KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

bogibooo

2017. január 3.

Hmm...hát úgy tűnik én vagyok az egyetlen rozáceás akinek ez nem vált be. 2800 ft-ért vettem akciósan, de sajnos egy sima hidratálókrém (semmi kipirosodás-csillapító hatás), abból is a "kellemetlenebbik" fajta. Az arcomon mindig van egy fojtogató, zsíros réteg, amit örülök, ha lemoshatok. Nem érzem azt, hogy jól hidratálna, nekem a schüssler 10-es vagy a nivea sensitive night (igen, én ezt nappalra használom, néha nyáron is) sokkal jobbak ennél. Az eredeti árát egyáltalán nem érné meg nekem, tekintve, hogy az előző 2 krém teljes áron is kb 2000 HUF. Egy próbának jó volt, a nyakamra fogom elhasználni.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

skutunde

2016. december 29.

Sokáig én is úgy voltam vele, hogy ez a tökéletes arckrém, de aztán találtam olyat, amitől pihepuhább lesz a bőröm, és ez a pihepuha érzet rabul ejt - az a krém viszont nem segít a pirosságon. :D
Én amúgy nem a pattanásoktól pirosodok ki, hanem egyszerűen... amikor a gép előtt ülök a munkahelyemen, magától kezd el égni sajnos az arcom (úgy tűnik, hiperérzékeny a bőröm...), azonban ez a krém szerintem tudta ezt csillapítani, amikor reggel-este használtam. Aztán kipróbáltam úgy, hogy csak este, és a másik krémet reggel, de akkor már megint erősebben pirosodott az arcom. Most ki fogom próbálni a fordítottját. :D
Sajnos, ha csak ezt használom, nem lesz olyan tökéletesen puha és szép a bőröm, mint amit én szeretnék...
Ezért egyelőre négy pont, mert az viszont hatalmas eredmény, hogy a pirosságomon segít.

skutunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

LittleSpark

2016. december 12.

Nem gondoltam volna hogy bármi segíthet a bőrömön télen ami az arccsontomnál jelentkező szárazságot illeti. Na ez a krém segített rajta! Puha tőle a bőröm, nem okoz pattanásokat. Nagyon nagy plusz pont azért, hogy nincs benn illatanyag. Igényes a csomagolása is. Biztos, hogy újravevős lesz bár a melegebb időre lehet a kék verziót próbálom ki belőle.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Cannes

2016. november 19.

Hosszú évekóta újra veszem a kipirosodásom egyedül csak ez tünteti el s jól hidratál s az ára sem rossz

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 19.

CupcakeQueen

2016. november 15.

1 hete használom ezt a krémet, eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Nem okoz pattanásokat, és jól hidratál, amióta használom úgy érzem szebb a bőröm. Talán ez az eddigi legjobb arckrémem, amit valaha használtam. Esélyes, hogy újravegyem, de kíváncsi vagyok a márka többi arckrémjére is, mert ez az első amit kipróbáltam :)

CupcakeQueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

Ildika76

2016. október 21.

A 3. tégely alján tartok! És csak annyit mondhatok: IMÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁDOOOOOOOOM!!! Télre picit "kevés" lesz a bőrömnek, de a szérum párjával együtt talán elegendő! :) Biztos, hogy újra és újra fogom venni! :)

Ildika76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

bviki93

2016. október 20.

Nagyon boldog vagyok, hogy rátaláltam erre az arckrémre! Igaz, nekem nem igazán hajlamos kipirosodásra a bőröm, de az itteni jó vélemények alapján, gondoltam teszek vele egy próbát. Hát, állíthatom, nagyon bevált! :) Mióta ezt használom nem jött ki egy pattanásom sem, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet. Reggel és este is ezt használom. A hidratálásban még talán van mit fejlődnie, de szerintem teljesen rendben van minden téren! 2 hete használom minden nap, remélem soha nem fogok benne csalódni! :)

bviki93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 20.

gyumocs

2016. október 11.

Egy arckrém, ami végre bevált! Nem nehéz érzés a bőrömön, nem okoz pattanásokat, de emellett hidratálja a kiszáradt területeket. Könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódik. Nagyon jó! :)

gyumocs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

adrikovi

2016. szeptember 1.

Ez tényleg egy csodaszer! :)
Gyönyörűen eltünteti a pattanás miatt keletkezett pirosságot, emellett szépen hidratálja a bőrt! Újabb pattit nem okozott. Végre rátaláltam a tökéletes arckrémre! Biztosan újraveszem!

adrikovi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Ez tényleg egy csodaszer! :)

Lencsi8

2016. augusztus 30.

Pár alkalommal használtam csak, de nekem nagyon tetszik! Este szoktam felkenni. Reggel csodás arcbőrrel ébredek! Remélem így is marad.(nappal a Hydra Végétalt használom, az is hibátlan eddig!

Lencsi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Koffein. A Futurederm információi szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő ( vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza). Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra, bár az antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).