KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   419 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 11.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

"Pattanásos, gyulladt, furunkulus kialakulására hajlamos a bőröd? Akkor számodra A Yamuna Körömvirágos Hidegen Sajtolt Növényi Szappan kínálhat megoldást! A körömvirág az egyik leghatékonyabb „bőrtakarító“! Kipucolja a gyulladások során keletkező, fertőzött nedveket és a bőr lemosásával kíméletesen ápol!"

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lorya

2018. március 22.

Még valamikor ősszel vettem egy mini kiszerelést 3-4 társával együtt, egy szép kis ajándékzacskóban voltak. Ezt próbáltam ki legelőször a pattanásos, aknés bőröm miatt a leírás és az itteni vélemények hatására.
Az illata nekem nagyon erős és tömény volt, szinte megszédültem tőle, szóval először csak testre próbáltam ki, nem mertem az érzékeny arcomon használni. Jól is tettem, mert borzasztóan kiszárított, fájdalmasan húzódott és feszült a bőröm a megváltó testápolóig. Azóta csak egyszer-kétszer volt merszem elővenni, de mindig megbántam, szóval most már csak kézmosásra használom, de alig várom, hogy elfogyjon, mert a kezeimet is szárítja... A szaga legalább enyhült a hónapok alatt. :D

Évek óta csak szappanokat használok az arcomra és testemre is gond nélkül, szóval nem arról van szó hogy az én bőröm nem bírná őket, hanem egyszerűen ez a termék borzasztó. Állítólag "natúrkozmetikum", de nyomába sem ér az igazi piacos kézműves natúrszappanoknak. A társait azóta se vettem elő.

Lorya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

viviennoo

2017. december 30.

bevallom, az illata fogott meg a Rossmann-ban, mikor szagolgattam a szappanokat. Nem tudtam otthagyni, nagyon jó! Arcra használom, kellően habzik, picit csípi a szemet, de nem olyan brutálisan. Szépen tisztít, talán még a pattanásaimon is segített valamelyest. Szerintem fogok még venni a jövőben

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Aria

2017. július 6.

Sok vélemény miatt megvettem, arcra használtam, de az amúgy tiszta arcomon a haj vonal közelében pattanások jöttek ki és abbahagytam arcra. Majd testre kezdtem el használni és random helyeken előjöttek patik, mint a könyökhajlatomon, combomon, oldalamon, olyan helyeket, ahol életemben sose volt pattanásom.

Aria
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

marcipan1055

Korcsoport: < 18
2017. május 7.

Nekem egyáltalán nem szárít és szépen lehúzza a pattanásokat és a pirosságot is.

marcipan1055
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. május 7.

Popet

2017. április 22.

Eddig kecsketejes szappanokat használtam, de ahhoz képest, hogy - márkától függetlenül - milyen magas ára van, nagyon hamar el is fogyott. Jelenleg, szivesebben használom a Yamuna körömvirágos termékét, hiszen gazgaságosabb és az érzékeny bőröm is szereti! Igaz én nem merem az arcomat megmosni vele (ahogy sokan írjátok), mivel mégis csak szappanról van szó...

Popet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

jkrisztie2

2017. március 24.

Számomra ez a legjobb Yamuna szappan. Nem szárítja a bőrt, finoman tisztít, az illata pedig fantasztikus. A szappan viszonylag sokáig kitart. Fürdéshez, arcmosáshoz is használom, tökéletesen bevált.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

berni88

2017. március 16.

Az arcom katasztrofális állapotba kerül menstruáció előtt, úgy nézik ki napokig, mint tini koromban se. Nagy gyulladt pattanások az álamon és az arcom oldalsó részein.
Pár napos kényszerpihin vagyok itthon, semmi sminket nem tettem fel és igy ugyebár látok minden hibát. Anyum kapott 5 db yamuna mini szappant, krémmánián lecsekkoltam, és kipróbáltam ezt. Harmadik napja ezzel mosom meg az arcom, semmilyen más terméket nem használok mellette, és azt kell mondjam, hogy valóban feszült az arcom kissé a használat után, mégse látszik száraznak a bőröm. A hab nagyon krémes és lágy, maga a szappan szépen, szinte felolvad a bőrömön. Az illata tetszik, akár parfüm miatt, akár nem, nekem már csak az a lényeg, hogy használjon.
Ha továbbra is marad a hatása, megveszem a normális kiszerelésűt.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Ha továbbra is marad a hatása, megveszem a normális kiszerelésűt.

kovacsicsflora

2017. március 8.

Ritkán használom, mert rendszeres használatnál nagyon szárít. Hidratáló krém nélkül száraz bőrre, mint az enyém, nem ajánlom.

kovacsicsflora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 8.

Sundelion33

2017. március 3.

Normál/Kicsit száraz bőröm van, ritkán előjön 1-1 pattanás, de azon gyorsan segít ez a szappan, nem marad nyomuk sem. Csak arctisztításra használom, arra viszont nagyon bevált. Kicsit talán szárítja a bőröm, mint minden ilyen szappan, de egy arckrémmel nagyon jó kombó.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

LiziSkywalker

2017. január 10.

Nem szárítja a bőrt, isteni illata van, és nagyon jó tapintású utána a bőröm. Kedvenc!

LiziSkywalker
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.