KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eszter010, az összetevőket feltöltötte: Kodmike, Módosítva: 2018. április 20.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Yamuna arctej, hidratáló tulajdonsága mellett kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket, bőrbarát összetétele miatt érzékeny bőrűek is használhatják. Felhasználási javaslat: Ez a könnyű emulzió kimondottan az arcbőr letisztítására ajánlott, eltávolítja a napi szennyeződéseket, zsiradékot, sminkmaradványokat.

Ár: 800 Ft + ajánlott posta , Eladó: Csucsi08
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott levélként
Ár: 1000 Ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Székesfehérvár, Budapest, foxpost

silver

2018. október 12.

A koncepció tetszik, kellemes az állaga és az illata, használat közben nem irritálta bőröm. Viszont nem vált be, mert apró pattanásokat okozott. Beletelt 1-2 hétbe, mire egyáltalán rájöttem, hogy valószínűleg ez a termék a ludas. Egész pontosan a szalicilsavra gyanakszom (korábban próbáltam más fajta szalicilsav tartalmú kozmetikumot, amitől szintén kipattogtam, azóta kerülöm az ilyesmit). A tanulság: mindig csekkoljátok az összetevőket, akkor is, ha KM boxban jön a termék.

silver
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Blackxentric

2018. október 2.

Km beautyboxban volt. Nekem tetszik ez a termék. Smink lemosására nem alkalmas, de micellás víz után szoktam ezzel eltávolítani a maradék sminket. Erre tökéletesen bevált. Nem szárítja a bőröm, állag és illata kellemes. Egy pumpálást szoktam egyszerre használni.Újravenni nem fogom, de egynek jó.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Viki9727

2018. szeptember 7.

Nagyon tetszik, jól tisztítja a bőröm. Kicsit bizsereg, de elviselhető.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Nagyon tetszik, jól tisztítja a bőröm. Kicsit bizsereg, de elviselhető.

foxgirl

2018. augusztus 19.

KM beauty box-ból van, 1x próbáltam ki. A zsíros arcbőrömmel nem nagyon boldogult (bár nem is arra való), ragacsos maradt utána az arcom. Nem vagyok az agresszív arclemosók híve, de azért némi tisztaság érzetet elvárok egy arctisztítótól.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Kokapu

2018. augusztus 17.

Elmegy kategória. A Krémmániás dobozban volt, és nagyon örültem, hogy kipróbálhattam, de megvásárolni nem fogom. Az illata rendben van, jó vele az arcmosás (volt már olyan, amiből kézmosó lett), de valahogy olyan érzésem van, mintha maradna tőle egy zsíros réteg az arcomon.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Makk Zsuzsó

2018. július 4.

Nem vagyok hasra esve tőle. Nem túl krémes, inkább vizes az állaga, de azért a kétlépéses arctisztítás 1. lépésének elmegy. Ha érzékenyebb a bőröm, akkor égető érzést okoz. Alig várom, hogy elfogyjon.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Fannnya

2018. július 2.

Jó-jó, de semmi extra. A double cleansing híve vagyok, úgyhogy a micellás víz után átmegyek a bőrömön vele. A víz eltávolítja a szennyeződések nagy részét, ez meg a maradékot, illetve kissé hidratál. De az a helyzet, hogy tényleg semmi extra. Az arclemosók szomszédlánya.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

kacsa66

2018. május 30.

Nagyon szeretem! Bár nem használok sok sminket, de azt a kevés alapozót-korrektort-szempillaspirált tökéletesen leszedi. Jó érzés utána a bőrömnek, nem érzem azt hogy még le kéne mosni. Eddig teljesen micellásvíz-párti voltam, de most átállok erre. ;)

kacsa66
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Kremcica

2018. május 28.

Update:
Annyira zsíros marad utána a bőröm, hogy fel tubus után félretettem kézmosónak. De még arra sem jó mert ragad tőle a kezem 😁

Valahogy én is úgy vagyok ezzel a termékkel, hogy jó-jó de nem tudom hova tenni. Jobban szeretem a géles állagú illetve a micellás arctisztítókat. Jól tisztít, nincs illata de az incije miatt sokáig vonakodtam elkezdjem e használni. Nekem kombinált bőröm van és bár tisztít (erős sminkkel azért hadilábon van), de mégis olyan mintha maradna vmi az arcomon mikor ezzel lemosom. Oké hogy hidratál, de nekem ez már nem komfortos.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Update:

lizso27

2018. május 28.

Én nagyon szeretem, mert jól tisztít és puha az arcbőröm utána.

lizso27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Én nagyon szeretem, mert jól tisztít és puha az arcbőröm utána.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate