KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yamuna

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2017. március 7.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Tusfürdők

Regeneráló tudfürdő száraz, vízhiányos és rugalmatlan bőrre

Ár: eladás/csere , Eladó: Creme Brulee
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Személyes átvétel Székesfehérvár, Budapest

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kittic

2017. november 10.

KM-boxban kaptam a terméket, kedveltem az illatát, még azzal is megbarátkoztam, hogy nem habzik. De az ára miatt nem vásárolnám újra. Viszont a boxban található kupont felhasználva, azóta csak Yamunás szappanokat használok. Amik ár-érték arányban nagyon jók.

Kittic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Theresia

2017. október 25.

Krémmánia boxból van meg nekem, egyébként szerintem brutálisan drága, az életben ennyit ki nem adnék egy tusfürdőért. Ráadásul igazából semmi extrát nem tud, mármint jó az illata (tényleg szőlős, édeskés, nekem egyből a szeptembert juttatta eszembe májusban, mikor beleszippantottam, szóval csak augusztusban kezdtem el használni), jól tisztít, nem szárítja a bőröm, de nem is hidratálja. Viszont ezt a 250-300 Ft-os Balea tusfürdők is tudják, ennek talán jobban tetszik az illata, de egyébként azt is csak a fürdőben érzem, a bőrömön nem marad meg. A csomagolása sem tetszik, bár alapvetően ez nem szokott szempont lenni az értékelésnél, de ez a tekerős kupak nem a legjobb ötlet, utána meg nehéz kicsit megnyomni a flakont, szóval valami pumpás megoldás jobb lenne. Szóval egynek elment így, hogy egy beauty boxból jutottam hozzá, de meg nem venném, az tuti.

Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Bradshaw

2017. október 19.

Csak azért használom, hogy ne dobjam ki. Az illata olyan mint a mustnak, de pár pillanat alatt elillan. Nem is habzik jól. Én nem szeretem. Nem tapasztaltam semmi hidratáló hatást ami jó lenne vízhiányos bőrre.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

katka1123

2017. szeptember 15.

Legszívesebben mínusz pontot adnék neki. Lehet jó a vízhiányos bőrre,de annyira büdös szerintem,hogy nem tudtam 3nál többször használni.

katka1123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szilvia.bano

2017. szeptember 10.

Tudom, hogy natúr kozmetikum, és mint ilyen, ne kívánjak tőle lehetetlent. Ugyanakkor a Kneipp grapefruit&maracuja tusfürdő, amit sokat használtam, szintén natúr kozmetikum, és megszoktam annak a minőségét, így nehéz nem ahhoz viszonyítanom (az is kb. ilyen árkategóriájú). De az Alverde tusfürdők közül is volt, ami jobban bejött, mint ez. Az illata az üvegben megszagolva kellemes, természetes szőlő illat, bőrön kicsit más.Felhabosítani nem nagyon tudtam, az illata nem tartós. Rájöttem, több különböző tusfürdőt kipróbálva, hogy jobban szeretem a krém tusfürdőket, amik jobban táplálnak, és gazdagabban habzanak. Mellesleg csavaros teteje van, ami nem túl praktikus, de mondjuk ez még nem zavart volna. Kap viszont 3 csillagot, mert anyukám szereti, őt nem zavarja, hogy nem habzik, sem, hogy nem tartós az illata. Én éppen ellenkezőleg ezért szeretem jobban a normál tusfürdőket.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Yummy

2017. augusztus 27.

KM-es boxban volt. Imádtam az illatát a tusolás alatt, mintha borral zuhiztam volna😉 Utána már sajnos nem érezni. Nem venném meg teljes áron, mert nem vettem észre különbséget a bőrömön közte és egy sima tusfürdő között.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Kremcica

2017. augusztus 23.

Update:
Mivel nem jött be annyira mint tusfürdő végigböngésztem mégegyszer az incijét és arra jutottam hogy hátha mint arclemosó talán jó lesz. Mostanában nincs olyan arctisztítóm ami ne szárítana. És bejött, működik. Tisztít de nem szárít. Egyedül az illatanyag miatt aggódtam de nem okoz panaszt.

Nagyon finom illata van. Bár az is igaz hogy fürdés közben már kicsit mű, olyan hubabuba rágógumis szőlős. Engem spec nem zavar és nem is emlékeztet a borra. A bőrömön csak finoman marad meg, nem leszek tőle masszívan szőlő illatú. Mivel sls-mentes illetve olajos szerintem sosem fog felhabzani, max ha tusolószivacsra rakjuk. Az ilyen olajos tusfürdőkkel nekem is az a bajom, hogy bár isteni hogy nem szárít sőt valamelyest még hidratál is, de zavar hogy nem adja a friss tisztaságérzetet. Ellenben igazi wellness-élmény. Ami nekem se tetszik az az üvege, ami bár nagyon jól néz ki (kicsit retro) de vizes kézzel csúszóssá válik. Fürdés közben nem túl praktikus, viszont ha jól tudom a Yamuna árul pluszban a tusfürdőihez nyomófejes pumpát amivel már könnyen lehetne adagolni.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Update:

nbrigi93

2017. július 24.

A Beauty Boxban leltem erre a kis szépségre :D Kellemes, gyenge illata van, nem szárítja a bőrömet. Nagyon tetszik!

nbrigi93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 24.

jkrisztie2

2017. július 23.

Szintén km box szerzemény. Illata nagyon tetszik, kellemes szőlős, olyan, mint az új Helia D Tokaji Aszús arckrém illata. Frissít, hidratál, a csomagolás nem tetszik.

jkrisztie2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

varit

2017. július 1.

KM boxban kaptam én is. Az illata jó, nem szárít, viszont nem habzik eléggé. A kupakos megoldás nem praktikus.

varit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Sodium PCA, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.