KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Én csak ezt használom egy ideje. Eléggé érzékeny a bőröm. Az illata kellemes, nem hivalkodó. Gyorsan szívja be a bőröm és szépen hidratál (nem zsírosít). Én ajánlom mindenkinek.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Bbettinaa

2017. augusztus 2.

Második tégellyel használom, úgy veszem észre hogy segít a pirosságomon de csak a rendszeres használat után. Egy pár hét nekem kell míg lenyugtatja az arcbőröm. Télen talán picit gyorsabban beszívódik, nyáron pedig mindig ezzel kezdek, így amíg fogat mosok, eszek picit stb. a krémet addig beissza a bőröm. Enyhén vízhiányos, száraz bőrnek nyáron is jó lehet. Jól hidratál és ha nyáron nagyon sietek enyhén vizes kézzel viszem fel így gyorsabban beszívódik.

Bbettinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Val

2017. július 21.

Télen, a hideg miatti kipirosodás ellen működött, de már akkor sem szerettem sem a csomagolását, sem azt a zsíros bevonatot, amit a bőrömön hagyott. Melegebb időben számomra hordhatatlan, kellemetlen érzés és a pórusaimat is eltömíti. Kézkrémként fogom elhasználni, ahhoz viszont drága.

Val
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Timike0814

2017. július 20.

Nem mondanám rossznak,de azért használtam már jobbat is.Nekem kevés a hidratáló hatása.Többet vártam tőle.Egynek elmegy kategória.

Timike0814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

abicicaaa

2017. július 18.

Nincs rozaceam, ellenben szinte mindig piros az arcom pattanasok es hasonlo kincsek jovoltabol, amit nagyon szepen le is nyugtatott ez a kis krem
Aaaaaaaam
Apro feher pattanasokat okoz, amik persze senkinek sem hianyoznak, probaltam szunetekkel hasznalni am reggelre az eredmény mindig ugyanaz volt..:(

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Aaaaaaaam

dnelli

2017. július 7.

Bár nincs rozaceám, eléggé megkeseríti az életem, hogy rengetegszer vörös az arcom, néha már annyira, hogy az emberek megkérdezgetik, hogy "minden oké? jól vagy?". Szóval próbálok olyan termékeket venni, amik lehetőleg enyhítik a pirosságot, hiszen az alapbőrszínem nagyon világos.
Ezért is szereztem be ezt 40%os kuponnal, de most nagyon hajlok arra, hogyha elfogy, akkor újraveszem kupon nélkül is. Minden reggel és este használom, és mikor megvettem abszolút nem számoltam azzal, hogy majd elmúlik tőle a pirosság, vagy bármi ilyesmi. De azt vettem észre, hogy mióta használom valóban kevesebb gondom akadt az arcommal, úgyhogy szerintem használ, ráadásul tényleg nem irritálja a bőröm. Az ára is átlagos az archidratálók körében, úgyhogy nekem bevált, a kedvenc hidratálóm jelenleg (bár csodát nem szabad várni tőle).

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

kneva

2017. július 6.

A terhességem alatt használtam, amikor szárazabb és érzékenyebb lett az arcbőröm. A hozzátáplálás megkezdésével kezdtek visszaállni a hormonjaim, a bőröm újra zsírosabbá vált, így váltottam róla.

kneva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

tymty

2017. június 16.

Nagyon könnyen beszívódik, reggel smink alá is tökéletes. Nekem csak néha piros a bőröm, de ez szépen rendbe szedi. Ár-érték arányban is szuper krém, csak ajaánlani tudom.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

Juhannae

2017. június 15.

Bevallom őszintén kicsit jobbra számítottam. Nem érzem egész nap hidratáltnak tőle a bőröm.

Juhannae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Vivi1990

2017. június 12.

Könnyű, gyorsan beszívodó krém, a pirosságot nem tüntette el. Smink alá használom.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).