KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

veronika87

2017. január 31.

Ebből egy 5 ml-es mintát kaptam. Kb. egy hónap alatt elfogyott, és reménykedtem, hogy addig a rosaceat valamivel elhalványítja...de sajnos nem. Az állaga nekem nagyon tetszett, olyan áttetszős fehér színe van, kicsit gél állagú. Nagyon hamar beszívódott, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, és nem gyöngyözött alatta a bőröm. És klasszul hidratál nekem télen.
Ma reggel bontottam fel a fényvédős verzióját, ahhoz ott írok.

veronika87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Ma reggel bontottam fel a fényvédős verzióját, ahhoz ott írok.

bogibooo

2017. január 3.

Hmm...hát úgy tűnik én vagyok az egyetlen rozáceás akinek ez nem vált be. 2800 ft-ért vettem akciósan, de sajnos egy sima hidratálókrém (semmi kipirosodás-csillapító hatás), abból is a "kellemetlenebbik" fajta. Az arcomon mindig van egy fojtogató, zsíros réteg, amit örülök, ha lemoshatok. Nem érzem azt, hogy jól hidratálna, nekem a schüssler 10-es vagy a nivea sensitive night (igen, én ezt nappalra használom, néha nyáron is) sokkal jobbak ennél. Az eredeti árát egyáltalán nem érné meg nekem, tekintve, hogy az előző 2 krém teljes áron is kb 2000 HUF. Egy próbának jó volt, a nyakamra fogom elhasználni.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

skutunde

2016. december 29.

Sokáig én is úgy voltam vele, hogy ez a tökéletes arckrém, de aztán találtam olyat, amitől pihepuhább lesz a bőröm, és ez a pihepuha érzet rabul ejt - az a krém viszont nem segít a pirosságon. :D
Én amúgy nem a pattanásoktól pirosodok ki, hanem egyszerűen... amikor a gép előtt ülök a munkahelyemen, magától kezd el égni sajnos az arcom (úgy tűnik, hiperérzékeny a bőröm...), azonban ez a krém szerintem tudta ezt csillapítani, amikor reggel-este használtam. Aztán kipróbáltam úgy, hogy csak este, és a másik krémet reggel, de akkor már megint erősebben pirosodott az arcom. Most ki fogom próbálni a fordítottját. :D
Sajnos, ha csak ezt használom, nem lesz olyan tökéletesen puha és szép a bőröm, mint amit én szeretnék...
Ezért egyelőre négy pont, mert az viszont hatalmas eredmény, hogy a pirosságomon segít.

skutunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

LittleSpark

2016. december 12.

Nem gondoltam volna hogy bármi segíthet a bőrömön télen ami az arccsontomnál jelentkező szárazságot illeti. Na ez a krém segített rajta! Puha tőle a bőröm, nem okoz pattanásokat. Nagyon nagy plusz pont azért, hogy nincs benn illatanyag. Igényes a csomagolása is. Biztos, hogy újravevős lesz bár a melegebb időre lehet a kék verziót próbálom ki belőle.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Cannes

2016. november 19.

Hosszú évekóta újra veszem a kipirosodásom egyedül csak ez tünteti el s jól hidratál s az ára sem rossz

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

CupcakeQueen

2016. november 15.

1 hete használom ezt a krémet, eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Nem okoz pattanásokat, és jól hidratál, amióta használom úgy érzem szebb a bőröm. Talán ez az eddigi legjobb arckrémem, amit valaha használtam. Esélyes, hogy újravegyem, de kíváncsi vagyok a márka többi arckrémjére is, mert ez az első amit kipróbáltam :)

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ildika76

2016. október 21.

A 3. tégely alján tartok! És csak annyit mondhatok: IMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDOOOOOOOOM!!! Télre picit "kevés" lesz a bőrömnek, de a szérum párjával együtt talán elegendő! :) Biztos, hogy újra és újra fogom venni! :)

Ildika76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

bviki93

2016. október 20.

Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre az arckrémre! Igaz, nekem nem igazán hajlamos kipirosodásra a bőröm, de az itteni jó vélemények alapján, gondoltam teszek vele egy próbát. Hát, állíthatom, nagyon bevált! :) Mióta ezt használom nem jött ki egy pattanásom sem, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet. Reggel és este is ezt használom. A hidratálásban még talán van mit fejlődnie, de szerintem teljesen rendben van minden téren! 2 hete használom minden nap, remélem soha nem fogok benne csalódni! :)

bviki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

gyumocs

2016. október 11.

Egy arckrém, ami végre bevált! Nem nehéz érzés a bőrömön, nem okoz pattanásokat, de emellett hidratálja a kiszáradt területeket. Könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. Nagyon jó! :)

gyumocs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

adrikovi

2016. szeptember 1.

Ez tényleg egy csodaszer! :)
Gyönyörűen eltünteti a pattanás miatt keletkezett pirosságot, emellett szépen hidratálja a bőrt! Újabb pattit nem okozott. Végre rátaláltam a tökéletes arckrémre! Biztosan újraveszem!

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ez tényleg egy csodaszer! :)

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).