KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

AKCIÓ!Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
Ár: 2000 , Eladó: Poptie
Állapot: celofános dobozában, vadiúj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2490 , Eladó: Bubucim
Állapot: ÚJ, FÓLIÁS, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta, Foxpost.

Bubucim

2018. május 21.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Sajnos, megváltozott a bőrtípusom, zsíros lett (belső probléma). Így már nem tudom használni. A száraz, érzékeny, piros bőröm percek alatt rendbe rakta. Tényleg működik ez az eltünteti a pirosságot dolog. A tégely alján lévő kis mennyiséget szemöldökszedés utáni irritációra fogom elhasználni, mert enélkül fél napig vörös lenne a szemöldököm környéke. A maradék elég lesz még vagy egy évig erre a célra. Van egy teljesen új, fóliás példányom. Akit esetleg érdekel, bátran jelezze. :)

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Timicat

2018. május 20.

Amire vettem, arra sajnos nem használt. Ugyan olyan piros lett a bőröm mint ha nem használtam volna. Azon kívül egy kellemes krém, de nekem a problémámat nem mérsékelte.

Timicat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Jelena

2018. május 4.

A 2. üveggel használom. Nekem ő az éjszakai krémem, szeretem. Jól hidratál és tényleg nyugtatja a kipirosodott bőrt.

Jelena
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 4.

miri84

2018. április 12.

Mivel rozaceás, érzékeny a bőröm, így sokféle krémet kipróbáltam már. Sajnos egyenlőre nem találtam a tökéleteset, de nem adom fel. Sajnos ez a krém sem nyerte el a tetszésemet, semmi különös hatása nincs, a bőröm ugyanúgy kipirosodott tőle. Egyszer vettem meg, elhasználtam, de nem ez lett a kedvencem.

miri84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

ancsika678

2018. április 11.

Nagyon megkedveltem. Reggelente használom. Valóban segít a kipirosodás ellen és sminkelni is jó rá.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

ursuska

2018. április 4.

Nagyon jó kis alapkrém. Az állaga nagyon különleges bársonyos, géles-krémes. Kellemes alapkrém, ha elfogy a tesóját fogom kipróbálni, amiben nincs shea vagy ezt fogom újravenni. Szerencsére sokszor van akció vagy képeslapos kedvezmény. Kipirosodásra nem tudok véleményt mondani, nincs ilyen probémám, de szerintem ez a krém inkább csak egy alapkrém, amely nem tartalmazza a szokásos irritáló összetevőket, mint pl illatanyag, alkohol.

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Dephiinia

2018. március 5.

Másodszor vettem újra egymás után. Nagyon szeretem. Remekül hidratál. Kombinált bőröm miatt nehéz megfelelő arckrémet találni. A nagyon kiszáradt, piros foltokat szépen lenyugtatja, elmúlasztja. A pattanásos részekkel nem tud mit kezdeni, de nem lesz belőlük több/nagyobb. Néha egy időre a pattik is eltűnnek, és akkor nagyon szép hidratált a bőröm. Nem tömít el, gyorsan beszívódik, illata kellemes. Nem hagy zsíros maszk érzetet. Nem csípi az amúgy is érzékeny bőröm.
Egyelőre nem találtkoztam jobb arckrémmel a piacon. És egy ideig biztos nem is keresek másikat. Megtaláltam a nekem valót azt hiszem! Számomra abszolút csodaszer!

Dephiinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

dorottya96

2018. február 10.

A hydra végétal krémet használtam-eddig. Nyártól ősz végéig elhasználtam és nagyon szerettem. Meg is vettem az utánpótlását miután elhasználtam, de valamit változtathattak rajta ugyanis szörnyű pattanásaim lettek tőle és viszketett is a bőröm.. Pedig imádtam. Csalódott voltam egy ideig aztán kerestem egy illatanyag mentes krémet ami talán nem bántja a bőröm és rá esett a választásom a szép összetevői miatt. A hidratálása nem túl jó, mondhatni csak látszat hidratál-de nincs tőle pattanásom és valóban halványít a pirosságon. Este és reggel is használom, igazából még primernek is megteszi hiszen hamar beszívódik és szépen lehet rá sminkelni. De lehetne jobb a hidratáló hatása. De összességében meg vagyok vele elégedve

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

daisydream

2018. január 28.

Sajnos nekem nem vált be. A pirosságot nem tüntette el,nem is halványìtotta. Gyorsan beszìvódik,de nem hidratál jól, az orrom hámlani kezdett tőle.

daisydream
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

cserkoo

2018. január 10.

Azon szerencsések közé tartozom - legalább is talán ezt hittem - akik nem voltak pattanásosak a tizenéves korukban, de azt hiszem ezért azt az árat fizettem, hogy szörnyen érzékeny a bőröm. Folyton piros foltok jelennek meg rajtam akár hő hatására, akár széltől, bizonyos (érzékeny bőrre ajánlott) arctisztítóktól is. És nekem csak ez az egy krém az, ami ezeket a piros foltjaimat el tudja tüntetni. Legalábbis egyelőre csak ez, pedig már kipróbáltam mindent, a természetestől az erősebb árfekvésűn át, a gyógyszertári krémig.

cserkoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).