KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: eszter010, az összetevőket feltöltötte: Kodmike, Módosítva: 2018. április 20.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Yamuna arctej, hidratáló tulajdonsága mellett kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket, bőrbarát összetétele miatt érzékeny bőrűek is használhatják. Felhasználási javaslat: Ez a könnyű emulzió kimondottan az arcbőr letisztítására ajánlott, eltávolítja a napi szennyeződéseket, zsiradékot, sminkmaradványokat.

Ár: 800 Ft + ajánlott posta , Eladó: Csucsi08
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: átutalás után postán maradó ajánlott levélként
Ár: 1000 Ft , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Székesfehérvár, Budapest, foxpost

Popet

2018. december 8.

Sajnos, 30 felett is problémás az arcbőröm, így folyamatosan kísérletezek kozmetikumokkal, hátha megtalálom a saját kis csodaszerem! Ahogy a márka honlapján is ajánlották, az arctejes lemosás után, a Yamuna zsályás tonikjával is áttörlöm az arcom! Nekem így, ez a kombo teljesen bevált, szépen " lehúzza" a gyulladást, nyugtatja érzékeny bőröm! Biztos, hogy újra megvásárolom, legalábbis amíg szebbre- jobbra nem lelek!

Popet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

rtteszvesz

2018. november 6.

Elmegy kategória. A Krémmániás dobozban volt, elhasználom, ha nem leszek tőle patis, de megvásárolni nem fogom. A szememet csípi, de valahogy olyan érzésem van, mintha maradna tőle egy zsíros réteg az arcomon. Egyenlőre nem sikerült megszeretnem. Lemosó, de hidratál, nem tudom mit lehet utána használni. Lemosom utána géles lemosóval, de valahogy így is érek rajta réteget. Nem, sajnos nem nekem való.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

SchmitterBettina

2018. október 29.

Én szeretem , szárazon teszek az arcomra 2-3 pupányit eldörzsölöm, kicsit hagyom, és utána még egy géles lemosóval át mosom az arcom. Nem szárít, a sminket is leszedi, kellemes illata van. Újra venni biztos nem fogom, annyira nem fogott meg.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Csobanka

2018. október 26.

KM dobozban volt. Megfordult a fejemben, hogy megveszem de drágálltam és annyi a rossz vélemény ezen az oldalon, hogy nem mertem megtenni ezt a lépést. Régebben nagy arctejező volta, az YR-nak használtam, egy ma már nem gyártott termékét. Ez volt az első lépésem a smink eltüntetésben, utána jöhetett egy géles vagy habos arclemosó. Ezt is így kezdtem el használni. Először ráteszek az arcomra 2-3 pumpálásnyi krémet és miután belesimogattam a fejembe, várok legalább fél percet, hogy hasson. Majd vattára is teszek picit és így letörlöm. Én meg vagyok elégedve a teljesítményével, a 10 kiló festék után nekem jó is egy kis hidratálás a, most feketeszappan lemosóval, van, hogy várok 1-2 órát, és addig ez hidratál. Télre biztosan beszerzek még egyet.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

domcsismiracle

2018. október 24.

Én is KM boxból jutottam hozzá, nem rossz. Micellás lemosás után szoktam 1 pumpányit eloszlatni majd egy vattakoronggal letörölni, a maradék szennyeződéseket leviszi, tiszta érzetet hagyva maga után. Kétséges, hogy újravenném-e, meglátjuk.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

silver

2018. október 12.

A koncepció tetszik, kellemes az állaga és az illata, használat közben nem irritálta bőröm. Viszont nem vált be, mert apró pattanásokat okozott. Beletelt 1-2 hétbe, mire egyáltalán rájöttem, hogy valószínűleg ez a termék a ludas. Egész pontosan a szalicilsavra gyanakszom (korábban próbáltam más fajta szalicilsav tartalmú kozmetikumot, amitől szintén kipattogtam, azóta kerülöm az ilyesmit). A tanulság: mindig csekkoljátok az összetevőket, akkor is, ha KM boxban jön a termék.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Blackxentric

2018. október 2.

Km beautyboxban volt. Nekem tetszik ez a termék. Smink lemosására nem alkalmas, de micellás víz után szoktam ezzel eltávolítani a maradék sminket. Erre tökéletesen bevált. Nem szárítja a bőröm, állag és illata kellemes. Egy pumpálást szoktam egyszerre használni.Újravenni nem fogom, de egynek jó.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Viki9727

2018. szeptember 7.

Nagyon tetszik, jól tisztítja a bőröm. Kicsit bizsereg, de elviselhető.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Nagyon tetszik, jól tisztítja a bőröm. Kicsit bizsereg, de elviselhető.

foxgirl

2018. augusztus 19.

KM beauty box-ból van, 1x próbáltam ki. A zsíros arcbőrömmel nem nagyon boldogult (bár nem is arra való), ragacsos maradt utána az arcom. Nem vagyok az agresszív arclemosók híve, de azért némi tisztaság érzetet elvárok egy arctisztítótól.

foxgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Kokapu

2018. augusztus 17.

Elmegy kategória. A Krémmániás dobozban volt, és nagyon örültem, hogy kipróbálhattam, de megvásárolni nem fogom. Az illata rendben van, jó vele az arcmosás (volt már olyan, amiből kézmosó lett), de valahogy olyan érzésem van, mintha maradna tőle egy zsíros réteg az arcomon.

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate