KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

tymty

2017. június 16.

Nagyon könnyen beszívódik, reggel smink alá is tökéletes. Nekem csak néha piros a bőröm, de ez szépen rendbe szedi. Ár-érték arányban is szuper krém, csak ajaánlani tudom.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

Juhannae

2017. június 15.

Bevallom őszintén kicsit jobbra számítottam. Nem érzem egész nap hidratáltnak tőle a bőröm.

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Vivi1990

2017. június 12.

Könnyű, gyorsan beszívodó krém, a pirosságot nem tüntette el. Smink alá használom.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

eviviktoria

2017. május 27.

Imadom! Nekem enyhitette a pirossagot! Jol hidratal, hamar beszivodik. Nem kell belole sok, nalam 5*! :)

eviviktoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

piroslili

2017. május 13.

Tökéletes. Pirosodik néha az arcom, de ez tökéletes télre.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Tökéletes. Pirosodik néha az arcom, de ez tökéletes télre.

Tina84

2017. április 26.

Túlérzékeny és enyhén rosaceás a bőröm. Télre vettem ezt a krémet, kb 4-5 hónapig bírta, most vettem újra, mert nagyon jó! Különösen a téli időjárásban vettem nagy hasznát. Szerintem rosaceásoknak kifejezetten alkalmas rendszeres használatra. Nem képez pattanásokat és smink alá is fel tudtam vinni. Simán veri minőségben a La Roche Posay rosaceára való készítményeit, de kuponnal ehhez kb fele áron, vagy még olcsóbban is hozzá tudok jutni.

Tina84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Redlips

2017. március 27.

Fantasztikusan könnyed, de mégis jól hidratáló, nyugtató, finom illatú arckrém. Imádja a bőröm, biztos, hogy újraveszem. Ő az (egyik) igazi.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. március 27.

Most tavasszal pont jó, szépen rendbe hozta a hideg miatt állandóan hámló és kiszáradó arcomat. Hamar beszívja a bőröm, nem is irritálja az alapból érzékeny bőrömet, szemkörnyéken is elfér. A kipirosodás terén nem látok változást, ami miatt kicsit szomorú vagyok (még akkor is, ha tudom: nem egy hidratálókrémtől kellene várni erre a megoldást..), de ez van, egy próbát ez is megért. Összességében elégedett vagyok, nem zárom ki, hogy újra vevős lesz. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 27.

Sz. Csilla

2017. március 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és mert szépek az összetevői. Nem csalódtam. Finom az illata is, nem zsírosítja a kombinált bőrömet sem és szépen hidratál mindenhol.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

CKNYL

2017. március 8.

Nekem nagyon bevált ez a krém, már hosszú ideje használom. A rozaceat nem halványítja, de nem is vártam tőle ilyet, gyógyszernek nem minősülő sima krémekben ugyanis én még nem találkoztam olyannal, ami ezt tudta volna. Nagyon könnyű, jól beszívódik és szépen hidratál, amikor pedig bepirosodik az arcom, nyugtat is. Az ára nem vészes, ráadásul valamilyen akciót mindig lehet találni a vásárlásakor, így szerintem évek óta nem is kellett teljes áron megvennem.:-)

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).