ELADÓKERESŐ

Fújós: Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire

LÉPJ BE ÉS VEDD MEG!

Ár: 2.900 Ft + szállítás

Állapot: 5 ml-es műanyag fújós

Eladó: Asianlover (Eddigi eladások száma: 465, Pozitív visszajelzések: 322, Negatív visszajelzések: 1)

Feltöltve: 2024. március 27.

Szállítás, fizetés: átutalást követően küldöm

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

A kép illusztráció.

Saját üvegemből 5 ml-es fújós, műanyag parfümszóróba frissen fújva.

! Fújós parfümöket legalább 3 db vásárlása esetén tudok vinni feladni.

5 db fújós vásárlása esetén vállalom a szállítás - postán maradó vagy foxpost automata - költségét.

Ne üsd le, érdeklődésedet az asianlover.km@gmail.com címen jelezd. Köszönöm!

Az adásvétel keretei:

• Egységesen 1.500 Ft-ért postán maradóra  vagy foxposton tudom küldeni. Értéknyilvánítás/foxpost házhozszállítás természetesen lehetséges, ha kéred és vállalod a költségét.
  • CSAK AJÁNLOTTAN POSTÁZOK, mert "sima" levélen nem biztosított a nyomonkövetés, nem ellenőrizhető a küldemény sorsa.
  • Csomagfeladás a Vevő felelősségére. Ez alatt azt értem, hogy ha a küldemény elveszne/megsérülne/megsemmisülne, akkor az ÁSZF-ben meghatározott összeget tudom visszautalni, miután azt, mint Feladó megkaptam. Az afölötti részt nem.
  • Csomagfeladás egy héten 2 alkalommal: kedden és pénteken.
  • Fix ár, cserélni nem szeretnèk.

Ha még értékeléssel nem rendelkező felhasználó vagy, kérlek e-mailben keress meg az asianlover.km@gmail.com címen. Több negatív tapasztalat miatt nem hagyok jóvá referencia nélküli vevőket, de ha minden szuperül ment, akkor legközelebb nagyon szívesen adok én is értékelést. Köszönöm a megértésed!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA