KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

X-Epil

Ár:   5448 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: hidewatch, az összetevőket feltöltötte: fanniborus94, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5990 Ft

Ez az ergonómikusan formatervezett gyantázókészülék kis helyet foglal, így ideálisan alkalmazható utazáskor is. A gyantapatront használatkor a gyanta melegítő készülékből nem kell kivenni, így az védi a kezet a forró patrontól, illetve a patronban lévő gyantát hosszan melegen tartja.

Az egyik legnépszerűbb gyantázó szett, melyben megtalálható minden ami a gyantázáshoz szükséges:
- gyantamelegítő készülék
- normál gyantapatron, széles fejjel - 100 ml
- lehúzótextília 10 db
- gyantázás utáni lemosóolaj
- oktató kézikönyv

Ár: 5990 Ft, Eladó: Alveolashop.com
Ár: 5448 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 3.8ooFt , Eladó: eysan023
Állapot: Párszor használt , Helyszín: Kecskemét , fizetés: Személyesen vagy postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

suvizsofi

2018. augusztus 7.

Hogy én ettől mennyire féltem...
Világ életemben borotváltam, de már nagyon utáltam, viszont sosem gyantáztam vagy gyantáztattam még, de egyértelmű volt, hogy ez a legpraktikusabb. Az itteni vélemények alapján megvettem a gyantázószettet és kb. 2 hétig néztünk egymással farkasszemet a fürdőszobában. Kár volt parázni, minden úgy működött, ahogy a nagykönyvben, illetve, a használati utasításban le van írva. 25 perc melegítés, hintőpor és mehet. Gyors és hatékony, a fájdalom is tolerálható. Nem lett tökéletes, de ez az én kedző bénázásom miatt van, legközelebb már az lesz. Már csak egy jó bőrnyugtató krém hiányzott, a Yamuna termékét fogom kipróbálni.
Tényleg érdemes megvenni, teljesen megéri az árát, a 2 lábamra a 100 ml-es patron 1/5-ét használtam el.

suvizsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hogy én ettől mennyire féltem...

TimyeK

2018. július 28.

Az itteni vélemények alapján szerettem volna megvenni. Kerestem több drogériában, de mindenhol vagy kifogyott vagy nem árulták. Végül a Media Marktban leltem rá tök véletlenül 3800 Forintos verhetetlenm akciós áron. Kicsit féltem tőle, de az első használattal a félelem elillant. Semmit sem kentem össze, nem égettem meg magam és a bőrömet sem téptem le. Helyette szépen, maradéktalanul levitte a szőrt, és pihe-puha lett a bőröm. :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Ad-Namah

2018. július 24.

Hát? Vegyes érzelmeim vannak róla, egyrészt kevésbé fáj mint az epilalas, másrészt a gyanta amit adnak hozzá nekem elég erős, és sokszor véraláfutásos lesz utána a bőröm, főleg azokon a részeken ahonnan nehezebb lehúzni. Lehúzó csíkot lehet olcsóbban is venni száz forintos boltban, a tisztító olaj elég kevés és mindenhová folyik belőle. Ha elkezdem tisztítani a lábam akkor az üveg is olyan lesz, a készülék és minden, ez az adagoló egyáltalán nem praktikus. Bármire teszem az olajat, előbb beleragad a bőrön maradt gyantába, utána elszakad, és a végén tele leszek papír darabokkal mindennek a tetejébe. Jobb mint az epilátor, az sokkal több szenvedés és fájdalom volt, ebbe is bele kell jönni de így nem egyszerű.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Andi888

2018. július 9.

Sikerült megoldanom a problémát. Aki most készül megvenni, annak javaslom, hogy használat közben NE húzza ki, mert nem lesz folyós a gyanta és a bőrt fogja kitépni a szőr helyett. Első alkalommal felmelegítés után kihúztam és rájöttem, hogy sokkal hatékonyabb, ha bedugva használom. A 4 pont több dolog miatt jár: a benne található szőrtelenítés utáni gyantalemosó gél olyan szinten nem ér semmit, hogy a kuka kategória. Fél óra alatt sikálom le magamról vele a kis gyanta darabokat. Elővettem az étolajat azzal kettő perc volt. Ezt a gyártó lecserélhetné. Nyáron nem javaslom a gyantázást, mert a melegben többet kell hintőporozni, jobban izzadsz,én jövőhéten beruházok egy epilátorra, ezt pedig elrakom, hogy őszől használjam. Aki még nem rutinos az figyeljen rá, hogy ne follyon szét a gyanta a patronból. Egy kis állványt-tartót még adhattak volna hozzá, mert folyamatosan azon voltam, hogy ne dőljön el a parton és a zsinór ne akadjon bele a gyantás lábamba. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a lábam hátsó részét csak kínkeserves pózokban sikerült nem tökéletesen leszedni, szóval én ezt télleg ilyen B tervnek rakom el, illetve még fogok gyakorolni. A csíkok nagyon jók, aki fél a fájdalomtól, annak üzenem, hogy a harmadik lehúzásnál már nem fogja érezni a fájdalmat. A gyanta maga tökéletes minőségű, a készülék is jó,de lehetne valami kevésbé csúszós borítást adni neki, mert kétszer ejtettem le nagy ügyesen. A vezeték lehetne hosszabb. Nekem nagyon macerás az utána való takarítás, a patront is át kell törölgetni, magadat is, ha lecsurgott azt is, én valószínű átállok több részt epilátorra vagy sokat gyakorlok még. A szőrbenövés nálam nem volt probléma, de én hetente radírozom a bőröm,ezt javaslom is mindenkinek.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

kincsq

2018. május 17.

Amikor meguntam a borotválkozást, gondoltam veszek egy ilyen szettet. Nagyon nem bántam meg, nagyon könnyű a használata, szuperul működik évek múltán is.:) csak a patront kell bele venni.

kincsq
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

VaHanna

2018. április 23.

Nagyon könnyű és jó használni. Én sokat jártam kozmetikushoz, és már elvben jól rögződött a mozdulat, ez is pontosan ugyanúgy működik és ugyanolyan hatékony. Nehezebben elérhető részeket persze nehezebb sk gyantázni, de ez nem a termék hibája.

VaHanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Naturbella

2017. szeptember 30.

Szuper! Sok-sok éven át a borotva volt a "legjobb barátom", majd az epilátor, azonban utóbbit el kellett tennem a szekrény mélyére, mert zavarná a gyerekeket az alvásban (még kicsik) - mivel csak akkor van időm magamra ha alszanak. :) A borotválkozás után pedig már másnap újra kellett borotválnom, ezért eldöntöttem, hogy beruházok valami másra. Erre esett a választás az itteni vélemények alapján és milyen jó döntés volt!

Gyorsan kész vagyok vele, több-kevesebb sikerrel, de ez csupán az én bénaságom, még bele kell tanulnom. :) Hangja nincs, nem forráz a gyanta, kellemes, "kozmetikusnál jártam" illatom van utána, az olajnak köszönhetően. :)
Nagyon sokáig elég!
5*!

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Nagyon sokáig elég!
5*!

shaddix

2017. augusztus 26.

én is az itteni vélemények alapján vettem a Media Marktban (sokkal olcsóbb volt, mint a Rossmannban) elsőre sokat bénáztam és ami jár hozzá papír kevés volt, de hamar belejöttem. a lábamat évekig borotváltam, olyan szinten megerősödött a szőr hogy epilálni se bírtam :D gyantázás után viszont feleannyi, feleolyan vastag, világos szőr nőtt vissza, epilálni se fájdalmas azóta. nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon hasznos kis cucc :)

shaddix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

nagyregina22

2017. július 13.

Èvek òta hasznàlom. Nagyon jòl teszi a dolgàt!

nagyregina22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Èvek òta hasznàlom. Nagyon jòl teszi a dolgàt!

larka95

2017. május 31.

Amióta megvettem, álom a gyantázás. Nagyon megkönnyítette a dolgom. Imádom!! :)

larka95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Amióta megvettem, álom a gyantázás. Nagyon megkönnyítette a dolgom. Imádom!! :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!