KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

Krémmánia Kedvencek a -től
piroslili

2017. május 13.

Tökéletes. Pirosodik néha az arcom, de ez tökéletes télre.

piroslili
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Tökéletes. Pirosodik néha az arcom, de ez tökéletes télre.

Tina84

2017. április 26.

Túlérzékeny és enyhén rosaceás a bőröm. Télre vettem ezt a krémet, kb 4-5 hónapig bírta, most vettem újra, mert nagyon jó! Különösen a téli időjárásban vettem nagy hasznát. Szerintem rosaceásoknak kifejezetten alkalmas rendszeres használatra. Nem képez pattanásokat és smink alá is fel tudtam vinni. Simán veri minőségben a La Roche Posay rosaceára való készítményeit, de kuponnal ehhez kb fele áron, vagy még olcsóbban is hozzá tudok jutni.

Tina84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Redlips

2017. március 27.

Fantasztikusan könnyed, de mégis jól hidratáló, nyugtató, finom illatú arckrém. Imádja a bőröm, biztos, hogy újraveszem. Ő az (egyik) igazi.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. március 27.

Most tavasszal pont jó, szépen rendbe hozta a hideg miatt állandóan hámló és kiszáradó arcomat. Hamar beszívja a bőröm, nem is irritálja az alapból érzékeny bőrömet, szemkörnyéken is elfér. A kipirosodás terén nem látok változást, ami miatt kicsit szomorú vagyok (még akkor is, ha tudom: nem egy hidratálókrémtől kellene várni erre a megoldást..), de ez van, egy próbát ez is megért. Összességében elégedett vagyok, nem zárom ki, hogy újra vevős lesz. :)

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. március 27.

Sz. Csilla

2017. március 14.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és mert szépek az összetevői. Nem csalódtam. Finom az illata is, nem zsírosítja a kombinált bőrömet sem és szépen hidratál mindenhol.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

CKNYL

2017. március 8.

Nekem nagyon bevált ez a krém, már hosszú ideje használom. A rozaceat nem halványítja, de nem is vártam tőle ilyet, gyógyszernek nem minősülő sima krémekben ugyanis én még nem találkoztam olyannal, ami ezt tudta volna. Nagyon könnyű, jól beszívódik és szépen hidratál, amikor pedig bepirosodik az arcom, nyugtat is. Az ára nem vészes, ráadásul valamilyen akciót mindig lehet találni a vásárlásakor, így szerintem évek óta nem is kellett teljes áron megvennem.:-)

CKNYL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

veronika87

2017. január 31.

Ebből egy 5 ml-es mintát kaptam. Kb. egy hónap alatt elfogyott, és reménykedtem, hogy addig a rosaceat valamivel elhalványítja...de sajnos nem. Az állaga nekem nagyon tetszett, olyan áttetszős fehér színe van, kicsit gél állagú. Nagyon hamar beszívódott, nem hagyott maga után ragacsos érzetet, és nem gyöngyözött alatta a bőröm. És klasszul hidratál nekem télen.
Ma reggel bontottam fel a fényvédős verzióját, ahhoz ott írok.

veronika87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Ma reggel bontottam fel a fényvédős verzióját, ahhoz ott írok.

bogibooo

2017. január 3.

Hmm...hát úgy tűnik én vagyok az egyetlen rozáceás akinek ez nem vált be. 2800 ft-ért vettem akciósan, de sajnos egy sima hidratálókrém (semmi kipirosodás-csillapító hatás), abból is a "kellemetlenebbik" fajta. Az arcomon mindig van egy fojtogató, zsíros réteg, amit örülök, ha lemoshatok. Nem érzem azt, hogy jól hidratálna, nekem a schüssler 10-es vagy a nivea sensitive night (igen, én ezt nappalra használom, néha nyáron is) sokkal jobbak ennél. Az eredeti árát egyáltalán nem érné meg nekem, tekintve, hogy az előző 2 krém teljes áron is kb 2000 HUF. Egy próbának jó volt, a nyakamra fogom elhasználni.

bogibooo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

skutunde

2016. december 29.

Sokáig én is úgy voltam vele, hogy ez a tökéletes arckrém, de aztán találtam olyat, amitől pihepuhább lesz a bőröm, és ez a pihepuha érzet rabul ejt - az a krém viszont nem segít a pirosságon. :D
Én amúgy nem a pattanásoktól pirosodok ki, hanem egyszerűen... amikor a gép előtt ülök a munkahelyemen, magától kezd el égni sajnos az arcom (úgy tűnik, hiperérzékeny a bőröm...), azonban ez a krém szerintem tudta ezt csillapítani, amikor reggel-este használtam. Aztán kipróbáltam úgy, hogy csak este, és a másik krémet reggel, de akkor már megint erősebben pirosodott az arcom. Most ki fogom próbálni a fordítottját. :D
Sajnos, ha csak ezt használom, nem lesz olyan tökéletesen puha és szép a bőröm, mint amit én szeretnék...
Ezért egyelőre négy pont, mert az viszont hatalmas eredmény, hogy a pirosságomon segít.

skutunde
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 29.

LittleSpark

2016. december 12.

Nem gondoltam volna hogy bármi segíthet a bőrömön télen ami az arccsontomnál jelentkező szárazságot illeti. Na ez a krém segített rajta! Puha tőle a bőröm, nem okoz pattanásokat. Nagyon nagy plusz pont azért, hogy nincs benn illatanyag. Igényes a csomagolása is. Biztos, hogy újravevős lesz bár a melegebb időre lehet a kék verziót próbálom ki belőle.

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).