fallback image
img
New

KKW Beauty Best Of Red Lipstick Set

Ha képet szeretnél kérni vagy foglalni akkor jelezd itt kommentben, másképp nem számítom foglaltnak! Kérlek nézz swatch képet!

Eladó eredeti, a megjelenés napján rendelt KKW Beauty - Best Of Red Lipstick Set. Bizonylatot tudok mutatni. 2019.03.01-én bontott. Tetszenek a rúzsok, de nekem rengeteg van és muszáj selejteznem a keveset használtak közül. A szett ára, a szállítás, az áfa és a vámkezelelési költséget összeadva 6.000 Ft-ra jönne ki 1 db rúzs ára, de mivel próbáltam őket így olcsóbban adom. Azért ide töltöttem, mert Best Of Pink Lipstick Set-et is árulom, ha esetleg együtt viszed őket tudok kedvezményt adni(-3.000 Ft-ot).

Hot Sauce: 3.000 Ft ajánlott postán maradóval (kis hiba az oldalán), 2 alkalommal próbált

Classic Red: 3.000 Ft ajánlott postán maradóval, 2 alkalommal próbált

Candy Apple Red: 3.000 Ft ajánlott postán maradóval, 3-4 alkalommal használt

Cherry Pop: 3.000 Ft ajánlott postán maradóval, 2 alkalommal próbált

Együtt 10.000 Ft Foxpost automatába, a műanyag dobozt is odaadom a papír tokkal együtt. (Postával is tudom küldeni, akkor +500 Ft).

Termék a hivatalos oldalon: https://kkwbeauty.com/products/best-of-reds-lip-set

Csere/keresett termékeim: https://kremmania.hu/elado/mancsusz-keresem-csere

Ha bármi kérdésed van írj itt vagy aniiiphotography@gmail.com. :)

FONTOS! Hétköznap nem vagyok otthon, így feladásra/kép küldésére általában csak pénteken lesz lehetőségem. Sajnos személyes átvételt mostanában nem tudok biztosítani.

Eladó

Mancsusz

Szállítás

Utalás után Foxpost csomagküldő/ajánlott postán maradó.

Feltöltve

2019.04.16.