KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: vfejes, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnal hidratálja és megnyugtatja a bőrt, valamint a kipirosodás rögtön enyhül. Ez a könnyen olvadó krém védőréteget képez az arcbőrön, ezzel csökkentve az irritációkat, és megelőzvén az újabb kipirosodást. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen.

Ár: 3500 , Eladó: Poptie
Állapot: celofános dobozában, vadiúj, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivek23

2017. november 26.

Nem rossz, az összetevők elég jók.

Vivek23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Nem rossz, az összetevők elég jók.

Pbeus

2017. november 8.

Sajnos nekem nem igazán vàlt be a pirosság eltüntetése, semennyire. Màr vagy 2 hete kenem az arcom vele, a hidratáltsággal nincs gond,de nem ezért vettem sajnos le kell hogy pontozzam.
A Mixának a pirosság ellni kréme egy pár fokkal jobb ennél.
De még nem találtam meg a megfelelő krémet.

Pbeus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

A Mixának a pirosság ellni kréme egy pár fokkal jobb ennél.
De még nem találtam meg a megfelelő krémet.

Blizz4rd

2017. október 26.

Nálam bevált. Nagyon hajlamos kipirosodni a bőröm, és bár teljesen ez sem volt rá hatásos (szóval még keresgélek tovább), eddig talán ez közelítette meg legjobban, amire szüksége van az arcomnak. A géles állaga számomra külön plusz pont, kényelmes használni.

Blizz4rd
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

hannar

2017. október 9.

A kipirosodásomon semmit nem javított de ennek ellenére hidratálónak jó.

hannar
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

A kipirosodásomon semmit nem javított de ennek ellenére hidratálónak jó.

VNikol

2017. október 8.

Fantasztikus csodaszer a kipirosodott, érzékeny bőrre! Gyorsan felszívódik, kellemes illatú.

VNikol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

kkamilla

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 15.

Kicsit drága, de nagyon szeretem. Tetszik az állaga, hatása és hogy ilyen "mindenmentes". Kicsit mintha a pirosságon javítana, de nem szünteti meg.

kkamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Én csak ezt használom egy ideje. Eléggé érzékeny a bőröm. Az illata kellemes, nem hivalkodó. Gyorsan szívja be a bőröm és szépen hidratál (nem zsírosít). Én ajánlom mindenkinek.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Bbettinaa

2017. augusztus 2.

Második tégellyel használom, úgy veszem észre hogy segít a pirosságomon de csak a rendszeres használat után. Egy pár hét nekem kell míg lenyugtatja az arcbőröm. Télen talán picit gyorsabban beszívódik, nyáron pedig mindig ezzel kezdek, így amíg fogat mosok, eszek picit stb. a krémet addig beissza a bőröm. Enyhén vízhiányos, száraz bőrnek nyáron is jó lehet. Jól hidratál és ha nyáron nagyon sietek enyhén vizes kézzel viszem fel így gyorsabban beszívódik.

Bbettinaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Val

2017. július 21.

Télen, a hideg miatti kipirosodás ellen működött, de már akkor sem szerettem sem a csomagolását, sem azt a zsíros bevonatot, amit a bőrömön hagyott. Melegebb időben számomra hordhatatlan, kellemetlen érzés és a pórusaimat is eltömíti. Kézkrémként fogom elhasználni, ahhoz viszont drága.

Val
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Timike0814

2017. július 20.

Nem mondanám rossznak,de azért használtam már jobbat is.Nekem kevés a hidratáló hatása.Többet vártam tőle.Egynek elmegy kategória.

Timike0814
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).