KKW Beauty

Ár:   $45   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   10 x 1,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: patriczia, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Ár:   $45
Kiszerelés:   10 x 1,7 g
Lelőhely:   online külföldről

Könnyen rétegezhető és satírozható, matt szemfestékeket tartalmazó paletta.

patriczia

2018. augusztus 28.

Utálom a vámot és az összes ezzel járó macerát, de nagyon szeretem Mario-t, és mivel lemaradtam az Anastasia palettájáról, muszáj volt megvennem ezt. Őszintén bevallom, hogy nem számítottam sok jóra. Nem vagyok egy Kardashian fan, nehezen tudtam elképzelni, hogy nem csak a nevet kell megfizetni, hanem a minőséget is. Viszont ez a paletta egy álom! A színek és a pigmentáltság szuper, olyan igazi Mario-sminkeket lehet vele csinálni :D Minimálisan porol, de nem jobban, mint mondjuk egy Zoeva vagy egy Too Faced, meg engem amúgy sem zavar, mivel a szememet szoktam először megcsinálni. Szerintem alkalmakhoz, fotózásokhoz is nagyon jól működik (én a diplomaosztómra ezzel festettem ki magam), de ha visszafogottan bánunk vele, akkor a mindennapokra is teljesen jó. Igazából csak áradozni tudok róla, annyira meglepett a minősége és a kihasználhatósága, hogy most a Classic paletta megvételén gondolkozom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.