ELADÓKERESŐ

Gres Cabotine eau de parfum 100 ml

ELKELT

Ár: 4800 Ft szállítással együtt

Állapot: 1 alkalommal próbált

Eladó: bellehercegno (Eddigi eladások száma: 59, Pozitív visszajelzések: 42, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2023. március 6.

Hely: Székesfehérvár

Szállítás, fizetés: foxposttal, packetával, postán maradó ajánlott küldeményként tudom küldeni előreutalást követően, személyesen Székesfehérváron lehet átvenni

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Gres Cabotine eau de parfum.

100 ml-es, 1 fújás híján tele, celofános dobozában.

Ára szállítással együtt 4800 Ft. Packetát, foxpostot előnyben részesíteném, de kérhető postán maradó ajánlott küldeményként is, előreutalást követően.

Személyesen Székesfehérváron tudom átadni.

2023. május 25.

Kedves Kaci!

Viszont kívánom! :)

Üdvözlettel:

2023. május 25.

Kedves Orsi,

köszönöm a lehetőséget, csodás napot Neked

2023. május 24.

Kedves Kaci!

Azt hiszem, jelenleg 1300 Ft a packeta, így 2700 Ft-ért adnám a parfümöt. A legolcsóbb netes árhoz igazítottam a 4800 Ft-ot szállítással együtt. 4500 Ft-hoz mit szólnál?

Köszönöm az érdeklődést, szép napot kívánok:

2023. május 23.

Kedves Orsi,

4000 Ft-ért packettával vihetem? :)
Köszönöm,

Szia Marcsi!

Rendben, köszönöm, várom majd. :)

Jó éjszakát kívánok:

marcsiii1100

2023. április 10.

Köszi szépen a válaszod, Orsi. :') Perszeee, üvegest is be tudok áldozni, ha épp olyan a kiszemelt, ami nem szívszerelem. :D

Írok mailt, Boldog Nyuszit! ;) :D

Marcsi

Szia!

Eladni szeretném elsősorban, ha csere, akkor viszont csak üveges érdekelne érte. Ha így is érdekel, akkor megnézném a listádat /bellehercegno@gmail.com/, hátha ezúttal össze tudjuk hozni. :D ;)

Szép napot:

marcsiii1100

2023. április 9.

Szia!

Ha csereled is,nezz be hozzam. ;) Van meg sok feltoltetlenem,tteljes listat mailben tudok kuldeni. :)

Szep estet:)
Marcsi