Yves Rocher

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a friss arclemosó víz egyetlen lépésben megtisztítja bőrét a szennyeződésektől és a sminktől anélkül, hogy irritálná azt. Megnyugtatja az érzékeny arcbőrt, és azonnali konfotérzetet nyújt. Használja reggel és este a teljes arcfelületen egy vattakorong segítségével.

Ár: 1200 , Eladó: kkitti1986
Állapot: Teljesen új, Helyszín: Budapest,Nyíregyháza, fizetés: posta,utalás,személyes atvetel
Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Micelláris Víz 2in1, 390 ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: dynah13
Állapot: Yves Rocher Sensitive Vegetal 2 in 1 micellas viz 390 ml nagy kiszereles, alig hianyzik belole, csak nehanyszor hasznaltam., Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel Budapesten, postazok banki atutalas utan
Egi

2019. február 11.

Nekem csak jó tapasztalataim vannak a termékkel kapcsolatban. Eleinte nem tetszett h semmi illata, de végülis a szennyezőséseket jól leszedi. A sminket nem. nem arra használom

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

BlackVelvet

2019. február 3.

Nos, az alapozót szépen leszedi, de szemsminkhez kevés. Sebaj, gondoltam, majd az alapból használt micellás vizem után áttörlöm vele az arcom, plusz reggelente használom majd. Így is lett, tisztít is... mégis utálom. Nem szeretem az illatát, kifejezetten rossz. Emellett szárítja a bőröm... olcsó sem volt.
Szeretem az YR termékeit, de ez nagyon nem jön be :/

BlackVelvet
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Szeretem az YR termékeit, de ez nagyon nem jön be :/

Szixooo

2019. január 26.

Borzaszto... Csipi a szemem, tiszta piros utana a borom es nagyon erzekeny lesz utana meg vagy egy oraig. Ha nem lenne rairva, hogy sensitive, de ra van irva. Sima Garnier micellas viz nem csinal ilyet es az meg a sminket is lehozza. Ezzel ott marad a maradek, es mivel egeti a szemem, ezert nem is eroltetem.
Vasarlashoz kaptam ajandekba, orulok, hogy plusz penzt nem adtam erte.

Szixooo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Vasarlashoz kaptam ajandekba, orulok, hogy plusz penzt nem adtam erte.

sieszter

2019. január 15.

Annyira nem rossz szerintem. A maradék sminket ugyanúgy lehozza, mint más micivíz (garnier, mixa), de a szememet tényleg csípi kicsit. A bőrömnek nem árt, nem szárítja.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

enikee

2019. január 13.

Nagy remények fűztek ehhez a termékhez, de nagy csalódás volt számomra az Yves Rochernek ez a terméke. Nagyon csípi a szemet, kiszárítja a bőrt. A sminket ugyan leszedi, de a szemről egyszerűen az irritálás miatt nem lehet szépen lemosni. Nem ajánlom senkinek sem ezt a terméket, ennyi pénzért pedig valóságos pénzkidobás.

enikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Ann86

2019. január 4.

Nem csíp, nem irritál és szépen leszedi a sminket.

Ann86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

Nem csíp, nem irritál és szépen leszedi a sminket.

Gabszi

2018. december 28.

Igazából én szeretem ezt a lemosót. Próbáltam már pár micellás vizet, de nekem eddig az összes irritálta a bőrömet, vagy szárította. Nekem ez az első, ami eddig sosem csípte, okozott irritációt és nem is szárítja a bőröm. Én szemre és környékére sosem használtam és a vélemények miatt nem is fogom. Nem tudom, hogy újra fogom e venni, mert nincs utána semmi wow hatás és abban egyet értek az előttem szólókkal, hogy egy kicsit erőteljesebb tisztító hatás jobb lenne. Viszont érzékeny, száraz bőrre szerintem nem egy rossz termék, szigorúan az arcra használva, ahogy a használati utasítás is írja! De biztos vagyok benne, hogy létezik jobb termék is ennél.

Gabszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

DoraTresChic

2018. december 27.

Nagyon nem ajánlom. Anyáét használtam a karácsonyi látogatás alatt. Amikor lemodtam vele a sminkem nagyon irritálta a szemem és az arcomnak se volt kellmes. Szinte éget a cucc. Másnapra be is gyulladt tőle, puffadtság, pici hólyag, fájdalom. Pont karácsonykor. Szerncsére valami tuti szemcseppnek hála 1-2 napom belül helyrejött a dolog. De soha többet ezt a terméket. Sok micellás vizet kiprobáltam már különböző árkategóriában (Garnier, Loreal, LaRoche Posay, Bioderma stb) és soha semmivel nem volt semmi gondom. Ez ingyen is rossz hát még ha fizetni kellene érte...

DoraTresChic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

zsoxcore

2018. december 24.

Alig vártam, hogy elfogyjon ez a termék. Nagyon csípte a szemem és az arcom némely pontját. Az illata sem tetszett, valamint a bőrömön érdekes, ragadós réteget hagyott.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Konszuelita

2018. december 21.

Pár napja használom. Nem szárít, nem csíp, nem okoz kipirosodást. Leszedi a maradék sminket, amit a garnier már nem. Viszont a szememre és köré nem használom, az előbbi vélemények miatt.
Az ára kissé húzós, bár én 40% kedvezménnyel vettem. Az ára miatt a mínusz 1 csillag.

Konszuelita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.