ELADÓKERESŐ

The Ordinary Multi-Peptide Serum for Hair Density

ELKELT

Ár: 3900

Állapot: kb 70%-ig tele

Eladó: szzh01 (Eddigi eladások száma: 74, Pozitív visszajelzések: 31, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. április 26.

Hely: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost

Szállítás, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Kb. 70%-ig tele van (a címkén fekete kis vonással jelöltem, meddig van benne a szérum).

Személyesen Zuglóban a lakcímemen tudom átadni, esetleg Zugló egyes pontjain (Örs vezér tere környéke, Fogarasi út, Bosnyák tér környéke - iskolai tanítási időszakban) találkozás lehetséges megadott időpontokban munkanapokon, vagy előre utalást követően postázom. Posta díja postán maradó ajánlott levélként postakész borítékban 490 Ft, postai csomagautomatába 600 Ft, Foxposttal 599 Ft a küldés díja. Személyes találkozás választása esetén előzetesen érdeklődj, hogy nekem is megfelel-e az általad preferált időpont és helyszín!

Mást is hirdetek, nézd meg az eladó áruimat, hátha szükséged van rá, együtt a posta is olcsóbb, a csomagba fér más is változatlan díj mellett!

szzh01

2019. április 26.

Nem emlékszem, pontosan meddig volt az üvegben, ezért írtam, hogy kb,, lehet, hogy csak 60-70%. Egyébként az új ára 6500 Ft, tehát szerintem ahhoz képest arányos, de akkor legyen 3500 Ft a vételár, addig még le tudok menni.

deezsina

2019. április 26.

Koszi a gyors valaszt, azt meg meg szeretnem kerdezni, alkukepes-e az ar picit, el lehet-e vinni mondjuk 3300 forintert? (Sok TO termeket hasznalok, picit kevesebbnek tunik 70%nal)

szzh01

Szia!
Körülnéztem Nálad, de nem találtam most semmit, amit használni tudnék, azért köszi. Ha zsetonért cserébe is érdekel a szérum, akkor üsd le. :-)

deezsina

Szia!
Köszi, hogy szóltál, nagyon érdekel, először is megkérdezném, hogy beszámításra érdekel-e bármi :)

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA