KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tudfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre

Ár: 800 , Eladó: Timmon
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta
Ár: 1000 Ft , Eladó: barbiii_sz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy FoxPost

nbrigi93

2017. július 24.

A Beauty Boxban leltem erre a kis szépségre :D Kellemes, gyenge illata van, nem szárítja a bőrömet. Nagyon tetszik!

nbrigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

jkrisztie2

2017. július 23.

Szintén km box szerzemény. Illata nagyon tetszik, kellemes szőlős, olyan, mint az új Helia D Tokaji Aszús arckrém illata. Frissít, hidratál, a csomagolás nem tetszik.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

varit

2017. július 1.

KM boxban kaptam én is. Az illata jó, nem szárít, viszont nem habzik eléggé. A kupakos megoldás nem praktikus.

varit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Lencseee

2017. június 30.

A jol eltalalt KM boxban kaptam en is. Addig azert nem vettem meg magamtol, mert draganak talaltam. Innentol azert nem veszem meg,mert annak ellenere,hogy ha csak beleszagolok pirosszolo illata van,a boromon furdes kozben elviselhetetlen szaguva valik...tovabbajandekozos...

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

babyface

2017. június 21.

km-es boxnak köszönhetem őt is. :) nekem nagyon tetszett bár saját magamtól sosem vettem volna meg és valószínűleg nem is fogom újra venni. az oka szimplán annyi, hogy semmivel sem nyújt többet mint bármelyik másik olcsóbb tusi. az illata nagyon fincsi szőlős és ahhoz képest, hogy nincs benne SLS nekem meglepően jól habzik. nem szárít de nem is hidratál utána mindenképp szükséges valamilyen testápoló. a kialakítása nem mondom, hogy botrányos, de feltételez némi erőt a végén már biztos alig lehet majd kiimádkozni a tubusból... :D

babyface
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

SchmitterBettina

2017. június 21.

Krémmániás boxban kapta. Az illata nagyon jó, még fürdés után is érezni lehetet egy kicsit. Hidratál, nem szárít, de azért a testápoló kell utána. Sokáig elég volt, az adagolása jobb is lehetne, állandóan elejtettem a kupakot. Most más illatokat próbálgatok ettől a márkától , lehet , hogy újra megveszem.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

jituszka

2017. június 19.

Nekem sajnos nem vált be. Kivételesen nem az illatával va gondom, hanem az összetételével. Mivel az én bőröm nem bírja az SLS-összetevőket, ez sem jött be, kiszárítja, és viszket zuhanyozás után.

jituszka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

mazsoletta

2017. június 8.

Finom illatú, enyhén habzó tusfürdő, ami egyszerre tisztít és hidratál. A csomagolása nem éppen zuhany barát, a lecsavarós kupak mellett, a flakonból sem könnyű nyomni. A kiszerelés tartós, sokáig elég. Ami nálam plusz pontot jelent, hogy tökéletesen lehozza a vízálló sminket is!

mazsoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

Nynoncsii

2017. június 7.

Imádom az illatát , pedig nem rajongom a szőlő illatáért de ez valahogyan meg fogodt , de sajnos fürdés után már alig érezni.. :/ a kis kiszerelése miatt utazásra is kiválóvolt :)

Nynoncsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

reginasky

2017. június 2.

Látom, az illata nagyon megosztja a közönséget. :) Én azokhoz tartozom, akiknek tetszik és azért pontozom csak le, mert egy pillanat eloszlik a fini illata. Törölközés után semmit nem lehet már érezni, amit sajnálok.
Én vettem mellé adagoló pumpát, mert másként elég nehéz lenne kiszedni a flakonból a tusfürdőt.

reginasky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.