse Hajfesték (Wella)

Wellaton Mousse Hajfesték

Wellaton hab állagú hajfestéke,mely egyszerűen alkalmazható még a nehezen hozzáférhető helyeken is. Kiváló fedőhatás, gyors felvitel, káprázatos színek.

A krémet feltöltötte: kicsigekko, az összetevőket feltöltötte: Habchók

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Kiprobaltam a vulkanvoros arnyalatot. Pont olyan szinu lett a hajam,mint a dobozon. Kiveve az alja fele,amin mar sok reteg henna van es sotetebb maradt. Gyakorlatilag ombre lett, nagyon szep. Lenne egy kerdesem. Milyen gyakran szabad ezzel festeni? Miota a hajnovesztesben ugykodom,gyakran van hajtovem, igy van,h kethetenkent is hennazok. Nem tudom, ezzel a kemikaliaval milye gyakran szabad kenegetni?

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Kedves Rityy! Egyaltalan nem ertek a hajfestekekhez,vilageletemben hennaztam. Most szeretnek egy mas hajszint,amit hennaval nem tudok elerni, de nem szeretnek ammonias festeket kiprobalni. Megirnad,kerlek, milyen markakat lehet kapni a fodraszkellekesben,ami ammoniamentes?

Krémmániás Bőrtípus: Normál   Korcsoport: 18-24

A felvitel könnyű, egy tubus hajfesték bőven elég volt vékony szálú, hátközépig érő hajamra. Eleinte feketével festettem a hajam, szép mélyfekete színű lett tőle. Aztán barnára váltottam, másik márkát használtam majd visszatértem ehhez, és a 4.0- ás árnyalattól (középbarna) ismét fekete hajam lett! Nagyon elkeseredtem, mert nem kevés pénzbe került a világosabb hajszín, ráadásul a szőkítés miatt vágatnom is kellett, mégis ettől a színtől fekete lettem. A barna számomra pénzkidobás volt.

Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Ezen a festéken kívül csak a Garnier color sensation szőke árnyalatát használtam , és ebből is a 9/1-eset. Jó hogy a világosbarna lenőtt hajam nem vöröses árnyalattal fogja be, igaz nem 100%-osan szőkére, de ez így pont jó, hogy nem látszik a lenövés, mégis van egy kis átmenet benne. Nekem nagyon bevált, igaz a festés végére a műanyag üveg nyomkodásától már fájt a kezem de ez nem a festék hibája ;)

Krémkedvelő

A 8/1-es világos hamuszőkétől sötétbarna, vöröses árnyalatú lett a hajam. Amúgy tényleg elég szépen befedte, csak néhány világosszőke hajszál maradt, de ez akkor is förtelmes. Ráadásul néhány helyen csípte a fejbőröm.
    Amúgy a hajam előtte szőke ombré volt, 2 centi lenövéssel.
    Az adagoló nagyon béna, a szagával meg ölni lehetne.

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 18-24

DM-ben le volt akciózva, gondoltam kipróbálom. Nagyon megbántam. A fekete árnyalat ewgyáltalán nem fogta be az amugy feketére festett sötétbarna lenövésű hajam pedig figyeltem arra h a lenövésre bőségesen kenjem. Emellett viszketett is tőle a fejem, pedig ez előtte 1 hajfestéknél sem fordult elő. Az egyetlen érv ami felhozható a javára az a balzsam.

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Rengeteg hajfestéket kipróbáltam mire ráleltem erre. Számomra ez a tökéletes hajfesték. A sötétbarna hajamra a fekete árnyalatot vettem meg, és 100%-osan bevált. Szép, intenzív fekete, fényes árnyalatot kaptam, pont azt, amit vártam. A szaga tényleg rossz, de a végeredmény kárpótol. A hajbalzsam valami fantasztikus. A festék mennyisége is bőven elég a dús, hosszú hajamra. Könnyű eloszlatni. A férjem festi vele a hajam, ha ő szépen tud vele dolgozni,

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 35-44

hab állagúakból nekem ez vált be a legjobban. Jó az illata. Tökéletes az ősz fedése (kicsi halántéki részen) Könnyen használható, és jó nagy adag!!! Ez is fontos, mert a majd derékig érő hajamhoz is elég 1 doboz, igaz, csak "tincsesen" festem vele. éppen ezért az árnyalatról sem tudok nagyon nyilatkozni... Többféle festék, többféle szőkéje van már a fejemen ilyen "tincses" jelleggel, és minden esetben szép, természetes, napsütötte a hatás. Valójában csak a lenövés festése számít nálam, és ez, főként az őszfedés miatt nekem nagyon nagy kedvencem.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Pirosra festettem vele a hajam(az árnyalat pontos nevére nem emlékszem) és nagyon szép színe lett. Egyenletesen befogta, egyszerû volt használni és az adag is bôven elég volt a hajamra.

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Húú, teljesen át kell írnom a véleményemet........barna lettem a világosszőkétől.....BARNA!!! Egy 8/1-es árnyalattól mióta lesz valaki barna?!
    Az illata nekem tetszik és nem is csípett, na de akkor is.......dícsértem itt össze-vissza, erre....ááááá....

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Ethoxydiglycol h|i EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Polypropylene Glycol EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Isopropyl Alcohol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Sok

Ammonium Hydroxide EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Vízben oldott ammónia. A kozmetikumokban ph szabályozóként használják.  Savas környezetben reakcióba lép és stabilizálódik. (http://thebeautybrains.com/2007/02/23/why-cosmetics-contain-toxic-chemicals/)

1-Hydroxyethyl-4,5-Diaminopyrazole Sulfate

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

2-Methyl-5-Hydroxyethylaminophenol EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Citric Acid kh EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Sok

EDTA EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

1-Naphthol EWG Kockázat: 5 - 7, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!