fallback image
img
New

Tarte Tarteist™ PRO To Go Palette

Kihasználatlanság miatt eladó, enyhe sütiillata van :) Postán maradó ajánlottként (+975 Ft) és Foxposttal (+1200 Ft) tudom küldeni, esetleg előzetes megbeszéléssel Győrben személyesen átvehető.

Leütés előtt kérlek olvasd el, sajnos rossz tapasztalat miatt kérem ezeket:

• A gyors lebonyolítás híve vagyok, így légyszi jóváhagyás után 1 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot és az egyeztetést is tudjuk le mihamarabb, ez mindkettőnk érdeke. Ha 2 napig nem reagálsz jóváhagyást követően, negatív értékelést adok és a termék újra eladóvá válik. Ha bármi közbejön, nyugodtan írd meg, de ne tűnj el, ez természetesen kölcsönös.
  • Ha bármilyen kérdésed van, tedd fel nyugodtan kommentben leütés előtt, szívesen válaszolok rá :) További fotót is tudok küldeni, ehhez írd le az email címed is.
  • 500 g-nál nehezebb, illetve törékeny csomagot CSAK Foxposttal tudok feladni, a díjszabás és megbízhatóság miatt, ennek ára +1200 Ft, ha ettől eltérő, külön jelzem a hirdetésben. A feladásról bár tájékoztat a Foxpost, azért én is írni szoktam 😊
  • Postán maradó ajánlott feladást 500 g-ig vállalok, ennek díja +975 Ft, a feladóvevényt emailben küldöm.
  • Mindig igyekszem a leghamarabb feladni a csomagot a pénz beérkezése után, ha valami közbejönne, írok neked
  • Ha nem új a termék, fertőtlenítve küldöm.
  • Cserélni nem szeretnék, ha nem jelzem külön, illetve a megadott ár fix.
  • Leütés előtt győződj meg arról, hogy valóban megfelel a termék és a megadott szállítási mód számodra, illetve ezt a színt, kiadást stb. keresed, mert visszamondást ezek miatt leütés után nem tudok elfogadni.

Köszönöm, hogy elolvastad! 😊

Eladó