KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tudfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre

Ár: eladás/csere , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Székesfehérvár, Budapest

simbenz

2018. március 9.

Krémmánia beauty boxban jutottam hozzá, magamtól nem valószínű, hogy megvettem volna. Nem is ismerem a márka termékeit, illetve drogériában láttam, hogy tusfürdőhöz képest elég drága. Eleinte nagyon izgatott voltam, már magától a doboztól is, mondván támogassuk a magyar termékeket! A tusfürdő illata nekem a dobozból megszagolva tetszett, valóban szőlős, bár kicsit "érett" illatra emlékeztetett. Fürdés után nem igazán tartja az illatát, ami nem is probléma, mivel olyan, mintha borban fürödtem volna. A tusfürdő natúrkozmetikum, ennek megfelelően szinte egyáltalán nem habzik, nem komfortos vele a fürdés. Azt gondoltam, hogy mivel 200 ml-es kiszerelés, ami nem túl nagy, és nem is habzik, hamar ki fog fogyni, azonban a dobozka a mai napig várja a fürdőkád mellett, hogy a végére érjek. Nincs mit tenni, nem szívesen használom, csalódás.

simbenz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

25szil25

2018. március 5.

Imádom!
Látom sokan írták, hogy nem habzik annyira - de ez amiatt van, hogy nincs benne SLS. Épp emiatt a gyerekemre is nyugodtan rákenem!
Az illata pedig mennyei!

25szil25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Imádom!
Az illata pedig mennyei!

SzilviaFazekas

2018. február 27.

Egyik barátnőm vette meg nekem ajándékba. Elsőre egyáltalán nem tetszett az illata, zuhanyzás közben enyhébb, azt megszerettem. A bőröm majdnem minden létező tusfürdőtől viszket, ettől nem. Mégsem vagyok odáig érte. A kupakja és az adagolása borzalmas, az én bőrömet szárítja, az illata sem isteni és persze az ára... Az yves rocher tusfürdői sokkal jobban beváltak minden szempontból.

SzilviaFazekas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

kismadár

2018. február 9.

Flakonból szagolva nagyon jó illata van, isteni igazi szőlő illat. Fürdés közben sajnos az én nózim már nem érzi olyan finomnak ezt az illatot, valahogy átalakul.. Nem habzik valami jól, de azért lehet vele fürdeni. Nem irritál, nem szárít. Összességében jónak találom, bár szerintem sok ez az ár érte, mert azért nem olyan kiemelkedően jó tusfürdő..

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

nreka

2017. december 30.

Az illata fenomenális. Imádom. Egyébként egy teljesen jó tusfürdő, egy kicsit gyorsan fogy.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Kittic

2017. november 10.

KM-boxban kaptam a terméket, kedveltem az illatát, még azzal is megbarátkoztam, hogy nem habzik. De az ára miatt nem vásárolnám újra. Viszont a boxban található kupont felhasználva, azóta csak Yamunás szappanokat használok. Amik ár-érték arányban nagyon jók.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Theresia

2017. október 25.

Krémmánia boxból van meg nekem, egyébként szerintem brutálisan drága, az életben ennyit ki nem adnék egy tusfürdőért. Ráadásul igazából semmi extrát nem tud, mármint jó az illata (tényleg szőlős, édeskés, nekem egyből a szeptembert juttatta eszembe májusban, mikor beleszippantottam, szóval csak augusztusban kezdtem el használni), jól tisztít, nem szárítja a bőröm, de nem is hidratálja. Viszont ezt a 250-300 Ft-os Balea tusfürdők is tudják, ennek talán jobban tetszik az illata, de egyébként azt is csak a fürdőben érzem, a bőrömön nem marad meg. A csomagolása sem tetszik, bár alapvetően ez nem szokott szempont lenni az értékelésnél, de ez a tekerős kupak nem a legjobb ötlet, utána meg nehéz kicsit megnyomni a flakont, szóval valami pumpás megoldás jobb lenne. Szóval egynek elment így, hogy egy beauty boxból jutottam hozzá, de meg nem venném, az tuti.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Bradshaw

2017. október 19.

Csak azért használom, hogy ne dobjam ki. Az illata olyan mint a mustnak, de pár pillanat alatt elillan. Nem is habzik jól. Én nem szeretem. Nem tapasztaltam semmi hidratáló hatást ami jó lenne vízhiányos bőrre.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

katka1123

2017. szeptember 15.

Legszívesebben mínusz pontot adnék neki. Lehet jó a vízhiányos bőrre,de annyira büdös szerintem,hogy nem tudtam 3nál többször használni.

katka1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szilvia.bano

2017. szeptember 10.

Tudom, hogy natúr kozmetikum, és mint ilyen, ne kívánjak tőle lehetetlent. Ugyanakkor a Kneipp grapefruit&maracuja tusfürdő, amit sokat használtam, szintén natúr kozmetikum, és megszoktam annak a minőségét, így nehéz nem ahhoz viszonyítanom (az is kb. ilyen árkategóriájú). De az Alverde tusfürdők közül is volt, ami jobban bejött, mint ez. Az illata az üvegben megszagolva kellemes, természetes szőlő illat, bőrön kicsit más.Felhabosítani nem nagyon tudtam, az illata nem tartós. Rájöttem, több különböző tusfürdőt kipróbálva, hogy jobban szeretem a krém tusfürdőket, amik jobban táplálnak, és gazdagabban habzanak. Mellesleg csavaros teteje van, ami nem túl praktikus, de mondjuk ez még nem zavart volna. Kap viszont 3 csillagot, mert anyukám szereti, őt nem zavarja, hogy nem habzik, sem, hogy nem tartós az illata. Én éppen ellenkezőleg ezért szeretem jobban a normál tusfürdőket.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.