KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tudfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre

Ár: 800 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, Dunakeszi, fizetés: Személyesen át tudom adni hétköznap 08.00 és 15.00 óra között Budapest III. vagy XIII. kerületében, este és hétvégén pedig Dunakeszin. Előreutalás után (ár + postaköltség) postázom is. A postaköltség kb. 500-600 Ft, a küldés módjától függően.
Krémmánia Kedvencek a -től
babyface

2017. június 21.

km-es boxnak köszönhetem őt is. :) nekem nagyon tetszett bár saját magamtól sosem vettem volna meg és valószínűleg nem is fogom újra venni. az oka szimplán annyi, hogy semmivel sem nyújt többet mint bármelyik másik olcsóbb tusi. az illata nagyon fincsi szőlős és ahhoz képest, hogy nincs benne SLS nekem meglepően jól habzik. nem szárít de nem is hidratál utána mindenképp szükséges valamilyen testápoló. a kialakítása nem mondom, hogy botrányos, de feltételez némi erőt a végén már biztos alig lehet majd kiimádkozni a tubusból... :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

SchmitterBettina

2017. június 21.

Krémmániás boxban kapta. Az illata nagyon jó, még fürdés után is érezni lehetet egy kicsit. Hidratál, nem szárít, de azért a testápoló kell utána. Sokáig elég volt, az adagolása jobb is lehetne, állandóan elejtettem a kupakot. Most más illatokat próbálgatok ettől a márkától , lehet , hogy újra megveszem.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

jituszka

2017. június 19.

Nekem sajnos nem vált be. Kivételesen nem az illatával va gondom, hanem az összetételével. Mivel az én bőröm nem bírja az SLS-összetevőket, ez sem jött be, kiszárítja, és viszket zuhanyozás után.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

mazsoletta

2017. június 8.

Finom illatú, enyhén habzó tusfürdő, ami egyszerre tisztít és hidratál. A csomagolása nem éppen zuhany barát, a lecsavarós kupak mellett, a flakonból sem könnyű nyomni. A kiszerelés tartós, sokáig elég. Ami nálam plusz pontot jelent, hogy tökéletesen lehozza a vízálló sminket is!

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Nynoncsii

2017. június 7.

Imádom az illatát , pedig nem rajongom a szőlő illatáért de ez valahogyan meg fogodt , de sajnos fürdés után már alig érezni.. :/ a kis kiszerelése miatt utazásra is kiválóvolt :)

Nynoncsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

reginasky

2017. június 2.

Látom, az illata nagyon megosztja a közönséget. :) Én azokhoz tartozom, akiknek tetszik és azért pontozom csak le, mert egy pillanat eloszlik a fini illata. Törölközés után semmit nem lehet már érezni, amit sajnálok.
Én vettem mellé adagoló pumpát, mert másként elég nehéz lenne kiszedni a flakonból a tusfürdőt.

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Csucsi08

2017. június 1.

Nekem bejött az illata :) Bár én amúgy is szőlészeti-borászati területen dolgozok :)
Szóval fürdőrózsával jól fel is lehet habosítani, nem kell sok hozzá, és így nyárra, mikor csak fel akarunk frissülni, szerintem nagyon kellemes.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Redlips

2017. május 28.

Pozitívumok: kellemes, különleges szőlő illat. Jól habzik.
Negatívumok: a csomagolása (a kupakja és úgy a flakon mindent egybevéve), az állaga (túl folyós), az ára.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Pozitívumok: kellemes, különleges szőlő illat. Jól habzik.

Black Fairy

2017. május 11.

KM boxban volt nekem is, és úgy látom nagyon nem egyezik a véleményem a többiekével, ami az illatát illeti. Szerintem napon aszalt izzadt alkoholista szaga van...Szerencsére nem túl tartós az illata. A kiszerelése nem praktikus, vizes kézzel nem tudom a kupakot szerelni, kemény az oldala, és a szűkítőn keresztül nagyon nehéz kinyomkodni a terméket...Habozni nem habzik, ami engem nem zavar, tisztának érzem magam és bár nagyon szépen hidratálta a bőrömet, de szeretek rákenni testápolót, mert úgy gyorsabban elmegy a szag...A csomagolása jól néz ki.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

jooildi

2017. május 9.

Csodás illata van! Bár mostanában kerülöm az illatos kozmetikumokat, mivel a KM boxban volt, kipróbáltam. Nem habzik nagyon, viszont már fürdés közben nagyon selymes érzés a bőrömön, utána nem száraz. Nekem ultraérzékeny a bőröm, eddig szerencsére nem tapasztaltam semmi irritációt tőle. Szeretek vele fürdeni, de elővigyázatosságból maradok az illatmentes tusfürdőknél.

jooildi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.