Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krekuci, Módosítva: 2013. július 13.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szappanok

Kókuszkivonattal.

anetta.filip

2015. június 12.

Most olvasom, hogy megszűnt a termék. Ajándékba kaptam e szappankát.
Nagyon fini illatú amúgy, nem szárítja a bőrt. Nagyon érdekes, selymes érzés a bőrömnek a vele való zuhanyzás. Nekem a csomagolás még mindig szagol (tegnap bontottam ki) , de a bőrömön nem nagyon lehetett érezni az illatát használat után.
Azt hiszem, összességében megvenném - ha volna. :-)

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

Most olvasom, hogy megszűnt a termék. Ajándékba kaptam e szappankát.
Azt hiszem, összességében megvenném - ha volna. :-)

lumiukko

2013. augusztus 23.

Nagyon sajnálom, hogy megszüntették, mert eléggé megszerettem. Az újabb fajtának totál másmilyen az összetétele, azt biztos nem fogom megvenni. Ez iszonyú olcsó volt a méretéhez és tudásához képest is. Az elején nehézkes a használata, mert elég nagy és négyzet alakú, de meg lehet szokni. Az illata szerintem isteni, és pár órára a bőrön is érződik. Könnyen és krémesen habzik, és ami a legfontosabb, nem szárította a bőröm! Kár, hogy nem tudok belőle többet már venni... :(

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

memyselfandi

2013. május 20.

Tejes kókuszshake illat :) Engem nem szárít. Imádom.

memyselfandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 20.

Tejes kókuszshake illat :) Engem nem szárít. Imádom.

Adnilem

2013. május 16.

A kókuszos testápoló után vettem meg, mert annyira szeretem az illatát. Nekem nem szárítja a bőrömet, ami nagyon fontos. Kicsit az alakjával van gondom, nagyon nem áll kézre ez a szögletes forma.

Adnilem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

alvingirl

2013. május 2.

Kicsit "mű" kókusz illatú, pl. a kókuszos testápolóhoz képest, viszont nagyon jól habzik, nekem arcmosáshoz is bevált.

alvingirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

Malachite

2013. március 18.

Csodálatos illat, tetszetős, tökéletes négyzet alak, visszafogott habzás. Engem levett a lábamról az illatával. Száraz bőrűek viszont csak óvatosan,száríthat!

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 18.

black_cico

2013. február 3.

nagy reményeket fűztem hozzá, de nekem csalódás.. ahhoz képest, h Yves Rocher nem érzem úgy, h egy minőségi termék lenne, az illata a zacsiban vmi kókuszhoz nem hasonlító parfüm illat volt, de kibontás és használat után egyre inkább a mosószappanra emlékeztetett még gyerekkoromból.. a formája előnytelen, macerás használni.. ezenkívül veszettül szárít, tipikus szappan hatás, de amiért végül majdnem a kukában végezte, h nekem spec (mivel arcmosás céljából vettem) elkezdte irritálni a szemem, allergiás kötőgyusziszerűen, így végül odaadtam Anyunak, egyenlőre nem tudni neki beválik e, mert még nem használta.

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

Keesia

2012. december 17.

Kellemes illata van, és beillatozza az egész fürdőt:), bár a kókuszhoz szerintem nem sok köze van! Nagyon krémes állagú, úgyhogy gyorsan elfogyott. Összességében nem érzek túl nagy kísértést az újravételre.

Keesia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 17.

azursatellite

2012. október 20.

Annyira krémes és lágy, hogy kényszerítenem kell magam, hogy abbahagyjam a fürdést. Több soron szappanozok mert egyszerűen képtelen vagyok betelni vele. Az illata is kellemes, de nekem a zabtejes a szívem csücske ilyen téren. Alig várom az estét, hogy randizhassunk, sőt legszívesebben naphosszat csak fürdenék :D

azursatellite
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

rozuska

2012. augusztus 22.

Kókuszos szappanok közül a kedvencem. Jó, hogy ráleltem, mert kezd rajtam erőt venni a kókuszhiány, és úgy döntöttem, ma bekukkantok az Yves Rocher-ba. Úgy is, más is kell.

rozuska
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.